Повідомлення

30 вересня - День усиновлення

Шановні мешканці району!

Відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року, 30 вересня в Україні щорічно відзначається  День усиновлення. Цей день збігається в часі з християнським святом Віри, Надії, Любові. У нашій країні усиновлення є пріоритетною формою сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вид новин: 
Новини

25.06.2020-09.07.2020

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу виконкому Металургійної районної у місті ради

станом на 25.07.2020 р.

 

Діяльність  органів місцевого самоврядування

 

ІНФОРМАЦІЯ:

 

 

Інформація про масові акції протесту.

 

Громадські організації, політичні партії та релігійні громади активність не виявляли.

Вид новин: 
Новини

16.06.2022-25.06.2020

Діяльність  органів місцевого самоврядування

ІНФОРМАЦІЯ:

Протестна динаміка.

Громадські організації, політичні партії та релігійні громади активність не виявляли.

16.06.2020 відбувся мітинг біля пам’ятника «Козак Кривий Ріг». Мета заходу-вимога щодо оголошення результатів конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Орієнтовна кількість учасників близько 100 чоловік.

Вид новин: 
Новини

04.05.2020-12.05.2020

Діяльність  органів місцевого самоврядування

ІНФОРМАЦІЯ:

Допомога малозабезпеченим та літнім мешканцям
Металургійного району

Вид новин: 
Новини

Привітання із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі друзі!

Від імені Металургійної районної у місті ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Вид новин: 
Новини

07.05.2020

                        Шановні мешканці Металургійного району!

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє.

Вид новин: 
Новини

29.04.2020

Допомога малозабезпеченим та літнім мешканцям Металургійного району

Cтаном на 29 квітня 2020 року було вручено 1570 продуктових наборів найбільш нужденним верствам населення, з числа малозабезпечених сімей, громадян похилого віку, осіб з інвалідністю. До складу продуктового набору входить: овочі близько 7,5 кг та продукти харчування близько 5,5 кг (крупа, макарони, рослинне масло, мука та інші продукти).

Крім того, з 23 квітня 2020 року розпочато роботу щодо видачі продуктових наборів малозабезпеченим та літнім мешканцям міста згідно з рішенням виконкому Криворізької міської ради від 06.04.2020 № 186.

Станом на 29.04.2020 було вручено 471 продуктових наборів.

Вид новин: 
Новини

Криворізьке  південне  управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує

  На Дніпропетровщині знову активізувалися шахраї, які вдаючи посадових осіб територіальних органів ДПС у Дніпропетровській області телефонують до керівників підприємств чи підприємців і вимагають матеріальну винагороду за невтручання в господарську діяльність. Зловмисники, які представляються службовими особами податкової служби телефонують керівникам компаній і підприємцям та наполегливо просять переказати кошти на певний рахунок, чим кидають тінь та негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної податкової служби загалом.

                Службові особи Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, його територіальних органів жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

                ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертається до платників податків бути обачними, не піддаватися на провокації, а у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДПС під виглядом працівників Державної податкової служби або нібито від їх імені негайно повідомити відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102 або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером телефону 0 800 501 007, напрямок «4».

Вид новин: 
Новини

16.04.2020

Допомога малозабезпеченим та літнім мешканцям
Металургійного району
16 квітня 2020 року були вручені 18 продуктових наборів найбільш нужденним верствам населення, з числа малозабезпечених сімей, громадян похилого віку, осіб з інвалідністю. До складу продуктового набору входить: овочі близько 7,5 кг та продукти харчування близько 5,5 кг (крупа, макарони, рослинне масло, мука та інші продукти).

Вид новин: 
Новини

09.03.2020-17.03.2020

Діяльність  органів місцевого самоврядування

11.03.2020 заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заяць за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провів нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер»;

Вид новин: 
Новини

Сторінки