Об’яви

14.01.2022

 До уваги сімей, які виховують дітей з інвалідністю

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради запрошує сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю для оформлення багатофункціональної електронної «Картки криворіжця».

Нагадуємо, що пільговим категоріям громадян, які зареєстровані (обліковані) у місті Кривому Розі, багатофункціональна електронна «Картка криворіжця» видається на безоплатній основі.

Для отримання більш детальної інформації з вищезазначеного питання громадяни можуть звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою:                   пр. Металургів, буд. 16, каб. 218, чи за номером телефону 0684991433.

04.01.2022

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, що грудні 2021 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1323 «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», яка набрала чинності 16 грудня 2021 р.

Даною постановою послуга «муніципальна няня» надаватиметься для забезпечення догляду за:

- дитиною віком до трьох років, яка потребує додаткового догляду (дитина з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність);

- двома і більше дітьми віком до трьох років;

- дитиною віком до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

Урядом також скасовано обмеження щодо кількості дітей, за якими муніципальна няня може здійснювати догляд, оскільки послуга «муніципальна няня» буде надаватися виключно тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми.

Право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами двох і більше дітей, до трьох років або дитини, яка потребує додаткового догляду, або дитини до трьох років і є особами з інвалідністю І чи ІІ групи і на законних підставах проживають та території України та уклали договір з муніципальною нянею.

Компенсація послуги «муніципальна няня» виплачується в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року (01.01.2022 – 2100 грн.), за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

У разі догляду за дитиною, яка потребує додаткового догляду, компенсація послуги «муніципальна няня» виплачується у двох розмірах прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року (01.01.2022 – 2100х2 = 4200 грн.).

       Компенсація не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду.

Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» здійснюється щомісяця на підставі поданих заявником послуги «муніципальна няня» документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня».

У документі, що підтверджує витрати на оплату послуги «муніципальна няня», повинно бути зазначено, зокрема, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника послуги «муніципальна няня», прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) муніципальної няні, місяць, рік та сума платежу.

Отримувачі послуги «муніципальна няня» зобов’язані щомісяця до 5 числа подавати документи, що підтверджують витрати на оплату послуги. У разі їх неподання в установлений строк, виплата компенсації послуги припиняється.

Виплата раніше призначеної компенсації послуги «муніципальна няня» припиняється, якщо заявником послуги «муніципальна няня» було приховано або навмисно подано недостовірні відомості про здійснення догляду за дитиною до трьох років, які вплинули на призначення компенсації послуги «муніципальна няня», внаслідок чого було надміру виплачено кошти, - з місяця, в якому виявлено порушення.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном 0973920336.

29.12.2021

Шановні мешканці

Металургійного району!

 

        Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, що до Порядку надання різних видів матеріальних допомог пільговим категоріям мешканців м. Кривого Рогу, затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 10.01.2018 № 9 були внесені зміни.

        Так, згідно з внесеними змінами, різні види матеріальної допомоги коштом бюджету Криворізької міської територіальної громади надаються громадянам, які зареєстровані у  м. Кривому Розі ( у тому числі внутрішньо переміщеним особам).

        Відтепер, право на отримання матеріальних допомог надається громадянам, які станом на 01 січня року, у якому здійснюється виплата, мали відповідний статус та перебували на обліку в районних управліннях.

        Звертаємо увагу, що виплата матеріальної допомоги заявникам здійснюється, шляхом перерахування коштів через банківську установу, в окремих випадках, в разі неможливості відкриття  рахунку в банку – через поштове відділення Дніпропетровської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта». У разі смерті одержувача, матеріальна допомога не виплачується.

Нагадуємо, що право на оформлення матеріальної допомоги згідно з вищевказаним Порядком мають громадяни на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» або «Про жертви нацистських переслідувань» чи «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист» або «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та члени сімей військовослужбовців, які перебувають у полоні.

 

 

21.12.2021

Інформація Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області:

ПЕРШІ ДІЇ ПРИ ПОЖЕЖІ В ПОБУТІ

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються матеріальні цінності.

Небезпечність пожежі полягає у токсичності продуктів горіння, вогні, підвищеній температурі, задимленості та зменшенні концентрації кисню.

Якщо виникла пожежа, не треба панікувати!

Одразу повідомляйте про виникнення пожежі рятувальників за номером «101».

В перші хвилини загорання велику роль відіграє використання первинних засобів гасіння до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів.

Переносні вогнегасники (порошкові, вуглекислотні, водопінні) використовують згідно з інструкцією, наведеною у вигляді малюнків і тексту на корпусі вогнегасників.

Для приведення в дію пожежних кранів, які знаходяться в будинку (споруді), необхідно відкрити дверцята шафи і розкласти в напрямку осередку пожежі рукав, який з’єднаний з краном і стволом. Відкрити вентиль і спрямувати струмінь води із ствола на осередок горіння.

Остерігайтесь задимленості та  обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалів. Знайте де знаходяться засоби пожежогасіння та вмійте ними користуватися.

Що робити, якщо пожежа застала вас у приміщенні?!

 • ви прокинулись від шуму пожежі і запаху диму, не сідайте в ліжку, а скотіться з нього на підлогу та повзіть під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх відразу;
 • обережно доторкніться до дверей тильною стороною долоні, якщо двері не гарячі, то обережно відчиніть їх та швидко виходьте, а якщо двері гарячі - не відчиняйте їх, дим та полум'я не дозволять вам вийти;
 • щільно закрийте двері, а всі щілини і отвори заткніть будь-якою тканиною, щоб уникнути подальше проникнення диму;
 • відчиніть вікно та кличте на допомогу;
 • якщо ви не в змозі відкрити вікно - розбийте віконне скло твердим предметом та зверніть увагу людей;
 • якщо ви вибрались через двері, зачиніть їх і поповзом пересувайтесь до виходу із приміщення (обов'язково зачиніть за собою всі двері);
 • під час пожежі заборонено користуватися ліфтами.

У разі пожежі не гайте часу, одразу телефонуйте до рятувального підрозділу за телефоном «101».

 

Інформація Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області:

БЕЗПЕЧНЕ ОПАЛЕННЯ

З початку впродовж зимового періоду настає зниження температурних показників, внаслідок – значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі. Як правило, це призводять не лише до знищення матеріальних збитків, але й до травмування і гибелі людей.

Аби запобігти пожежі у власній оселі, слід дотримуватись правил пожежної безпеки та не ризикувати своїм життям та життям своїх близьких!

За статистикою, пожежі при експлуатації електронагрівальних приладів виникають із-за нехтування правилами пожежної безпеки. 

Залишені без нагляду нагрівальні електроприлади — одна з найчастіших причин пожеж.

Електронагрівальні прилади споживають значну електричну енергію, тому не можна одночасно підключати кілька таких пристроїв до однієї розетки: це призводить до надмірного нагріву дротів живлення, руйнування їх ізоляції, розплавлення і загоряння розеток.

Користуючись електронагрівальними приладами, слід бути особливо обережним, щоб уникнути спалаху навколишніх предметів. Не залишайте обігрівач біля речей та предметів, що під дією високих температур можуть зайнятись.

Ні в якому разі не залишайте ввімкнені нагрівачі на ніч або уходячи з дому.

У випадку займання від електронагрівальних приладів слід одразу ж його вимкнути та знеструмити всю електричну мережу в будинку. Вже після можливо загасити вогонь підручними засобами - водою, піском, сухою землею або накрити ковдрою.

Якщо знеструмити електромережу неможливо, то слід пам'ятати, що не можна застосовувати для гасіння електричних приладів та дротів під напругою воду!

Якщо горіння інтенсивне необхідно покинути приміщення, попередити сусідів та викликати рятувальників за номером «101».

Пам’ятайте, що виконання звичайних рекомендацій стане гарантією безпеки для Вас та Ваших близьких.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

 

Інформація Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області:

ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів.

Їх можна виявити на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, а також на дні річок.

Основну небезпеку у вибухонебезпечних предметах становлять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпасу.

Під час перебування у землі від впливу вологи, взаємодії металу та вибухової речовини боєприпасу утворюються хімічні сполуки, які зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів.

Якщо вибуховий снаряд пролежала в землі десятки років і не вибухнула, це не означає, що вона безпечна. Вона стає більш небезпечною та може вибухнути від тертя, іскри чи удару.

Якщо ви натрапили на невідомі предмети, що схожі на вибухонебезпечні необхідно дотримуватись певних правил, щоб уберегти від небезпеки себе та оточуючих, а саме:

 • не чіпайте, не рухайте знахідку;
 • зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;
 • відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;
 • відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;
 • припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;
 • організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;
 • про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до служби порятунку «101» чи до міліції за номером «102».

Запам’ятайте! Виявлений вибухонебезпечний предмет, не можна торкатися – це дуже небезпечно.

Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами.

Якщо виявив вибухонебезпечний предмет, телефонуйте до служби порятунку за номером «101»!

 

Звернення керівництва Головного управління

ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

 

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним.

Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

Коли дитина бачить, що батьки завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, своєчасно ремонтують пошкоджені електророзетки, вимикачі та інші електроприлади, слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб швидкого реагування, у неї змалечку формуються корисні звички.

Таким чином, батьки, які завжди готові допомогти ближньому, дбають про власну безпеку та безпеку оточуючих, можуть бути впевненими, що їх дитина вчинятиме так само, а відповідно і забезпечить власну безпеку і собі, і оточуючим.

У разі, якщо нещасний випадок з дитиною все ж таки трапився, батьки мають не втрачати холоднокровності, не впадати в паніку та швидко намітити план своїх дій.

Шановні батьки, виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Навчить дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу – дзвоніть по телефону «104».

Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,

- не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,

- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,

- не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

 

Бажаємо Вам мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання ваших дітей.

 

20.12.2021

До відома землевласників та землекористувачів:
з 1 січня 2022 року 
вводиться нова нормативна грошова оцінки земель міста Кривого Рогу та оновлені ставки плати за землю

         Рішенням Криворізької міської ради від 26.05.2021 №523 затверджено нову нормативну грошову оцінку земель м. Кривого Рогу, яка впроваджується з 1 січня 2022 року.

         Відповідно до Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) повинні самостійно обчислити суму земельного податку або орендної плати станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подати відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

​​Детальніше

 

06.12.2021

Шановні мешканці Металургійного району!

У жовтні 2021 року було оголошено старт нового етапу ювілейного 15-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2021». Переможців визначатимуть в 18 колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів держаної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2021» - 7 березня 2022 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний телефон (067)1640411, пошта konkurs.blago@gmail.com. Скачати пакет матеріалів про конкурс за лінком: https://bit.ly/пакетБУ2021.

​​02.12.2021

      Звернення до батьків

     Шановні  мами і  тата, опікуни  та піклувальники!  Виховання в сім'ї є першоосновою розвитку  особистості   кожної  дитини.  На  кожного  з  батьків  покладається  однакова
відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним.
     Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам  дуже важливо знати та дотримуватися
елементарних правил безпеки в житті та побуті.
     Коли дитина бачить, що батьки  завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи  з будинку, своєчасно  ремонтують пошкоджені електророзетки, вимикачі та інші
електроприлади,  слідкуюіь за тим,  пдоб балкони та  сходові клітини в під'їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті
та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям,  у тому числі й спеціальному транспорту служб швидкого реагування, у неї змалечку формуються корисні звички.
     Таким чином, батьки,  які завжди  готові допомогти ближньому, дбають про власну безпеку та безпеку оточуючих, можуть бути впевненими, що їх дитина вчинятиме так само, а
відповідно і забезпечить власну безпеку і собі, і оточуючим.
     У разі,  якщо  нещасний випадок з дитиною все ж  таки трапився, батьки  мають  не втрачати холоднокровності, не впадати в паніку та швидко намітити план своїх дій.
     Шановні  батьки,  виховуйте   у   дітей  навички   культури  безпечної   поведінки, демонструючи на  власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою,
побутовою хімією, ліками.
     Навчить  дитину  користуватися телефоном для  виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону
«101»; при конфліктних, критичних, криміногенних  ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності
медичної  допомоги викликайте швидку допомогу по телефону  «103»; якщо відчули запах газу - дзвоніть по телефону «104».
     Щоб уберегти дитину від  біди, дорослим треба пам'ятати та дотримуватись наступних  правил:
     - не  залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,
     - забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети - вони можуть бути небезпечними,
     - не  дозволяти підходити до обірваних електропроводів,
     - не  дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,
     - не  дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,
     - не дозволяти користуватися сірниками, відкритим  вогнем, електричними  й газовими  приладами без нагляду дорослих.

Бажаємо Вам мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання ваших дітей.
 
Криворізьке  районне  управління Головного
управління ДСНС України у Дніпропетровській області                    

    
29.11.2021

Важлива інформація

З 01.12.2021 року набирає чинності Закон України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" № 1871-IX

Від 01.12.2021 р.:

1. Змінюється адміністративний збір за зняття/реєстрацію місця проживання громадян:

- було 13.60 грн. стало 34.05 грн.,

- було 40.80 грн. стало 56.75 грн.

2. Декларування місця проживання, через подання декларації про місце проживання шляхом надання декларації в електронній формі через портал «ДІЯ» .

3. Штампи про реєстрацію/зняття з реєстрації в паспорти більше не проставляються.

4. Діти віком від 14 до 18 років самостійно декларують місце свого проживання за місцем проживання їх батьків або інших законних представників чи одного з них без надання згоди такими особами.

5. Жителі окупованих територій можуть задекларувати або зареєструвати місце свого проживання без зняття з реєстрації місця свого попереднього проживання.

З 01.12.2021 року набирає чинності Закон України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" № 1871-IX

23.11.2021

ПАМЯТКА
Правила безпечної поведінки під час можливих надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду

З метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне:

Снігові замети (хуртовина)

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів та хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на господарську діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням (сильний мороз) або потеплінням (швидке танення снігу або ожеледь). Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря і ураганному вітрі створює умови для зледеніння шляхів, ліній електропередач, зв’язку, контактних мереж електротранспорту, покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що нерідко викликає їх руйнування.
З оголошенням попередження про можливі снігові замети – необхідно обмежити пересування за межами помешкань.
Особливу небезпеку снігові замети створюють для людей, захоплених у дорозі, далеко від людського житла. Заметені снігом дороги, втрата видимості викликають повну дезорієнтацію на місцевості. Під час руху на автомобілі не варто намагатися подолати снігові замети, необхідно зупинитися, повністю закрити жалюзі машини, укрити двигун зі сторони радіатора. Якщо є можливість, автомобіль треба встановити двигуном у навітряну сторону. Періодично треба виходити з автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися похованим під снігом. Крім того, не занесений снігом автомобіль – гарний орієнтир для пошукової групи. Двигун автомобіля необхідно періодично прогрівати для уникнення «розморожування двигуна». При прогріванні автомобіля важливо не допускати затікання в кабіну (кузов, салон) вихлопних газів; з цією метою важливо слідкувати, щоб вихлопна труба завалювалася снігом. Якщо у дорозі разом опинилося декілька чоловік (на декількох автомобілях), доцільно зібратися разом і використати один автомобіль, як укриття. З двигунів необхідно злити воду. Ні в якому разі не можна залишати укриття – автомобіль: у сильний снігопад (хуртовину) орієнтири, які здавалися надійними з першого погляду, через декілька десятків метрів можуть бути загублені.

Сильні морози

При сильних морозах може виникнути гіпотермія – виражене зниження внутрішньої температури тіла. Лікарі радять у морозні дні залишатися вдома. А тим, хто все-таки має працювати, треба запам’ятати основні правила поведінки в сильний мороз, інакше можна отримати обмороження та переохолодження:
- одягайтеся багатошарово. Тобто одягніть на себе кілька тонших речей замість однієї теплої. Це попередить спітніння, яке на морозі небезпечне. Якщо стане жарко завжди можна зняти одну з кофт. Одяг має бути цілком вільним;
- захищайте відкриті ділянки шкіри. Не забувайте одягати рукавички, а ніс та вуха захищати шапкою, шарфом, піднятим коміром;
- візьміть запасний одяг, якщо плануєте провести цілий день на морозі. Іноді достатньо змінити мокрий одяг на сухий, щоб уникнути переохолодження;
- не виходьте на мороз голодним. Обов’язково добре поїжте, краще щось висококалорійне. Замерзли – також з’їжте що-небудь;
- заходьте кожні півгодини-годину у тепле приміщення, якщо ви проводите цілий день на вулиці;
- по можливості візьміть із собою термос із гарячою кавою, чаєм чи супом;
- рухайтесь, аби посилити кровообіг у замерзаючих судинах. Можна пострибати з ноги на ногу – тільки не дуже енергійно, це може зашкодити замерзлим тканинам;
- не перевтомлюйтесь. Втомлена людина швидше піддається переохолодженню. Не варто рухатись дуже активно, тому що енергія використовується дуже швидко, а сили треба поновлювати.

Категорично забороняється

- торкатися металу голими руками. Метал дуже добре проводить тепло, а отже, миттєво забирає його у вас, і у місці зіткнення може виникнути обмороження. Те саме стосується бензину. Ця рідина дуже швидко обморожує шкіру при зіткнення, а отже під час роботи з подібними матеріалами на морозі неодмінно використовуйте водонепроникні рукавички;
- вживати алкогольні напої, тому що алкоголь розширює судини на поверхні тіла, а це заважає судинам оберігати від тепловтрат внутрішні органи, що призводить до переохолодження. Крім того, алкоголь просто послаблює ваш власний контроль за ситуацією, що заважатиме вберегтися від ушкоджень. Нікотин також згубно впливає на стінки судин.

Ожеледиця

 Пам′ятайте:
 - кращими для льоду є взуття з підошвами із мікропористої та іншої м′якої основи, без великих каблуків;
- людям похилого віку краще «в слизькі дні» взагалі не виходити з будинку (літні люди отримують дві третини травм саме при падінні);
- прогулянки вагітних жінок в ожеледицю без супроводження є небезпечними для здоров’я;
- ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, ступайте на всю підошву, не тримайте руки у кишенях;
- обходьте металеві кришки люків;
- не прогулюйтеся по самому краю проїжджої частини дороги;
- дуже небезпечні прогулянки в ожеледецю в нетверезому стані;
- не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та в ожеледецю (в цей період значно збільшується гальмовий шлях машини, і падіння перед автомобілем, що рухається, призводить, як мінімум до каліцтв);
- тримайтеся подалі від будинків – ближче до середини тротуару, остерігайтеся бурульок.

Обережно – бурульки

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах. Пересуваючись містом в період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. По можливості необхідно триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Будьте обережні, бережіть себе – це запорука безпечного перебування на вулиці при погіршенні погодних умов, особливо у зимовий період.

Пожежі

З настанням холодів при обігріві помешкання слід пам’ятати:

- перевіряйте тягу в вентиляційних каналах та побутових газових приладах;
- не залишайте включеними в електромережу побутові та електронагрівальні прилади;
- завжди перевіряйте, чи вимкнули ви газові або електричні плити після приготування їжі;
- користуйтеся тільки справною побутовою технікою та електропроводкою;
- ні за яких обставин не залишайте дітей самих вдома без нагляду дорослих

 

18.11.2021

До уваги мешканців та гостей
Металургійного району міста Кривого Рогу!

         Доводимо до Вашого відома що 24.11.2021 о 13 години 55 хвилин  буде проведена  комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення через засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – Вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть радіоприймач на хвилі «Українське радіо – 1» або телевізор на каналі «ТРК «Рудана» та уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!».

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Металургійної виконкому  районної у місті ради

16.11.2021

Оголошення про початок громадського обговорення звіту оцінки впливу на довкілля

16.11.2021

             ОГОЛОШЕННЯ

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2021 року №190 затверджено зміни до законодавчих актів, відповідно до яких право на отримання послуги з психологічної реабілітації мають учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, постраждалі учасники Революції Гідності, яким установлено один із статусів:

 • учасника бойових дій;
 • особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • учасника війни;
 • постраждалого учасника Революції Гідності.

Також мають право на отримання послуги з психологічної реабілітації члени сімей вищевказаних осіб та члени сімей загиблих (померлих).

Для отримання послуги з психологічної реабілітації необхідно подати заяву та наступні документи:

 • копію паспорта;
 • копію номера облікової картки платника податку;
 • копію посвідчення (засвідчена підписом особи), що підтверджує наявність одного зі статусів;
 • копію документа (засвідчена підписом особи), що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням у районах антитерористичної операції в період її проведення, або копію документа про участь особи в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;
 • копію свідоцтва про шлюб для членів сімей (дружини, чоловіка).

                    З питання отримання послуги із психологічної реабілітації запрошуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою:  пр. Металургів, 16, к. 206,      тел. 0684991433.

10.11.2021

         До відома  субєктів господарювання, які здійснюють господарську
   діяльність на території Металургійного району м. Кривого Рогу

 

         В період опалювального сезону суб’єкти господарювання експлуатують для обігріву виробничих та адміністративних приміщень газові та твердопаливні котли, які є стаціонарними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

         Здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без дозволу на викиди є порушенням вимог ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», що тягне за собою адміністративну відповідальність суб’єкта господарювання.

         Дозвіл на викиди повинні мати підприємства, установи, організації та громадяни-суб'єкти підприємницької діяльності. Ця норма закону не розповсюджується на громадян, які використовують індивідуальне опалювальне обладнання для власних житлових будинків та квартир.

         Згідно ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» громадяни України зобов`язані здійснювати діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки, інших екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів, не порушувати екологічні права і законні інтереси інших суб`єктів.

         Згідно з чинним природоохоронним законодавством України для експлуатації газових та твердопаливних котлів необхідно:

- в залежності від потужності котлів розробити матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище (ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 23 Закону України «Про охорону атмосферного повітря») або здійснити оцінку впливу на довкілля (Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»);

- отримати висновок санітарно-гігієнічної експертизи (ст.25 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»);

- отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 №302 «Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи»);

- сплачувати екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст.10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст.240 Податкового кодексу України).

 

         Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря видається департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації (вул. Лабораторна, 69, м. Дніпро, 49000).

         Для консультацій звертатися до управління екології виконкому Криворізької  міської ради за тел. 92 13 63.

          Порушення суб’єктами господарювання вимог природоохоронного та податкового законодавства України тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність з обов’язковим відшкодуванням шкоди, заподіяної природному середовищу.

04.11.2021

Пункти щеплень від COVID-19 по КНП «ЦПМСД №5» КМР

АЗПСМ

Адреса

Графік роботи

Телефон

Центр масової вакцинації

м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська, 8е

Щоденно

з 9.00 до 16.00

0676285139

Пункти щеплень

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1

м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська, 8е

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285139

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2

м. Кривий Ріг, вул. Тбіліська, 14

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285109

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3

м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285122

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4

м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 71Б

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285146

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5

м. Кривий Ріг, вул. Колійна, 26

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285102

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №6

м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 2

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285096

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №7

м. Кривий Ріг, вул. Колійна, 26

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676316887

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №8

м. Кривий Ріг, вул. Військове містечко-33, 14

Пн.-Пт.

з 9.00 до 16.00

0676285100

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №9, вул. Шиферна, 35а

м. Кривий Ріг, вул. Шиферна, 35а

Пн.-Пт.

з 9.00 до 13.00

0676318713

 

26.10.2021

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
завідувача відділу з питань обліку, розподілу та приватизації житлового фонду.

Вимоги до претендентів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

          Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-28-04 (відділ з питань обліку, розподілу та приватизації житлового фонду)

05.10.2021

                          Шановні мешканці району!                                       

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо періоду врахування доходів при розрахунку розміру житлової субсидії.

За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір  житлової субсидії

Звертаємо увагу, що житлова субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезони. У випадку призначення житлової субсидії на наступний період 2021-2022 рр., повторно звертатись за призначенням житлової субсидії у жовтні 2021 року НЕ ПОТРІБНО. Її розрахунок буде проведено органами соціального захисту населення самостійно (без звернення громадян). Сьогодні поговоримо про те, за який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії.

За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії

Доходи враховуються:

за III-IV квартали попереднього календарного року - у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;

за I-II квартали поточного календарного року - у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону;

за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, - у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального (неопалювального) сезону.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року, а в разі призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за березень поточного року. У разі призначення житлової субсидії не з початку опалювального (неопалювального) сезону враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається житлова субсидія.

Розрахунок розміру житлової субсидії

Розмір субсидії розраховується як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг в межах соціальних норм і нормативів та обсягом обов’язкового платежу.

Субсидія = плата за ЖКП в межах норм і нормативів - обов’язковий платіж.

Знаючи дохід сім’ї, а також членів сім’ї і осіб зі складу домогосподарства, можна самостійно розрахувати розмір обов’язкового платежу і орієнтовний розмір субсидії. Постановою КМУ від 06.08.2014 № 409 установлено соціальну норму житла та соціальні нормативи, у межах яких держава надає громадянам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Згідно з постановою КМУ від 27.07.1998 № 1156, розмір обов’язкового відсотка платежу за житлово-комунальні послуги визначається для кожного домогосподарства індивідуально за єдиною формулою і залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.

Житлова субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезони.

      У разі виникнення  питань щодо розрахунку житлової субсидії просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,    каб. 108, або по телефону 0973920336.

 

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

01.10.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо встановлення права на призначення житлової субсидії.

Кому призначається субсидія:

 

 Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, тобто за місцем реєстрації особи, з урахуванням усіх зареєстрованих осіб.  При цьому під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

      У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), та/або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, житлова субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника).

  За рішенням органів соціального захисту населення субсидія може бути призначена за фактичним місцем проживання особам, які орендують житло на підставі договору найму, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.

 Житлова субсидія також може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами.

         У випадках, призначення житлової субсидії орендарям та внутрішньо переміщеним особам, склад домогосподарства декларується заявником під час звернення за призначенням житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства.

          Житлова субсидія не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання особи та за місцем її фактичного проживання.

Кому субсидія не призначається:

Субсидія не призначається якщо:

 

1) загальна площа житлового приміщення перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування, а також за винятком житлових приміщень (будинків), на які оформлено два і більше окремі особові рахунки, за умови, що загальна площа частини житлового приміщення кожного домогосподарства, на яку призначається субсидія, не перевищує 130 кв. метрів для квартири, 230 кв. метрів для індивідуального будинку, а також житлових приміщень, якими забезпечено за рахунок державного чи місцевого бюджету осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках);

 

2) будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства протягом 12 місяців перед призначенням житлової субсидії здійснив операцію на суму, яка перевищила 50,0 тис. грн, а саме:

      - купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), іншого нерухомого майна, транспортного засобу (механізму), цінних паперів та інших фінансових інструментів, віртуальних активів, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку; оплату (одноразову) будь-яких робіт або послуг (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла);

       - платіж (платежі) згідно з правочинами, за якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та / або транспортні засоби (механізми) (крім об’єктів спадщини та дарування);

       - внески до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації;

       - благодійну діяльність (виключно у вигляді сплати коштів);

       - надання поворотної / безповоротної фінансової допомоги, позики;

       - купівлю безготівкової та / або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів;

3) будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства має у власності більше ніж 1 житлове приміщення (квартира, будинок), крім житла, яке розташоване у сільській місцевості, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, не придатного для проживання, що підтверджено актом обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), та житла, яке належить йому на правах спільної сумісної або часткової власності, а також житла, отриманого дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету, житлових приміщень у гуртожитках. Інформація про наявність (відсутність) у власності зазначених осіб житлових приміщень зазначається у декларації;

 

4) на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія на депозитному банківському рахунку (рахунках) наявні кошти в сумі, що перевищують                      100,0 тис. грн;

 

5) у власності є транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше ніж 5 років (крім мопеда і причепа), та / або більше ніж 1 транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);

 

6) у складі домогосподарства або сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді, за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії, вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, крім військовослужбовців, а також осіб, щодо яких наявна заборгованість роботодавця із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, або осіб, які відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

           Водночас житлові субсидії у таких випадках, призначаються, якщо особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, протягом такого періоду не менше місяця:

-  навчалися за денною формою навчання у закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як безробітні;

- отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсія, стипендія, допомога при народженні (усиновленні) дитини, допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога по догляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомога по безробіттю, допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення”;

- надавали соціальні послуги, перебували у місцях позбавлення або обмеження волі, або до них застосовувалися заходи забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від роботи (посади), застосовувалися запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту або тримання під вартою, а також перебували у складних життєвих обставинах, викликаних інвалідністю, тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я встановленого зразка, алко- або наркозалежністю, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, який забезпечує надання первинної медичної допомоги, на підставі довідки встановленого зразка закладу охорони здоров’я, що провадить діяльність з надання наркологічної допомоги населенню, в якому особа перебувала на диспансерному обліку (далі - складні життєві обставини);

- сплатили (за них сплачено) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом кварталу, що передує кварталу перед місяцем звернення за призначенням житлової субсидії або перед місяцем, у якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина. Водночас особі, яка працює за строковим трудовим договором, житлову субсидію може бути призначено лише у разі, коли строк дії строкового трудового договору є більшим, ніж строк, на який призначається житлова субсидія;

 

7) громадянин не повернув надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення або не сплачує суми до повернення, визначені відповідним структурним підрозділом з питань соціального захисту населення;

 

8) у разі отримання від підприємств – надавачів послуг інформації про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Житлова субсидія у такому випадку призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку;

 

9) у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які, за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря, осіб, до яких застосовуються заходи забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від роботи (посади), осіб, до яких застосовуються запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту або тримання під вартою).

      У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,                   каб. 108, або по телефону 0973920336.

 

Начальник відділу прийому громадян

Марина Тарасенко

 

 

 

 

01.10.2021

Експрес-інформація щодо дотримання правил   
   поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів минулих війн

Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів.

Їх можна виявити на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, а також на дні річок.

Основну небезпеку у вибухонебезпечних предметах становлять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпасу.

Під час перебування у землі від впливу вологи, взаємодії металу та вибухової речовини боєприпасу утворюються хімічні сполуки, які зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів.

Якщо вибуховий снаряд пролежала в землі десятки років і не вибухнула, це не означає, що вона безпечна. Вона стає більш небезпечною та може вибухнути від тертя, іскри чи удару.

Якщо ви натрапили на невідомі предмети, що схожі на вибухонебезпечні необхідно дотримуватись певних правил, щоб уберегти від небезпеки себе та оточуючих, а саме:

 • не чіпайте, не рухайте знахідку;
 • зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;
 • відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;
 • відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;
 • припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;
 • організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;
 • про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до Cлужби порятунку «101» чи до поліції за номером «102».

Запам’ятайте! Виявлений вибухонебезпечний предмет, не можна торкатися – це дуже небезпечно.

Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами.

Якщо виявив вибухонебезпечний предмет, телефонуйте до служби порятунку за номером «101»!

Криворізьке районне управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області

29.09.2021

Шановні мешканці Металургійного району!

Згідно з графіком виїздів Мобільних офісів на жовтень 2021 року   26 жовтня 2021 року з 10.00 до 14.00 відбудеться виїзд Мобільного офісу. Прийом громадян буде здійснюватися у віддаленому житловому масиві біля Криворізької гімназії № 18 Криворізької міської ради – дошкільний підрозділ за адресою: вул. Шиферна, 35. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити соціальні допомоги і субсидії;

- отримати консультацію щодо виплати субсидій у грошовій формі;

- подати документи для оформлення часткової компенсації (1000 грн.) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес, місце проживання громадян, та отримати відповідну довідку;

- отримати консультації стосовно оформлення закордонного паспорта, паспорта громадянина України у вигляді ID картки, пакетних послуг, видачі водійських посвідчень та реєстрації транспортних засобів, отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) тощо.

Звертаємо увагу, що надання послуг буде здійснюватись згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», тобто з дотриманням всіх карантинних заходів.

27.09.2021

До уваги мешканців та гостей
Металургійного району міста Кривого Рогу!

         Доводимо до Вашого відома що 29.09.2021 о 13 години 55 хвилин  буде проведена  комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу «Увага всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення через засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – Вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть радіоприймач на хвилі «Українське радіо – 1» або телевізор на каналі «ТРК «Рудана» та уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!».

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Металургійної виконкому  районної у місті ради

 

27.09.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради нагадує мешканцям району про деякі питання призначення житлової субсидії.

 Куди звертатись для призначення субсидії

Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій особисто, у разі надіслання їх на папері поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Для оформлення субсидії онлайн треба перейти за   посиланням ,,Оформлення субсидії онлайн" на сторінці  https://www.msp.gov.ua/timeline/subsidii.html.

У паперовому вигляді заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади (далі - посадові особи виконавчого органу) та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

 

Які документи подаються

Громадянин надає:
–  заяву про призначення та надання житлової субсидії;

–  декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

За потреби можуть бути також додані:

– договір найму (оренди) житла (за наявності),

– довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ)

–  інші документи, які необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби), наприклад, документами, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації. Такими документами можуть бути:

– довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, у тому числі легалізовані в Україні документи про набуття страхового стажу в іншій країні;

– довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні;

– акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради;

– договори оренди житла в іншому місці тощо.

 

На який термін надається субсидія

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня) та опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

У разі встановлення постачальником теплової енергії двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії житлова субсидія надається в неопалювальний сезон на оплату цієї послуги на умовно-постійну частину двоставкового тарифу.

Після закінчення терміну отримання субсидії органи соціального захисту населення здійснюють самостійно розрахунок субсидії на наступний період без звернень громадян (крім сімей, у складі яких є особи, в яких за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України взагалі відсутні доходи або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; внутрішньо переміщені особи; особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства; особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків); особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають).

Отримувачі субсидії зобов’язані повідомляти протягом місяця органи соціального захисту населення про наступні зміни:

– складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, їх соціального статусу;

– переліку отримуваних послуг;

– зміна виконавця послуг;

– про здійснення одноразової покупки, придбання або набуття права власності на майно, вартість якого перевищує 50 тисяч гривень, а також здійснення на цю суму платіж (платежі), що випливає з правочинів, за якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та/або транспортні засоби (механізми) (крім об’єктів спадщини та дарування); внески до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації; благодійну діяльність (виключно у вигляді сплати коштів); надання поворотної/безповоротної фінансової допомоги, позики.

– набуття право власності на транспортні засоби (крім мопеда і причепа), житлові приміщення в місті або в селищах міського типу;

– здійснення операцій з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік на підставі заяви особи.

Структурним підрозділом з питань соціального захисту населення приймається рішення про:

призначення житлової субсидії;

непризначення житлової субсидії (у разі, коли за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове або від’ємне значення);

відмову в призначенні житлової субсидії.

У разі прийняття рішення про призначення (непризначення) житлової субсидії структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику про прийняте рішення протягом трьох календарних днів з дня його прийняття. При цьому структурний підрозділ з питань соціального захисту населення самостійно обирає форму такого повідомлення                  (в паперовому або електронному (за наявності адреси електронної пошти) вигляді та спосіб для повідомлення (особиста бесіда, поштовий зв’язок, смс-повідомлення, електроні засоби зв’язку, електронна пошта (за наявності), повідомлення через Портал Дія).

У разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику про прийняте рішення протягом трьох календарних днів з дня його прийняття.

Громадяни, яким надається житлова субсидія, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг, в незалежності від розміру нарахованої йому субсидії.

Інформацію щодо призначення субсидій можна дізнатися в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі на сайті https://subsidii.ioc.gov.ua.

             У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336.

 

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

27.09.2021

До уваги мешканців району!
Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, що громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також, де міститься особова справа – назва органу соціального захисту населення.

Інформація у реєстрі оновлюється один раз на місяць – на початку поточного місяця за попередній місяць.

У разі виникнення  питань щодо перевірки призначення житлової субсидії просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою:    пр-т Металургів, буд. 16,  каб. 108, або по телефону 0973920336.

 

 

21.09.2021

До уваги мешканців району!

Перелік актуальних грантів, спрямованих на благоустрій громади

13.09.2021

Шановні громадяни!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, що  на виконання Закону України «Про соціальні послуги» видано низку нормативно-правових актів щодо організації та надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Зокрема:

розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 № 857 «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України»;

накази Мінсоцполітики:

від 06.05.2021 № 220 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги перекладу жестовою мовою», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 червня 2021 року за № 819/36441;

 від 03.06.2021 № 299 «Про внесення змін до пункту 1 наказу Міністерства соціальної політики України від 14 липня 2016 року №762», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 червня 2021 року за № 825/36447;

від 01.07.2021 №366 «Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики від 17 серпня 2017 року № 1325», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 липня 2021 року за № 936/36558;

від 01.07.2021 № 367 «Про визначення таким, що втратив чинність наказу Міністерства соціальної політики України  від 05 травня 2014 року № 266», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 липня 2021 року за  № 934/36556;

від 16.06.2021 № 335 «Про затвердження Змін до Державного стандарту догляду вдома», зареєстрований в Міністерстві юстиції України  20 серпня 2021 року за № 1100/36722.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій щодо надання соціальних послуг звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефонами 0973920336, 0684991433 або до КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради за адресою:  вул. Героїв АТО, буд. 55, або за телефоном 0964936860.

10.09.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома отримувачів житлової субсидії, що 11 серпня 2021 Урядом прийнято  постанову № 842,  якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Відповідно до зазначених змін з дня опублікування (з 14.08.2021):

- житлова субсидія може призначатися у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів

Крім того,відповідно до зазначених змін з 1 жовтня 2021 року:

         - на період карантину для регіонів із встановленим "червоним" рівнем епідемічної небезпеки проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,  каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому
Металургійної районної у місті ради

01.09.2021

До уваги мешканців району!

           22.09.2021 о 15.00 у виконкомі Криворізької міської ради відбудуться громадські слухання з обговорення результативності рішення Криворізької міської ради від  27.07.2011 № 514 “Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель у м. Кривому Розі” в режимі онлайн-конференції Zoom за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/399280978?pwd=dGpWMFZLKy9UVUIRWmNURIIFWXR2QT09.

Ідентифікатор конференції: 399 280 9798. Код доступу: zs0jfZ

          Запрошуємо взяти участь  у  слуханнях суб’єктів господарювання та громадськість.  

25.08.2021

ПУНКТИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ «КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ»

До уваги мешканців району!

У зв’язку з запровадженням з 01 травня 2021 року для мешканців міста безоплатного проїзду у міському комунальному транспорті загального користування на підставі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця», запрошуємо мешканців району, які зареєстровані (обліковані) у Кривому Розі безкоштовно оформити «Картку криворіжця».

Пункти прийому документів для оформлення «Картки криворіжця»:

№ з/п

Пункти прийому

документів

Адреса

Режим роботи

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр. Металургів, 16

Понеділок-п’ятниця

8.00 - 12.30

13.00 - 16.00

2

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі" Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55

Понеділок-п’ятниця

8.30 - 12.30

13.00 - 16.30

3

Криворізька гімназія № 18 Криворізької міської ради

вул. Шиферна, 35

Понеділок-п’ятниця

9.00 - 15.00

4

Міський комунальний заклад культури «Народний дім» Криворізької міської ради

вул. Криворіжсталі, 52

Понеділок-п’ятниця

9.00 - 12.30

13.00 - 15.00

 

5

Бібліотека-філіал № 3 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради

вул. Юрія Камінського, 28

Понеділок-п’ятниця

10.00 - 13.30

14.00 - 16.00

6

ЦНП «Єдине вікно» ПАТ «АрселорМіттал Кривий-Ріг»

вул. Криворіжсталі, 1 (каб. № 114)

Понеділок-п’ятниця

8.00 – 16.45

 

 

17.08.2021

УВАГА! 

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу автоматизації управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення).

 

 

10.08.2021

УВАГА!
Громадський бюджет 2022!

Запрошуємо активних та ініціативних мешканців району взяти участь у тренінгах, обравши одну з запропонованих дат.

Реєстрація обов’язково за посиланнями:

13.08.2021 (п’ятниця ) – https://forms.gle/1iums9Lnrfvrc4u87

14.08.2021 (субота) – https://forms.gle/QszyypE7xZdkmZtg8

 

05.08.2021  

Шановні мешканці району!

Інформуємо вас про графік особистого прийому депутата Криворізької міської ради Третяк Вікторії Андріївни: перша та друга середа місяця, з 11.00 год. до 17.00 год., за адресою: пл. Визволення, 2, каб. 8 (корпус ДУЕТ), тел. +38 (098) 040-84-04, +38 (067) 545-45-27.

З 1 вересня 2021 року прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю місяця з 13.00 год. до 16.00 год. у приміщенні виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42)

 

02.08.2021   

  До уваги членів ОСББ Металургійного району!

Пропонуємо долучитись та скористатися можливостями Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності» для ОСББ

«ЕНЕРГОДІМ» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках, яка діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

Програмою передбачено 2 пакети заходів:

     - Пакет «А» (Легкий) складається з відносно недорогих заходів енергоефективності з високим рівнем окупності інвестицій (перш за все модернізація інженерних мереж будинку).

     -   Пакет «Б» (Комплексний) включає в себе всі заходи Пакету «А» (якщо вони не були впроваджені раніше), а також теплоізоляцію огороджувальних конструкцій (стін, даху, горища, підвалу).

Етапи проведення модернізації будинку:

     - Проведення попереднього енергоаудиту та отримання 70% його вартості.

     - Розробка проектної документації, її експертиза та отримання 70% її вартості.

     - Здійснення заходів по енергоефективності та отримання 40% (якщо Пакет «А») або 50% (якщо Пакет «Б») їх вартості.

 

ОСББ дозволяється залучати кошти з інших джерел (зокрема, програма «Теплий дім»), однак власний внесок ОСББ має становити не менше ніж:

Пакет «А»: 40 % витрат на будівельні роботи та 30 % – на підготовку та реалізацію проекту;

Пакет «Б»: 20 % витрат на будівельні роботи та 30 % – на підготовку та реалізацію проекту.

 

Банки-партнери ДУ "Фонд енергоефективності":

 • АТ «Ощадбанк»
 • АБ «Укргазбанк»
 • КБ «ПриватБанк»

30.07.2021  

          На виконання плану комунікаційних активностей за пріоритетними напрямками філії Державної установи "Центр пробації" на 2021 рік, 29.07.2021 року співробітниками Металургійного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, спільно з представниками Відділення поліції № 2 КРУП ГУНП України в Дніпропетровській області, проведено захід на тему «Інструменти впливу на правопорушників задля убезпечення суспільства».

Під час зустрічі були обговорені спільні дії,  які спрямовані на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних правопорушень особами, які вже неодноразово були притягнуті до відповідальності.

 

 

13.07.2021            

    До відома мешканців Металургійного району!

               У рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану  навколишнього природного середовища на 2016 – 2025 роки, з метою забезпечення сприятливих умов життєдіяльності мешканців Металургійного району ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в період з квітня по жовтень 2021 року передбачено здійснення поливу (1 раз на добу) житлових масивів Металургійного району, що знаходяться в зоні впливу виробничої діяльності підприємства.

            Перелік вулиць
Металургійного району

Час поливу

День поливу

вул. Каховська

 

з 3.00 до 4.30

понеділок

пр. Металургів

з 5.00 до 6.00

субота

 

вул. Нікопольське шосе

з 3.00 до 4.00

вівторок

 

вул. Вокзальна

з 4.00 до 5.00

четвер

вул. Криворіжсталі

з 4.00 до 5.00

четвер

вул. Цимлянська

З 5.00 до 6.00

четвер

вул. Медична

З 5.00 до 6.00

неділя

 

 

 

22.06.2021

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА!
 

Порядком надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, затвердженим рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради від 19.02.2020 № 70 передбачається  надання матеріальної допомоги раз на рік у розмірі 3,0 тис грн коштом міського бюджету особам з інвалідністю з дитинства, які зареєстровані й проживають у   м. Кривому Розі (у тому числі внутрішньо переміщеним особам) (надалі – заявник) і перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад (надалі – районні управління) або в територіальних органах Пенсійного фонду України.

           Для отримання  цієї допомоги особи з інвалідністю з дитинства або їх законні представники надають до районних управлінь особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних та пред’являють оригінали:

   1) паспорта заявника (сторінки 1, 2, з відомостями про реєстрацією місця проживання), у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);                       

           2) довідки  про  присвоєння  реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків (крім осіб, які через релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття  реєстраційного номера облікової картки та мають відмітку в паспорті про відмову від його прийняття);

   3) довідки медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про наявність інвалідності з дитинства;

  4)  документа, що підтверджує зміну прізвища особи з інвалідністю з дитинства (у разі наявності);

  5) рішення суду або  виконкому районної в місті ради про призначення опіки над особою з інвалідністю з дитинства (для опікунів,  піклувальників);

  6) довідки встановленого зразка про взяття на облік у м. Кривому Розі, виданої районними управліннями (для внутрішньо переміщених осіб).

   Прийом   заяв  районними  управліннями  здійснюється   щороку  до  01 грудня.

         У разі перебування одержувача  матеріальної допомоги  на повному державному утриманні допомога  не виплачується.

         З питання отримання допомоги звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, 16, к. 206, тел. 0684991433.

22.06.2021

Аналітична довідка 
про результати проведення моніторингу діяльності (зовнішньої оцінки якості) надання соціальних послуг в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, що тимчасовою комісією, створеною на підставі розпорядження голови Металургійної районної у місті ради від 25.03.2021 № 50-р «Про створення тимчасової комісії з проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг, що надаються комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради, та затвердження її складу», керуючись Законом України «Про соціальні послуги», постановами Кабінету Міністрів України  від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг» та від 29.12.2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», відповідно до вимог наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Методичні рекомендації з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» було проведено зовнішню оцінку якості надання соціальних послуг в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради (далі – територіальний центр) з 03.06.2021 по 16.06.2021 за 2019 -2020 р.р.

Зовнішня оцінка якості соціальних послуг здійснювалася з метою оптимізації та удосконалення діяльності суб’єкта, що надає соціальні послуги; підвищення рівня професійної компетенції персоналу суб’єкта, що надає соціальні послуги; дотримання встановленого рівня або підвищення рівня якості соціальних послуг, що надаються цим суб’єктом.

Станом на 01.06.2021 кількість працюючих в територіальному центрі – 152 особи, у тому числі 108 соціальних робітників. На обслуговуванні перебуває  - 2258 осіб, у тому числі у відділеннях догляду вдома - 1500 осіб, середнє навантаження на одного соціального робітника складає – 13-14 осіб.

На території  комунальної установи  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради розміщено чотири будівлі – основна двоповерхова будівля, харчоблок, гараж і пральня. Основна будівля має чотири входи, з них два основних, два запасних, вхід до одного з них обладнано пандусом та кнопкою виклику, що забезпечує безперешкодний доступ отримувачів соціальних послуг до суб’єкта, що надає соціальні послуги, в наявності місце для паркування транспортних засобів біля входу в приміщення.

 В територіальному центрі утворені та діють такі структурні підрозділи:

-  2 відділення соціальної допомоги вдома (№ 1 та №2);

-  відділення денного перебування;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Кожне  відділення очолює завідувач. Відділення мають розроблені та затверджені керівником територіального центру Положення, в яких зазначені завдання та основні напрямки діяльності відділення, умови та порядок надання соціальних послуг.

У відділеннях, зокрема соціальної допомоги вдома №1 та №2, приймаються рішення щодо надання соціальної послуги догляду вдома, визначаються індивідуальні потреби отримувача соціальних послуг, готуються індивідуальні плани надання соціальних послуг. Час відвідування узгоджується з отримувачем соціальних послуг. Соціальним робітником у вільній формі ведеться щоденник наданих послуг, відмічається розмір проведених натуральних закупівель для підопічного. Щомісяця складаються акти виконаних робіт підопічним.

 Соціальними  працівниками здійснюється систематичний контроль за наданням соціальних послуг соціальними робітниками. Складаються щомісячні графіки перевірок отримувачів послуг, довідки про проведені перевірки, здійснюється об’єктивне оцінювання, зазначаються недоліки та зауваження в роботі, які необхідно невідкладно усунути та не допускати в подальшому. За 2019 рік  проведено 1635 перевірок дільниць соціальних робітників щодо якості надання соціальних послуг, в 2020 році – 1665 перевірок.

Результати перевірок постійно аналізуються на щотижневих оперативних нарадах. В період карантинних заходів, пов’язаних з розповсюдженням  захворювання на COVID-19, оперативні наради проводяться з меншою періодичністю.

Комісією було проведено вибіркові перевірки у відділеннях соціальної допомоги вдома. Як показав аналіз проведеного моніторингу, отримувачі послуг задоволені роботою соціальних працівників, які їх обслуговують, зауважень та нарікань не виявлено. В отримувачів послуги вдома ведуться журнали з наявними записами щодо видів наданих послуг та дат їх отримання, журнали ведуться охайно.

В період перевірки відбулося спостереження за роботою працівника відділення натуральної та грошової допомоги – швачкою. Послуги надаються на платній та безоплатній основі. Прейскурант цін затверджений головою районної у місті ради. На момент спостереження швачка здійснювала ремонт постільної білизни та особистих речей отримувачів послуги. Візуально було оглянуто створене спеціалізоване  робоче місце для перукаря. На момент проведення зовнішньої оцінки спостереження за процесом  роботи перукаря не здійснювалося, оскільки спеціаліст перебував на лікарняному.

 Протягом 2019 року перукарем надано 1567 послуг для 1567 пенсіонерів;           швачкою - 1740 послуг для 389 пенсіонерів. Протягом 2020 року надано перукарем             1240 послуг для 1240 пенсіонерів; швачкою - 3022 послуги для 62 пенсіонерів.

На момент проведення моніторингу у відділенні денного перебування проанкетовано та опитано 20 осіб. За результатами опитування отримувачів соціальних послуг щодо якості наданих послуг та ставлення до них представників теріторіального центру отримано позитивні відповіді, нарікань щодо неякісно наданих послуг не отримано,  скарг щодо негуманних та дискримінуючих дій,  з боку надавача послуг, до територіального центру не надходило.

Проведені співбесіди та опитування з соціальними робітниками, які висловили свої проблемні питання, що виникають під час обслуговування, шляхи їх усунення та вирішення.  Перевірено журнал для реєстрації звернень та скарг. За період 2019-2020 роки скарг не зареєстровано, подяки, вітання, інші заяви – про зміну періодичності проведення обслуговування. В 2020 році територіальним центром надано 7 відповідей на звернення громадян на «гарячі лінії вищестоящих організацій», питання, які розглядалися у зверненнях були вирішені позитивно, в межах наданих повноважень.

Для покращення обізнаності соціальних робітників, підвищення їх професійної кваліфікації, майстерності в територіальному центрі створена «Школа соціального робітника». Розроблений план роботи вказаної «школи». Кожний перший тиждень кварталу на оперативних нарадах проводяться навчальні заняття з соціальними робітниками.

На кожного громадянина, якого обслуговує територіальний центр, ведеться особова справа, в якій міститься письмова заява громадянина, медичний висновок про не здатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах; карта визначення індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, один примірник договору, який підписаний у двосторонньому порядку між громадянином і терцентром про надання соціальних послуг, довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, копії наказів про здійснення (та припинення) надання соціальних послуг, довідка про доходи, індивідуальний план надання соціальної послуги, акт обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічного, інші документи. Для внутрішньо переміщених осіб в справу додається копія довідки про взяття на облік такої особи, для осіб з інвалідністю – довідка МСЕК. Індивідуальні плани повторно переглядаються без дотримання термінів, які визначені Державним стандартом догляду вдома, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 № 760. 

За потреби під час надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома надаються в тимчасове користування засоби реабілітації.

В територіальному центрі працює пункт покату засобів реабілітації. 09.06.2021 була проведена перевірка наявності засобів реабілітації їх видача та повернення в пункт прокату. Перевіркою встановлено, що на позабалансовому обліку територіального центру на складі пункту прокату знаходилися засоби реабілітації в кількості 77 штук на загальну суму 179897,81 грн. На момент перевірки в тимчасовому користуванні громадян знаходяться 25 одиниць засобів реабілітації на суму 9392,79 грн. На протязі 2020 року територіальному центру було надано грошової  та гуманітарної допомоги (продукти харчування, овочі) на загальну суму 9245,60 грн. Облік надходження та використання допомоги ведеться згідно з діючим законодавством.

Складено Чек-лист моніторингу надання соціальних послуг в територіальному центрі (додається).

Під час проведення зовнішньої оцінки якості було встановлено, що соціальні робітники відвідують своїх підопічних 2-3-5 разів на тиждень та надають їм послуги відповідно до укладених договорів, індивідуальних планів та затверджених графіків роботи.

Щорічно в територіальному центрі проводиться внутрішній моніторинг та оцінка якості надання  соціальних послуг.

Так, в 2019 році анкетуванню підлягали 129 отримувачів соціальних послуг, які обслуговуються вдома, що складало 9% та 144 отримувача соціальних послуг - в 2020 році, що складало 11%. Провівши аналіз результатів анкетування можемо зробити висновок, що переважна кількість опитаних позитивно оцінює роботу надавачів соціальної послуги вдома, нарікань до соціальних робітників не висловлено, жодний підопічний не висловив бажання змінити соціального робітника.

Враховуючи вищевикладене, визначена оцінка якісних показників соціальної послуги вдома, яка передбачена Державним стандартом догляду вдома:

 1. адресність та індивідуальний підхід (75% - статус «задовільно»);
 2. результативність (90% - статус «добре»);
 3. своєчасність (100% - статус «добре»);
 4. доступність та відкритість (100% - статус «добре»);
 5. повага до гідності отримувача соціальної послуги (70% - статус «задовільно»);
 6. професійність (90% - статус «добре»).

Таким чином, статус оцінки якості соціальної послуги в цілому – «добре» (90%).

За результатами проведеного моніторингу якості надання соціальних послуг (зовнішньої оцінки якості) рекомендовано:

1. Керуватися вимогами діючого законодавства у сфері надання соціальних послуг в частині, що не суперечить Закону України «Про соціальні послуги».

2.  Своєчасно проводити аналіз та перегляд індивідуальних планів надання  соціальної послуги, забезпечувати оформлення  відповідно вимог законодавства.

3. Продовжувати своєчасно, якісно та в повному обсязі надавати соціальні послуги.

4. Вивчати рівень задоволення отримувачів соціальними  послугами; знайомити отримувачів послуг зі змінами в діючому законодавстві.

5. Продовжувати підтримувати в актуальному стані інформаційні стенди та сторінку в соціальній мережі.

6. Систематично організовувати заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації співробітників: навчальні та тематичні семінари, виробничі та  адміністративні наради, обмін досвідом роботи, направлення на курси.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення      Світлана Горбарук

17.06.2021

Відділ реєстрації місця проживання громадян
нагадує про графік роботи
у святкові дні

19,20,21 червня – вихідні дні

26,27,28 червня – вихідні дні

18 червня – з 08.00 до 16.30

25 червня – з 08.00 до 16.30

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

 

Нагадуємо, що прийом проходить за попереднім записом.

Консультації за телефоном

94-73-60

 17.06.2021

ПУНКТИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ
ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ «КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ»

До уваги мешканців району!

У зв’язку з запровадженням з 01 травня 2021 року для мешканців міста безоплатного проїзду у міському комунальному транспорті загального користування на підставі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця», запрошуємо мешканців району, які зареєстровані (обліковані) у Кривому Розі безкоштовно оформити «Картку криворіжця».

Пункти прийому документів для оформлення «Картки криворіжця»:

№ з/п

Пункти прийому

документів

Адреса

Режим роботи

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр. Металургів, 16

Понеділок-п’ятниця

8.00 - 12.30

13.00 - 16.00

2

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі" Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55

Понеділок-п’ятниця

8.30 - 12.30

13.00 - 16.30

3

Криворізька гімназія № 18 Криворізької міської ради

вул. Шиферна, 35

Понеділок-п’ятниця

9.00 - 15.00

4

Міський комунальний заклад культури «Народний дім» Криворізької міської ради

вул. Криворіжсталі, 52

Понеділок-п’ятниця

9.00 - 12.30

13.00 - 15.00

 

5

Бібліотека-філіал № 3 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради

вул. Юрія Камінського, 28

Понеділок-п’ятниця

10.00 - 13.30

14.00 - 16.00

6

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр. Миру, 42

Понеділок-п’ятниця

8.00 - 13.00

14.00 - 18.00

7

ЦНП «Єдине вікно» ПАТ «АрселорМіттал Кривий-Ріг»

вул. Криворіжсталі, 1 (каб. № 114)

Понеділок-п’ятниця

8.00 – 16.45

 

 08.06.2021

Шановні користувачі сайту!

Міністерство цифрової трансформації запустило національний проект з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта. В рамках цього проекту з 27 травня є можливість скористатися безкоштовним тестом Цифрограм  ( https://osvita.diia.gov.ua/digigram).  Цей тест, розроблений на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp. Питання тесту охоплюють сфери створення контенту та роботу з даними, інформаційної і медіаграмотності, комунікації та взаємодії – це найнеобхідніші складові для роботи та в повсякденному житті.

Скориставшись цим тестом Ви зможете зрозуміти рівень своєї цифрової грамотності.

02.06.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі - управління) повідомляє, що у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

надавалася у грошовій безготівковій формі;

була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 р. на відповідність вимогам підпунктів 1, 2, 4, 8—10 пункту 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня  1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Одночасно звертаємо увагу, що громадянам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років і яким її призначення на наступний період буде проведено без звернення, необхідно повідомити до               1 вересня 2021 року управління про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається, що визначені у пункті 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

Нагадуємо, що заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Портал Дія”, офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також інформаційні системи Мінсоцполітики (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом громадян в управлінні здійснюється за попереднім записом та при наявності засобів індивідуального захисту за адресою:пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном 0973920336.

Додатково повідомляємо, що з 1 травня 2021 року затверджені нові форми заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного веб – сайту Мінсоцполітики (msp.gov.ua/news/16214.html) з метою надсилання поштою до управління.

Дякуємо за розуміння.

 27.05.2021

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи.

Вимоги до претендентів: : вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 92-28-04.

17.05.2021

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності. 

Плановою діяльністю передбачається будівництво комлексу промислових споруд з виробництва промислових газів та рідин за адресою: м.Кривий Ріг, Металургійний район, вул. Криворіжсталі, 1.

Повний текст оголошення.

 07.05.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) повідомляє, що у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі – на наступний період) здійснюється лише після подання нової заяви про призначення і надання субсидії й декларації про доходи та витрати осіб.

Житлова субсидія громадянам, які звернуться по неї протягом травня – вересня 2021р., призначатиметься з травня.

Нагадуємо, що заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Портал Дія”, офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з         ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів        місцевого самоврядування, а також інформаційні системи Мінсоцполітики    (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом громадян в управлінні здійснюється за попереднім  записом та при наявності засобів індивідуального захисту за адресою:пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336.

Дякуємо за розуміння.

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

  07.05.2021

Шановні батьки новонародженої дитини!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) нагадує, що вже більше року в Україні діє експериментальний проект під назвою «єМалятко». Порядок надання комплексної послуги «єМалятко» (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини». Зазначеним Порядком визначено процедуру надання комплексної послуги «єМалятко», якою передбачено оформлення таких послуг:

 • державна реєстрація народження та визначення походження дитини;
 • реєстрація місця проживання;
 • призначення допомоги при народженні дитини;
 • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
 • внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
 • реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
 • видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;
 • визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
 • внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;
 • надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” за місцем проживання або перебування її отримувача;
 • надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Комплексна послуга «єМалятко» надається виключно за бажанням батьків дитини чи одного з них шляхом подання заяви про державну реєстрацію народження, що містить відомості, необхідні для надання вищезазначених послуг.

У разі виникнення  питань щодо отримання послуги «єМалятко» батьки новонародженої дитини можуть звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко                              

30.04.2021

Відділ реєстрації місця проживання громадян
нагадує про графік роботи
у святкові та передсвяткові дні

1,2,3,4 травня – вихідні дні

9,10 травня – вихідні дні

30 травня – з 08.00 до 15.30

8 травня – з 08.00 до 15.30

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

Нагадуємо, що прийом проходить за попереднім записом.

Консультації за телефоном

94-73-60

21.04.2021

З метою релізації проєкту "Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі" в рамках виконання меморандуму, про співробітництво між Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку німеччини і виконкомом Криворізької міської ради з 19.04.2021 в місті проходить відкрите соціологічне онлайн-опитування отримачів соціальних послуг.

Просимо пройти онлайн-анкету за посиланням                      https://forms.gle/2iAveynNYU8aJDHx5

16.04.2021

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА!

Порядком надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, затвердженим рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради від 19.02.2020 № 70 передбачається  надання матеріальної допомоги раз на рік у розмірі 3,0 тис грн коштом міського бюджету особам з інвалідністю з дитинства, які зареєстровані й проживають у м. Кривому Розі (у тому числі внутрішньо переміщеним особам) (надалі – заявник) і перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад (надалі – районні управління) або в територіальних органах Пенсійного фонду України.

           Для отримання  цієї допомоги особи з інвалідністю з дитинства або їх законні представники надають до районних управлінь особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних та пред’являють оригінали:

   1) паспорта заявника (сторінки 1, 2, з відомостями про реєстрацією місця проживання), у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);                       

           2) довідки  про  присвоєння  реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків (крім осіб, які через релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття  реєстраційного номера облікової картки та мають відмітку в паспорті про відмову від його прийняття);

   3) довідки медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про наявність інвалідності з дитинства;

  4)  документа, що підтверджує зміну прізвища особи з інвалідністю з дитинства (у разі наявності);

  5) рішення суду або  виконкому районної в місті ради про призначення опіки над особою з інвалідністю з дитинства (для опікунів,  піклувальників);

  6) довідки встановленого зразка про взяття на облік у м. Кривому Розі, виданої районними управліннями (для внутрішньо переміщених осіб).

   Прийом   заяв  районними  управліннями  здійснюється   щороку  до  01 грудня.

         У разі перебування одержувача  матеріальної допомоги  на повному державному утриманні допомога  не виплачується.

         З питання отримання допомоги звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, 16, к. 206, тел. 0684991433.

14.04.2021

Шановні керівники підприємств, установ та організацій
Металургійного району!

              На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» 28 квітня 2021 року в Україні  проводиться День охорони праці під гаслом «Передбачати, готувати та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Просимо Вас взяти активну  участь у підготовці та проведенні заходів по запобіганню травматизму, підвищенню рівня безпеки та покращенню умов праці робітників, разом з профспілковим комітетом провести наради, огляди-конкурси стану промислової безпеки «За безпечне робоче місце», «Краща виробнича дільниця (бригада)» з відзначенням та заохоченням переможців, провести онлайн конференції присвячені Дню охорони праці в Україні, оформити додаткові стенди наочної агітації, куточки з охорони праці, наповнивши їх тематичними матеріалами «Передбачати, готувати та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

 Пропонуємо вшанувати пам'ять осіб, загиблих на виробництві, інвалідів праці, відвідати їх сім’ї та по можливості надати їм матеріальну допомогу. Також пропонуємо провести конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2021 році.

14.04.2021

ЗБЕРІГАННЯ АТОТРАНСПОРТУ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮНА АВТОСТОЯНКА МІСТА

                            Органами місцевого самоврядування коштом бюджету Криворізької міської територіальної громади забезпечуються потреби осіб з інвалідністю, в тому числі з обмеженою здатністю до самостійного пересування, на безоплатне зберігання автотранспорту  для їх перевезення.

 

ДОВІДКОВО: Згідно зі статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» на всіх автостоянках незалежно від форми власності, які є суб’єктами господарської діяльності чи належать цим суб’єктам, на яких надаються послуги із зберігання транспортних засобів, що належать громадянам (крім автостоянок - гаражних кооперативів), і охороняються, облаштовуються місця для безоплатного зберігання (за рахунок коштів місцевих бюджетів) транспортних засобів. Кількість місць на автостоянці для безоплатного зберігання транспортних засобів встановлюється за поданням відповідного органу місцевого самоврядування відповідно до потреби з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

           Для забезпечення вказаної пільги на місцевому рівні, ухвалено рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів водіїв з інвалідністю, водіїв, які перевозять осіб з інвалідністю, та громадських організацій, підприємств, установ, організацій, які провадять діяльність у сфері соціального захисту населення, що є власниками транспортних засобів і перевозять осіб з інвалідністю», зі змінами.

              КОРИСТУВАЧІ (фізичні та юридичні особи – особи з інвалідністю та установи сфери соціального захисту, які мають у користуванні 1 транспортний засіб і перевозять осіб з інвалідністю й не мають власних гаражів або інших зручних для них місць зберігання автотранспорту) мають можливість, за певних умов, відповідно до рішень виконкомів районних у місті рад, зберігати безкоштовно автотранспорт на автостоянках міста, які належать суб’єктам господарювання, що оформили правовстановлюючі документи на земельні ділянки.

          ПІДСТАВА для надання на автостоянці місця для безоплатного зберігання транспортних засобів водіїв та організацій є видане районним управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради направлення.

      КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ: для отримання права на користування місцем для безоплатного зберігання транспортного засобу на автостоянці й направлення водії подають до районного управління праці та соціального захисту населення (надалі – УПСЗН) за зареєстрованим місцем проживання такі  ДОКУМЕНТИ, а саме:

 • заяву, заповнену водієм із зазначенням місця розташування автостоянки, на якій заявник виявив намір отримати місце для безоплатного зберігання транспортного засобу;
 • копію паспорта водія (з пред’явленням оригіналу);
 • копію пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, або посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», або довідку для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, в яких міститься запис про інвалідність (з пред’явленням оригіналу);
 • копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу                                   (з пред’явленням оригіналу);
 • копію посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії (з пред’явленням оригіналу).

  ОРГАНІЗАЦІЯ (ПІДПРИЄМСТВО, УСТАНОВА) подає до районного УПСЗН за місцем її державної реєстрації  такі  ДОКУМЕНТИ, а саме:

 • заяву за підписом керівника із зазначенням місця розташування автостоянки, на якій заявник виявив намір отримати місце для безоплатного зберігання транспортного засобу;
 • копію статуту (положення) організації, що засвідчена підписом керівника;
 • копію свідоцтва про реєстрацію організації, що засвідчена підписом керівника;
 • копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу  (з пред’явленням оригіналу);
 • копію посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії (з пред’явленням оригіналу);
 • інформаційну довідку про надання послуг особам з інвалідністю (кількість перевезень, їх маршрут, мета, кілометраж, періодичність протягом року (місяця), прізвище, ім'я, по батькові, підписи та номери телефонів осіб з інвалідністю, яким надавалися послуги з перевезення), засвідчену підписом керівника. Зазначена вимога поширюється тільки на організації недержавної форми власності.

12.04.2021

Шановні мешканці району!

14.04.2021 р. о 17-00 год. біля контейнерного майданчику за адресою вул. Травнева, 79, відбудеться схід громадян з питань використання контейнерних майданчиків мешканцями сектору приватної забудови.

 

Виконком Металургійної районної у місті ради

06.04.2021

Металургійний районний відділ шукає підприємців для вирішення питання працевлаштування суб’єктів пробації.

Задля безпеки в нашому суспільстві є дуже важливою складовою  успішна соціальна адаптація засуджених, адже труднощі у відновленні свого соціального статусу та повернення до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, повертаються на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів. Такі труднощі можуть також виникати у осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, перебуваючих на обліку  уповноважених органів з питань пробації. З метою забезпечення ресоціалізації таких осіб у громаді, є необхідність у залученні соціально відповідальних соціально відповідальних підприємців до вирішення питання працевлаштування суб’єктів пробації та засуджених, які відбувають покарання або звільняються з установ виконання покарань.  

За інформацією пропонуємо звернутися за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2 (каб. 103, 104, 105). Телефон 0962581438.

06.04.2021

Металургійний районний відділ шукає волонтерів.

           Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про пробацію». Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем проживання, роботи та навчання суб’єктів пробації; участь у складанні та реалізації виховної роботи із суб’єктами пробації; участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації; участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації; сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залучення їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності; сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням; участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

          Спільними зусиллям можна досягнути позитивних змін в житті суб’єктів пробації. Потрібно допомагати людям, які опинилися в тяжких життєвих обставинах та не знають, як самостійно їх вирішити.

              За інформацією пропонуємо звернутися за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2 (каб. 103, 104, 105). Телефон 0962581438.

 

05.04.2021

Шановні мешканці
Металургійного району!

          Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що в районі продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста. Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2021 року.

В районі визначено 5 пунктів прийому громадян:

№ з/п

Назва установи, де розміщено пункт

Адреса

Режим роботи

Телефон для здійснення попереднього запису на прийом

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т  Металургів, 16

 

08.00 –16.30

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

0973920336

2

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

447 99 30

0964936860

3

«Криворізька гімназія          

№ 18» Криворізької міської ради

вул. Шиферна, 35

 

08.00-15.00

без перерви

 

 

4

Міський комунальний заклад культури «Народний дім» Криворізької міської ради

вул. Криворіжсталі, 52

09.00 – 15.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

 

5

Бібліотека-філіал №3                  КЗК «Міська бібліотека для дорослих»

 

вул. Юрія Камінського, 28

10.00 –16.00

(перерва на обід з 13.30 до 14.00)

 

       

23.03.2021

           

22.03.2021

До відома мешканців та суб’єктів господарювання Металургійного району

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2021»
НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою посилення державного контролю за збереженням та охороною рідкісних видів ранньоквітучих і реліктових видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, протягом березня – травня 2021 року на території Дніпропетровської області проводиться операція  «Первоцвіт – 2021».

Щороку в Україні внаслідок незаконного збирання та продажу знищуються мільйони ранньоквітучих рослин.

Продаж дикорослих рідкісних видів рослин заборонено ст. 9 Закону України «Про рослинний світ».

Відповідно до ст. 90 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення умов зростання рослин, занесених до Червоної книги України, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

Виконком Металургійної районної у місті ради закликає не купувати первоцвіти на стихійних ринках, берегти природну спадщину нашої країни!

 

22.03.2021

Шановні мешканці
Металургійного району!

          Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що рішенням виконкому Криворізької міської ради від 17.03.2021 № 113 було внесено зміни до Порядку проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку (далі – часткова компенсація) окремим категоріям мешканців міста.

Часткова компенсація надається раз на рік на одне домогосподарство за адресою реєстрації заявника (отримувача) на один вид послуг: тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку в розмірі 1 000 грн.

Нагадаємо категорії громадян, які мають право на отримання часткової компенсації:

 - малозабезпечені сім’ї, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одинокі матері (батьки), усиновлювачі незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей, одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;

-  особи з інвалідністю;

-  сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю;

- особи  під опікою та  піклуванням,  діти-сироти,  діти,  позбавлені батьківського піклування;

- багатодітні сім’ї;

- безробітні, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;

- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу;

        - особи, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, дружина (чоловік) померлого громадянина, смерть якого пов'язана з чорнобильською катастрофою, або опікун (на час опікунства) дітей померлого;

-  ветерани війни, учасники антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ї загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «діти війни», реабілітовані, жертви нацистських переслідувань, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ,  Національної поліції,  податкової міліції,  державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України,   служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

-  непрацюючі пенсіонери;

- повнолітні здобувачі фахової передвищої та вищої освіти денної форми навчання, здобувачі фахової передвищої та вищої освіти денної форми навчання у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність;

        - працівники: бюджетних установ (до бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші. Термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі), у тому числі ті, які перебувають у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною  медичним висновком, але не більше досягнення дитиною шестирічного віку; підприємств, закладів, установ, засновником яких є Криворізька міська рада, у тому числі ті, які перебувають у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною  медичним висновком, але не більше досягнення дитиною шестирічного віку;

- усі повнолітні мешканці, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, зареєстровані  у  гуртожитках м. Кривого Рогу, що є спільною власністю їх мешканців

 

ПЕРЕЛІК ГУРТОЖИТКІВ

Металургійного району, що є спільною власністю їх мешканців

 1. вул. Вадима Гурова, 72
 2. вул. Вадима Гурова, 74
 3. вул. Віталія Матусевича, 31
 4. вул. Віталія Матусевича, 35
 5. пл. Домнобудівників, 6, корпус № 1
 6. вул. Степана Тільги, 23
 7. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 1
 8. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 2

        Згідно з внесеними змінами відтепер заявникам надано право подати заяву поштою, у тому числі електронною поштою, на адресу управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради за місцем реєстрації, до заяви додаються:

 1. Копії (сканкопії), завірені особистим підписом та датою:

            - паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання (у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування); посвідки на постійне проживання;

        - довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у форматі ID-картки; 

        -  посвідчення, що підтверджує право на пільгу;

        -  трудової книжки (з відомостями про звільнення);

    - документів, що підтверджують належність до вищевказаних категорій;

2. Оригінали документів (довідок) (за умови подання заяви поштою або їх сканування в разі подання заяви електронною поштою):

- що підтверджують отримання державної соціальної допомоги, навчання здобувача фахової передвищої та вищої освіти на денній формі навчання, про роботу в бюджетній установі (до бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші. Термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі), про перебування на обліку в центрі зайнятості;

          - що підтверджують розділення особових рахунків (для заявників (отримувачів), у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

        Заява, подана електронною поштою, обов’язково підписується особистим електронним  підписом. За відсутності або недійсності електронного підпису, заява не підлягає розгляду.

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2021 року.

 

16.03.2021

До уваги мешканців та гостей
Металургійного району міста Кривого Рогу!

Доводимо до Вашого відома що 31.03.2021 з 13:43 до 14:10 відбудеться включення звукових сигналів сирен системи централізованого оповіщення Дніпропетровської області та передача мовної інформації для населення через місцеві засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – Вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть радіоприймач на хвилі «Українське радіо – 1» або телевізор на каналі «ТРК «Рудана» та уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте відповідно з отриманою інформацією.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Металургійної виконкому  районної у місті ради

09.03.2021

             У поточному році комісією виконкому Металургійної районної у місті ради з упорядкування розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності виявлено тимчасові споруди – кіоски:

             - біля будівлі № 19 на вул. Тбіліській – 1шт.;

             - біля будівлі № 23 на вул. Тбіліській – 1 шт.

             Дані тимчасові об’єкти встановлені без дозвільних документів та права користування земельними ділянками. На момент обстеження  кіоски були зачинені, підприємницька діяльність не здійснювалась. У зв’язку з цим, встановити їх власників неможливо.

            Враховуючи вищевикладене, питання розміщення даних кіосків буде розглянуто відповідно до Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності, затверджений рішенням Криворізької міської ради від 28.12.2012 №1660, як об’єкти, що не мають власників, на засіданні вищевказаної комісії, яке відбудеться 02.04.2021 о 10.00 за адресою: м.Кривий Ріг, пр. Миру, 42, кабінет 22.

03.03.2021

Графік проведення онлайн-консультацій в Контакт-центрі 1520 на березень 2021 року

 

22.02.2021

Переваги досудової доповіді

Досудова доповідь - інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності. Суддя під час розгляду справи хоче більше дізнатись про обвинуваченого і краще зрозуміти обставини, через які обвинувачений потрапив до суду.
Доповідь – це шанс для обвинуваченого розповісти свою історію перед тим, як суддя призначить покарання у разі визнання обвинуваченим вини або звільнить його від покарання. Якщо обвинувачений потребує підтримки, спеціальних соціальних послуг – Доповідь міститиме рекомендації для суду щодо виду і обсягу таких послуг. Під час розмови, працівник пробації запитує обвинуваченого про особисте життя, поведінку у повсякденному житті, про навчання, роботу, стосунки з друзями та однолітками. Також, можуть обговорювати окремі події, що стосується правопорушення. Якщо суд визнає провину обвинуваченого, то обов’язково зважатиме на інформацію, зазначену в Доповіді. Це допоможе визначити вид покарання, який відповідатиме серйозності скоєного правопорушення.
Частіше у обвинуваченого виникає питання: «А а чи обов’язково брати участь у підготовці досудової доповіді?». На це питання відповідаємо, що участь у процесі підготовки досудової доповіді – це право обвинуваченого. Однак, потрібно пам’ятати, що мета Доповіді-визначення того, що буде найкращим для обвинуваченого. Від активної участі обвинуваченого у підготовці досудової доповіді та від достатньої інформації, що буде ним надана, залежить висновок працівника пробації, а відтак і справедливе рішення суду.

--

З повагою, Металургійний РВ філії ДУ "Центр пробації" у Дніпропетровській області

19.02.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб.

03 лютого 2021 року Урядом прийнято  постанову Кабінету Міністрів України  № 79 «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», якою прийняті зміни щодо підвищення із 1 січня 2021 року розміру надбавки на догляд особам з інвалідністю з дитинства та за дітьми з інвалідністю.

Розмір надбавки на догляд призначається в таких розмірах:

особі з інвалідністю з дитинства І групи, віднесеній до підгрупи А, —
з 1 січня 2021 р. — 150 відсотків, з 1 січня 2022 р. — 200 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

особі з інвалідністю з дитинства І групи, віднесеній до підгрупи Б, —
з 1 січня 2021 р. — 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

одинокій особі з інвалідністю з дитинства II або III групи, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, — з 1 січня 2021 р. — 75 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

на дитину з інвалідністю віком до 6 років, віднесену до підгрупи А, —
з 1 січня 2021 р. — 150 відсотків, з 1 січня 2022 р. — 200 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;

на іншу дитину з інвалідністю віком до 6 років — 50 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;

на дитину з інвалідністю віком від 6 до 18 років, віднесену до підгрупи А, з 1 січня 2021 р. — 150 відсотків, з 1 січня 2022 р. — 200 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років;

на іншу дитину з інвалідністю віком від 6 до 18 років — 50 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років.

У разі збільшення розміру прожиткового мінімуму перерахунок державної соціальної допомоги (в тому числі з надбавкою на догляд) проводиться органами соціального захисту населення без подання заяви особою з інвалідністю з дитинства чи законним представником особи з інвалідністю з дитинства, визнаної недієздатною, та дитини з інвалідністю віком до 18 років, яка отримує державну соціальну допомогу.

Державна соціальна допомога та надбавка на догляд призначаються в новому розмірі з дня набрання чинності законом про збільшення розміру прожиткового мінімуму.

Якщо щомісячний розмір державної соціальної допомоги не досягає прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, таким особам призначається щомісячна доплата в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

У разі коли щомісячний розмір державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд особам з інвалідністю з дитинства І групи, віднесених до підгрупи А, не досягає розміру державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд, що виплачується на дітей з інвалідністю підгрупи А віком від 6 до                 18 років, призначається щомісячна доплата в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії, пільг, державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

17.02.2021

Виплата соціальних стипендій для студентів закладів освіти

Урядом 27.01.2021 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №52 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня          2016 р. №1045 і №1047»,  якою встановлено нові розміри стипендії, а саме:

студентам (курсантам) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3592,50 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які є особами з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року –  3405,00 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які в період навчання у віці від 18 до    23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти), - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3405,00 грн.).

-У місяці, в якому студенти (курсанти) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, досягли 18-річного віку, соціальна стипендія виплачується за цей місяць у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року, з наступного місяця - у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня  відповідного календарного року.

Норми постанови застосовуються з 1 січня 2021 року.

       Нагадуємо, що крім того, на призначення соціальної стипендії мають право:

- особи, які мають право на отримання соціальної стипендії, як постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;

 - шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш, як три роки;

 - особи, які стали студентами протягом трьох років після здобуття базової та/або повної загальної середньої освіти, батьки яких є шахтарями, що мають не менш, як 15 років стажу підземної роботи, або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи яким встановлено інвалідність І або ІІ групи;

- особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, та їх діти (до закінчення дітьми навчання у такому навчальному закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, а також внаслідок захворювання, одержаного в період  участі в антитерористичній операції (до закінчення  навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

 - діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадського протесту (до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

 - діти, зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи (до закінчення  навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

-  діти з інвалідністю  та особи з інвалідністю І-ІІІ групи;

 - студенти  з малозабезпечених сімей;

- особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів закладів фахової перед вищої та вищої освіти з числа дітей - сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;

- особи з інвалідністю внаслідок війни та їх діти (до закінчення дітьми навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

- діти, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення (до закінчення дітьми навчання у закладі освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років).

 

Соціальна стипендія виплачується щомісяця в такому розмірі:

- студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти I-II рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій - 890 грн.;

- студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти IІІ-IV рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій - 1180 грн.

 

            Для отримання консультації та додаткової інформації з вищезазначеного питання громадяни можуть звернутися до вищих навчальних закладів, або до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, буд. 16, каб. 218, чи за номером телефону 0684991433.

16.02.2021

Виплата соціальних стипендій для студентів закладів освіти

Урядом 27.01.2021 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №52 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1045 і №1047»,  якою встановлено нові розміри стипендії, а саме:

студентам (курсантам) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3592,50 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які є особами з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року –  3405,00 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які в період навчання у віці від 18 до    23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти), - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3405,00 грн.).

-У місяці, в якому студенти (курсанти) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, досягли 18-річного віку, соціальна стипендія виплачується за цей місяць у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року, з наступного місяця - у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня  відповідного календарного року.

Норми постанови застосовуються з 1 січня 2021 року.

 

            Для отримання консультації та додаткової інформації з вищезазначеного питання громадяни можуть звернутися до вищих навчальних закладів, або до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, буд. 16, каб. 218, чи за номером телефону 0684991433.

 

16.02.2021

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей.

Вимоги до претендентів: : вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи), 92-22-36 (Служба у справах дітей).

11.02.2021

Увага!

У відділі реєстрації місця проживання громадян змінився графік прийому громадян

Понеділок- п’ятниця з 8-00 до 16-30

Кожна друга субота місяця з 8-00 до 16.30

перерва з 12-30 до 13-00

Нагадуємо, що прийом проходить за попереднім записом.

Консультації за телефоном

94-73-60

08.02.2021

До уваги отримувачів державних допомог та житлової субсидії

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома отримувачів державних допомог та житлової субсидії  наступну інформацію.

 Урядом прийнято  постанову  Кабінету Міністрів України   від 23.12.2020 № 1324, якою внесено зміни до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, якими передбачено, що розмір житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховується до середньомісячного сукупного доходу для призначення усіх видів державної соціальної допомоги.

Також, зазначеними змінами передбачено, що під час обчислення розміру усіх видів  державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства), для розрахунку середньомісячного сукупного доходу за кожний місяць, в якому відсутні доходи, включаються фактично отримані такими особами доходи, якщо такі особи, зокрема, отримують щомісячно компенсаційну виплату, призначену непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи.

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії або державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991433.

 

25.01.2021

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома внутрішньо переміщених осіб, які мешкають в Металургійному районі, що виконкомом Криворізької міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги дітям, які мають статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»    від 19.02.2020 №71 (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку допомога надається раз на рік у розмірі   5,0 тис. грн. на кожну дитину віком до 18 років, а в разі навчання за денною формою у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних закладах – до закінчення навчання в них, але не пізніше досягнення дитиною 23-річного віку, одному з батьків або законному представнику дитини, або повнолітній дитині, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення та на момент подання заяви безперервно протягом трьох років проживають у м. Кривому Розі.

Для отримання матеріальної допомоги заявник до 01 грудня 2021 року подає до управління праці та соціального захисту населення за місцем перебування на обліку особисту заяву та згоду на обробку персональних даних, а також:

-   паспорт, у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);

-   довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за виключенням заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у формі ID-картки;

-   рішення виконкому районної в місті ради про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

-   свідоцтво про народження дитини;

-   документ, що підтверджує родинні стосунки в разі, якщо діти та їх батьки мають різні прізвища;

-   рішення суду або виконкому районної в місті ради про призначення опіки над дитиною (для опікунів, піклувальників);

-   довідку встановленого зразка про взяття районним управління на облік внутрішньо переміщеної особи;

-  довідку з місця навчання (термін дії довідки складає 1 місяць з дня видачі) на  дитину, якій виповнилося 18 років, яка продовжує навчатися.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефонами  0973920336, 0684991433.

 

22.01.2021

До уваги отримувачів  житлової субсидії !

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома отримувачів житлової субсидії наступну інформацію.

Схваленою постанови Кабінету Міністрів України  від 28.12.2020 №1325 про встановлення з 1 січня 2021 року тарифу на електроенергію для населення у розмірі 1 грн 68 коп за 1 кВт год уряд встановив єдину фіксовану ціну на електроенергію для побутових споживачів. Припинили діяти знижені тарифи 0,9 грн. на обсяг споживання до 100 кВт год/місяць, тобто скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну  енергію для опалення.

Домогосподарства, що використовують електричну енергію для індивідуального опалення мають можливість звернутися до управляння за призначенням житлової субсидії.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,   каб. 108, або по телефоном 0973920336, 0684991413.

    

14.01.2021

Увага! на дорогах ожеледиця !

 

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 14 січня 2021 року  оголошено попередження про небезпечне метеорологічне явище:

 на дорогах Дніпропетровської області збережеться ожеледиця.

 Рівень небезпечності І (жовтий).

Прогнозується:

14 січняХмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура по області вночі 3-8о, вдень 0-5о морозу; по місту вночі 5-7о, вдень 1-3о морозу.

15 січня: хмарна погода. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-8о, вдень 1-6о морозу.

16 січня: хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий сніг, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура  вночі  12-17о морозу,  вдень 9-14о морозу.

 

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо можливості  оформлення житлової субсидії, пільг та державних соціальних допомог.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

 Урядом прийнято  постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 №1282 та від 23.12.2020 № 1324, якими внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Якими передбачено:

1) житлова субсидія може призначатися:

 на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування – платники єдиного податку першої групи);

за рішенням комісії домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за умови документального підтвердження шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах або факту догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

2) житлова субсидія не призначається, якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування).

Крім того, скасовано застосування граничного місячного соціального нормативу в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату комунальних послуг для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

Також передбачена можливість призначення на загальних підставах житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, яким надається допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення”, без вимоги обов’язковості сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи, при призначенні цих видів державної допомоги.

Відтепер до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, враховуватися не буде.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії, пільг, державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

 

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

12.01.2021

Шановні мешканці!

Нагадуємо Вам, що на час карантину, послуга реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання надається за попереднім записом. Довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (форма 13/16), про зареєстрованих осіб надаються в порядку живої черги.

Прийом у Відділі реєстрації місця проживання громадян проводиться щодня, з  8-00 до 16-30,  крім вихідних, перерва з 12-30 до 13-00.

Консультації за телефоном

94-73-60

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!