Об’яви

17.05.2019 

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що згідно з графіком виїздів мобільних офісів 28 травня 2019 року відбудеться виїзд Мобільного офісу. Прийом громадян буде здійснюватися заступником голови Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М., фахівцями управління праці та соціального захисту населення та відділу реєстрації місця проживання громадян. Крім того, до складу виїзної «бригади» фахівців мобільного офісу буде залучено представників Полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції національної поліції України.

Прийом відбудеться за адресою: вул. Шиферна, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- реєстрацію фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб, нерухомого майна;

- оформлення «пакетних послуг»;

- оформлення усіх видів соціальних допомог і субсидій;

- реєстрацію / зняття з реєстрації місця проживання, отримання відповідної довідки;

- отримання інших адміністративних послуг, у тому числі консультацій.

16.05.2019 

До уваги учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни
з числа учасників антитерористичної операції

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 (зі змінами) Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (надалі – Управління) надає перелік реабілітаційних установ, які надають послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО і які надали повний пакет документів з зазначеного питання Управлінню станом на 15.05.2019.

1. ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Оризонт»(Одеська обл., смт. Сергіївка);

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен»(м. Очаків,  Миколаївська область);

3. Товариство з обмеженою відповідальністю Пансіонат «Ірбіс»(м. Скадовськ, Херсонська область).

За більш детальною інформацією, рекомендуємо звернутись до  Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів, 16 каб.206; тел.:92-82-84       

14.05.2019 

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог щодо стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

07.05.2019 

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу благоустрою та житлової політки.

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-11-29 (відділ благоустрою та житлової політики)

07.05.2019 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що 17 квітня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 376  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та внесено зміни до порядку надання житлових субсибудій.

З урахуванням прийнятих змін у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість  за житлово-комунальні послуги, яка відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 Положення,  у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі також громадянам, які одержували субсидію у грошовій готівковій формі і у них за даними управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг наявна заборгованість, що відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 цього Положення, але які не змогли вчасно отримати житлову субсидію в АТ “Ощадбанк” у готівковій формі у зв’язку з тим, що перебували у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я.

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

 • орендарі житла;
 • внутрішньо переміщені особи;
 • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
 • домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
 • якщо члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
 • якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю. Крім того, за наявності заборгованості в окремих випадках, з урахуванням обставин, що склалися, комісія може прийняти рішення щодо призначення субсидії на наступний період (у грошовій безготівковій формі).

При цьому, якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн, така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.

Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Під час призначення житлової субсидії на наступний період за наявності заборгованості домогосподарствам, яким вона надавалася у попередньому періоді у грошовій безготівковій формі, необхідно враховувати, чи було укладено договір надавачем послуги з АТ «Ощадбанк», на підставі якого перераховувалися йому кошти субсидії.

Стосовно виплати субсидії у готівковій формі за довіреністю

Постановою № 373 внесено зміни до пункту 186 Положення, якими врегульовано питання виплати житлової субсидії у готівковій формі АТ “Ощадбанк” представнику одержувача за довіреністю, яка оформлена відповідно до частини четвертої статті 245 Цивільного кодексу України.

Така довіреність має бути видана на працівника територіального центру соціального обслуговування, зразок підпису якого посвідчує керівник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, та оформлена на офіційному бланку організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання. Підписується довіреність керівником (начальник, директор, голова, головний лікар тощо) цієї організації (навчальний або лікувальний заклад, житлово-експлуатаційна організація, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив тощо) та скріплюється печаткою організації (за наявності).

Таким чином, одержувачу житлової субсидії, який не може особисто отримати кошти в АТ “Ощадбанк”, потрібно звернутися до органу соціального захисту населення з проханням оформити довіреність на отримання коштів на працівника територіального центру соціального обслуговування.

Стосовно інших змін в порядку надання субсидій

Надано право комісіям призначати житлову субсидію домогосподарствам:

які мешкають у житловому приміщенні, опалювальна площа якого перевищує 120 кв. метрів для квартири, 200 кв. метрів для індивідуального будинку, якщо у складі домогосподарства є особа з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, яка пересувається на візках і яку забезпечено цим житловим приміщенням за рахунок державного чи місцевого бюджету;

якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особа, яка має заборгованість зі сплати аліментів, але вона перебуває у місцях позбавлення або обмеження волі.

У зв’язку з впровадженням грошової форми надання житлових субсидій з травня скасовано проведення перерахунків розміру житлових субсидій (у разі не надання або надання не в повному обсязі житлово-комунальних послуг, зменшення витрат на управління багатоквартирним будинком, нарахування плати за послугу з постачання теплової енергії у разі відсутності засобів обліку з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря), які здійснювалися за попередній період на підставі інформації надавачів послуг.

З метою уникнення непорозумінь з боку громадян, коли їм видається повідомлення про призначення житлової субсидії, а розмір субсидії становить 0,00 грн, Положенням вводиться термін «непризначення житлової субсидії» - якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове або від’ємне значення.

У разі виникнення  питань необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108.

02.05.2019 

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться на території Металургійного району:

08.05.2019 р. – урочисті церемонії покладання квітів на честь загиблих воїнів Другої світової війни:

 • 8-30 год. - братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 8-50 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії» (вул. Кооперативна);
 • 9-20 год. - пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

09.05.2019 р.:

 • 10-00 год. - урочистий мітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (вул. Вадима Гурова);
 • 11-00 год. - концертна програма, присвячена Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (сквер 60-річчя Перемоги).

02.05.2019 

До відома мешканців та суб’єктів господарювання Металургійного району

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019» НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою посилення державного контролю за збереженням та охороною рідкісних видів ранньоквітучих і реліктових видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, протягом березня – травня 2019 року на території Дніпропетровської області проводиться операція  «Первоцвіт – 2019».

Щороку в Україні внаслідок незаконного збирання та продажу знищуються мільйони ранньоквітучих рослин.

Продаж дикорослих рідкісних видів рослин заборонено ст. 9 Закону України «Про рослинний світ».

Відповідно до ст. 90 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення умов зростання рослин, занесених до Червоної книги України, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн. - 510 грн.) з конфіскацією незаконно добутого.

Виконком районної у місті ради закликає не купувати первоцвіти на стихійних ринках, берегти природну спадщину нашої країни!

 

22.04.2019 

УВАГА!

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

На виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” Урядом 27.03.2019 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” (далі – Порядок).

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах         (у разі їх утворення) рад (далі - місцевих органів):

 заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями: паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини; індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу; виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о ).

Перелік реабілітаційних установ формується Фондом згідно із заявницьким принципом реабілітаційної установи та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів.

         Місцевий орган протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів (далі - договір) у трьох примірниках (один - для місцевого органу, другий - для реабілітаційної установи, третій — для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень. Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня. Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно. Вартість витрат реабілітаційної установи за здійснені для дитини реабілітаційні заходи становить не менше 30 відсотків граничної вартості реабілітаційних заходів для однієї дитини.

Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника. Під час здійснення реабілітаційних заходів амбулаторно у граничну вартість можуть включатися витрати на харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

         Перелік базових реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреб дитини та включає:

консультації лікарів, заняття з профільними лікарями і спеціалістами з реабілітації (лікар-невролог дитячий, логопед, лікар-психолог, лікар-педіатр, педагог соціальний, лікар-сурдолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини або лікар-фізіотерапевт, або лікар з лікувальної фізкультури, або лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини, фізичний терапевт та інші);

реабілітаційні послуги (комплекс процедур), у тому числі фізичну терапію, лікувальну фізкультуру, масаж загальний, механотерапію за потребою (локомоторну терапію, мотомедтерапію), апаратну фізіотерапію (теплолікування, вібротерапію), метод динамічної пропріоцептивної корекції із застосуванням рефлекторно-навантажувального пристрою “Гравістат”, логопедичну корекцію, психологічну корекцію, педагогічну корекцію, соціальну адаптацію тощо.

За більш детальними роз’ясненнями з вказаного питання запрошуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, 16, к. 206, 224, т. 92-82-84.

14.04.2019   

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
 
Окружна виборча комісія з виборів Президента України теріторіального виборчого округу №33 Дніпропетровської області 

 

Постанова від 14.04.2019 №107  "Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року у межах територіального виборчого округу №33​"     

11.04.2019    

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що Урядом  прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки  багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250.

 Зокрема з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які  постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається  на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення  до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які  виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700,00 грн. щомісячно.

Для призначення вищевказаної допомоги надається заява; посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується  для дітей після виповнення шестирічного віку.

Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Уряду збережено право на отримання з 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  якщо звернення за її призначенням  відбудеться протягом квітня-червня 2019 року.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення  вищевказаної допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою:              пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном  0973920336.

11.04.2019    

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 92-85-73 , на який можуть звертатися громадяни для отримання  консультацій на предмет нелегальної зайнятості, прав та відповідальності роботодавців і найманих працівників за порушення трудового законодавства.

02.04.2019    

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом І кварталу 2019 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», КП «Ритуал Сервіс Плюс», ТОВ «Спецмонтажпроектбуд», КП «Фармація» КМР, КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» КМР, ТОВ «КР ЛОТО», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №51» КМР, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», КПЗ «Дитячий оздоровчий табір «Старт» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №189» КМР, ДП «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», ПП «Восход», Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 КМР,                       КП «Кривбасводоканал», ПАТ «Криворіжгаз», ПП «ДК ЄВРОТРАНС».

Станом на 01.04.2019 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 242 колективних договори. В І кварталі 2019 року зареєстровано 11 колективних договорів, 8 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-85-73. 

21.03.2019                                                                

ЗАПРОВАДЖЕНО НОВИЙ ВИД ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ДОГЛЯДАЮТЬ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ

     Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що з 1 січня 2019 року передбачено надання допомоги особам, які доглядають за дітьми, хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлена інвалідність.

Допомога призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікуну, піклувальнику, який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або кілька видів визначених законом захворювань.

Допомога призначається  у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 01.01.2019 року – 1497 грн.), та виплачується на кожну хвору дитину незалежно від одержання інших видів державної допомоги. Підставою для призначення допомоги є довідка про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок IV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу за затвердженою Міністерством охорони  здоров’я України формою.

Для призначення допомоги до управління  соціального захисту населення за місцем проживання (за умови пред’явлення оригіналу паспорта або іншого документа, що посвідчує особу)  подаються:

- заява законного представника дитини, який постійно проживає та здійснює догляд за хворою дитиною, за формою, встановленою Мінсоцполітики (заповнюється безпосередньо в управлінні соціального захисту населення);

- довідка лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу про захворювання дитини;

- оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;

- документ, що підтверджує повноваження усиновлювача, опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Допомога призначається з дня звернення за її призначенням і виплачується протягом шести місяців.

Виплата допомоги на наступний період продовжується на підставі заяви законного представника дитини та довідки про захворювання дитини з дня зупинення виплати, якщо звернення надійшло протягом одного місяця з дня її зупинення.

            З усіх питань, які виникають стосовно призначення допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном 92 81 40

20.03.2019

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
 
Окружна виборча комісія з виборів Президента України теріторіального виборчого округу №33 Дніпропетровської області 

 

Постанова від 12.03.2019 №9 "Про створення ДВК  в межах Територіального  виборчого Округу ОВК ТВО № 33​"     

28.02.2019

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що 30 січня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Отримують послугу з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» – батьки або опікуни дитини.

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91 – діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги, денний догляд за дітьми) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10 – діяльність агентств тимчасового працевлаштування, дошкільна освіта), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Компенсація послуги виплачується в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею. 

Зазначимо, що компенсація послуги «муніципальна няня» не надається батькам, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

Для отримання компенсації послуги «муніципальна няня»,  протягом місяця після укладення угоди / договору з нянею, треба подати в УПСЗН такі документи:

1. Заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;

2. Заяву про перерахування коштів для компенсації послуги «муніципальна няня» із зазначенням рахунка в установі банку;

3. Копію угоди / договору про здійснення догляду за дитиною до трьох років між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею;

4. Підтверджувальні документи щодо оплати муніципальній няні послуги з догляду за дитиною до трьох років (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).

Також до заяви треба додати копії:

1. Свідоцтва про народження дитини;

2. Сторінок паспорта отримувача компенсації з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;

3. Документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

4. Документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

5. Рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Отримувач послуги «муніципальна няня» зобов’язаний:

Щомісяця до 5 числа подати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня»;

Протягом одного робочого дня інформувати про розірвання договору або про інші обставини, що можуть вплинути на надання цієї послуги.

У разі неподання в установлений строк документів, що підтверджують оплату муніципальній няні, виплата компенсації послуги припиняється.

Компенсація послуги виплачується отримувачу послуги шляхом перерахування коштів структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на рахунок в установі банку, зазначений у заяві отримувачем послуги, до 10 числа місяця, наступного за місяцем, у якому надійшли документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні.

Компенсація послуги «муніципальна няня» не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення послуги «муніципальна няня» необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном    92 81 40

27.02.2019

«Задля допомоги майбутнім мешканцям району»

З метою надання допомоги у працевлаштуванні особам, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та після звільнення з місць обмеження або позбавлення волі матимуть намір проживати на території Металургійного району міста, представниками Металургійного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровської області було організовано та проведено робочу зустріч з директором Криворізького міськрайонного центру зайнятості Вознюком І.Б. для обговорення та вирішення питань, які можуть виникати під час працевлаштування вищезазначеної категорії осіб.

foto_czn.jpg

 

29.01.2019

 

МЕТАЛУРГІЙНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Велічаюк Дмитро Володимирович,

підполковник внутрішньої служби
______________________________________________________

поштова адреса: 50065, м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2

тел.: +38 096 258 14 38

електронна скринька: dn17_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 1. забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. збереження роботи та житла;
 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ЛЯ ДЕРЖАВИ:

 1. зниження злочинності;
 2. зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 3. позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 4. дотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 1. Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 2. Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 3. Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

bezymyannyy.png

 

24.01.2019

Шановні мешканці Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що в 2019 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста (надалі – часткова компенсація).

        Часткова компенсація надається громадянам, місце проживання яких зареєстровано в Кривому Розі.

        Часткова компенсація надається раз на рік однією сумою в розмірі  500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. У разі розділення особових рахунків, часткова компенсація може надаватися за однією адресою декільком заявникам.

        Часткова компенсація перераховується безпосередньо підприємству тепло- або водопостачання та водовідведення для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

        Часткова компенсація надається:

- малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;

- особам з інвалідністю;

-  сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;

-  опікунам чи піклувальникам на оплату послуг у житлі, де зареєстровано місце проживання підопічного;

-  багатодітним сім’ям;

-  безробітним, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;

-  прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;

-  особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-  ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту;

- непрацюючим пенсіонерам;

- повнолітнім студентам, студентам у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність, закладів вищої освіти України І - ІV рівнів акредитації денної форми навчання;

- працівникам бюджетних установ, підприємств, що належать до комунальної власності міста, у тому числі тим, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. До бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші, що фінансуються з державного або місцевого бюджету.

Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

-  особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

-  копію паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання; у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, надається його копія та копія довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування;

-  копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у формі ID-картки;

        - документ про належність до вищезазначених категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі (термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі), копія посвідчення тощо);

         -  документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

В районі  працюють  наступні пункти прийому документів:

Пункт прийому документів

Адреса пункту прийому та контактний телефон

Графік роботи

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр-т Миру, 42, каб. 10,

тел. 92-01-73

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та каб. 231 тел. 92-85-73

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00

 

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали) тел. 92-04-14,                92-17-36

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  № 18»

вул. Шиферна, 35

тел. 92-85-73

понеділок – п’ятниця:                           з 08.00 до 16.00 

 

Телефон районної «гарячої лінії» 92 85 73

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2019 року.

15.01.2019

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад спеціаліста І категорії відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог щодо стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

03.01.2019

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІV кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №231 комбінованого типу» КМР, КП «Кривбасводоканал», КП «Ритуал Сервіс Плюс», ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», Криворізьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровської області, КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького», КЗСШ №4 КМР ДО.

Станом на 01.01.2019 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 240 колективних договорів. За 2018 рік зареєстровано 33 колективні договори, 42 доповнення та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-85-73. 

27.12.2018

    27.12.2018 р. у примішенні виконкому районної у місті ради відбулася конференція представників громадян за місцем проживання у Металургійному районі м. Кривого Рогу, на якій розглядалося питання "Про роботу виконкому районної у місті ради у 2018 році". Представники громадян мали змогу порушити проблемні питання мешканців району.

       Протокол конференції представників громадян за місцем проживання у Металургійному районі м. Кривого Рогу.

06.12.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує,

що згідно з графіком виїздів Мобільного офісу 10 грудня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу. Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку, змінити у паспорті назву вулиці;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- отримати консультації з інших питань.

26.11.2018

Про підвищення соціальних стандартів з 1 грудня 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2018 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2018 року та з 1 грудня       2018 року. Тому, з 1 грудня відбудеться друге підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" від 07.12.2017                № 2246-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 грудня 2018 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1853 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 грудня – 1626 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 грудня – 2027 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 грудня – 1921 грн.;
 • працездатних осіб з 1 грудня – 1921 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1497 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 грудня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у грудні 2018 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73.

 

22.11.2018 

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

 

06.11.2018 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради інформує.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в листопаді 2018 року має можливість працевлаштувати осіб з інвалідністю на наявні вакансії за професією «підсобний робітник ( особа з інвалідністю) в кількості – 770 осіб.

         Також можуть бути розглянуті варіанти працевлаштування осіб з інвалідністю на інші професії, з урахуванням індивідуальних програм реабілітації, виданих МСЕК, та наявних у осіб з інвалідністю професійних  знань та навичок.

         Детальніше за інформацією звертатись за адресою: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», вул. Криворіжсталі, 1 або за тел. 99 16 23, 99 85 50

30.10.2018                   

До уваги мешканців району та міста!

          З 01 листопада по 15 листопада 2018 року відбудеться голосування  за  проекти місцевого розвитку « Громадський бюджет», які  будуть реалізовуватись у 2019 році.

       Запрошуємо Вас проголосувати за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» особисто у пункті письмового голосування, який знаходиться у  виконкомі Металургійної районної у місті ради (пр. Миру,42;

І поверх, кабінет №10),  маючи при собі паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію у місті Кривому Розі. Для внутрішньо переміщених осіб обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

       За проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» можливо також проголосувати шляхом  он-лайн-голосування в електронній системі, заповнивши електронний бланк голосування (через систему BankID, з посиланням на qb.kr.qov.ua)  або через будь - який електронний платіжний термінал  Приватбанку на території міста чи району.

     Окрім цього, за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» можливо проголосувати особисто в інших пунктах голосування на території міста, маючи при собі паспорт громадянина України, а саме:

1.

Виконком Довгинцівської районної в місті ради, каб. 102 (вул. Дніпровське шосе,11).

2.

 

3.

Виконком Інгулецької районної у місті ради, каб. 102 (пл. Гірницької Слави, буд. 1).

Адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець, каб. 10  (вул. Гірників, буд.19).

4.

Виконком Тернівської районної у місті ради, каб. №105 (вул. Короленка, 1а).

5.

Виконком Саксаганської районної у місті ради, І поверх, каб. 115  (вул. В.Великого, 32).

6.

Виконком Центрально-Міської ради, I поверх, (вул. Свято-Миколаївська. 27).

7.

Виконком Покровської районної у місті ради, каб.103 (вул. Шурупова, 2).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.10.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІІІ кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: Громадська організація «Фонд «Професійний розвиток», Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням біології Криворізької міської ради, КП «Фармація» КМР, ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування», ТОВ «Універсал електромонтаж», ПАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром», КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» КМР, Філія «Дніпроліфт» ПрАТ «Виробниче об'єднання  «Стальканат - Сілур», МКЗК «Народний дім» КМР, КП ДОР «Криворізьке бюро технічної інвентаризації», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, КЗ «Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів» ДОР, КП «Редакція КМКГ «Червоний гірник»,  КПНЗ «ДЮЗШ №1», КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді».

Станом на 01.10.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 257 колективних договорів. За 9 місяців 2018 року зареєстровано 32 колективних договори,  33 доповнення та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-85-73. 

09.10.2018

До уваги мешканців району!

         Рішенням Криворізької міської  ради від 13 квітня 2016 року №174  внесено зміни  до Порядку  надання послуг «соціального таксі» окремим категоріям мешканців міста Кривого Рогу (надалі – Порядок).

         Вони стосуються перш за все категорій населення, які можуть скористатися  послугами  «соціального таксі».

На сьогоднішній день згідно з Порядком послуги «соціального таксі» надаються окремим категоріям мешканців міста,які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад і не мають власного транспорту, а саме:

 • особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, які пересуваються  за допомогою інвалідних колясок;
 • особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим на злоякісні новоутворення з обмеженою здатністю до самостійного пересування;

у виняткових випадках (2 рази на рік)

 • малорухомим громадянам,  хворим на злоякісні новоутворення та особам похилого віку без установленої групи інвалідності з обмеженою здатністю до самостійного пересування.

Послуги з перевезення надаються комунальними установами «Будинок  милосердя «Затишок» та «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів  у  м. Кривому Розі» щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.

Заявки надаються громадянами вказаних категорій за телефоном комунальної установи : 38-32-12 за 2 доби до надання послуги  на кожну поїздку окремо.

При собі необхідно мати  документи, які потім долучаються до особової справи клієнта: ксерокопія паспорта (для  одержувача послуг або законного представника дитини-інваліда), довідка МСЕК про встановлення групи інвалідності, висновок ЛКК про встановлення статусу «дитина-інвалід»,  довідка лікувального закладу для малорухомих громадян без  установленої групи інвалідності, щодо обмеженої здатності до самостійного пересування.

         Безоплатно надаються послуги з перевезення до: лікувально-профілактичних закладів, банківських установ, поштових відділень, нотаріальних контор,  протезно-ортопедичної майстерні, житлово-комунальних організацій, вокзалів, соціально-культурних закладів, управлінь Пенсійного фонду України, судових інстанцій, місць богослужіння (релігійних зібрань),  кладовищ,  міграційної служби, реабілітаційних та спортивно-оздоровчих закладів.

02.10.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Згідно з графіком виїздів Мобільного офісу 22 жовтня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу «МОБІЛЬНА ВІЗА – для кожної родини». Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- одержати консультації з пенсійних питань, подати відповідні заяви та документи;

- отримати консультації з інших питань.

26.09.2018

Шановні мешканці району!​
Змінено інструкцію про порядок нарахування​
і сплати ЄСВ

Міністерство фінансів наказом від 04.05.2018 р. №469 виклало у новій редакції Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – Інструкція), яка набула чинності з 26 червня 2018 року.

Ця Інструкція визначає процедуру нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів органами доходів і зборів.

Відповідно до змін розширено перелік платників єдиного внеску, зокрема, платниками єдиного внеску визначено членів особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню,- на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (одночасно на пенсійне, на випадок безробіття, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності)

Крім того, законодавці надали можливість застрахованим особам доплатити єдиний внесок за попередні періоди, в яких вони не підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). За договором добровільного страхування єдиний внесок сплачується одноразово.

З Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна ознайомитись за посиланням: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15.

12.09.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

         У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: проспект Металургів, буд.16, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті  ради  працюють телефони за  номерами: 92 - 82 - 84, та мобільний – 097-39-20-336. Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 год. до 17.00 год.

         Просимо вибачення за тимчасові незручності!

12.09.2018

До уваги мешканців району!
         В рамках реалізації Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого Рогу на 2017 – 2019 роки, в районі продовжується прийом документів для виплати компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста.    Часткова компенсація надається в розмірі 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. Компенсація перераховується  підприємству тепло- або водопостачання для подальшого перерахування на рахунок заявника.

         У разі виникнення додаткових питань громадяни району можуть отримати консультацію за телефоном «гарячої лінії» (056) 92-85-73.

Звертаємо увагу, що заяви та документи на отримання компенсації приймаються до 01 грудня 2018 року!

04.09.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує,

що  26 вересня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу «МОБІЛЬНА ВІЗА – для кожної родини». Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- оформити декларації з лікарями первинної ланки;

- отримати консультації з інших питань.

10.08.2018

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ!

У разі виявлення фактів незаконного прийому металобрухту(краденого державного та комунального майна, в т.ч. люків та іншего обладнання міських інженерних мереж) просимо повідомляти на телефони "гарячої лінії" виконкому Металургійної районної у місті ради: 74-10-10 або +38(096)174-10-10.

10.08.2018

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради нагадує, що з травня 2018 року в Україні вступили в дію нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.

З 1 травня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022», якою затверджено Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі – Положення), у новій редакції.
З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період  з 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період з 1 жовтня по 30 квітня).
Для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:
- непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;
- внутрішньо переміщені особи (зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з зазначенням складу домогосподарства);
- особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
- особи, члени сім'ї  яких не зареєстровані за адресою домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства ;
- особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.​
Враховуючи зміни до Порядку надання субсидії  громадянам необхідно звернутися до Управління за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108 для заповнення нових заяви та декларації, або в разі виникнення  питань за телефонами: 0973920336.
Громадянам, які проінформовані про зекономлену субсидію з послуги по опаленню газом та електроенергією необхідно подати до 1 вересня поточного року заяву для одержання частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу. Перерахування частини  невикористаної  субсидії здійснюється на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі на підставі особистої заяви.​
Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через який буде проводиться виплата невикористаної суми субсидії, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
            З вищевказаного питання, в тому числі подання заяви, просимо звертатись до  управління праці та соціального захисту населення за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, кабінет № 207 та за телефоном 0973920336.

27.06.2018

 

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІІ кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: Криворізький навчальний центр №80, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 82 КТ» КМР, КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Джерело», Підприємство «Криворізький будинок профспілок» Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок (Міжгалузевої ради профспілок), ДВНЗ «Криворізький будівельний коледж», Криворізьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, Підприємство споживчої кооперації «Центральний ринок» м. Кривого Рогу Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №246» КМР, КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького» КМР, КЗ «Криворізька станція переливання крові» ДОР», Криворізький технікум Національної металургійної академії України, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №13 КТ» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) 148 КТ» КМР, КП «Ритуал Сервіс Плюс», ТОВ «Інваріант», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №44» КМР, ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66.

Станом на 01.07.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В ІІ кварталі 2018 року зареєстровано 23 колективних договори,  27 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-82-84.

27.06.2018

Про підвищення соціальних стандартів з 1 липня 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2018 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2018 року та з 1 грудня       2018 року. Тому, вже з 1 липня відбудеться підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" від 07.12.2017                № 2246-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 липня 2018 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1777 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 липня – 1559 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 липня – 1944 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 липня – 1841 грн.;
 • працездатних осіб з 1 липня – 1841 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1435 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у липні 2018 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73.

12.06.2018

Роз'яснювальний лист

Доводимо до Вашого відома, що Верховною Радою України прийнятий Закон України від 06.12.2016 № 1774-VІІІ, яким доповнено статтю 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», відповідно до якої до повноважень виконавчого органу міської ради належить:

здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством;

накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість  у порядку, встановленому законодавством.

З метою виконання зазначених норм Закону в структурі департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради утворено Інспекцію з питань праці та зайнятості, на яку покладено обов’язки контролю за дотриманням законодавства про працю.

Інспекція з питань праці та зайнятості наголошує, що однією із умов легалізації трудових відносин є укладання трудового договору з найманими працівниками.

Відповідно до статі 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від червня 2015 року № 413, де зазначено, що роботодавець зобов’язаний подати повідомлення до органу ДФС до початку роботи новоприйнятого працівн

Інспекція з питань праці та зайнятості департаменту
соціальної політики виконкому Криворізької міської ради

 

03.05.2018

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться на території Металургійного району:

08.05.2018р. – урочисті церемонії покладання квітів на честь загиблих воїнів Другої світової війни:

 • 8-45 год. - братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 9-00 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії»(вул. Кооперативна);
 • 09-30 год. - пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

09.05.2018р.:

 • 9-00 год.урочистиймітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (сквер 60-річчя Перемоги);
 • святкові концертні програми, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

10-00 год. -  сквер 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова);

11-00 год.- парк імені Б.Хмельницького.

 

11.04.2018

“Ринку земель у місті бути!”

Міська рада ухвалила рішення від 218.03.2018 № 2621
“Про погодження попереднього переліку земельних ділянок комунальної власності міста, які (або право на які) можуть бути виставлені на земельні торги окремими лотами”

11.04.2018

Інформація про проведення Всеукраїнського турніру з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

За інформацією Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників анти терористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції, 19 травня 2018 року  у Київі, на стадіоні  «Атлет» відбудеться турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ».

Участь у змаганнях беруть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні АТО, або в ході миротворчих операцій за участю України.

Змагання  проводяться за двома категоріями учасників:

 • особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються  за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;

 • особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим їх пошкодженням, які пересуваються самостійно без додаткових засобів. 

Прогнозована  кількість учасників зі всієї країни 150 осіб – 15 команд по 10 осіб.

Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті Федерації футболу України  https://ffu.ua/ або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки (конт.тел. 068572-48-34).               

11.04.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: пр.Металургів, буд.16 в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті  ради  працюють телефони за  номерами: 92 - 82 - 84 та мобільний – 097-39-20-336. Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

02.04.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом І кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗШІ І-ІІ ступенів №1 КМР ДО, ДВНЗ «Криворізький національний університет», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 імені Олександра Васякіна» КМР, кредитна спілка «Захист», ОКЗ «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», КП «Фармація», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №147 КТС» КМР, Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області, ПрАТ «Кривбастехнопром», КП «Ритуал Сервіс Плюс», Криворізький коледж НМетАУ, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №15» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №189» КМР, КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» ДОР», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)», КЗ Криворізька інфекційна лікарня №1 ДОР», КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького», ПП «Мехбудтранс», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 186 КТ» КМР.

Станом на 01.04.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В І кварталі 2018 року зареєстровано 11 колективних договорів,  15 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86. 

30.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  доводить до відома мешканців району, що 14.03.2018 виконкомом Криворізької міської ради  прийнято рішення № 125 «Про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років».

В рішенні зазначено, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря  становитиме 8ºС, то опалювальний сезон  2017-2018 років буде завершено.

Громадянам району, які отримують житлову субсидію по закінченню опалювального періоду 2017-2018 років  буде проведений автоматичний перерахунок розміру призначеної житлової субсидії.

Автоматичний перерахунок не стосується громадян, які мають індивідуальне опалення. Цим громадянам субсидія призначена по 15 квітня включно.

У разі виникнення  питань необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном  92 81 40

 

Управління праці та соціального захисту населення

 

26.03.2018

Шановні мешканці району та міста,

з 27.03.2018 по 07.04.2018 року  на площі біля стадіону “Металург” буде проходити виставка-ярмарок “Все для саду та городу”, за адресою: пр. Металургів, 5. Виставка-ярмарок працюватиме  з 8.00 до 20.00.

15.03.2018

Прямий зв’язок з актуальних питань  сфери захисту прав споживачів

Шановні мешканці району,

 06.04.2018 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів   за телефоном 92-10-94.

28.02.2018

          До уваги суб’єктів господарювання, планована господарська діяльність
яких на території Металургійного району міста підлягає
     оцінці впливу на довкілля

       Відповідно до статей 4, 5 і 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», що набрав чинності 18.12.2017, для інформування мешканців району Ви маєте можливість оприлюднення на цій сторінці офіційного сайту виконкому Металургійної районної у місті ради:

 • повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля;
 • оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля;
 • інформації про висновок з оцінки впливу на довкілля (із зазначенням органу, номера та дати його прийняття);
 • рішення про провадження планованої діяльності (із зазначенням органу, номера та дати його прийняття;
 • звіту з оцінки впливу на довкілля.

    Для розміщення цих матеріалів Вам необхідно надати їх у письмовій формі (на паперових носіях) та в електронному вигляді у відділ економіки та промисловості виконкому районної у місті ради (пр. Миру, 42, каб. №№ 38 або 39, е/а: dz_ekonomy@ukr.net).

       Довідки за телефоном 92 10 84.

12.02.2018

Прямий зв’язок з актуальних питань сфери захисту прав споживачів

Шановні мешканці району,

 14.03.2018 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів     за телефоном 92-10-94.

12.02.2018

УВАГА!
Шановні мешканці Металургійного району!

В будівлі управління праці та соціального захисту населення  за адресою: проспект Металургів, буд. 16  з 12.02.2018  пошкоджено телефонний кабель. Мешканці району з усіх питань можуть звертатися за номером мобільного телефону управління – 097 - 39 - 20 - 336.

На сьогоднішній день ведуться відновлювальні роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

12.02.2018

Урядом підвищено розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

         Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що з метою покращення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб урядом прийнято постанову від 17.01.2018 № 15 „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, якою передбачено:

         - підвищення розміру щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг особам (далі – грошова допомога), які отримують пенсії, та  дітям – з 884 до 1 000 гривень;

         - підвищення граничного розміру загальної суми грошової допомоги, що виплачується на сім’ю, – з 2400 до 3000 гривень та до 5000 гривень багатодітним сім’ям.

         Постанова № 15 набула чинності 20.01.2018.

         В зв’язку з підвищенням розміру грошової допомоги з 20 січня  2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради здійснений автоматичний перерахунок, без звернення громадян. Тому, у починаючи з лютого 2018 року грошова допомога буде виплачуватись у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

31.01.2018

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 92-84-86 , на який можуть звертатися громадяни у разі виявлення порушень трудового законодавства.

26.01.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що в 2018 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних (надалі – часткова компенсація).

Часткова компенсація надається громадянам, які постійно проживають на території міста та мають реєстрацію у місті Кривому Розі, коштом міського бюджету згідно з Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого рогу на 2017-2019 роки.

Часткова компенсація надається одноразово однією сумою в розмірі у розмірі 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. Перераховується безпосередньо підприємству тепло – або водопостачання та водовідведення для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

Часткова компенсація надається:

 • малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;
 • одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей одиноким матерям; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну;
 • людям з інвалідністю;
 • сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;
 • опікунам чи піклувальникам;
 • багатодітним сім’ям;
 • безробітним, які понад рік перебувають на обліку у центрі зайнятості;
 • прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;
 • особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;
 • ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, сім’ям учасників антитерористичної операції на сході України, які пропали безвісті в зоні її проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту іншим пільговим категоріям громадян, які мають відповідні посвідчення;  
 • не працюючим пенсіонерам;
 • студентам навчальних закладів денної форми навчання;
 • До бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші, що фінансуються з державного або місцевого бюджету

Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

- особисту заяву (ЗРАЗОК ЗАЯВИ ) зі згодою на обробку персональних даних;

- копію паспорта (1, 2, сторінка та сторінка з реєстрацією місця проживання);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- документ про належність до вищезазначених категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі, копія посвідчення тощо);

-  документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

         З 01.02.2018 в районі будуть працювати наступні пункти прийому документів:

Пункт прийому документів

Адреса пункту прийому та контактний телефон

Графік роботи

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр-т Миру, 42, каб. 3,

тел. 92-28-03

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та каб. 227 тел. 92-84-86

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00

з 08.30 до 15.00

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі»

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали) тел. 92-04-14

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  № 18»

вул. Шиферна, 35

тел. 92-84-86

понеділок – п’ятниця:                           з 08.00 до 16.00 

 

 

Телефон районної «гарячої лінії» 92 84 86.

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2018 року.                                             

25.01.2018

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захистук населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що 27 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №1098 (чинна з 01.01.2018), якою затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату  (далі – тимчасова допомога).

Тимчасова допомога призначається у період з 1 січня 2018 року по       31 грудня 2020 року непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу. Під час досягнення пенсійного віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", особа звертається до органів Пенсійного фонду України із заявою про видачу довідки про наявний страховий стаж.

Розмір тимчасової допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не може перевищувати 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1373 грн. – з 1 січня 2018 року).

Тимчасова допомога призначається структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, міських райдержадміністрацій з дня звернення за її призначенням, у разі подання заяви з усіма необхідними документами, та перераховується кожні шість місяців з урахуванням майнового стану заявника та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення тимчасової допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном 92 81 40

 

Начальник відділу прийому громадян М.В. Тарасенко

23.01.2018

Шановні мешканці району – благодійники, волонтери і меценати!

Доводимо до Вашого відома, що Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві у колонній залі КМДА.

Останній термін подачі заявок для участі а Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2017» - 15 лютого 2018 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org  або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, тел.(067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

10.01.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІV кварталу 2017 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме:   ПрАТ «Криворіжіндустрбуд», КП «Кривбасводоканал», КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР, КЗ «ДНЗ №79 художньо-естетичного напрямку» КМР, КЗ «Криворізький центр здоров'я» КМР, КЗ «ДНЗ №136», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», КП «Ритуал сервіс плюс», Криворізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровської області, ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)»,   КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Перлина Криворіжжя» КМР, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР, Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг, КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №94» КМР .

Станом на 01.01.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. За 12 місяців 2017 року зареєстровано 42 колективних договори,  75 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86. 

05.01.2018

Шановні мешканці Металургійного району !

Виконком Металургійної районної у місті ради просить інформувати районну службу у справах дітей про факти продажу алкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років за

телефонами гарячої лінії   92-11-04, 74-10-10

 

03.01.2018

Шановні мешканці району!

Розпочато роботу Мобільного офісу муніципальних послуг, який передбачає виїзні прийоми.

Під час роботи Мобільного офісу мешканці району, які проживають у відділеному житловому масиві, де розташований КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ – дошкільний навчальний заклад № 18», зможуть оформити документи на отримання паспорта або внесення до нього змін, прописку, виписку, щодо отримання субсидій, реєстрації бізнесу, оформлення нерухомості, вирішити земельні та інші питання.

Виїзні прийоми будуть здійснюватися за складеним заздалегідь графіком. Про режим роботи пересувних офісів людей інформують через засоби масової інформації.

Запис на прийом до представників Мобільного офісу здійснюється в:

- Центрі адміністративних послуг «Віза»  (пл. Молодіжна, 1; тел. 493-08-28);

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» (вул. Героїв АТО, 55;    тел. 92-04-14);

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради    (пр. Металургів, 16 каб. 108, 115; тел. 92-81-40, 92-85-73).

 

03.01.2018

Шановні мешканці району!

      Обмежені у пересуванні люди можуть скористатися повним спектром послуг Центру адміністративних послуг «Віза» не виходячи з дому за місцем їх перебування (вдома, у лікарні тощо). Для цього застосовується мобільне автоматизоване робоче місце адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» («мобільний кейс»).

         Дані послуги можуть отримати соціально вразливі категорії мешканців району:

 • особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • учасники бойових дій;
 • учасники війни;
 • Герої України;
 • Герої Соціалістичної праці;
 • особи з інвалідністю І, ІІ групи, діти з інвалідністю;
 • громадяни, які досягли 80-річного віку.

 

Замовити виїзне обслуговування можна за телефоном «гарячої» телефонної лінії 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krogerc.info/ua/service center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

 

02.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги мешканців Металургійного району!

З 02.01.2018 року прийом і видача документів по наданню публічних послуг буде здійснюватись через головний офіс Центру адміністративних послуг «Віза» за адресою:пл.Молодіжна,1, телефони для довідок:

- загальний відділ виконкому Металургійної районної у місті ради (0564) 92-28-03;

- Центр адміністративних послуг «Віза»

(0564) 92-13-77, 92-13-61, 92-13-89.