Об’яви

25.01.2021

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома внутрішньо переміщених осіб, які мешкають в Металургійному районі, що виконкомом Криворізької міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги дітям, які мають статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»    від 19.02.2020 №71 (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку допомога надається раз на рік у розмірі   5,0 тис. грн. на кожну дитину віком до 18 років, а в разі навчання за денною формою у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних закладах – до закінчення навчання в них, але не пізніше досягнення дитиною 23-річного віку, одному з батьків або законному представнику дитини, або повнолітній дитині, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення та на момент подання заяви безперервно протягом трьох років проживають у м. Кривому Розі.

Для отримання матеріальної допомоги заявник до 01 грудня 2021 року подає до управління праці та соціального захисту населення за місцем перебування на обліку особисту заяву та згоду на обробку персональних даних, а також:

-   паспорт, у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);

-   довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за виключенням заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у формі ID-картки;

-   рішення виконкому районної в місті ради про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

-   свідоцтво про народження дитини;

-   документ, що підтверджує родинні стосунки в разі, якщо діти та їх батьки мають різні прізвища;

-   рішення суду або виконкому районної в місті ради про призначення опіки над дитиною (для опікунів, піклувальників);

-   довідку встановленого зразка про взяття районним управління на облік внутрішньо переміщеної особи;

-  довідку з місця навчання (термін дії довідки складає 1 місяць з дня видачі) на  дитину, якій виповнилося 18 років, яка продовжує навчатися.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефонами  0973920336, 0684991433.

 

22.01.2021

До уваги отримувачів  житлової субсидії !

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома отримувачів житлової субсидії наступну інформацію.

Схваленою постанови Кабінету Міністрів України  від 28.12.2020 №1325 про встановлення з 1 січня 2021 року тарифу на електроенергію для населення у розмірі 1 грн 68 коп за 1 кВт год уряд встановив єдину фіксовану ціну на електроенергію для побутових споживачів. Припинили діяти знижені тарифи 0,9 грн. на обсяг споживання до 100 кВт год/місяць, тобто скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну  енергію для опалення.

Домогосподарства, що використовують електричну енергію для індивідуального опалення мають можливість звернутися до управляння за призначенням житлової субсидії.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,   каб. 108, або по телефоном 0973920336, 0684991413.

21.01.2021

Шановні мешканці
Металургійного району!

          Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що в  2021 році розпочато роботу щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста. Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2021 року.

Прийом громадян на оформлення часткової компенсації здійснюється за попереднім записом. В районі визначено 2 пункти прийому громадян:

№ з/п

Назва установи, де розміщено пункт

Адреса

Режим роботи

Телефон для здійснення попереднього запису на прийом

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т  Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та

каб. 227

08.00 – 16.30

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

0973920336

2

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали)

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

447 99 30

0964936860

          Часткова компенсація надається громадянам, місце проживання яких зареєстровано в м. Кривому Розі. Компенсація зараховується на особові рахунки заявників, шляхом перерахування коштів на підприємства, установи, організації тепло- , водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку, що здійснюють надання (нарахування вартості) цих послуг.         

Часткова компенсація надається раз на рік  на  одне домогосподарство за

адресою реєстрації заявника (отримувача).

          Часткова компенсація надається:

 1. на  один  вид  послуг: тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку в розмірі 1000 грн:
 • малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;
 • одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей, одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати    годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;
 • особам з інвалідністю;
 • сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;
 • особам  під опікою та  піклуванням,  дітям-сиротам,  дітям,  позбавленим батьківського піклування;
 • багатодітним сім’ям;
 • безробітним, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;
 • прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;
 • особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;
 • ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ,  Національної поліції,  податкової міліції,  державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України,   служби цивільного захисту,   Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;
 • непрацюючим пенсіонерам;
 • повнолітнім студентам, студентам у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність, закладів вищої освіти України І - ІV рівнів акредитації денної форми навчання;
 •      працівникам бюджетних установ*, підприємств, що належать до комунальної власності міста, у тому числі тим, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною  медичним висновком, але не більше досягнення дитиною шестирічного віку.

2) на два види послуг (загальна сума – 1000 грн.): тепло- або водопостачання та водовідведення в розмірі 500 грн і утримання  гуртожитку й прибудинкової  території /внески  на утримання, експлуатацію та ремонт спільного майна всім мешканцям,  зареєстрованим  у  гуртожитках м. Кривого Рогу, що є їх спільною власністю,  у розмірі 500 грн.»

 

ПЕРЕЛІК ГУРТОЖИТКІВ

Металургійного району, що є спільною власністю їх мешканців

 1. вул. Вадима Гурова, 72
 2. вул. Вадима Гурова, 74
 3. вул. Віталія Матусевича, 31
 4. вул. Віталія Матусевича, 35
 5. пл. Домнобудівників, 6, корпус № 1
 6. вул. Степана Тільги, 23
 7. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 1
 8. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 2

            Для отримання часткової компенсації вищевказані категорії осіб подають такі документи:

- особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

- документ про належність до вищезазначених категорій (трудова книжка, довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі (термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі);

 - документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників, у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

Документи, надаються з обов’язковим пред’явленням оригіналів:

 •  паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання (у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, надається довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування); посвідки на постійне проживання;

- довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у форматі ID-картки; 

- посвідчення, що підтверджує право на пільгу;

- трудової книжки (з відомостями про звільнення);

- документів, що підтверджують установлення опіки або піклування,  посвідчують особу підопічного з відомостями про реєстрацію його місця проживання.    

14.01.2021

Увага! на дорогах ожеледиця !

 

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 14 січня 2021 року  оголошено попередження про небезпечне метеорологічне явище:

 на дорогах Дніпропетровської області збережеться ожеледиця.

 Рівень небезпечності І (жовтий).

Прогнозується:

14 січняХмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура по області вночі 3-8о, вдень 0-5о морозу; по місту вночі 5-7о, вдень 1-3о морозу.

15 січня: хмарна погода. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-8о, вдень 1-6о морозу.

16 січня: хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий сніг, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура  вночі  12-17о морозу,  вдень 9-14о морозу.

 

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо можливості  оформлення житлової субсидії, пільг та державних соціальних допомог.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

 Урядом прийнято  постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 №1282 та від 23.12.2020 № 1324, якими внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Якими передбачено:

1) житлова субсидія може призначатися:

 на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування – платники єдиного податку першої групи);

за рішенням комісії домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за умови документального підтвердження шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах або факту догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

2) житлова субсидія не призначається, якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування).

Крім того, скасовано застосування граничного місячного соціального нормативу в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату комунальних послуг для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

Також передбачена можливість призначення на загальних підставах житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, яким надається допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення”, без вимоги обов’язковості сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи, при призначенні цих видів державної допомоги.

Відтепер до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, враховуватися не буде.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії, пільг, державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

 

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

12.01.2021

Шановні мешканці!

Нагадуємо Вам, що на час карантину, послуга реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання надається за попереднім записом. Довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (форма 13/16), про зареєстрованих осіб надаються в порядку живої черги.

Прийом у Відділі реєстрації місця проживання громадян проводиться щодня, з  8-00 до 16-30,  крім вихідних, перерва з 12-30 до 13-00.

Консультації за телефоном

94-73-60

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!

15.12.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, відповідно до прийнятого Урядом в листопаді рішення, батьки, у яких діти народились після 24 жовтня 2020 року матимуть змогу знову отримувати одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

У разі неотримання «пакунку малюка» з незалежних від батьків обставин вони отримують грошову компенсацію його вартості.

Видача допомоги «пакунок малюка» проводиться у пологовому будинку під час виписки новонародженої дитини. А якщо «пакунок» у пологовому будинку відсутній, його видача проводиться управлінням праці та соціального захисту населення за місцем проживання заявника.

Батьки, у яких діти народилися до 23 жовтня 2020 року включно та які не отримали «пакунок малюка» у натуральному вигляді, отримують грошову компенсацію його вартості.

З 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» та грошовою компенсацією його вартості.

За призначенням грошової компенсації необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем свого проживання.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном 0973920336, 0684991433.
 

08.12.2020

Шановні мешканці
Металургійного району!

       Інформуємо про можливість користування е-сервісом “Електронна черга на квартиру” е-платформи “SMART ГРОМАДА – КРИВИЙ РІГ” за посиланням htths://pereviriai.kr.gov.ua.

01.12.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

         В управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної  у місті  ради  (пр. Металургів, 16) працюють мобільні телефони за  номерами: 097-39-20-336 (І поверх); 068-499-14-33 (ІІ поверх). Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю  з 8.00 год. до 16.30 год.

30.11.2020   

24 листопада 2020 року Міністерством юстиції України спільно з Державною установою «Центр пробації» презентовано документальний фільм
«Не Про Ґрати». Головна ідея створеного фільму - поступово призвичаїти середньостатистичного жителя України до думки про такий альтернативний
посіб покарання злочинців як пробація, переконати, що вона ефективніша за тюрму, донести, що пробація - це не про прощення злочинів, а про більш дієве
покарання (за нетяжкі злочини).

 

В Україні поступово змінюється філософія покарання злочинців і наближується до європейських стандартів – від покращення умов утримання до відбування покарання на пробації. Тож головна ідея фільму – поступово призвичаїти середньостатистичного жителя України до думки про такий альтернативний спосіб покарання злочинців як пробація, переконати, що вона ефективніша за тюрму, донести, що пробація – це не про прощення злочинів, а про більш дієве покарання (за нетяжкі злочини).

У фільмі показано людські історії, що підтверджують правдивість слів і дій Мін’юсту у напрямку реформування пенітенціарної системи. Розкриваються реальні життєві історії злочинців, які замість в’язниці відбувають покарання на пробації. Пояснюється психологія злочинів та злочинців: як вони мислять, чого хочуть, чого бояться.

На прикладі трьох переплетених між собою історій реальних людей розглядаються всі можливі варіанти перебігу подій, встановлюються причинно-наслідкові зв’язки, аби допомогти кожному глядачеві зробити свій вибір – «За безпечне суспільство».

 

Посилання на фільм - https://youtu.be/un5EZknIgwc

24.11.2020   

Шановні мешканці
Металургійного району!

         Нагадуємо, що в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі - управління) продовжується  робота щодо оформлення громадянам району    «Картки криворіжця».

         Прийом в управлінні, в умовах карантину, здійснюється виключно за попереднім записом з 8.00 год. до 16.30 год. Записатись на прийом можна зателефонувавши  на телефон «гарячої лінії» управління – 0973920336.

         Для  оформлення «Картки криворіжця» необхідно мати оригінали таких документів:

         - паспорт;

         - ідентифікаційний номер;

         - документ, що дає право на пільги (посвідчення, довідка МСЕК тощо).

         Прийом громадян здійснюється виключно при наявності засобів індивідуального захисту.

         Бережіть себе та оточуючих. Дотримуйтесь карантинних норм і правил.

 

20.11.2020        

До відома  суб’єктів господарювання всіх форм власності,
  які експлуатують (чи мають наміри експлуатувати) газові або твердопаливні котли в розташованих на території Металургійного району об’єктах

         У зв’язку з настанням опалювального сезону 2020 – 2021 рр. розпочалась експлуатація газових та твердопаливних котлів (які є стаціонарним джерелом викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря) для обігріву виробничих і адміністративних приміщень.

         Статтею 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» визначено, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу.

         Дозвіл на викиди повинні мати підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності. Ця норма закону не розповсюджується на громадян, які використовують індивідуальне опалювальне обладнання для власних житлових будинків та квартир.

         Згідно зі ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» громадяни України зобов’язані здійснювати діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки, інших екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів, не порушувати екологічні права і законні інтереси інших суб’єктів.

         З метою забезпечення мешканців міста і району безпечним для здоров’я та життя навколишнім природним середовищем, згідно з чинним природоохоронним законодавством України та листом виконкому міської ради від 11.11.2020 № 7/25/7598 для експлуатації газових та твердопаливних котлів необхідно:

 • в залежності від потужності котлів розробити матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище (ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 23 Закону України «Про охорону атмосферного повітря») або здійснити оцінку впливу на довкілля (Закон України «Про оцінку впливу на довкілля);
 • отримати висновок санітарно – гігієнічної експертизи (ст.. 25  Закону України «Про охорону атмосферного повітря»;
 • отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст..11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 302 «Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов’язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців, які отримали такі дозволи»);
 • сплачувати екологічний податок на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст. 240 Податкового кодексу України).

         Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря видається департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Для його отримання необхідно звертатися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Дніпро,                     пр. Д.Яворницького, 75, к. 105 або пр. Слобожанський, 31-д.

         Для консультацій звертатися до управління екології виконкому Криворізької  міської ради за тел. 92 13 63.

         Порушення суб’єктами господарювання вимог природоохоронного та податкового законодавства України тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність з обов’язковим відшкодуванням шкоди, заподіяної природному середовищу.

        Відділ економіки та промисловості   виконкому Металургійної районної у місті ради

19.11.2020

Шановні мешканці
Металургійного району!

         Звертаємо Вашу увагу на те, що завершується прийом документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста на 2020 рік.

  Отже, запрошуємо громадян, які ще не зверталися за оформленням вищевказаної компенсації, до управління праці та соціального захисту населення за адресою: пр-т Металургів, 16 каб. 229, тел. 0973920336.

         Нагадуємо, що часткова компенсація надається раз на рік на одне домогосподарство.

 

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2020 року.

(останній день прийому громадян 30.11.2020).

 

12.11.2020

!УВАГА! БУДЬТЕ ОБІЗНАНИМИ!

Важливе та цікаве на сторінках мережі Facebook від Державної податкової служби України

https://www.facebook.com/TaxUkraine/

та Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

https://www.facebook.com/tax.dnipropetrovsk/

Переходьте за посиланнями

                               !ДОЛУЧАЙТЕСЬ ТА ВПОДОБАЙТЕ!                                                    

21.10.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що 30 вересня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову  № 897 «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» (застосовується з 2 жовтня 2020 року).

Даною постановою передбачено, що протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою батьки, опікуни дитини, які отримують відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» (далі – компенсація), повинні підтвердити своє право на отримання компенсації у подальшому шляхом подання до управління праці та соціального захисту населення документів про зайнятість кожного з батьків, опікунів та подати такі документи:

 1) які підтверджують право на отримання компенсації :

 • довідки про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок ІV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, паліативної допомоги;
 • медичного висновку лікарсько-консультативної комісії про наявність у дитини інвалідності (для дітей з інвалідністю);
 • трудової книжки отримувача послуги “муніципальна няня” та документа з місця роботи, що підтверджує надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку/довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7) (для фізичних осіб — підприємців);
 • довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності (для осіб з інвалідністю).

Необхідно також внести зміни до договору – в якому має бути зазначено, зокрема, назву послуги, її обсяг із визначенням конкретних заходів, інформацію про дітей, за якими здійснюється догляд та інформацію про особу, яка здійснює догляд за такими дітьми, умови та строк надання послуги, її вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін, місце проживання отримувача послуги «муніципальна няня», місце проживання муніципальної няні (для фізичних осіб — підприємців)/місцезнаходження муніципальної няні (для юридичних осіб).»

Важливо: документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні вартості послуги “муніципальна няня”, сплаченої отримувачем послуги “муніципальна няня” (виписка з банківського рахунка, касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція), мають бути оформлені відповідно до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21 січня 2016 р. № 13, Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну від 24 травня 1995 р. № 88, за місяць, в якому подано заяву.

Таким чином, змінами передбачено надання компенсації батькам, опікунам, які є працюючими, за винятком отримувачів послуги, які :

 • здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю;
 • здійснюють догляд за дитиною, хворою на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, за дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідності;
 • є особами з інвалідністю І або ІІ групи;
 • у яких одночасно народилося троє і більше дітей.

Компенсація не призначається, якщо отримувач послуги перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Вищезазначеною постановою також передбачено, що компенсація виплачується у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років (станом на 1 січня 2020 року – 1779 грн.), але не більше від вартості сплаченої послуги.

У разі догляду за дитиною з інвалідністю або тяжкохворою дитиною розмір компенсації становитиме два розміри прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, але не більше від вартості сплаченої послуги.

Крім того, муніципальна няня, яка є фізичною особою-підприємцем, може здійснювати догляд одночасно не більше ніж за трьома дітьми, а якщо це юридична особа – одночасно не більше ніж за десятьма дітьми з різних сімей.

У разі не підтвердження права на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» її виплата буде припинена.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

16.10.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

У зв’язку з наближанням осінньо-зимового періоду 2020/2021року та з метою соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради, інформує.

Відповідно до норм Положення про порядок призначення  житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (далі-Положення),  житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінету Міністрів України.

Пунктом 9 Положення передбачено, що призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням  здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у  м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (далі-структурні підрозділи з питань соціального захисту населення).

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заява та декларація можуть бути подані органу соціального захисту населення особисто, або надіслані поштою чи в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

Відповідно до підпункту 5 пункту 14 Положення житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурними підрозділами з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.

До суми такої заборгованості за послугу з постачання та розподілу природного газу не включається заборгованість, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку  з приведенням об’єму використаного побутовими споживачами природного газу у  відповідність до стандартних умов при здійсненні відповідних комерційних розрахунків, а також заборгованість, що виникла у зв’язку з тим, що управитель багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, виконавець комунальних послуг не уклали  договору з АТ «Ощадбанк» (його установами) для перерахування сум житлових субсидій у грошовій  безготівковій формі.

Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію  може бути призначено на наступний період за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися. Таким чином, найбільш вразливі категорії населення забезпечуються державною підтримкою.

Крім того, існує механізм реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі укладеного договору з надавачами цих послуг.

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,   каб. 108, або по телефону 0973920336.

 

Начальник відділу прийому громадян

М.В. Тарасенко

​ 05.10.2020

Шановні мешканці

Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що в  2020 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста.

        Часткова компенсація надається громадянам, місце проживання яких зареєстровано в м. Кривому Розі.

       Часткова компенсація надається раз на рік  на  одне домогосподарство за адресою реєстрації заявника (отримувача):

На  один  вид  послуг: тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку в розмірі 500 грн:

- малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей, одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати    

годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;

- особам з інвалідністю;

- сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;

- особам  під опікою та  піклуванням,  дітям-сиротам,  дітям,  позбавле-

ним батьківського піклування;

- багатодітним сім’ям;

- безробітним, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;

- прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;

- особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;

- ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ,  Національної поліції,  податкової міліції,  державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України,   служби цивільного захисту,   Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

- непрацюючим пенсіонерам;

- повнолітнім студентам, студентам у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність, закладів вищої освіти України І - ІV рівнів акредитації денної форми навчання;

- працівникам бюджетних установ*, підприємств, що належать до комунальної власності міста, у тому числі тим, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною  медичним висновком, але не більше досягнення дитиною шестирічного віку;

На два види послуг: тепло- або водопостачання та водовідведення в розмірі 500 грн і утримання  гуртожитку й прибудинкової  території /внески  на утримання, експлуатацію та ремонт спільного майна всім мешканцям,  зареєстрованим  у  гуртожитках м. Кривого Рогу, що є їх спільною власністю,  у розмірі 500 грн.»

ПЕРЕЛІК ГУРТОЖИТКІВ

Металургійного району, що є спільною власністю їх мешканців

 1. вул. Вадима Гурова, 72
 2. вул. Вадима Гурова, 74
 3. вул. Віталія Матусевича, 31
 4. вул. Віталія Матусевича, 35
 5. пл. Домнобудівників, 6, корпус № 1
 6. вул. Степана Тільги, 23
 7. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 1
 8. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 2

         Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

- особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

- документ про належність до вищезазначених категорій (трудова книжка, довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі (термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі);

 - документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників, у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

Документи, надаються з обов’язковим пред’явленням оригіналів:

 •  паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання (у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, надається довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування); посвідки на постійне проживання;

- довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у форматі ID-картки; 

- посвідчення, що підтверджує право на пільгу;

- трудової книжки (з відомостями про звільнення);

- документів, що підтверджують установлення опіки або піклування,  посвідчують особу підопічного з відомостями про реєстрацію його місця проживання.

        Часткова компенсація зараховується на особові рахунки заявників,   шляхом перерахування коштів на підприємства, установи, організації тепло-, во-допостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку, що здійснюють надання (нарахування вартості) цих послуг.

        У разі відсутності в заявника відкритого особового рахунку  на підприє-

мствах, установах, організаціях тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку, що здійснюють надання (нарахування вартості) цих послуг  (за наявності загального особового рахунку будинку), з метою подальшого перерахування за цільовим призначенням часткова компенсація перераховується на їх розрахункові рахунки.

Дислокація пунктів прийому громадян для оформлення часткової компенсації:

№ з/п

Назва установи, де розміщено пункт

Адреса

Режим роботи

Телефон

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т  Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та

каб. 220

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

0973920336

2

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали)

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

477 99 30

0964936860

Телефон районної «гарячої лінії» 0973920336
Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2020 року.

​ 01.10.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Згідно з графіком роботи Мобільного офісу на вересень-жовтень  2020 року 21 жовтня 2020 року з 9.00 до 15.00 відбудеться виїзд Мобільного офісу. Прийом громадян буде здійснюватися у віддаленому житловому масиві, де розташований КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ – дошкільний навчальний заклад № 18» за адресою:  вул. Шиферна, 35. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити соціальні допомоги і субсидії;

- отримати консультацію щодо виплати субсидій у грошовій формі;

- подати документи для оформлення часткової компенсації (500 грн.) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення;

- оформити картку криворіжця;

- зареєструвати місце проживання громадян, отримати відповідну довідку;

- отримати консультації з інших питань.

Звертаємо увагу, що надання послуг буде здійснюватись згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», тобто з дотриманням всіх карантинних заходів.

​ 24.09.2020

11 Державна пожежно-рятувальна частина
3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області
інформує:

Пожежонебезпечний період

Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Кривого Рогу попереджає всіх жителів та гостей міста про те, що на всій території Дніпропетровської області зберігається висока пожежна небезпека. Щодня в оперативних зведеннях проходить інформація про те, що горить суха трава, сміття на території міста, кількість виїздів пожежно-рятувальних підрозділів перевищує в деякі дні десятка.

Основна причина виникнення подібного роду пожеж - необережне поводження з вогнем. Неконтрольоване спалювання сміття, сухих гілок, необережно кинутий недопалок, сірник іноді переростають в масштабну пожежу, вогонь перекидається на сусідні будівлі.

Що необхідно зробити, у разі виявлення загоряння?

Виявивши вогнище пожежі, необхідно вжити заходів до його негайної ліквідації якщо ви бачите що в змозі впоратися з вогнем не піддавши небезпеці своє життя. Якщо доведеться гасити палаючу траву або стерню то робити це потрібно за допомогою води або збивати вогонь зламаними гілками. Якщо відчуваєте, що самостійно не справляєтеся, повідомте про подію за телефоном 101.

У літні місяці, як правило, відбуваються найбільш масштабні пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі. Закликаємо всіх жителів і гостей міста, а також керівників підприємств і організацій посилити контроль за протипожежним режимом.

Особливу увагу слід приділити керівникам об'єктів і споруд, що знаходяться поблизу лісових масивів. Для запобігання пожеж від палаючої трави або стерні слід завчасно провести роботи щодо створення протипожежних смуг, очищення території від сухої трави та горючого сміття. Категорично забороняється спалювати траву і розводити багаття поблизу полів, лісів і житлових масивів, це тягне за собою адміністративну відповідальність, яка в разі заподіяння великого збитку може перерости в кримінальну.

______________________________

ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів.

Їх можна виявити на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, а також на дні річок.

Основну небезпеку у вибухонебезпечних предметах становлять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпасу.

Під час перебування у землі від впливу вологи, взаємодії металу та вибухової речовини боєприпасу утворюються хімічні сполуки, які зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів.

Якщо вибуховий снаряд пролежала в землі десятки років і не вибухнула, це не означає, що вона безпечна. Вона стає більш небезпечною та може вибухнути від тертя, іскри чи удару.

Якщо ви натрапили на невідомі предмети, що схожі на вибухонебезпечні необхідно дотримуватись певних правил, щоб уберегти від небезпеки себе та оточуючих, а саме:

 • не чіпайте, не рухайте знахідку;
 • зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;
 • відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;
 • відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;
 • припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;
 • організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;
 • про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до служби порятунку «101» чи до міліції за номером «102».

Запам’ятайте! Виявлений вибухонебезпечний предмет, не можна торкатися – це дуже небезпечно.

Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами.

Якщо виявив вибухонебезпечний предмет, телефонуйте до служби порятунку за номером «101»!

_____________________________

Звернення керівництва Головного управління

ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток та безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим й актуальним.

Дитина народжується та живе в родині. Батьки завжди являються для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам дуже важливо знати та дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

Коли дитина бачить, що батьки завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, своєчасно ремонтують пошкоджені електророзетки, вимикачі та інші електроприлади, слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб швидкого реагування, у неї змалечку формуються корисні звички.

Таким чином, батьки, які завжди готові допомогти ближньому, дбають про власну безпеку та безпеку оточуючих, можуть бути впевненими, що їх дитина вчинятиме так само, а відповідно і забезпечить власну безпеку і собі, і оточуючим.

У разі, якщо нещасний випадок з дитиною все ж таки трапився, батьки мають не втрачати холоднокровності, не впадати в паніку та швидко намітити план своїх дій.

Шановні батьки, виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Навчить дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу – дзвоніть по телефону «104».

Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,

- не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,

- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,

- не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

 

Бажаємо Вам мудрості, сили і наснаги у справі виховання та навчання ваших дітей.

______________________________

Рятувальники провели рейди у житловому секторі

За статистикою, понад 80% пожеж виникає в житлових будинках і квартирах громадян. Нерідко відбуваються вони у той момент, коли самі мешканці знаходяться удома. Проте, через невмілі дії людей саме в початковій стадії пожежі, вогонь і постійно супроводжуючий його густий їдкий дим, швидко набирають силу і за лічені хвилини знищують накопичене роками майно, домашні речі, а люди в цих екстремальних умовах втрачаються і отримують отруєння чадним газом і сильні опіки.

Саме тому елементарні правила пожежної безпеки в побуті важливо знати кожному громадянинові.

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, зменшення загибелі людей та мінімізації негативних наслідків від пожеж, співробітниками ДСНС міста Кривий Ріг було проведено рейдову перевірку житлового сектору.

Під час заходу учасники рейдової групи роз’яснювали людям основні правила пожежної безпеки в побуті, яких необхідно дотриматись, щоб не допустити виникнення займання в будинках; проводили інструктажі та бесіди на протипожежну тематику щодо необхідності бути пильними при використанні відкритого вогню, печей, газового обладнання та електроприладів. Жителям будинків були роздані відповідні листівки та пам’ятки попереджувального змісту.

Також велика увага була приділена проблемі спалювання сухої трави та сміття, що неодноразово призводило до займання будівель та житлових споруд. Адже пожежно-рятувальним підрозділам дуже часто доводиться гасити такі загорання на території міста.

Рятувальники поспілкувалися з людьми, роз’яснили їм небезпеку неконтрольованого спалювання сухої рослинності та її залишків.

Зменшення кількості пожеж можливе лише за умови свідомого й відповідального ставлення людей  до  безпеки  власного життя. Тому, масово-роз’яснювальні заходи щодо дотримання населенням правил пожежної безпеки будуть проводитись співробітниками ДСНС і надалі.

________________________________

Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність.

Бережіть довкілля

Із приходом літньої спеки природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Тепла і ясна погода призводить до підвищення класу пожежонебезпеки. У зв'язку з цим збільшується небезпека виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі.

За минулу добу (21.07.2020) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 40 пожеж на загальній площі 42 га. Найпоширеніші пожежі в екосистемах - це трав'яні підпали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття на присадибних ділянках, а діти підпалюють суху траву біля доріг і на пустирях. Все це призводить до серйозної пожежі, і під загрозою може опинитися чиєсь життя та житло.

У спеку трава швидко висихає на сонці і легко спалахує від будь-якої іскри. Горіння трави - процес некерований. Вогонь швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Також варто пам’ятати, що під час горіння сухостою, сміття та інших відходів, в атмосферу виділяється величезна кількість небезпечних речовин, що отруює навколишнє середовище.

Рятувальники сподіваються, що при спільній взаємодії фахівців Служби порятунку «101» та населення, а саме, при свідомому ставленні кожної людини до важливості збереження навколишнього середовища, пожежі можна запобігти, тим самим і поменшала б сума коштів на боротьбу з вогняною стихією.

Шановні громадяни! Не забувайте, що причиною займань в лісі чи на відкритих територіях може бути навіть маленький недопалок, а натомість, щоб боротися з вогнем, необхідні значні людські та матеріальні ресурси.

Пам’ятайте! Якщо ви помітили пожежу, що розгоряється, спробуйте загасити її підручними засобами: гілками дерев, піском чи водою. Якщо ж не вдається впоратись самотужки - терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Тому хочеться закликати усіх жителів міста бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства, адже наша безпека в наших руках!

________________________

Шановні громадяни, дотримуйтесь правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм!

 

Варто пам'ятати наступне:

- купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання;

- температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній - перебувати небезпечно. Плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;

- не входьте, не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці;

- не входьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

- якщо немає поблизу обладнаного пляжу, вибирайте безпечне для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном. У воду заходьте обережно;

- ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

- не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

- якщо вас захопило течією, не намагайтеся з цим боротися. Треба плисти униз за течією, поступово, під невеличким кутом, наближаючись до берега;

- не панікуйте, навіть якщо ви потрапили у вир. Необхідно набрати побільше повітря в легені, зануритися у воду і зробивши сильний ривок вбік, спливти;

- дуже обережно плавайте на надувних матрацах, автомобільних камерах і надувних іграшках. Вітром або плином їх може віднести дуже далеко від берега;

- купання дітей ні в якому разі не повинно проходити без нагляду дорослих, які добре вміють плавати;

- за будь-яких умов не лишайте біля води дітей;

- не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.

Під час відпочинку на пляжі заборонено:

 • заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння,
 • запливати за буї та попереджувальні знаки,
 • стрибати у воду з човнів, мостів та інших споруджень,
 • залишати малолітніх дітей біля води та дозволяти їм плавати без нагляду дорослих.

У разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101».

            Особливо бережіть дітей.

Постійно стежте за їхньою поведінкою біля води.

Вчитися плавати або плавати діти можуть тільки під контролем дорослих.

При подоланні водойм на човнах неповнолітні мають бути в рятівних засобах.

Стежте за іграми дітей навіть на мілководді, бо вони можуть під час веселощів упасти й залинутися.

Якщо людина тоне:

1. Відразу голосно звіть на допомогу: "Людина тоне"!

2. Попросіть викликати рятувальників за телефоном «101» і "Швидку допомогу" за телефоном «103».

3. Киньте тому, хто тоне рятівний круг, довгу мотузку з вузлом на кінці.

4. Якщо добре плаваєте, зніміть одяг і взуття та уплав дістаньтеся до того, хто тоне. Заговоріть з ним. Якщо почуєте адекватну відповідь, сміливо підставляйте йому плече в якості опори і допоможіть допливти до берега. Якщо ж потопаючий знаходиться в паніці, схопив вас і тягне за собою у воду, застосовуйте силу. Якщо звільнитися від захоплення вам не вдається, зробіть глибокий вдих і пірніть під воду, захоплюючи за собою потопаючого. Він обов'язково відпустить вас. Якщо потопаючий знаходиться без свідомості, можна транспортувати його до берега, тримаючи за волосся.

           Перша допомога потопаючому.

-   якщо людина, що тоне, не може контролювати свої дії, підпливіть до неї ззаду і схопіть за плечі, коси чи комір, якщо вона в одязі. Транспортуйте потопаючого на спині, тримаючи його голову над водою.

-   звільніть ротову порожнини від ґрунту й слизу. Ця нескладна процедура робиться за допомогою пальця обмотаного носовою хустинкою або будь-якою тканиною. Потерпілого кладуть животом на стегно зігнутої ноги, обличчям вниз – голова повинна бути нижче рівня грудної клітки.

-   видаліть воду з легенів і шлунка. Ритмічно здавлюйте грудну клітку або вдаряйте долонею між лопаток. Після того як дихальні шляхи будуть звільнені, покладіть потерпілого спиною на тверду поверхню, злегка піднявши його ноги (підкладіть одяг).

-   проведіть реанімацію. Реанімаційні заходи полягають у проведенні штучного масажу серця. Це набагато легше робити удвох, коли один «дихає»,  а його напарник «качає серце». У середньому на 30 натискань на грудну клітку необхідно зробити 2 вдихи.

______________________________

Рекомендації населенню щодо збереження здоров’я в умовах спеки

Відповідно до прогнозу Українського гідрометцентру, до кінця серпня на всій території України переважатиме висока температура повітря, стовпчики термометрів сягатимуть позначки +38 °С. Суттєві зміни погодних умов очікуються з вересня.

З метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я та життя людини наслідків впливу високої температури повітря, Державна служба України з надзвичайних ситуацій пропонує дотримуватися таких рекомендацій:

1. На період спеки припинити проведення масових заходів для дітей (змагання, збори).

2. Люди з підвищеною чутливістю до спеки мають залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях, коли сонце перебуває у своїй найактивнішій фазі (з 12:00 до 16:00).

3. При використанні у приміщеннях вентиляторів та кондиціонерів уникайте протягів та переохолодження.

4. Рекомендується вживати збільшену кількість води та інших безалкогольних напоїв для запобігання зневодненню організму. Під час спеки людина з потом витрачає велику кількість рідини та солей через шкіру та дихальні шляхи. Для компенсації втрат рідини та мікроелементів рекомендується вживати: підсолену та мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочна сироватка), соки, несолодкі відвари ягід та фруктів, зелений чай. Вживання газованих напоїв необхідно обмежити. Люди похилого віку повинні часто вживати воду, не очікуючи на появу відчуття спраги.

5. За можливості, обмежити фізичні навантаження, особливо під відкритим сонцем та в години найбільшої спеки. Обмін тепла в організмі людини залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку та будови тіла. Необхідно знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару.

6. У житлових та службових приміщеннях рекомендується проведення щоденного вологого прибирання.

7. У період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких та натуральних матеріалів, носити головні убори, а також уникати тісного одягу.

8. Щоденно приймати душ.

9. Вживати їжу, що легко засвоюється, з багатим вмістом вітамінів та мінеральних речовин, надавати перевагу овочам та фруктам, уникати вживання алкоголю.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, Ви збережете як своє здоров’я, так і здоров’я своїх близьких.

​ 24.09.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома отримувачів житлових субсидій та пільг інформацію, яку розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/19024.html.

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

У разі виникнення будь-яких питань з вищевикладеної інформації, пропонуємо звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою:     пр-т. Металургів, 16, каб. 108, або за телефоном 097-392-03-36.

​ 24.09.2020

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 097-392-03-36 , на який можуть звертатися громадяни для отримання  консультацій на предмет нелегальної зайнятості, прав та відповідальності роботодавців і найманих працівників за порушення трудового законодавства.

​ 23.09.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє.

2 червня 2020р. прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» № 646-IX, яким передбачено:

 • з 1 січня 2020 року – підвищення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, у розмірі, що становить 2,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та на дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування – 3,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку;
 • з 1 липня 2020 року здійснено перерахунок призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з урахуванням розміру рівня забезпечення прожиткового мінімуму для дітей на рівні 130% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку;
 • з 1 липня 2020 року скасовано норми щодо підвищення рівня забезпечення прожиткового мінімуму для кожної дитини, яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї на 10%; для кожної дитини з інвалідністю, та для кожної дитини, яка отримується одинокою матір’ю та для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є особами з інвалідністю I або II групи скасовано норму щодо підвищення рівня забезпечення прожиткового мінімуму для кожної дитини на 20%;
 • з 1 липня 2020 року скасовано норми щодо збільшення розміру державної соціальної допомоги на кожну дитину віком до 13 років на 250 грн., на кожну дитину віком від 13 до 18 років на 500 грн;
 • з 1 липня 2020 року змінено алгоритм розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, згідно з яким для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Передбачається врахування майнового стану як при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, так і при призначенні допомоги на дітей одиноким матерям. При зверненні за вказаними видами допомоги заявнику необхідно особливу увагу звертати на заповнення розділів декларації в частині наявності у власності особи (чи членів сім’ї) житла та транспортних засобів. Наприклад, сім’ї, що мають 2 житлових приміщення чи 2 транспортних засоби не матимуть права на вказані види допомоги. Раніше такі випадки розглядала комісія, згідно  з «новим порядком» повноваження комісії скасовано. З метою недопущення надання неповної чи недостовірної інформації до моменту призначення інформація по членам сім’ї буде проходити попередню перевірку по існуючим державним реєстрам про володіння майном та транспортними засобами.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні-серпні 2020 року буде призначена, починаючи з липня 2020 року.

Зазначеним Законом України, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», згідно з якими для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Звертаємо увагу, що в подальшому при визначенні права на призначення допомоги на дітей одиноким матерям застосовуються умови, встановлені для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

З усіх питань, які виникають стосовно вищевикладеного мешканцям Металургійного району  необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

 

Начальник відділу прийому громадян

Марина Тарасенко

 22.09.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  нагадує мешканцям району про прийняту в квітні 2020 року постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» № 264.

В пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року  № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги»  (далі – Постанова №264) зазначено - установити, що на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі ― карантин) строк виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям (далі ― державна соціальна допомога), яку було призначено раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни і державна соціальна допомога виплачується за повний місяць без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Згідно пункту 2 Постанови №264 установлено, що орган соціального захисту населення проводить перерахунок розміру  виплаченої державної соціальної допомоги, державної соціальної допомоги  особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права не пенсію, та особам з інвалідністю на підставі поданої особою або її законним представником заяви та необхідних документів.

Якщо за результатами проведеного перерахунку:

– виявляється, що розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги;
– непідтверджується право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, від виплаченої під час карантину допомоги, орган соціального захисту населення:

- визначають обсяг коштів, які підлягають поверненню, з місяця призначення державної соціальної допомоги, державної соціальної допомоги  особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права не пенсію, та особам з інвалідністю;

- встановлюють строки повернення коштів, які підлягають поверненню залежно від матеріального стану багатодітної сім’ї;

- повідомляють отримувачу  допомоги про обсяг коштів, які підлягають поверненню, та строки їх повернення.

При призначенні державної допомоги, у випадку зменшення розміру допомоги або встановленні відсутності права для призначення державної допомоги управління буде відраховувати надміру виплачені суми допомог згідно із законом у розмірі не більш як 20 відсотків суми виплачених допомог або стягувати надміру виплачені суми державної допомоги.

На теперішній час в управлінні є дві категорії одержувачів допомоги:

Перша – хто у липні надали заяви та чекають розгляду після доробки програмного забезпечення;

Друга -хто не звернулись до управління після закінчення шестимісячного періоду призначення та у зв’язку з карантином продовжують одержувати допомогу у раніше призначеному розмірі.

Таким заявникам допомога одинокій матері та малозабезпеченим сім’ям автоматично виплачена по 31.07.2020. Звертаємо особливу увагу таких одержувачів, що вище вказані види допомоги на серпень виключені з масового автоматичного подовження.

Таким чином, таким одержувачам необхідно обов’язково звернутись у серпні з заявою для визначення права та проведення розрахунку за новим алгоритмом призначення на наступний період.

Удосконалено порядки надання окремих видів державної допомоги, зокрема тимчасової державної допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях шляхом:

- визначення права на призначення тимчасової допомоги на підставі відомостей з Єдиного реєстру боржників з батьків, який ухиляється від сплати аліментів;

- поновлення виплати допомоги багатодітним сім’ям на період канікул.

З усіх питань, які виникають стосовно вищевикладеного мешканцям Металургійного району  необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

Начальник відділу прийому громадян

Марина Тарасенко

  18.09.2020   

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради повідомляє, що з 01 вересня 2020 року змінено механізм забезпечення «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744, «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Даною постановою затверджено Порядок та умови реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у               2020—2021 роках (далі - Порядок).

Призначення грошової компенсації здійснюється за місцем проживання або місцем перебування отримувача. Грошова компенсація за місцем перебування призначається за умови її неотримання за місцем проживання отримувача.

Отримувач – громадяни України, іноземці та особи без громадянства, у яких народилася дитина та які разом з нею на законних підставах проживають на території України є її батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами (якщо батьки відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), перинатальному, неонатальному центрі) і забезпечують належні умови для догляду за нею та її виховання, та які не отримували «пакунок малюка» в натуральному вигляді:

 1. звертається до акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»;
 2. укладає договір з АТ «КБ «ПриватБанк», відкриває рахунок зі спеціальним режимом використання, отримує спеціальну соціальну картку «пакунок малюка»;
 3. звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення протягом одного року з момента народження дитини за місцем проживання/перебування із заявою згідно з формою, встановленою Порядком,та пакетом документів:
 • копію свідоцтва про народження дитини;
 • довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році);
 • копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

В окремих випадках за потреби подаються:

 • копію посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
 • копію рішення про встановлення опіки (у раз здійснення опіки над дитиною);
 • копію рішення про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя);
 • копію рішення про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім'ї;

До заяви в електронній формі отримувач додає фотокопії вищевказаних документів.

 1. самостійно витрачає кошти грошової компенсації у визначених закладах торгівлі(Реєстр учасників пілотного проекту торгівлі розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики та АТ «КБ «ПриватБанк») для придбання визначених речей (протягом року) :

1) дитячих товарів:

засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок;

дитячого одягу та взуття;

дитячого харчування;

дитячого посуду;

дитячих іграшок;

текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр;

2) товарів для породіллі:

прокладок для лактації;

прокладок післяпологових.

Крім того повідомляємо, що на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено розділ «Пакунок малюка», в якому публікується актуальна інформація, щодо реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

18.09.2020                                                            

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє.

Рішенням Уряду встановлено порядок виплати державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям відповідно до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» від 27.12.2001 № 1751.соціальні гарантії 

1. Хто має право отримувати допомогу ?

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України  "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю".

Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має. При реєстрації цією жінкою шлюбу з особою, від якої вона має дітей, допомога на дітей, народжених від цієї особи, не призначається.

 2. Вимоги для отримання допомоги?

Для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Для призначення допомоги на дітей одиноким матерям подаються такі документи:

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2) декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі ― декларація);

3) довідка про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення. У разі неможливості підтвердження таких доходів довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру;

4) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, із зазначенням підстави для внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або виданий компетентним органом іноземної держави документ про народження, в якому відсутні відомості про батька, за умови легалізації такого документа в установленому законодавством порядку;

5) копія свідоцтва про народження дитини.

Усиновлювачі подають також копію рішення про усиновлення.

 3.  Як реалізовуватиметься виплата допомоги?

Допомога на дітей одиноким матерям, яку призначено за умовами, що діяли до 30 червня 2020 р. (включно), виплачується до закінчення строку її призначення.

З 1 липня 2020 р. допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами.

Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, ― до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям (далі ― період, за який враховується дохід).

Середньомісячний сукупний дохід сім’ї визначається відповідно до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632.

Допомога на дітей одиноким матерям не призначається, якщо:

1) у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, та не працювали, не проходили військової служби, не провадили підприємницької чи професійної незалежної діяльності, не здобували освіти за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, сумарно більше ніж три місяці протягом періоду, за який враховуються доходи (крім випадків, передбачених в абзацах десятому ― чотирнадцятому цього пункту).

Допомога на дітей одиноким матерям у зазначеному випадку призначається, якщо особи протягом періоду, за який враховуються доходи:

сплатили або за них сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців; доглядали за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного в медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку, за дітьми, хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, за дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідності, за особою з інвалідністю І групи, за особою з інвалідністю ІІ групи внаслідок психічного розладу, за дитиною з інвалідністю віком до 18 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку; надавали соціальні послуги з догляду відповідно до законодавства;

2) особи, які входять до складу сім’ї, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям, здійснили купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатили (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних згідно із соціальною нормою житла та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати перевищує 50 тис. гривень;

3) у власності сім’ї є друга квартира (будинок), крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, непридатного для проживання, що підтверджено актом обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), за формою згідно з додатком  до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня           2014 р. № 505;

4) у власності сім’ї є більше ніж один автомобіль, транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з дати випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа).

При цьому не враховуються транспортні засоби, отримані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через органи соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля, а також транспортні засоби, придбані батьками ― вихователями дитячих будинків сімейного типу.

Наявність (відсутність) у власності членів сім’ї транспортних засобів зазначається у декларації.

Якщо у складі сім’ї є непрацюючі працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, і протягом цього періоду зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні менше трьох місяців або які (за яких) не сплатили (не сплачено) мінімального розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сумарно протягом трьох місяців періоду, за який враховуються доходи, допомога на дітей одиноким матерям призначається:

не більше ніж на два шестимісячних періоди, якщо:

- у складі сім’ї є особа з інвалідністю, яка згідно з висновком лікарсько-консультаційної комісії потребує постійного стороннього догляду;

- відсутність будь-яких джерел для існування пов’язана з тривалою хворобою одного та/або кількох членів сім’ї.

Допомога на дітей одиноким матерям за таких умов на наступний строк призначається не раніше ніж через шість місяців після завершення виплати такої допомоги;

на один шестимісячний період, якщо сім’я є багатодітною і звернулася за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям у липні ― грудні 2020 року.

Якщо непрацююча працездатна особа працевлаштувалася або забезпечила себе роботою самостійно у шестимісячному періоді отримання допомоги на дітей одиноким матерям, до сукупного доходу сім’ї під час призначення такої допомоги на наступний період враховується лише 50 відсотків доходу, отриманого у вигляді заробітної плати (грошового забезпечення), або доходу від підприємницької діяльності. Ця норма застосовується одноразово під час наступного звернення за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям.

Кожним наступним зверненням вважається повторне подання заяви та декларації у строк, який не перевищує шести календарних місяців після припинення виплати раніше призначеної допомоги.

Якщо непрацююча працездатна особа перебуває на обліку в центрі зайнятості як безробітна або така, що шукає роботу більше ніж 12 місяців станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, та в шестимісячному періоді отримання допомоги на дітей одиноким матерям не працевлаштувалася, розмір такої допомоги під час наступного звернення за її призначенням зменшується на 50 відсотків, на наступний період ― на 75 відсотків. Така допомога під час наступного звернення призначається не раніше ніж через шість місяців після завершення її виплати.”

Виплата допомоги припиняється або зупиняється на підставі поданих обґрунтованих пропозицій органу опіки та піклування за поданням центрів соціальних служб та/або служб у справах дітей або уповноваженої особи, визначеної виконавчим органом ради територіальної громади, до органу соціального захисту населення з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.

Виплата допомоги на дітей одиноким матерям також припиняється:

якщо сім’єю подано недостовірні відомості чи приховано відомості, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на отримання допомоги на дітей одиноким матерям та на визначення її розміру, або встановлено фактичну зайнятість особи, що приносить дохід (винагороду), без оформлення, реєстрації в установленому законодавством порядку, ― з місяця, що настає за місяцем, у якому виявлено порушення. В такому разі на наступний строк допомогу на дітей одиноким матерям може бути призначено не раніше ніж через шість місяців починаючи з першого числа місяця виявлення порушення;

у разі переїзду сім’ї до іншої місцевості або настання обставин, що унеможливлюють виплату допомоги на дітей одиноким матерям (зокрема, смерть одинокої особи), ― з місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни;

за заявою отримувача допомоги на дітей одиноким матерям ― з місяця, що настає за місяцем її подання;

якщо реєстрацію особи, яка включена до складу сім’ї, як безробітної припинено з причин, передбачених абзацами шістнадцятим (крім припинення реєстрації в разі працевлаштування самостійно), вісімнадцятим ― двадцять першим підпункту 1, підпунктами 2 і 3 пункту 30 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 792, ― з місяця, наступного за місяцем, у якому надійшла інформація з центру зайнятості;

у разі виявлення, що непрацююча працездатна особа, фактично не здійснювала догляд за особою, яка досягла 80-річного віку, або не надавала соціальних послуг з догляду відповідно до законодавства у зв’язку з перебуванням за кордоном сукупно більше ніж 60 днів протягом періоду отримання допомоги на дітей одиноким матерям, ― з місяця, наступного за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація з Держприкордонслужби.

Інформування органів соціального захисту населення стосовно реєстрації (припинення реєстрації) як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, здійснюється центрами зайнятості щомісяця до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 4. Куди звернутися для оформлення та надання допомоги?

Призначення і виплата допомоги на дітей одиноким матерям здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад міст обласного значення, районних у містах (у разі їх утворення) рад за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання заявника.

У територіальній громаді, в якій утворено виконавчі органи сільської, селищної, міської ради, заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради територіальної громади (далі ― посадова особа  територіальної громади) та передаються відповідному органу соціального захисту населення.

З усіх питань, які виникають стосовно вищевикладеного мешканцям Металургійного району  необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

Начальник відділу прийому громадян

Марина Тарасенко

04.09.2020 

Шановні мешканці!

У відділі реєстрації місця проживання громадян змінився номер телефону

94-73-60

      Нагадуємо, що Ви можете звернутись до відділу реєстрації місця проживання громадян щодня, з    8-00 до 16-30,  крім вихідних, перерва з 12-30 до 13-00.

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!

28.08.2020 

Бренд міста Кривий Ріг

 

В основу брендового стилю міста покладені такі базові елементи, як: логотипний знак, колір, шрифт, слоган.

Назва міста, концепція його бренду співпадають з усталеним образом рогу достатку – як великого, елегантно вигнутого року, сповненого дарів природи. Він символізує рух у напрямку інтерпретації місця розташування міста – вузького мису між двома річками, насиченого природними багатствами.

Графічне зображення рогу як символу пов’язано з містом Кривим Рогом історично й географічно. Так, смуга суходолу в межріччі Саксагані та Інгульця, на якій розташовано місто, нагадує ріг. За легендою козак на ім’я Ріг був засновником міста. Ґрунтовні дослідження істориків щодо слова «ріг» у топоніміці України дають можливість стверджувати, що така назва могла бути від початку ХІ століття, оскільки саме так називалося одне зі слов’янських племен степової України.

Кольори логотипу  символізують сучасне джерело й потужності нашого міста – це кольори покладів залізної руди та процесу плавки. Поклади залізної руди дали основу базовим графічним елементам логотипу – пластам, з яких сформовано ріг, адже залізна руда залягає в надрах землі саме пластами. У різних частинах міста ми можемо бачити пластоподібні виходи рудних порід. Це є його специфічною ознакою й особливою ознакою.

У кольорову гаму основної версії логотипу входять такі кольори ті їх відтінки: жовтий, червоний, бузковий та фіолетовий. Поєднання контрастних кольорів, що доповнюють один одного, кольорові переходи та гра тіней надають образу вразливості та об’ємності.

Кольоровий мозаїчний ріг, позбавлений статики, символізує відкриття нових горизонтів та можливостей, а певна незавершеність образу говорить про концентрацію потужної енергетики та потенціалу.

Мозаїчне оформлення надає композиції динамічності та перспективи. Мозаїка уособлює багату інфраструктуру, багато національність населення, а також палітру економічної й туристичної привабливості міста.

Слоган – «Місто довжиною в життя» використовується для «внутрішнього»  споживача, для споживача «зовнішнього» пропонується слоган – «Ріг достатку твої можливостей» («Cornucopia of yours opportunities»).

Фірмовий шрифт «KRYVYI RIH Вrand» має кириличну та латинську основи і за графічними формотворчими ознаками відноситься до класу декоративних титульних шрифтів з елементами еклектики. Він комбінує в собі різні стильові форми, які нагадують про історичну спадщину нашого міста. Цей, на вигляд сучасний шрифт, чудово передає настрій та дух промислового міста з багатою історією.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ БРЕНДУ МІСТА КРИВОГО РОГУ
Даний Паспорт стандартів щодо застосування елементів фірмового стилю бренду "Кривий Ріг"  містить сукупність правил про візуальні стандарти бренду Кривого Рогу, положення про його суть, що виражають ідеї, місії, атрибути і цінності бренду міста. Це своєрідні закони, що регламентують всі аспекти життя бренду міста.
 

Завантажити Паспорт

 

Логотипи KryvyiRihBrand (PNG, PDF, EPS, SVG)

Шрифти KryvyiRihBrand

28.08.2020 

 Металургійний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області пропонує мешканцям району переглянути промороліки про суть пробації та важливість питання покарання правопорушників без позбавлення волі.

'Пробація - безпечніше суспільство'

Пробація - безпечніше суспільство. Майкл Щур

Пробація - безпечніше суспільство. Ірма Вітовська-Ванца

26.08.2020 

               До уваги мешканців району, молодіжних та громадських
                           організацій, благодійних фондів !

         Повідомляємо, що 03 серпня стартував конкурс проєктів місцевого розвитку "Громадський бюджет – 2021".

         Відповідно до вимог Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2021 році, затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 22.07.2020 №351, конкурсні заявки подаються за такими основними напрямами:

         "Освітні" (шкільні, дошкільні-позашкільні заклади: малі - вартістю до 500,0 тис. грн., великі від 500,0 до 1400,0 тис. грн.);

         "Молодіжні" – вартість проєкту до 200,0 тис. грн.;

         "Муніципальні" (малі, великі);

         "Соціальні" – вартість проєкту до 300,0 тис. грн.

         Загальний фонд конкурсу складає близько 30,0 млн. грн.

         Автором проєкту можуть виступати інститути громадянського суспільства, благодійні організації або фізичні особи (повнолітні дієздатні  громадяни України, зареєстровані і проживають на території міста Кривого Рогу),  у тому числі внутрішньо переміщені особи, окрім осіб, у яких є конфлікт інтересів (п. 2.3.6 Положення).

         Розмір співфінансування для другої категорії конкурсантів (групи "освітні" та "муніципальні" проєкти) – не менше 2% від вартості проєкту. Для авторів "молодіжних" та "соціальних" проєктів обов'язкове співфінансування проєкту відсутнє (0%).

         Прийом пропозицій триватиме в паперовому вигляді до 16.00 год. 04.09.2020 за адресою: пл. Молодіжна, 1, каб. 540, виконком Криворізької міської ради, сектор проведення конкурсів "Громадський бюджет", в електронному до 00:00 год. 05.09.2020 на сайті https://gb.kr.gov.ua/projects/create

         В зв'язку із запровадженням карантинних заходів, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території м. Кривого Рогу та на виконання вимог розпорядження міського голови від 12.03.2020 №67-р "Про запобігання поширенню короновірусу  COVID-19 на території м. Кривого Рогу" надання консультацій та прийом конкурсних пропозицій від авторів проєктів буде проводитися спеціалістами сектору з проведення конкурсів "Громадський бюджет" управління економіки виконкому Криворізької міської ради за попередньою електронною реєстрацією за посиланням https://cutt.ly/4dnYXnS

При цьому необхідно обрати вільну дату, час відвідування та зазначити у відповідному вільному віконці власне ім'я та номер телефону (мобільний або стаціонарний) для зв'язку.

         Зробимо наш Металургійний район кращим, яскравішим та комфортнішим! Створюємо майбутнє разом                

10.08.2020 

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє.

Рішенням Уряду встановлено порядок виплати державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям відповідно до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» від 27.12.2001 № 1751.соціальні гарантії 

1. Хто має право отримувати допомогу ?

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України  "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю".

Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має. При реєстрації цією жінкою шлюбу з особою, від якої вона має дітей, допомога на дітей, народжених від цієї особи, не призначається.

 2. Вимоги для отримання допомоги?

Для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Для призначення допомоги на дітей одиноким матерям подаються такі документи:

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

2) декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі ― декларація);

3) довідка про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення. У разі неможливості підтвердження таких доходів довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру;

4) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, із зазначенням підстави для внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або виданий компетентним органом іноземної держави документ про народження, в якому відсутні відомості про батька, за умови легалізації такого документа в установленому законодавством порядку;

5) копія свідоцтва про народження дитини.

Усиновлювачі подають також копію рішення про усиновлення.

 3.  Як реалізовуватиметься виплата допомоги?

Допомога на дітей одиноким матерям, яку призначено за умовами, що діяли до 30 червня 2020 р. (включно), виплачується до закінчення строку її призначення.

З 1 липня 2020 р. допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами.

Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, ― до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям (далі ― період, за який враховується дохід).

Середньомісячний сукупний дохід сім’ї визначається відповідно до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632.

Допомога на дітей одиноким матерям не призначається, якщо:

1) у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, та не працювали, не проходили військової служби, не провадили підприємницької чи професійної незалежної діяльності, не здобували освіти за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, сумарно більше ніж три місяці протягом періоду, за який враховуються доходи (крім випадків, передбачених в абзацах десятому ― чотирнадцятому цього пункту).

Допомога на дітей одиноким матерям у зазначеному випадку призначається, якщо особи протягом періоду, за який враховуються доходи:

сплатили або за них сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців; доглядали за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного в медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку, за дітьми, хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, за дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідності, за особою з інвалідністю І групи, за особою з інвалідністю ІІ групи внаслідок психічного розладу, за дитиною з інвалідністю віком до 18 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку; надавали соціальні послуги з догляду відповідно до законодавства;

2) особи, які входять до складу сім’ї, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям, здійснили купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатили (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних згідно із соціальною нормою житла та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати перевищує 50 тис. гривень;

3) у власності сім’ї є друга квартира (будинок), крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, непридатного для проживання, що підтверджено актом обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), за формою згідно з додатком  до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня           2014 р. № 505;

4) у власності сім’ї є більше ніж один автомобіль, транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з дати випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа).

При цьому не враховуються транспортні засоби, отримані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через органи соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля, а також транспортні засоби, придбані батьками ― вихователями дитячих будинків сімейного типу.

Наявність (відсутність) у власності членів сім’ї транспортних засобів зазначається у декларації.

Якщо у складі сім’ї є непрацюючі працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, і протягом цього періоду зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні менше трьох місяців або які (за яких) не сплатили (не сплачено) мінімального розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сумарно протягом трьох місяців періоду, за який враховуються доходи, допомога на дітей одиноким матерям призначається:

не більше ніж на два шестимісячних періоди, якщо:

- у складі сім’ї є особа з інвалідністю, яка згідно з висновком лікарсько-консультаційної комісії потребує постійного стороннього догляду;

- відсутність будь-яких джерел для існування пов’язана з тривалою хворобою одного та/або кількох членів сім’ї.

Допомога на дітей одиноким матерям за таких умов на наступний строк призначається не раніше ніж через шість місяців після завершення виплати такої допомоги;

на один шестимісячний період, якщо сім’я є багатодітною і звернулася за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям у липні ― грудні 2020 року.

Якщо непрацююча працездатна особа працевлаштувалася або забезпечила себе роботою самостійно у шестимісячному періоді отримання допомоги на дітей одиноким матерям, до сукупного доходу сім’ї під час призначення такої допомоги на наступний період враховується лише 50 відсотків доходу, отриманого у вигляді заробітної плати (грошового забезпечення), або доходу від підприємницької діяльності. Ця норма застосовується одноразово під час наступного звернення за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям.

Кожним наступним зверненням вважається повторне подання заяви та декларації у строк, який не перевищує шести календарних місяців після припинення виплати раніше призначеної допомоги.

Якщо непрацююча працездатна особа перебуває на обліку в центрі зайнятості як безробітна або така, що шукає роботу більше ніж 12 місяців станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, та в шестимісячному періоді отримання допомоги на дітей одиноким матерям не працевлаштувалася, розмір такої допомоги під час наступного звернення за її призначенням зменшується на 50 відсотків, на наступний період ― на 75 відсотків. Така допомога під час наступного звернення призначається не раніше ніж через шість місяців після завершення її виплати.”

Виплата допомоги припиняється або зупиняється на підставі поданих обґрунтованих пропозицій органу опіки та піклування за поданням центрів соціальних служб та/або служб у справах дітей або уповноваженої особи, визначеної виконавчим органом ради територіальної громади, до органу соціального захисту населення з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.

Виплата допомоги на дітей одиноким матерям також припиняється:

якщо сім’єю подано недостовірні відомості чи приховано відомості, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на отримання допомоги на дітей одиноким матерям та на визначення її розміру, або встановлено фактичну зайнятість особи, що приносить дохід (винагороду), без оформлення, реєстрації в установленому законодавством порядку, ― з місяця, що настає за місяцем, у якому виявлено порушення. В такому разі на наступний строк допомогу на дітей одиноким матерям може бути призначено не раніше ніж через шість місяців починаючи з першого числа місяця виявлення порушення;

у разі переїзду сім’ї до іншої місцевості або настання обставин, що унеможливлюють виплату допомоги на дітей одиноким матерям (зокрема, смерть одинокої особи), ― з місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни;

за заявою отримувача допомоги на дітей одиноким матерям ― з місяця, що настає за місяцем її подання;

якщо реєстрацію особи, яка включена до складу сім’ї, як безробітної припинено з причин, передбачених абзацами шістнадцятим (крім припинення реєстрації в разі працевлаштування самостійно), вісімнадцятим ― двадцять першим підпункту 1, підпунктами 2 і 3 пункту 30 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 792, ― з місяця, наступного за місяцем, у якому надійшла інформація з центру зайнятості;

у разі виявлення, що непрацююча працездатна особа, фактично не здійснювала догляд за особою, яка досягла 80-річного віку, або не надавала соціальних послуг з догляду відповідно до законодавства у зв’язку з перебуванням за кордоном сукупно більше ніж 60 днів протягом періоду отримання допомоги на дітей одиноким матерям, ― з місяця, наступного за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація з Держприкордонслужби.

Інформування органів соціального захисту населення стосовно реєстрації (припинення реєстрації) як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, здійснюється центрами зайнятості щомісяця до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 4. Куди звернутися для оформлення та надання допомоги?

Призначення і виплата допомоги на дітей одиноким матерям здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад міст обласного значення, районних у містах (у разі їх утворення) рад за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання заявника.

У територіальній громаді, в якій утворено виконавчі органи сільської, селищної, міської ради, заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради територіальної громади (далі ― посадова особа  територіальної громади) та передаються відповідному органу соціального захисту населення.

З усіх питань, які виникають стосовно вищевикладеного мешканцям Металургійного району  необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

10.08.2020 

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  нагадує мешканцям району про прийняту в квітні 2020 року постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» № 264.

В пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року                     № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги»  (далі – Постанова №264) зазначено - установити, що на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі ― карантин) строк виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям (далі ― державна соціальна допомога), яку було призначено раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни і державна соціальна допомога виплачується за повний місяць без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Згідно пункту 2 Постанови №264 установлено, що орган соціального захисту населення проводить перерахунок розміру  виплаченої державної соціальної допомоги, державної соціальної допомоги  особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права не пенсію, та особам з інвалідністю на підставі поданої особою або її законним представником заяви та необхідних документів.

Якщо за результатами проведеного перерахунку:

– виявляється, що розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги;
– непідтверджується право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, від виплаченої під час карантину допомоги, орган соціального захисту населення:

- визначають обсяг коштів, які підлягають поверненню, з місяця призначення державної соціальної допомоги, державної соціальної допомоги  особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права не пенсію, та особам з інвалідністю;

- встановлюють строки повернення коштів, які підлягають поверненню залежно від матеріального стану багатодітної сім’ї;

- повідомляють отримувачу  допомоги про обсяг коштів, які підлягають поверненню, та строки їх повернення.

При призначенні державної допомоги, у випадку зменшення розміру допомоги або встановленні відсутності права для призначення державної допомоги управління буде відраховувати надміру виплачені суми допомог згідно із законом у розмірі не більш як 20 відсотків суми виплачених допомог або стягувати надміру виплачені суми державної допомоги.

На теперішній час в управлінні є дві категорії одержувачів допомоги:

Перша – хто у липні надали заяви та чекають розгляду після доробки програмного забезпечення;

Друга -хто не звернулись до управління після закінчення шестимісячного періоду призначення та у зв’язку з карантином продовжують одержувати допомогу у раніше призначеному розмірі.

Таким заявникам допомога одинокій матері та малозабезпеченим сім’ям автоматично виплачена по 31.07.2020. Звертаємо особливу увагу таких одержувачів, що вище вказані види допомоги на серпень виключені з масового автоматичного подовження.

Таким чином, таким одержувачам необхідно обов’язково звернутись у серпні з заявою для визначення права та проведення розрахунку за новим алгоритмом призначення на наступний період.

Удосконалено порядки надання окремих видів державної допомоги, зокрема тимчасової державної допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях шляхом:

- визначення права на призначення тимчасової допомоги на підставі відомостей з Єдиного реєстру боржників з батьків, який ухиляється від сплати аліментів;

- поновлення виплати допомоги багатодітним сім’ям на період канікул.

З усіх питань, які виникають стосовно вищевикладеного мешканцям Металургійного району  необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефоном  0973920336.

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

04.08.2020      

Мобільний додаток «Безоплатна правова допомога»

Які функції виконує мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога»?

Завантаживши мобільний за стосунок ви зможете:
1. Автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста.
За цим телефоном ви зможете:отримати безоплатну первинну правову допомогу, повідомити про затримання поліцією,дізнатись адресу найближчого центру або бюро безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції України.

2. Подати запит на отримання адресної правової допомоги (на дому).Особи, які мають обмежені рухові можливості або за станом здоров’я, можуть передати заявку для відвідування на дому. Юристи зателефонують і домовляться з вами про час і місце зустрічі.

3. Отримати інформацію про всі гарячі лінії центральних органів виконавчої влади, а також адреси центрів та бюро правової допомоги. Через мобільний додаток ви можете знайти контакти центру безоплатної вторинної правової допомоги у вашій місцевості.

4. Також ви зможете отримати контакти інших надавачів правової допомоги за регіонами. Наприклад, правозахисних організацій, які також надають безкоштовно правову допомогу населенню.

5. Додаток також дає можливість зазирнути в базу правових консультацій вікіпедії WikiLegalAid та знайти там відповідь на ваше запитання.

6. Якщо на безоплатну первинну правову допомогу (консультації, допомога у складанні заяв, скарг, звернень) мають право усі, то вторинна правова допомога надається соціально незахищеним верствам населення відповідно до ст.14 Закону «Про безоплатну правову допомогу». Через новий застосунок ви можете дізнатись, чи маєте ви право на безоплатну вторинну правову допомогу - захист або представництво своїх інтересів у суді.

Завантажити мобільний застосунок легко - через Play Market та App Store, ввівши в пошук слова "Безоплатна правова допомога", або перейшовши з мобільного телефона за посиланням: https://cutt.ly/msJNRjJ

Нагадуємо, що в Кривому Розі Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресами

  Криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Адреси у Кривому Розі (з 08:00 до 17:00, п'ятниця до 15:45)

Адреса центру: м. Кривий Ріг, вул. Качалова, буд. 2

Телефони центру:  (098) 040 83 70, (097)531 97 96

 Електронна адреса:  kryvyyrih.dnipro@legalaid.dp.ua

 

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30, каб.102

Телефони центру: 097 139 88 57

 

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Станіслава Конткевича, 37

Телефон: 067 276 54 76

 

Адреса: м. Кривий Ріг, житломасив Інгулець, пр.Перемоги, 33а

Телефон: 097-531-65-81

 

Адреса: 50101, м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30, каб.102 (приміщення Укртелекому)

Телефон: 097 139 88 57

 

Офіційний сайт системи безоплатної правової допомоги https://legalaid.gov.ua/

 • Криворізького місцевого центру БВПД:

httpswwwfacebookcompgkrdniprolegalaid

 

 

 Звернення через портал державних послуг iGov

 

Звернутися для отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги можна завдяки сервісу державних послуг iGov, де є функція направлення звернення.

Звернення за безоплатною первинною правовою допомогою  https://igov.org.ua/service/353/general

 

Звернення через контакт-центр

 

Всеукраїнський контакт-центр системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103, за яким можна:
-  повідомити про затримання поліцією,
-  отримати безоплатну первинну правову допомогу, юридичну консультацію,
-  дізнатись адресу найближчого центру безоплатної вторинної правової допомоги або бюро.

 

 

 

 

10.07.2020         

Металургійний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області звертає увагу громадян району на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.

До уваги пропонується інтерв’ю заступника міністра юстиції України Олени Висоцької, яка відповідає на запитання щодо пробації та законопроєкту про альтернативні види покарання.

Посилання на відео:

https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B7-%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%8C-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8C-100964974845824/videos/pcb.149638436645144/3248315235191530/

 09.07.2020

До уваги мешканців Металургійного району.

Укладено Договір відповідального зберігання від 24.06.2020 № 141 на нежиле приміщення окремо розташованої будівлі громадської вбиральні на вул. Героїв АТО, 50-А, що перебуває на балансовому обліку виконкому районної у місті ради

 03.07.2020  

Будьте обережні під час святкування Івана Купала!

На Івана Купала особливу роль відведено воді - багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах. Саме тому управління цивільного захисту облдержадміністрації нагадує правила поведінки на водоймах.

Купатися слід лише в місцях для цього пристосованих, тобто обладнаних усім необхідним для безпечного відпочинку а, в разі необхідності, надання рятувальної чи медичної допомоги.

Під час відпочинку на водних об’єктах, необхідно знати елементарні норми поведінки і беззаперечно їх виконувати:

не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;

не запливайте за буї, відчувши втому перепочиньте: переверніться на спину і підтримуйте себе на плаву легкими рухами рук;

потрапивши в течію не слід з нею боротися: пливіть вниз по течії під невеликим кутом, поступово наближаючись до берега;

не губіться потрапивши у водоверть: наберіть побільше кисню в легені, якомога глибше пірнайте і потужним ривком спробуйте випірнути убік;

не допускайте грубих ігор під час купання;

не залишайте дітей без догляду;

обережно плавайте на надувних виробах: вітром чи течією їх може віднести далеко від берега.

Порушення цих правил залишаються головною причиною загибелі людей на воді. Щороку у світі тоне величезна кількість людей. Багато дорослих тоне в стані сп’яніння.

Втім, називають і іншу головну причину загибелі у воді: спочатку самовпевненість, а потім страх. Причому відомо, що і від того, і від іншого часто рятують знання елементарних правил поведінки на воді.

І пам’ятайте: паніка – головна причина усіх бід: не метушіться, а заспокойтеся і подумайте яким чином підвищити плавучість плавзасобу, що зробити аби більш впевнено триматися на воді.

 

Телефон рятувальної служби 101

Управління цивільного захисту облдержадміністрації

 

Не забувайте про пожежну безпеку!

 

Слід пам’ятати, що причиною лісової пожежі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. А також відповідально ставитися до багать:

ніколи не залишати вогнище без догляду;

місце для багаття має бути обкопаним навколо;

перед тим як піти, вогонь необхідно старанно загасити.

Пам’ятайте, вогнища можна розпалювати тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк!

Лісова пожежа не лише шкодить довкіллю – губить усе живе і ставить під загрозу ваше життя. Будьте обережні, відпочиваючи на природі!

Телефон рятувальної служби 101

 

Управління цивільного захисту облдержадміністрації

 03.07.2020

Про підвищення соціальних стандартів з 1 липня 2020 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2020 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2020 року та з 1 грудня       2020 року. Тому, вже з 1 липня відбудеться підвищення прожиткового мінімуму. Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 липня 2020 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 2118 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 липня – 1859 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 липня – 2318 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 липня – 2197 грн.;
 • працездатних осіб з 1 липня – 2197 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 липня – 1712 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2020 року управлінням більше 2 тисячам громадянам проведені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у липні 2020 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73, 097-392-03-36.

 23.06.2020  

 Шановні мешканці!

Звертаємо Вашу увагу щодо змін ГРАФІКУ прийому замовників послуг відділу реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протоколу позачергового засідання Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради, на період дії карантину встановлено порядок роботи прийому громадян відділу реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Металургійної районної в місті ради:

                              ПН-ПТ    8-00 до 16-30

                              Перерва 12-30 : 13-00

 22.06.2020  

 

11.06.2020

Шановні мешканці!

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16 КОНТАКТНИЙ ПРИЙОМ заявників у відділі реєстрації місця проживання громадян виконкому Металургійної районної у місті ради здійснюється ВИКЛЮЧНО за попереднім записом.

Консультації Ви можете отримати за телефоном 92-85-05

щодня, з 9-00 до 16-15,  крім вихідних. Або звернувшись на електронну адресу: dzr.reestr@ukr.net  та через портал державних послуг iGov.

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!

11.06.2020

Налагоджена співпраця між Металургійним районним відділом  з Благодійним фондом «Альянс Громадського здоров’я» задля допомоги суб’єктам пробації.

Органи пробації беруть активну участь у протидії злочинності в державі, працюючи з засудженими особами до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Однак на сьогоднішній день залишається актуальним питанням протидії поширення соціально-небезпечних вірусних інфекцій серед населення України. Для проведення профілактики ВІЛ, СНІДу серед суб’єктів пробації до Металургійного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області  завітали представники Благодійного фонду «Альянс Громадського здоров’я»

В умовах карантину соціальні працівники   Благодійного фонду «Альянс Громадського здоров’я» продовжують надавати послуги клієнтам. Це й залучення до лікування, й мотивація, й знаходження нових випадків інфікування, й індексне тестування.

Соціальні працівники Благодійної організації «Альянс Громадського здоров’я» провели бесіду із суб’єктами пробації, донесли важливу інформацію щодо захворювання ВІЛ, СНІДу та наприкінці охочим зробили швидкі тести на ВІЛ.  

Металургійний районний відділ наголошує на великій значимості проведення профілактичних заходів та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, молоді, на проведення ранньої та якісної діагностики захворювань.

05.06.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє.

Урядом 01.06.2020 схвалено постанову Кабінету Міністрів України  № 432 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України  від  22 квітня 2020 р. № 329” (далі  - постанова), якою урегульовано питання отримання допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, з числа осіб, які:

згідно з законодавством звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (пенсіонери та особи з інвалідністю);

зареєструвались  як фізичні особи - підприємці у січні-березні 2020 року.

Звертаємо увагу, що допомога на дітей зазначеним особам, які звернулись за її призначенням у травні-червні 2020 року, призначається та виплачується, починаючи з травня 2020 року.

При цьому зазначені особи при зверненні за допомогою на дітей не надають довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

Водночас постановою уточнено право на отримання допомоги на дітей особами, які до березня 2020 року (включно) змінили та перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку, а також встановлено право звернення за допомогою лише одного з батьків (опікунів), з яким проживає дитина.

До уваги заявників, які будуть обирати надання заяви про призначення допомоги в електронній формі, необхідно скористатися посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua .

У період карантинних заходів документи можуть бути надіслані через відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» на адресу:

м. Кривий Ріг, пр-т Металлургів, 16,

управління праці та соціального захисту населення.

Довідки за телефоном: 0973920336.

03.06.2020

27.05.2020

Досудова доповідь – твоя можливість розповісти суду свою історію
 

Одним з важливих напрямків роботи Центру пробації є складання досудової доповіді, що являє собою збирання інформації, характеризуючої особу обвинуваченого для прийняття справедливого і об’єктивного рішення.

Досудова доповідь потрібна суду для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткову інформацію про особу, яка підозрюється у його вчиненні, дізнатися про обставини її життя, які могли стати причиною злочину, а також про заходи, які пропонує орган пробації для усунення таких обставин.

Досудова доповідь приймається судом до уваги. Важливо звернути увагу, що досудова доповідь не може використовуватися у кримінальному провадженні, як доказ винуватості (або невинуватості) обвинуваченого у вчиненні злочину.

Якщо людину звинувачено у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, за який нижня межа санкції не перевищує п'ять років позбавлення волі, суд постановляє ухвалу, якою доручає працівнику пробації скласти досудову доповідь.

Працівник пробації є незалежною, неупередженою особою, яка надає суду необхідну інформацію про обвинуваченого. Для цього він за допомогою спеціальної методики проводить дослідження соціального оточення обвинуваченого, його психологічної характеристики аби з’ясувати обставини, що могли створити умови для вчинення злочину (так звані фактори ризику). Представник органу пробації з’ясовує кримінальну історію особи, його сімейний стан та відносини у сім'ї, житлові умови, дані про роботу, фінансове положення, спосіб проведення вільного часу, наявність алкогольної або наркотичної залежності, дані про фізичне та психічне здоров’я. Під час зустрічей з обвинуваченим працівник пробації буде задавати питання обвинуваченому про його особисте життя, поведінку, роботу (навчання), стосунки з близькими, друзями та іншими людьми, матеріальне становище та про ставлення до певних життєвих подій і обставин. Від активної участі обвинуваченого у підготовці досудової доповіді та від достовірності інформації, що буде ним надана, залежить висновок працівника пробації щодо перспективи позитивних змін.

Для підготовки досудової доповіді працівник пробації має право спілкуватися з найближчим оточенням обвинуваченого: рідні, друзі, колеги, інші особи, які знайомі з ним, а також отримувати інформацію з інших джерел: матеріалів кримінального провадження, місця роботи або навчання, проживання, тощо. Інформація, що буде надана для підготовки досудової доповіді, захищається законом. З нею може ознайомитися лише обмежене коло осіб: працівник пробації, суддя, прокурор, захисник та потерпілий.

У обвинуваченої особи також є права, які полягають в участі у складанні досудової доповіді, надаючи необхідну достовірну інформацію представникам органу пробації, надавати зауваження та уточнення до неї, отримувати допомогу про можливу допомогу та консультації. Якщо особі не зрозуміла для чого складається досудова доповідь, вона має якомога раніше вернутись до працівників пробації за додатковими роз’ясненнями, перш ніж приймати рішення про відмову від участі у її складанні.

Відмова від участі у складанні досудової доповіді є правом особи на будь-якому етапі її складання, але відмова не скасовує складання цього документу. Обвинуваченому необхідно надавати лише ту інформацію, яку запитує працівник пробації; йому варто попіклуватися про те, щоб інформація була достовірною і потім не довелося витрачати час на додаткові зустрічі з працівником пробації для з'ясування розбіжностей. Якщо, на думку обвинуваченого, є важлива інформація, про яку не запитав працівник пробації, її можна повідомити за своєю ініціативою та попросити працівника пробації зазначити її у досудовій доповіді.

Особа, щодо якої складається досудова доповідь, може обговорити з працівником пробації зауваження та уточнення до змісту досудової доповіді, якщо вони виникнуть. Якщо працівник пробації не погодиться з точкою зору обвинуваченого, то обвинувачений може викласти зауваження письмово і вони будуть надані до суду разом з досудовою доповіддю.

До направлення досудової доповіді до суду працівник пробації викличе обвинуваченого для ознайомлення з її змістом.

Таким чином, досудова доповідь на сьогодні може стати зручним рекомендаційним інструментом для формулювання виваженої позиції у судових дебатах стороною обвинуваченого та для подальшого об’єктивного прийняття судом рішення про вид і міру покарання у разі ухвалення обвинувального вироку суду.

 

Металургійний районний відділ
філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

19.05.2020

Металургійний районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області шукає волонтерів!

            Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

-  сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації;

- надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

-  участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації, складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

-  сприяння у реалізації пробаційних програм, працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;

-  участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів ​пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

            Діяльність волонтерів пробації, пов’язана із здійсненням наглядових заходів за дотриманням суб’єктами пробації обов’язків, визначених законом та покладених на них рішенням суду, передбачає участь у:

-   перевірці суб’єктів пробації за місцем роботи або навчання;
- перевірці виконання обов’язків, покладених рішенням суду на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
-   перевірці достовірності поважних причин, що обумовили неявку суб’єктів пробації до уповноваженого органу з питань пробації в призначений строк;
- заходах, пов’язаних з початковим розшуком суб’єктів пробації, місцезнаходження яких невідоме.

            Діяльність волонтерів пробації передбачена та регулюється Законом України «Про пробацію»,  Законом України «Про волонтерську діяльність», «Положенням про організацію діяльності волонтерів пробації», затвердженим наказом Міністерства юстиції України No 98/5 від 17.01.2017.

Наша адреса: м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2, тел. 096-258-14-38

 

15.05.2020

21.04.2020

Для упередження ситуації стрімкого розповсюдження коронавірусу правоохоронні органи закликають з розумінням та відповідальністю поставитися до обмежувальних заходів та дотримуватися елементарних рекомендацій.

Зокрема: Обмежте соціальні контакти. За можливості, залишайтеся вдома і не виїжджайте в місто. Дотримуйтеся правил особистої гігієни. Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд. Користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%. Уникайте дотиків до свого обличчя. Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота. Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. З тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція – 1,5 метра. Термічно обробляйте продукти. Провітрюйте та зволожуйте приміщення, у якому перебуваєте. Захворів – сиди вдома.Це перше правило, яким має керуватися кожен, хто відчув симптоми захворювання. При проявах симптомів захворювання – повідомте свого сімейного лікаря телефоном. Щоденно будьте на зв’язку з сімейним лікарем та дотримуйтеся його рекомендацій. Не відмовляйтеся від госпіталізації, якщо лікар вбачає таку необхідність. Наголошуємо, що ефективність введених обмежувальних заходів залежить  від нашого свідомого ставлення до ситуації, до свого здоров’я та  безпеки.

15.04.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

 З метою недопущення спалаху епідемії при проведенні Великодніх свят, виконком Металургійної районної у місті ради просить вас не втрачати пильності, бути обережними та, по можливості, утриматися від перебування у святкові дні в парках, скверах та інших громадських місцях.

Пам’ятайте! Безпека вашого життя і здоров’я – у ваших руках. З повагою, виконком Металургійної районної у місті ради Увага! КАРАНТИН!!! Особи, які приїхали з країн ЄС, а після повернення не дотримуватимуться правил самоізоляції на період 14 днів, порушують: ст. 5 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 325 Кримінального кодексу України. Відповідальність: За порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, зокрема передбачено накладення штрафу на громадян від 17000 до 34000 тисяч гривень. Стаття 325 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за розповсюдження небезпечних хвороб! Такі дії караються штрафом до 170000 грн. або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. За поширення коронавірусу передбачена кримінальна відповідальність!

Штаб щодо протидії коронавірусу в Дніпропетровській області: 0-800-500-474, 067-611-08-86, 068-979-96-24 Поліція – 102 Орган місцевого самоврядування Безоплатна правова допомога 0-800-213-103 Незнання закону не звільняє від відповідальності!

05.04.2020

Шановні громадяни!

У зв’язку із введенням карантину на території України, пов’язаним з епідемією нового коронавірусу COVID – 19, прийом громадян у виконкомі Металургійної районної у місті ради обмежено до 03 квітня 2020 року.

Свої звернення ви можете направляти у письмовому вигляді або електронно поштою: dzr_vk@ukrpost.ua

Тел. для довідок  92-00-10;  92-28-03; 096 174 10 10
 Адміністрація виконкому Металургійної районної у місті ради

 

                          Шановні мешканці!

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та у зв’язку із запровадженням карантину в місті просимо Вас без нагальної потреби не відвідувати відділ реєстрації місця проживання громадянКонсультації щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян Ви можете отримати за телефоном 92-85-05 щодня крім вихідних з 9-00 до 16-15 або звернувшись на електронну адресу: dzr.reestr@ukr.net

З метою отримання адміністративної послуги реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та довідки про реєстрацію /зняття з реєстрації місця проживання радимо скористатись порталом державних послуг iGov.
Сподіваємось на розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!

 

26.03.2020

До уваги суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Металургійного районного відділу філії
 Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області !!!

           Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами за умови загальнонаціонального карантину!

            З 18 березня 2020 року:

- скасовуються групові заходи,

- відсутність транспортного сполучення буду визнаватись поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом,

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації  з використанням інших засобів віддаленого зв’язку,

- водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації рішенням суду!

Контактний телефон для зв’язку:   096 258 14 38

Металургійний районний відділ філії Державної установи
«Центр пробації» 
у Дніпропетровській області

 

25.02.2020

5-річний рубіж дії Закону України «Про пробацію»

У суспільстві існує стереотип, що за злочин необхідно запроторювати у в’язницю. Але покарання колись закінчиться і правопорушник повернеться у суспільство після тривалого спілкування з такими самими злочинцями, без засобів існування, без розуміння та підтримки. Чи багато людей мають бажання з ним зустрітися?

Сьогодні в Україні, як і у багатьох країнах світу, існують покарання без позбавлення волі для правопорушників, які не несуть загрози життю і здоров’ю людей. Ці покарання виконує служба пробації, яка покликана не лише здійснювати нагляд та контроль за поведінкою таких правопорушників, а й повернути їх у повноправні члени нашого суспільства.

5 лютого 2020 року виповнилося п’ять років з часу прийняття Верховною Радою України Закону «Про пробацію».

Створення інституту пробації стало можливим завдяки вивченню та впровадженню міжнародного досвіду іноземних держав, адже у світі пробація існує вже більше 200 років та довела ряд переваг, які отримує:

 1. Держава:
 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув'язнених осіб;
 • позитивний економічний ефект: оскільки утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації, крім цього залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.
 1. Суспільство:
 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, інтересами членів суспільства та відшкодуванням завданої шкоди.
 1. Особа, яка вчинила правопорушення:
 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв'язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;

Усього за п’ять років в Україні створено найбільшу систему пробації, яку в інших країнах запускали роками, а подекуди і сьогодні не мають такого законодавчого і практичного досвіду, який є в нашій країні.

Нині модель пробації передбачає три види пробації: досудова (під час судового розгляду), наглядова (виконання покарання, альтернативного позбавленню волі) та пенітенціарна (у період підготовки до звільнення осіб, засуджених до позбавлення волі на певний строк).

Для реалізації завдань, покладених на органи пробації, в нашій області функціонує філія Центру пробації та 43 структурні підрозділи філії зі штатом 313 осіб. Доречі, система пробації Дніпропетровщини, є найбільшою серед інших областей України.

За досить невеликий проміжок часу, наші працівники отримали довіру та підтримку з боку громади, об’єднали можливості органів державного і недержавного сектору, створили можливість для особи, яка перебуває у конфлікті з законом, змінитись без ізоляції від суспільства.

Лише за п’ять років через систему пробації Дніпропетровщини пройшло близько 70 тисяч осіб, які відбували кримінальні покарання, не пов’язані з позбавленням волі та адміністративні стягнення. З ними проводилась соціально-виховна робота, яка базується на виявленні та подоланні проблемних аспектів, які зумовили вчинення правопорушень (приміром, відсутність освіти, роботи та законних джерел доходів, складна ситуація в родині, вплив оточення, різного роду залежності, спосіб мислення та інші психологічні особливості тощо).

Підсумовуючи, можна сказати, що виправлення правопорушників, які не становлять небезпеки життю і здоров’ю громадян в умовах вільного суспільства є більш ефективним ніж просто їх ізоляція, адже більш ніж у 95% випадках наші клієнти успішно проходять пробацію та не вчиняють нових кримінальних правопорушень.

 

Філія Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

​​12.02.2020

За сприяння Криворізького міського голови Юрія Вілкула для підвищення якості та спрощення процедури надання адміністративних послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян у м. Кривому Розі запроваджено функціонування Реєстру територіальної громади м. Кривого Рогу.

     Шановні мешканці м. Кривого Рогу, перевірте, чи внесені дані про реєстрацію місця проживання Вас і Вашої дитини до Реєстру територіальної громади міста! Адже наявність Ваших даних в Реєстрі має безліч переваг:

  -спрощує процедуру отримання соціальних допомог(непотрібно додатково отримувати довідки).

  -Реєстр територіальної громади – основа для інформаційної інфраструктури електронного урядування міста.

  -Реєстр територіальної громади – сучасна технологія муніципального менеджменту, що сприяє наданню якісних послуг населенню.

  -Реєстр територіальної громади надає можливість надавати послуги городянам протягом 15 хв.

     Внести відомості до Реєсту та перевірити наявність інформації, можна звернувшись до Металургійного «офісу прописки», що розташований по вул. Галатова, 2, за уніфікованим графіком: понеділок-п’ятниця: 09.00-16.15; вівторок: 09.00-20.00.                                                      

​​04.02.2020

Шановні мешканці
Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що в  2020 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста.

        Часткова компенсація надається громадянам, місце проживання яких зареєстровано в м. Кривому Розі.

       Часткова компенсація надається раз на рік на одне домогосподарство:

На  один  вид  послуг: тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку в розмірі 500 грн
- малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей, одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати  годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;

- особам з інвалідністю;

- сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;

- опікунам чи піклувальникам на оплату послуг у житлі, де зареєстровано місце проживання підопічного;

-  багатодітним сім’ям;

-  безробітним, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;

-  прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;

-  особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;

-  ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ,  Національної поліції,  податкової міліції,  державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України,   служби цивільного захисту,   Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

- непрацюючим пенсіонерам;

- повнолітнім студентам, студентам у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність, закладів вищої освіти України І - ІV рівнів акредитації денної форми навчання;

- працівникам бюджетних установ*, підприємств, що належать до комунальної власності міста, у тому числі тим, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

На два види послуг: тепло- або водопостачання та водовідведення в розмірі 500 грн і утримання  гуртожитку й прибудинкової  території /внески  на утримання, експлуатацію та ремонт спільного майна всім мешканцям,  зареєстрованим  у  гуртожитках м. Кривого Рогу, що є їх спільною власністю,  у розмірі 500 грн.»

 

ПЕРЕЛІК ГУРТОЖИТКІВ

Металургійного району, що є спільною власністю їх мешканців

 1. вул. Вадима Гурова, 72
 2. вул. Вадима Гурова, 74
 3. вул. Віталія Матусевича, 31
 4. вул. Віталія Матусевича, 35
 5. пл. Домнобудівників, 6, корпус № 1
 6. вул. Степана Тільги, 23
 7. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 1
 8. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 2

         Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

- особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

- документ про належність до вищезазначених категорій (трудова книжка, довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі (термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі);

 - документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників, у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

Документи, надаються з обов’язковим пред’явленням оригіналів:

 •  паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання (у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, надається довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування); посвідки на постійне проживання;

- довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у форматі ID-картки; 

- посвідчення, що підтверджує право на пільгу;

- трудової книжки (з відомостями про звільнення);

- документів, що підтверджують установлення опіки або піклування,  посвідчують особу підопічного з відомостями про реєстрацію його місця проживання.

        Часткова компенсація зараховується на особові рахунки заявників,  шляхом перерахування коштів на підприємства, установи, організації тепло-, во-допостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку, що здійснюють надання (нарахування вартості) цих послуг.

        У разі відсутності в заявника відкритого особового рахунку  на підприє-

мствах, установах, організаціях тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку, що здійснюють надання (нарахування вартості) цих послуг  (за наявності загального особового рахунку будинку), з метою подальшого перерахування за цільовим призначенням часткова компенсація перераховується на їх розрахункові рахунки.

 

Дислокація пунктів прийому громадян для оформлення часткової компенсації:

№ з/п

Назва установи, де розміщено пункт

Адреса

Режим роботи

Телефон

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т  Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та

каб. 220

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

92-85-73,

0973920336

2

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали)

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

92-04-14

92-17-36

3

КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  № 18»

вул. Шиферна, 35 (приміщення актової зали)

08.30 – 16.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

92-85-73

 

Телефони районної «гарячої лінії» 92 85 73,  0973920336

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2020 року.

 

​​13.01.2020

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу благоустрою та житлової політки (тимчасово).

Вимоги до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-11-29 (відділ благоустрою та житлової політики.

 

​​02.01.2020

Шановні мешканці Металургійного району!

      Згідно з графіком виїздів Мобільного офісу 15 січня 2020 року  з 10.00 до 14.00 відбудеться виїзд Мобільного офісу. Прийом громадян буде здійснюватися у віддаленому житловому масиві, де розташований   КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ – дошкільний навчальний заклад № 18» за адресою: вул. Шиферна, 35. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- призначення соціальних допомог і субсидій, консультації з виплати субсидій у грошовій формі;

- питання житлово-комунальної сфери;

- реєстрація нерухомого майна, бізнесу, місця проживання громадян, видача довідок;

- консультації, у тому числі з питань оформлення закордонного паспорта, паспорта громадянина України у вигляді ID картки, пакетних послуг, видачі водійських посвідчень та реєстрації транспортних засобів.

         До складу виїзної «бригади» фахівців мобільного офісу планується залучити представника ТОВ «Екоспецтранс».

​​21.11.2019

До відома  субєктів господарювання всіх форм власності,
  які експлуатують (чи мають наміри експлуатувати) газові або твердопаливні котли в розташованих на території Металургійного району об’єктах

 

         У зв’язку з настанням зимового періоду розпочалась експлуатація газових та твердопаливних котлів для обігріву виробничих і адміністративних приміщень.

         Статтею 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» визначено, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу.

         Дозвіл на викиди повинні мати підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності. Ця норма закону не розповсюджується на громадян, які використовують індивідуальне опалювальне обладнання для власних житлових будинків та квартир.

         Згідно зі ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» громадяни України зобов’язані здійснювати діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки, інших екологічних нормативів та лімітів використання природних ресурсів, не порушувати екологічні права і законні інтереси інших суб’єктів.

         З метою забезпечення мешканців міста і району безпечним для здоров’я та життя навколишнім природним середовищем, згідно з чинним природоохоронним законодавством України для експлуатації газових та твердопаливних котлів необхідно:

 • в залежності від потужності котлів розробити матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище (ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 23 Закону України «Про охорону атмосферного повітря») або здійснити оцінку впливу на довкілля (Закон України «Про оцінку впливу на довкілля);
 • отримати висновок санітарно – гігієнічної експертизи (ст.. 25  Закону України «Про охорону атмосферного повітря»;
 • отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст..11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», Постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 302 «Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов’язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян – підприємців, які отримали такі дозволи»);
 • сплачувати екологічний податок на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст. 240 Податкового кодексу України).

 

         Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря видається департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Для його отримання необхідно звертатися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Дніпро,                     пр. Д.Яворницького, 75 або пр. Слобожанський, 42.

         Для консультацій звертатися до управління екології виконкому Криворізької  міської ради за тел. 74 56 41.

         Порушення суб’єктами господарювання вимог природоохоронного та податкового законодавства України тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність з обов’язковим відшкодуванням шкоди, заподіяної природному середовищу.

        

Відділ економіки та промисловості  виконкому Металургійної районної у   місті ради

19.11.2019   

Про підвищення соціальних стандартів з 1 грудня 2019 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2019 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2019 року та з 1 грудня       2019 року. Тому, вже з 1 грудня відбудеться підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" від 23.11.2018 № 2629-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 грудня 2019 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 2027 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 грудня – 1779 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 грудня – 2218 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 грудня – 2102 грн.;
 • працездатних осіб з 1 грудня  – 2102 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1638 грн.

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 грудня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у грудні 2019 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73, 097-392-03-36.

06.11.2019    

 Всеукраїнський  радіодиктант національної єдності

        Цього року працівники Металургійного  районного  відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській  області виявили бажання долучитись до участі у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, який буде проведено напередодні Дня української писемності та мови 08 листопада 2019 року о б 11:00 в прямому ефірі з радіостудії « Українське радіо». Також для участі у диктанті запрошені суб’єкти пробації, перебуваючі на обліку районного відділу. Проводитись радіодиктант буде в приміщенні Металургійного районного відділу за адресою : м.Кривий Ріг, вул.Стрельникова-2, кім.103.
       Диктант читатиме відомий мовознавець , автор підручників і посібників з української мови  та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років. Після написання радіо диктанту з 12:00 до 12:15 в прямому ефірі Українського радіо Олександр проведе роботу над помилками.
       В інтерв’ю , яке Олександр Авраменко давав журналістам цього року, він розповів,  що не раз спостерігав, коли люди, написавши радіодиктант , не хочуть нікуди розходитися. Вони тут же з’ясовують, де мала бути кома, а де – тире.  У зв'язку з цим цього року він запропонував через кілька хвилин після прочитання радіодиктанту в прямому ефірі опублікувати текст та прокоментувати орфограми, пунктуами тощо. Це дозволить у цей же день перевірити диктант і завершити свято.
       Всеукраїнський  радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція,присвячена українській мові, яка має на меті перевірку грамотності та єднання громадян навколо рідної мови.

Металургійний районний відділ
філії Державної установи
«Центр пробації» у Дніпропетровській області

17.10.2019                  

 До уваги мешканців району та міста!

          З 21 жовтня по 01 листопада 2019 року відбудеться голосування  за  проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет», які  будуть реалізовуватись у 2020 році.

       Запрошуємо Вас проголосувати за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» особисто у пункті письмового голосування, який знаходиться у  виконкомі Металургійної районної у місті ради (пр. Миру,42;

І поверх, кабінет №10),  маючи при собі паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію у місті Кривому Розі. Для внутрішньо переміщених осіб обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

       За проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» можливо також проголосувати шляхом  он-лайн-голосування в електронній системі, заповнивши електронний бланк голосування (через систему BankID, з посиланням на qb.kr.qov.ua),  або через будь - який електронний платіжний термінал (на території міста чи району)  Приватбанку, ПУМБ, Ощадбанку, Банку Південний, Idea Bank, Монобанку, Конкорд банку, Радабанку, Кредобанку, Мотор-банку, Банку Восток.

     Окрім цього, за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» можливо проголосувати особисто в інших пунктах голосування на території міста, маючи при собі паспорт громадянина України, а саме:

1.

Виконком Криворізькрої міської ради, Центр надання адміністративних послуг «Віза» (пл.. Молодіжна,1 )

2.

Виконком Довгинцівської районної в місті ради, каб. 102 (вул. Дніпровське шосе,11).

3.

 

 

4.

Виконком Інгулецької районної у місті ради, каб. 108в (пл. Гірницької Слави, буд. 1).

Адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець, зал засідань  (вул. Гірників, буд.19).

5.

Виконком Тернівської районної у місті ради, каб. №106 (вул. Короленка, 1а).

6.

Виконком Саксаганської районної у місті ради, І поверх, каб. 115  (вул. В. Великого, 32).

7.

Виконком Центрально-Міської ради, I поверх, (вул. Свято-Миколаївська. 27).

8.

Виконком Покровської районної у місті ради, ІІІ поверх, каб.301 (вул. Шурупова, 2).

 

 

 

16.10.2019

Шановні мешканці Металургійного району!

29 жовтня 2019 року з 10.00 до 14.00 відбудеться виїзд Мобільного офісу згідно з графіком виїздів мобільних офісів ЦНАПу «Віза» на жовтень 2019 року. Прийом громадян буде здійснюватися у віддаленому житловому масиві, де розташований КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ – дошкільний навчальний заклад № 18» за адресою:    вул. Шиферна, 35. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій, а також часткову компенсацію (500 грн.) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення;

- отримати консультацію щодо виплати субсидій у грошовій формі;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес, місце проживання, та отримати відповідну довідку;

- отримати консультацію з питань оформлення закордонного паспорта, паспорта громадянина України у вигляді ІD картки, «пакетних послуг»;

- отримати консультації з інших питань.

08.10.2019

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей.

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.
Більш детальна інформація.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи), 92-22-36 (Служба у справах дітей)

30.09.2019

Шановні мешканці Металургійного району!

До 1 грудня 2019 року Металургійна районна у місті рада здійснює пошук кандидатів (35 осіб) до списку присяжних для Дзержинського районного суду м. Кривий Ріг.

Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Бажаючим бути присяжними необхідно мати:

- довідку, що підтверджує відсутність судимостей;

- довідку, що підтверджує відсутність хронічних психічних захворювань;

- паспорт громадянина України з інформацією про останнє місце реєстрації місця проживання.

За більш детальною інформацією можна звертатися до організаційного відділу виконкому районної у місті радиза адресою:50069 м. Кривий Ріг, пр. Миру,

буд 42, каб.35,36,  тел.92-28-04

26.09.2019

Виконком Металургійної районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста, бухгалтера  відділу бухгалтерського обліку.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсному відборі:

- Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища відповідного професійного спрямування  освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років.

Більш детальна інформація.

 

Документи приймаються: упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб. 37, відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи.

 

13.09.2019

До уваги мешканців району!

Петиція щодо створення Міністерства сім’ї та дитинства

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України оприлюднено петицію від 08 серпня 2019 року №22/069110-еп «Створення в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради», автор (ініціатор) Лебедєв Леонід Вадимович.

Автор документа зазначає, що  за останні роки відсутня  ідеологія формування культури сімейних відносин, підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей, недостатня кількість механізмів підтримки сімей, збільшення сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідація 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.

Ознайомитися з текстом петиції та, за бажанням, проголосувати можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/69110

 

03.09.2019

Сектор ювенальної пробації м.Кривий Ріг  філії Державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області ( dn25_probation@ukr.net ) запрошує до співпраці волонтерів

19.08.2019

Інформація для споживачів ТОВ «Екоспецтранс»
про зміну тарифів напослуги з поводження з побутовими відходами
(встановлення тарифів на захоронення побутових відходів)

        У зв’язку із суттєвим підвищенням мінімальної заробітної плати, вартості палива, запчастин, матеріалів, комплектуючих та послуг, значного зростання
ставки екологічного податку, порівняно з останнім збільшенням тарифу на захоронення побутових відходів у 2011 році, ТОВ «Екоспецтранс» направив
до органу уповноваженого встановлювати тарифи – виконкому Криворізької міської ради, розрахунки щодо зміни діючих тарифів на послугу з
захоронення побутових відходів.
       З 1 вересня 2019 року відповідно до рішень виконкому міськради № 406 від 14.08.2019 та № 539 від 13.12.2017:
1) Вартість послуг ТОВ «Екоспецтранс» на 1 людину в місяць становить:
- для мешканців багатоквартирних будинків: 21,14 грн.;
- для мешканців приватного сектору: 21,96 грн.;
2) Тарифи ТОВ «Екоспецтранс» за 1 м³ становлять:
- для бюджетних установ разом за збирання, перевезення та захоронення
твердих побутових відходів – 91,66 грн. (4,56+63,70+23,40);
- для інших споживачів разом за збирання, перевезення та захоронення твердих побутових відходів – 105,16 грн. (5,46+76,30+23,40).
       Більш детальна інформація про розміри, структуру тарифів та витрати за елементами розміщена на сайті ТОВ "Екоспецтранс":
www.ecospectrans.com.ua.

16.08.2019

Шановні  мешканці  Металургійного району!

      Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що з приводу ліквідації наслідків буревію, який стався 02 липня 2019 року, ви можете звертатися до виконкому районної у місті ради (пр. Миру, 42, каб. 2) або за телефоном чергового (096)174-10-10.

 

26.07.2019

Інформація для споживачів ТОВ "Екоспецтранс"

ТОВ "Екоспецтранс" повідомляє про наміри зміни тарифів на послугу з захоронення побутових відходів. Тарифи на захоронення побутових відходів діють з 15 січня 2011р., затверджені рішенням виконкому міськради від 12.01.2011 № 16 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у місті Кривому Розі»
Зауваження та пропозиції щодо тарифів на послуги з захоронення побутових відходів від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються до 31.07.2019 року за адресою:
50074, м. Кривий Ріг, вул. Гетьманська (колишня Іллічівська), 2Г, телефон: 94-73-47, e-mail: ekotrans@i.ua
Орган уповноважений встановлювати тарифи: виконком Криворізької міської ради, м. Кривий Ріг, вул. Молодіжна, 1, департамент розвитку інфраструктур виконкому Криворізької міської ради, телефон приймальні: 92-19-10, e-mail: drim_kr@kr.gov.ua

Детальніше

 

25.07.2019

Шановні суб’єкти господарювання Металургійного району!

У межах реалізації проекту — переможця конкурсу «Громадський бюджет — 2019» - «Подаруй туристу місто»,

27-29 серпня 2019 року заплановано проведення триденного тренінгу за темою «Формування знань та навичок щодо презентації туристичних можливостей міста».

Мета проекту - Підвищити обізнаність працівників сфери гостинності про туристичні атрактивні об’єкти Кривого Рогу та навчити презентувати їх для гостей міста (туристів) через проведення промоційно-інформаційно-освітньої  кампанії.

Запрошуємо до участі суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері гостинності, зокрема готельного, ресторанного бізнесу та сфери надання послуг таксі.

 На тренінгу будуть висвітлюватись питання про особливості Кривого Рогу при позиціонуванні його туристам та гостям міста, про брендові туристичні маршрути та брендові туристичні об’єкти в усіх районах міста. Кваліфіковані експерти поділяться важливими знаннями щодо технології подання інформації про туристичні можливості Кривого Рогу; як методично грамотно їх популяризувати серед туристів з метою формування позитивного іміджу міста та багато інших корисних питань. Завершиться тренінг екскурсією туристичними об’єктами міста.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням –

https://forms.gle/6arZbp2r1PLocCU26

Формування групи учасників тренінгу триває в термін до 02.08.2019 року!

 

​​12.07.2019

ДО УВАГИ
мешканців району

        20190711_120109_foto.jpg 11.07.2019 з 11-00 год. у виконкомі Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42, ІІІ поверх, зала засідань) проходив районний Форум з питань проведення  конкурсу проектів місцевого розвитку  «Громадський бюджет», реалізація яких планується на території Металургійного району у 2020 році, за участю 9-ти авторів і потенційних авторів проектів, керівників  закладів і установ, на яких планується реалізація проектів.
         На цьому Форумі були розглянуті основні засади участі в конкурсі проектів «Громадський бюджет», а також надані консультативна інформація щодо порядку проведення у 2019 році конкурсу проектів, які можуть бути у 2020 році реалізовані на території Металургійного району, і рекомендації потенційним авторам відповідних проектів.
         Також заслухано інформацію про теми 10-ти проектів, що вже опрацьовуються. З ґрунтовною інформацією про зміст молодіжного проекту «Інститут розвитку самоврядування (Творимо нові координати сучасної української школи)»  виступив один з його розробників, член молодіжного виконкому Металургійного району Шишарін Віталій.​​

04.07.2019

Шановні  мешканці  Металургійного району!

      Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що з приводу ліквідації наслідків буревію, який стався 02 липня 2019 року, ви можете звертатися до виконкому районної у місті ради (пр. Миру, 42, каб. 2) або за телефоном чергового (096)174-10-10.

​​

03.07.2019

 ДО УВАГИ
ПОТЕНЦІЙНИХ РОЗРОБНИКІВ ПРОЕКТІВ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ РЕАЛІЗОВАНІ ЗА РАХУНОК КОШТІВ «ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ» У 2020 РОЦІ НА ТЕРИТОРІЇ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ

 

         Повідомляємо, що у зв’язку з ліквідацією на території району наслідків, заподіяних  02.07.2019 ураганним вітром, Форум з питань проведення  конкурсу проектів місцевого розвитку  «Громадський бюджет», реалізація яких планується на території Металургійного району у 2020 році, перенесений з 03.07.2019 на 11-00 год. 09.07.2019. Захід відбудеться у виконкомі Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42, ІІІ поверх, зала засідань).

         На Форумі буде розглянуто порядок участі в конкурсі проектів «Громадський бюджет», а також надана консультативна інформація і рекомендації авторам проектів.

Запрошуємо потенційних авторів проектів взяти участь 09.07.2019  у районному Форумі.

Довідки за тел. 0677811293, 0677747384.

​​01.07.2019

Про підвищення соціальних стандартів з 1 липня 2019 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2019 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2019 року та з 1 грудня 2019 року. Тому, вже з 1 липня відбудеться підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" від 23.11.2018                № 2629-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 липня 2019 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1936 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 липня – 1699 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 липня – 2118 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 липня – 2007 грн.;
 • працездатних осіб з 1 липня – 2007 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 липня – 1564 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у липні 2019 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73.

​​20.06.2019

ДО УВАГИ​
ПОТЕНЦІЙНИХ РОЗРОБНИКІВ ПРОЕКТІВ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ РЕАЛІЗОВАНІ ЗА РАХУНОК КОШТІВ «ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ»
У 2020 РОЦІ НА ТЕРИТОРІЇ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ

         Повідомляємо, що 03.07.2019 об 11-00 год. у виконкомі Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42, ІІІ поверх, зала засідань) відбудеться районний Форум з питань проведення  конкурсу проектів місцевого розвитку  «Громадський бюджет», реалізація яких планується на території Металургійного району у 2020 році.

         На цьому Форумі будуть розглянуті основні засади участі в конкурсі проектів «Громадський бюджет», а також надані консультативна інформація щодо порядку проведення у 2019 році конкурсу проектів, які можуть бути у 2020 році реалізовані на території Металургійного району, і рекомендації потенційним авторам відповідних проектів.

Запрошуємо потенційних розробників проектів взяти участь у районному Форумі.

Довідки за тел. 92 10 73, 92 10 84.

 

16.06.2019

Органи пробації: завдання і контактна інформація

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 • допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 • особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;
 • особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;
 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ  

Металургійний районний відділ

Начальник - Велічаюк Дмитро Володимирович, підполковник внутрішньої служби

поштова адреса: 50065, м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2

тел.: 096- 258- 14- 38

E-mail: dn17@probation.gov.ua   

 

31.05.2019 

До уваги суб’єктів господарювання!

Запрошуємо до участі у конкурсі

З метою підтримки та сприяння активному розвитку ділової ініціативи, розкриття потенціалу та популяризації підприємництва в актуальних та необхідних для сталого економічного зростання міста сферах, пропаганди досягнень, ролі та місця малого й середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку міста, створення сприятливого клімату для подальшого розвитку підприємницького сектора проводиться конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста за різними номінаціями.

Для участі у конкурсі необхідно подати особисту заяву та рейтинговий профіль в термін до 15.07.2019р.

 

Довідки за тел.: 92-10-94;  92-10-95.

29.05.2019 

Інформація для споживачів ТОВ "Екоспецтранс"

Плановані тарифи та розмір підвищення

 

16.05.2019 

До уваги учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни
з числа учасників антитерористичної операції

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 (зі змінами) Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (надалі – Управління) надає перелік реабілітаційних установ, які надають послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО і які надали повний пакет документів з зазначеного питання Управлінню станом на 15.05.2019.

1. ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Оризонт»(Одеська обл., смт. Сергіївка);

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен»(м. Очаків,  Миколаївська область);

3. Товариство з обмеженою відповідальністю Пансіонат «Ірбіс»(м. Скадовськ, Херсонська область).

За більш детальною інформацією, рекомендуємо звернутись до  Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів, 16 каб.206; тел.:92-82-84       

 

07.05.2019 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що 17 квітня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 376  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та внесено зміни до порядку надання житлових субсибудій.

З урахуванням прийнятих змін у травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість  за житлово-комунальні послуги, яка відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 Положення,  у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі також громадянам, які одержували субсидію у грошовій готівковій формі і у них за даними управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг наявна заборгованість, що відповідає ознакам, визначеним у підпункті 5 пункту 6 цього Положення, але які не змогли вчасно отримати житлову субсидію в АТ “Ощадбанк” у готівковій формі у зв’язку з тим, що перебували у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, віком, станом здоров’я.

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі (незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальному сезоні).

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

 • орендарі житла;
 • внутрішньо переміщені особи;
 • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
 • домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
 • якщо члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
 • якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю. Крім того, за наявності заборгованості в окремих випадках, з урахуванням обставин, що склалися, комісія може прийняти рішення щодо призначення субсидії на наступний період (у грошовій безготівковій формі).

При цьому, якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн, така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.

Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Під час призначення житлової субсидії на наступний період за наявності заборгованості домогосподарствам, яким вона надавалася у попередньому періоді у грошовій безготівковій формі, необхідно враховувати, чи було укладено договір надавачем послуги з АТ «Ощадбанк», на підставі якого перераховувалися йому кошти субсидії.

Стосовно виплати субсидії у готівковій формі за довіреністю

Постановою № 373 внесено зміни до пункту 186 Положення, якими врегульовано питання виплати житлової субсидії у готівковій формі АТ “Ощадбанк” представнику одержувача за довіреністю, яка оформлена відповідно до частини четвертої статті 245 Цивільного кодексу України.

Така довіреність має бути видана на працівника територіального центру соціального обслуговування, зразок підпису якого посвідчує керівник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, та оформлена на офіційному бланку організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання. Підписується довіреність керівником (начальник, директор, голова, головний лікар тощо) цієї організації (навчальний або лікувальний заклад, житлово-експлуатаційна організація, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив тощо) та скріплюється печаткою організації (за наявності).

Таким чином, одержувачу житлової субсидії, який не може особисто отримати кошти в АТ “Ощадбанк”, потрібно звернутися до органу соціального захисту населення з проханням оформити довіреність на отримання коштів на працівника територіального центру соціального обслуговування.

Стосовно інших змін в порядку надання субсидій

Надано право комісіям призначати житлову субсидію домогосподарствам:

які мешкають у житловому приміщенні, опалювальна площа якого перевищує 120 кв. метрів для квартири, 200 кв. метрів для індивідуального будинку, якщо у складі домогосподарства є особа з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, яка пересувається на візках і яку забезпечено цим житловим приміщенням за рахунок державного чи місцевого бюджету;

якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особа, яка має заборгованість зі сплати аліментів, але вона перебуває у місцях позбавлення або обмеження волі.

У зв’язку з впровадженням грошової форми надання житлових субсидій з травня скасовано проведення перерахунків розміру житлових субсидій (у разі не надання або надання не в повному обсязі житлово-комунальних послуг, зменшення витрат на управління багатоквартирним будинком, нарахування плати за послугу з постачання теплової енергії у разі відсутності засобів обліку з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря), які здійснювалися за попередній період на підставі інформації надавачів послуг.

З метою уникнення непорозумінь з боку громадян, коли їм видається повідомлення про призначення житлової субсидії, а розмір субсидії становить 0,00 грн, Положенням вводиться термін «непризначення житлової субсидії» - якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове або від’ємне значення.

У разі виникнення  питань необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108.

02.05.2019 

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться на території Металургійного району:

08.05.2019 р. – урочисті церемонії покладання квітів на честь загиблих воїнів Другої світової війни:

 • 8-30 год. - братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 8-50 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії» (вул. Кооперативна);
 • 9-20 год. - пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

09.05.2019 р.:

 • 10-00 год. - урочистий мітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (вул. Вадима Гурова);
 • 11-00 год. - концертна програма, присвячена Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (сквер 60-річчя Перемоги).

02.05.2019 

До відома мешканців та суб’єктів господарювання Металургійного району

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019» НА ТЕРИТОРІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою посилення державного контролю за збереженням та охороною рідкісних видів ранньоквітучих і реліктових видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, протягом березня – травня 2019 року на території Дніпропетровської області проводиться операція  «Первоцвіт – 2019».

Щороку в Україні внаслідок незаконного збирання та продажу знищуються мільйони ранньоквітучих рослин.

Продаж дикорослих рідкісних видів рослин заборонено ст. 9 Закону України «Про рослинний світ».

Відповідно до ст. 90 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення умов зростання рослин, занесених до Червоної книги України, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн. - 510 грн.) з конфіскацією незаконно добутого.

Виконком районної у місті ради закликає не купувати первоцвіти на стихійних ринках, берегти природну спадщину нашої країни!

 

22.04.2019 

УВАГА!

У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

На виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” Урядом 27.03.2019 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” (далі – Порядок).

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах         (у разі їх утворення) рад (далі - місцевих органів):

 заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями: паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини; індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу; виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о ).

Перелік реабілітаційних установ формується Фондом згідно із заявницьким принципом реабілітаційної установи та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів.

         Місцевий орган протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів (далі - договір) у трьох примірниках (один - для місцевого органу, другий - для реабілітаційної установи, третій — для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень. Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня. Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно. Вартість витрат реабілітаційної установи за здійснені для дитини реабілітаційні заходи становить не менше 30 відсотків граничної вартості реабілітаційних заходів для однієї дитини.

Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника. Під час здійснення реабілітаційних заходів амбулаторно у граничну вартість можуть включатися витрати на харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

         Перелік базових реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреб дитини та включає:

консультації лікарів, заняття з профільними лікарями і спеціалістами з реабілітації (лікар-невролог дитячий, логопед, лікар-психолог, лікар-педіатр, педагог соціальний, лікар-сурдолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини або лікар-фізіотерапевт, або лікар з лікувальної фізкультури, або лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини, фізичний терапевт та інші);

реабілітаційні послуги (комплекс процедур), у тому числі фізичну терапію, лікувальну фізкультуру, масаж загальний, механотерапію за потребою (локомоторну терапію, мотомедтерапію), апаратну фізіотерапію (теплолікування, вібротерапію), метод динамічної пропріоцептивної корекції із застосуванням рефлекторно-навантажувального пристрою “Гравістат”, логопедичну корекцію, психологічну корекцію, педагогічну корекцію, соціальну адаптацію тощо.

За більш детальними роз’ясненнями з вказаного питання запрошуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, 16, к. 206, 224, т. 92-82-84.

14.04.2019   

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
 
Окружна виборча комісія з виборів Президента України теріторіального виборчого округу №33 Дніпропетровської області 

 

Постанова від 14.04.2019 №107  "Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року у межах територіального виборчого округу №33​"     

11.04.2019    

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що Урядом  прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки  багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250.

 Зокрема з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які  постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається  на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення  до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Розмір допомоги на дітей, які  виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700,00 грн. щомісячно.

Для призначення вищевказаної допомоги надається заява; посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу); свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується  для дітей після виповнення шестирічного віку.

Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Уряду збережено право на отримання з 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях,  якщо звернення за її призначенням  відбудеться протягом квітня-червня 2019 року.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення  вищевказаної допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою:              пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном  0973920336.

11.04.2019    

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 92-85-73 , на який можуть звертатися громадяни для отримання  консультацій на предмет нелегальної зайнятості, прав та відповідальності роботодавців і найманих працівників за порушення трудового законодавства.

02.04.2019    

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом І кварталу 2019 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», КП «Ритуал Сервіс Плюс», ТОВ «Спецмонтажпроектбуд», КП «Фармація» КМР, КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» КМР, ТОВ «КР ЛОТО», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №51» КМР, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», КПЗ «Дитячий оздоровчий табір «Старт» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №189» КМР, ДП «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», ПП «Восход», Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1 КМР,                       КП «Кривбасводоканал», ПАТ «Криворіжгаз», ПП «ДК ЄВРОТРАНС».

Станом на 01.04.2019 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 242 колективних договори. В І кварталі 2019 року зареєстровано 11 колективних договорів, 8 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-85-73. 

21.03.2019                                                                

ЗАПРОВАДЖЕНО НОВИЙ ВИД ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ДОГЛЯДАЮТЬ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ

     Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що з 1 січня 2019 року передбачено надання допомоги особам, які доглядають за дітьми, хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлена інвалідність.

Допомога призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікуну, піклувальнику, який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або кілька видів визначених законом захворювань.

Допомога призначається  у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 01.01.2019 року – 1497 грн.), та виплачується на кожну хвору дитину незалежно від одержання інших видів державної допомоги. Підставою для призначення допомоги є довідка про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок IV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу за затвердженою Міністерством охорони  здоров’я України формою.

Для призначення допомоги до управління  соціального захисту населення за місцем проживання (за умови пред’явлення оригіналу паспорта або іншого документа, що посвідчує особу)  подаються:

- заява законного представника дитини, який постійно проживає та здійснює догляд за хворою дитиною, за формою, встановленою Мінсоцполітики (заповнюється безпосередньо в управлінні соціального захисту населення);

- довідка лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу про захворювання дитини;

- оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;

- документ, що підтверджує повноваження усиновлювача, опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Допомога призначається з дня звернення за її призначенням і виплачується протягом шести місяців.

Виплата допомоги на наступний період продовжується на підставі заяви законного представника дитини та довідки про захворювання дитини з дня зупинення виплати, якщо звернення надійшло протягом одного місяця з дня її зупинення.

            З усіх питань, які виникають стосовно призначення допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном 92 81 40

20.03.2019

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ
 
Окружна виборча комісія з виборів Президента України теріторіального виборчого округу №33 Дніпропетровської області 

 

Постанова від 12.03.2019 №9 "Про створення ДВК  в межах Територіального  виборчого Округу ОВК ТВО № 33​"     

28.02.2019

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що 30 січня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Отримують послугу з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» – батьки або опікуни дитини.

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91 – діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги, денний догляд за дітьми) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10 – діяльність агентств тимчасового працевлаштування, дошкільна освіта), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Компенсація послуги виплачується в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею. 

Зазначимо, що компенсація послуги «муніципальна няня» не надається батькам, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

Для отримання компенсації послуги «муніципальна няня»,  протягом місяця після укладення угоди / договору з нянею, треба подати в УПСЗН такі документи:

1. Заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;

2. Заяву про перерахування коштів для компенсації послуги «муніципальна няня» із зазначенням рахунка в установі банку;

3. Копію угоди / договору про здійснення догляду за дитиною до трьох років між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею;

4. Підтверджувальні документи щодо оплати муніципальній няні послуги з догляду за дитиною до трьох років (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).

Також до заяви треба додати копії:

1. Свідоцтва про народження дитини;

2. Сторінок паспорта отримувача компенсації з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;

3. Документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

4. Документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

5. Рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Отримувач послуги «муніципальна няня» зобов’язаний:

Щомісяця до 5 числа подати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня»;

Протягом одного робочого дня інформувати про розірвання договору або про інші обставини, що можуть вплинути на надання цієї послуги.

У разі неподання в установлений строк документів, що підтверджують оплату муніципальній няні, виплата компенсації послуги припиняється.

Компенсація послуги виплачується отримувачу послуги шляхом перерахування коштів структурним підрозділом з питань соціального захисту населення на рахунок в установі банку, зазначений у заяві отримувачем послуги, до 10 числа місяця, наступного за місяцем, у якому надійшли документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні.

Компенсація послуги «муніципальна няня» не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення послуги «муніципальна няня» необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном    92 81 40

27.02.2019

«Задля допомоги майбутнім мешканцям району»

З метою надання допомоги у працевлаштуванні особам, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк та після звільнення з місць обмеження або позбавлення волі матимуть намір проживати на території Металургійного району міста, представниками Металургійного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровської області було організовано та проведено робочу зустріч з директором Криворізького міськрайонного центру зайнятості Вознюком І.Б. для обговорення та вирішення питань, які можуть виникати під час працевлаштування вищезазначеної категорії осіб.

foto_czn.jpg

 

29.01.2019

 

МЕТАЛУРГІЙНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Велічаюк Дмитро Володимирович,

підполковник внутрішньої служби
______________________________________________________

поштова адреса: 50065, м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2

тел.: +38 096 258 14 38

електронна скринька: dn17_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 1. забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. збереження роботи та житла;
 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ЛЯ ДЕРЖАВИ:

 1. зниження злочинності;
 2. зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 3. позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 4. дотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 1. Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 2. Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 3. Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

bezymyannyy.png

 

24.01.2019

Шановні мешканці Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що в 2019 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста (надалі – часткова компенсація).

        Часткова компенсація надається громадянам, місце проживання яких зареєстровано в Кривому Розі.

        Часткова компенсація надається раз на рік однією сумою в розмірі  500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. У разі розділення особових рахунків, часткова компенсація може надаватися за однією адресою декільком заявникам.

        Часткова компенсація перераховується безпосередньо підприємству тепло- або водопостачання та водовідведення для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

        Часткова компенсація надається:

- малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;

- особам з інвалідністю;

-  сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;

-  опікунам чи піклувальникам на оплату послуг у житлі, де зареєстровано місце проживання підопічного;

-  багатодітним сім’ям;

-  безробітним, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;

-  прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;

-  особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

-  ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту;

- непрацюючим пенсіонерам;

- повнолітнім студентам, студентам у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність, закладів вищої освіти України І - ІV рівнів акредитації денної форми навчання;

- працівникам бюджетних установ, підприємств, що належать до комунальної власності міста, у тому числі тим, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. До бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші, що фінансуються з державного або місцевого бюджету.

Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

-  особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних;

-  копію паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання; у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, надається його копія та копія довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування;

-  копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у формі ID-картки;

        - документ про належність до вищезазначених категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі (термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі), копія посвідчення тощо);

         -  документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

В районі  працюють  наступні пункти прийому документів:

Пункт прийому документів

Адреса пункту прийому та контактний телефон

Графік роботи

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр-т Миру, 42, каб. 10,

тел. 92-01-73

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та каб. 231 тел. 92-85-73

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00

 

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали) тел. 92-04-14,                92-17-36

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  № 18»

вул. Шиферна, 35

тел. 92-85-73

понеділок – п’ятниця:                           з 08.00 до 16.00 

 

Телефон районної «гарячої лінії» 92 85 73

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2019 року.

15.01.2019

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад спеціаліста І категорії відділу прийняття рішень щодо призначення соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог щодо стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

03.01.2019

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІV кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №231 комбінованого типу» КМР, КП «Кривбасводоканал», КП «Ритуал Сервіс Плюс», ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», Криворізьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровської області, КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького», КЗСШ №4 КМР ДО.

Станом на 01.01.2019 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 240 колективних договорів. За 2018 рік зареєстровано 33 колективні договори, 42 доповнення та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-85-73. 

27.12.2018

    27.12.2018 р. у примішенні виконкому районної у місті ради відбулася конференція представників громадян за місцем проживання у Металургійному районі м. Кривого Рогу, на якій розглядалося питання "Про роботу виконкому районної у місті ради у 2018 році". Представники громадян мали змогу порушити проблемні питання мешканців району.

       Протокол конференції представників громадян за місцем проживання у Металургійному районі м. Кривого Рогу.

06.12.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує,

що згідно з графіком виїздів Мобільного офісу 10 грудня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу. Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку, змінити у паспорті назву вулиці;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- отримати консультації з інших питань.

26.11.2018

Про підвищення соціальних стандартів з 1 грудня 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2018 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2018 року та з 1 грудня       2018 року. Тому, з 1 грудня відбудеться друге підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" від 07.12.2017                № 2246-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 грудня 2018 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1853 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 грудня – 1626 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 грудня – 2027 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 грудня – 1921 грн.;
 • працездатних осіб з 1 грудня – 1921 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1497 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 грудня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у грудні 2018 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73.

 

22.11.2018 

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення.

Вимоги до претендентів: громадянство України; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50069, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ кадрів), 92-85-73 (управління праці та соціального захисту населення)

 

06.11.2018 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради інформує.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в листопаді 2018 року має можливість працевлаштувати осіб з інвалідністю на наявні вакансії за професією «підсобний робітник ( особа з інвалідністю) в кількості – 770 осіб.

         Також можуть бути розглянуті варіанти працевлаштування осіб з інвалідністю на інші професії, з урахуванням індивідуальних програм реабілітації, виданих МСЕК, та наявних у осіб з інвалідністю професійних  знань та навичок.

         Детальніше за інформацією звертатись за адресою: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», вул. Криворіжсталі, 1 або за тел. 99 16 23, 99 85 50

30.10.2018                   

До уваги мешканців району та міста!

          З 01 листопада по 15 листопада 2018 року відбудеться голосування  за  проекти місцевого розвитку « Громадський бюджет», які  будуть реалізовуватись у 2019 році.

       Запрошуємо Вас проголосувати за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» особисто у пункті письмового голосування, який знаходиться у  виконкомі Металургійної районної у місті ради (пр. Миру,42;

І поверх, кабінет №10),  маючи при собі паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію у місті Кривому Розі. Для внутрішньо переміщених осіб обов’язкове пред’явлення особисто паспорта громадянина України та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

       За проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» можливо також проголосувати шляхом  он-лайн-голосування в електронній системі, заповнивши електронний бланк голосування (через систему BankID, з посиланням на qb.kr.qov.ua)  або через будь - який електронний платіжний термінал  Приватбанку на території міста чи району.

     Окрім цього, за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет» можливо проголосувати особисто в інших пунктах голосування на території міста, маючи при собі паспорт громадянина України, а саме:

1.

Виконком Довгинцівської районної в місті ради, каб. 102 (вул. Дніпровське шосе,11).

2.

 

3.

Виконком Інгулецької районної у місті ради, каб. 102 (пл. Гірницької Слави, буд. 1).

Адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець, каб. 10  (вул. Гірників, буд.19).

4.

Виконком Тернівської районної у місті ради, каб. №105 (вул. Короленка, 1а).

5.

Виконком Саксаганської районної у місті ради, І поверх, каб. 115  (вул. В.Великого, 32).

6.

Виконком Центрально-Міської ради, I поверх, (вул. Свято-Миколаївська. 27).

7.

Виконком Покровської районної у місті ради, каб.103 (вул. Шурупова, 2).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.10.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІІІ кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: Громадська організація «Фонд «Професійний розвиток», Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням біології Криворізької міської ради, КП «Фармація» КМР, ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування», ТОВ «Універсал електромонтаж», ПАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром», КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» КМР, Філія «Дніпроліфт» ПрАТ «Виробниче об'єднання  «Стальканат - Сілур», МКЗК «Народний дім» КМР, КП ДОР «Криворізьке бюро технічної інвентаризації», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, КЗ «Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів» ДОР, КП «Редакція КМКГ «Червоний гірник»,  КПНЗ «ДЮЗШ №1», КП «Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді».

Станом на 01.10.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 257 колективних договорів. За 9 місяців 2018 року зареєстровано 32 колективних договори,  33 доповнення та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-85-73. 

09.10.2018

До уваги мешканців району!

         Рішенням Криворізької міської  ради від 13 квітня 2016 року №174  внесено зміни  до Порядку  надання послуг «соціального таксі» окремим категоріям мешканців міста Кривого Рогу (надалі – Порядок).

         Вони стосуються перш за все категорій населення, які можуть скористатися  послугами  «соціального таксі».

На сьогоднішній день згідно з Порядком послуги «соціального таксі» надаються окремим категоріям мешканців міста,які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад і не мають власного транспорту, а саме:

 • особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, які пересуваються  за допомогою інвалідних колясок;
 • особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим на злоякісні новоутворення з обмеженою здатністю до самостійного пересування;

у виняткових випадках (2 рази на рік)

 • малорухомим громадянам,  хворим на злоякісні новоутворення та особам похилого віку без установленої групи інвалідності з обмеженою здатністю до самостійного пересування.

Послуги з перевезення надаються комунальними установами «Будинок  милосердя «Затишок» та «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів  у  м. Кривому Розі» щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.

Заявки надаються громадянами вказаних категорій за телефоном комунальної установи : 38-32-12 за 2 доби до надання послуги  на кожну поїздку окремо.

При собі необхідно мати  документи, які потім долучаються до особової справи клієнта: ксерокопія паспорта (для  одержувача послуг або законного представника дитини-інваліда), довідка МСЕК про встановлення групи інвалідності, висновок ЛКК про встановлення статусу «дитина-інвалід»,  довідка лікувального закладу для малорухомих громадян без  установленої групи інвалідності, щодо обмеженої здатності до самостійного пересування.

         Безоплатно надаються послуги з перевезення до: лікувально-профілактичних закладів, банківських установ, поштових відділень, нотаріальних контор,  протезно-ортопедичної майстерні, житлово-комунальних організацій, вокзалів, соціально-культурних закладів, управлінь Пенсійного фонду України, судових інстанцій, місць богослужіння (релігійних зібрань),  кладовищ,  міграційної служби, реабілітаційних та спортивно-оздоровчих закладів.

02.10.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Згідно з графіком виїздів Мобільного офісу 22 жовтня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу «МОБІЛЬНА ВІЗА – для кожної родини». Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- одержати консультації з пенсійних питань, подати відповідні заяви та документи;

- отримати консультації з інших питань.

26.09.2018

Шановні мешканці району!​
Змінено інструкцію про порядок нарахування​
і сплати ЄСВ

Міністерство фінансів наказом від 04.05.2018 р. №469 виклало у новій редакції Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – Інструкція), яка набула чинності з 26 червня 2018 року.

Ця Інструкція визначає процедуру нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів органами доходів і зборів.

Відповідно до змін розширено перелік платників єдиного внеску, зокрема, платниками єдиного внеску визначено членів особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню,- на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (одночасно на пенсійне, на випадок безробіття, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності)

Крім того, законодавці надали можливість застрахованим особам доплатити єдиний внесок за попередні періоди, в яких вони не підлягали загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). За договором добровільного страхування єдиний внесок сплачується одноразово.

З Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна ознайомитись за посиланням: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15.

12.09.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

         У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: проспект Металургів, буд.16, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті  ради  працюють телефони за  номерами: 92 - 82 - 84, та мобільний – 097-39-20-336. Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 год. до 17.00 год.

         Просимо вибачення за тимчасові незручності!

12.09.2018

До уваги мешканців району!
         В рамках реалізації Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого Рогу на 2017 – 2019 роки, в районі продовжується прийом документів для виплати компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста.    Часткова компенсація надається в розмірі 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. Компенсація перераховується  підприємству тепло- або водопостачання для подальшого перерахування на рахунок заявника.

         У разі виникнення додаткових питань громадяни району можуть отримати консультацію за телефоном «гарячої лінії» (056) 92-85-73.

Звертаємо увагу, що заяви та документи на отримання компенсації приймаються до 01 грудня 2018 року!

04.09.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує,

що  26 вересня поточного року відбудеться виїзд Мобільного офісу «МОБІЛЬНА ВІЗА – для кожної родини». Прийом громадян буде здійснюватися по вул. Шиферній, буд. 35 (біля ЗОШ-ДНЗ № 18) з 10 до 14 годин. Під час прийому громадяни району зможуть отримати наступні види послуг:

- оформити усі види соціальних допомог і субсидій;

- зареєструватись / знятись з реєстрації місця проживання, отримати відповідну довідку;

- зареєструвати нерухоме майно, бізнес;

- оформити декларації з лікарями первинної ланки;

- отримати консультації з інших питань.

10.08.2018

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ!

У разі виявлення фактів незаконного прийому металобрухту(краденого державного та комунального майна, в т.ч. люків та іншего обладнання міських інженерних мереж) просимо повідомляти на телефони "гарячої лінії" виконкому Металургійної районної у місті ради: 74-10-10 або +38(096)174-10-10.

10.08.2018

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради нагадує, що з травня 2018 року в Україні вступили в дію нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.

З 1 травня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022», якою затверджено Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі – Положення), у новій редакції.
З урахуванням прийнятих змін із травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період  з 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період з 1 жовтня по 30 квітня).
Для окремих сімей із 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:
- непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати;
- внутрішньо переміщені особи (зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з зазначенням складу домогосподарства);
- особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
- особи, члени сім'ї  яких не зареєстровані за адресою домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства ;
- особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.​
Враховуючи зміни до Порядку надання субсидії  громадянам необхідно звернутися до Управління за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108 для заповнення нових заяви та декларації, або в разі виникнення  питань за телефонами: 0973920336.
Громадянам, які проінформовані про зекономлену субсидію з послуги по опаленню газом та електроенергією необхідно подати до 1 вересня поточного року заяву для одержання частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу. Перерахування частини  невикористаної  субсидії здійснюється на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі на підставі особистої заяви.​
Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через який буде проводиться виплата невикористаної суми субсидії, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
            З вищевказаного питання, в тому числі подання заяви, просимо звертатись до  управління праці та соціального захисту населення за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, кабінет № 207 та за телефоном 0973920336.

27.06.2018

 

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІІ кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: Криворізький навчальний центр №80, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 82 КТ» КМР, КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Джерело», Підприємство «Криворізький будинок профспілок» Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок (Міжгалузевої ради профспілок), ДВНЗ «Криворізький будівельний коледж», Криворізьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, Підприємство споживчої кооперації «Центральний ринок» м. Кривого Рогу Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №246» КМР, КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького» КМР, КЗ «Криворізька станція переливання крові» ДОР», Криворізький технікум Національної металургійної академії України, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №13 КТ» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) 148 КТ» КМР, КП «Ритуал Сервіс Плюс», ТОВ «Інваріант», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №44» КМР, ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №66.

Станом на 01.07.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В ІІ кварталі 2018 року зареєстровано 23 колективних договори,  27 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-82-84.

27.06.2018

Про підвищення соціальних стандартів з 1 липня 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома мешканців району.

У державному бюджеті України на 2018 рік зафіксоване підвищення прожиткового мінімуму двічі протягом року – з 1 липня 2018 року та з 1 грудня       2018 року. Тому, вже з 1 липня відбудеться підвищення прожиткового мінімуму. Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" від 07.12.2017                № 2246-VIII передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 01 липня 2018 на одну особу в розрахунку на місяць і становитиме 1777 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення він наступний:

 • дітей віком до 6 років  з 1 липня – 1559 грн.;
 • дітей віком від 6 до 18 років з 1 липня – 1944 грн.;
 • дітей віком від 18 до 23 років з 1 липня – 1841 грн.;
 • працездатних осіб з 1 липня – 1841 грн.;
 • для осіб, які втратили працездатність з 1 грудня – 1435 грн..

В зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму з 1 липня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради більше 2 тисячам громадян будуть здійснені автоматичні перерахунки державних соціальних допомог, без їх звернення. Тому, у липні 2018 року державні соціальні допомоги громадянам будуть виплачені у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16,    каб. 108, та за телефоном  92-85-73.

12.06.2018

Роз'яснювальний лист

Доводимо до Вашого відома, що Верховною Радою України прийнятий Закон України від 06.12.2016 № 1774-VІІІ, яким доповнено статтю 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», відповідно до якої до повноважень виконавчого органу міської ради належить:

здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством;

накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість  у порядку, встановленому законодавством.

З метою виконання зазначених норм Закону в структурі департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради утворено Інспекцію з питань праці та зайнятості, на яку покладено обов’язки контролю за дотриманням законодавства про працю.

Інспекція з питань праці та зайнятості наголошує, що однією із умов легалізації трудових відносин є укладання трудового договору з найманими працівниками.

Відповідно до статі 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від червня 2015 року № 413, де зазначено, що роботодавець зобов’язаний подати повідомлення до органу ДФС до початку роботи новоприйнятого працівн

Інспекція з питань праці та зайнятості департаменту
соціальної політики виконкому Криворізької міської ради

 

03.05.2018

Шановні мешканці та гості району!

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться на території Металургійного району:

08.05.2018р. – урочисті церемонії покладання квітів на честь загиблих воїнів Другої світової війни:

 • 8-45 год. - братська могила радянських воїнів (цвинтар на Нікопольському шосе);
 • 9-00 год. -  пам’ятний знак «Невідомим солдатам 48 гвардійської дивізії»(вул. Кооперативна);
 • 09-30 год. - пам’ятний знак на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції «Кривий Ріг» (Червона);

09.05.2018р.:

 • 9-00 год.урочистиймітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (сквер 60-річчя Перемоги);
 • святкові концертні програми, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

10-00 год. -  сквер 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова);

11-00 год.- парк імені Б.Хмельницького.

 

11.04.2018

“Ринку земель у місті бути!”

Міська рада ухвалила рішення від 218.03.2018 № 2621
“Про погодження попереднього переліку земельних ділянок комунальної власності міста, які (або право на які) можуть бути виставлені на земельні торги окремими лотами”

11.04.2018

Інформація про проведення Всеукраїнського турніру з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

За інформацією Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників анти терористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції, 19 травня 2018 року  у Київі, на стадіоні  «Атлет» відбудеться турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ».

Участь у змаганнях беруть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні АТО, або в ході миротворчих операцій за участю України.

Змагання  проводяться за двома категоріями учасників:

 • особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються  за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;

 • особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим їх пошкодженням, які пересуваються самостійно без додаткових засобів. 

Прогнозована  кількість учасників зі всієї країни 150 осіб – 15 команд по 10 осіб.

Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті Федерації футболу України  https://ffu.ua/ або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки (конт.тел. 068572-48-34).               

11.04.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

У зв’язку з пошкодженням телефонного кабелю в будівлі за адресою: пр.Металургів, буд.16 в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті  ради  працюють телефони за  номерами: 92 - 82 - 84 та мобільний – 097-39-20-336. Зазначені номери телефонів працюють в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

02.04.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом І кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗШІ І-ІІ ступенів №1 КМР ДО, ДВНЗ «Криворізький національний університет», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 імені Олександра Васякіна» КМР, кредитна спілка «Захист», ОКЗ «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», КП «Фармація», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №147 КТС» КМР, Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області, ПрАТ «Кривбастехнопром», КП «Ритуал Сервіс Плюс», Криворізький коледж НМетАУ, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №15» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №189» КМР, КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» ДОР», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)», КЗ Криворізька інфекційна лікарня №1 ДОР», КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького», ПП «Мехбудтранс», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 186 КТ» КМР.

Станом на 01.04.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В І кварталі 2018 року зареєстровано 11 колективних договорів,  15 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86. 

30.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  доводить до відома мешканців району, що 14.03.2018 виконкомом Криворізької міської ради  прийнято рішення № 125 «Про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років».

В рішенні зазначено, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря  становитиме 8ºС, то опалювальний сезон  2017-2018 років буде завершено.

Громадянам району, які отримують житлову субсидію по закінченню опалювального періоду 2017-2018 років  буде проведений автоматичний перерахунок розміру призначеної житлової субсидії.

Автоматичний перерахунок не стосується громадян, які мають індивідуальне опалення. Цим громадянам субсидія призначена по 15 квітня включно.

У разі виникнення  питань необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном  92 81 40

 

Управління праці та соціального захисту населення

 

26.03.2018

Шановні мешканці району та міста,

з 27.03.2018 по 07.04.2018 року  на площі біля стадіону “Металург” буде проходити виставка-ярмарок “Все для саду та городу”, за адресою: пр. Металургів, 5. Виставка-ярмарок працюватиме  з 8.00 до 20.00.

15.03.2018

Прямий зв’язок з актуальних питань  сфери захисту прав споживачів

Шановні мешканці району,

 06.04.2018 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів   за телефоном 92-10-94.

28.02.2018

          До уваги суб’єктів господарювання, планована господарська діяльність
яких на території Металургійного району міста підлягає
     оцінці впливу на довкілля

       Відповідно до статей 4, 5 і 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», що набрав чинності 18.12.2017, для інформування мешканців району Ви маєте можливість оприлюднення на цій сторінці офіційного сайту виконкому Металургійної районної у місті ради:

 • повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля;
 • оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля;
 • інформації про висновок з оцінки впливу на довкілля (із зазначенням органу, номера та дати його прийняття);
 • рішення про провадження планованої діяльності (із зазначенням органу, номера та дати його прийняття;
 • звіту з оцінки впливу на довкілля.

    Для розміщення цих матеріалів Вам необхідно надати їх у письмовій формі (на паперових носіях) та в електронному вигляді у відділ економіки та промисловості виконкому районної у місті ради (пр. Миру, 42, каб. №№ 38 або 39, е/а: dz_ekonomy@ukr.net).

       Довідки за телефоном 92 10 84.

12.02.2018

Прямий зв’язок з актуальних питань сфери захисту прав споживачів

Шановні мешканці району,

 14.03.2018 з 10.00 до 12.00  спеціаліст з питань захисту прав споживачів надасть Вам поради з актуальних питань сфери захисту прав споживачів     за телефоном 92-10-94.

12.02.2018

УВАГА!
Шановні мешканці Металургійного району!

В будівлі управління праці та соціального захисту населення  за адресою: проспект Металургів, буд. 16  з 12.02.2018  пошкоджено телефонний кабель. Мешканці району з усіх питань можуть звертатися за номером мобільного телефону управління – 097 - 39 - 20 - 336.

На сьогоднішній день ведуться відновлювальні роботи. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

12.02.2018

Урядом підвищено розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

         Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради  повідомляє, що з метою покращення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб урядом прийнято постанову від 17.01.2018 № 15 „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, якою передбачено:

         - підвищення розміру щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг особам (далі – грошова допомога), які отримують пенсії, та  дітям – з 884 до 1 000 гривень;

         - підвищення граничного розміру загальної суми грошової допомоги, що виплачується на сім’ю, – з 2400 до 3000 гривень та до 5000 гривень багатодітним сім’ям.

         Постанова № 15 набула чинності 20.01.2018.

         В зв’язку з підвищенням розміру грошової допомоги з 20 січня  2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради здійснений автоматичний перерахунок, без звернення громадян. Тому, у починаючи з лютого 2018 року грошова допомога буде виплачуватись у нових розмірах.

         Отже, у разі виникнення питань, запрошуємо мешканців Металургійного району звертатись до «Приймальні громадян» управління за адресою: пр-т Металургів, 16, каб. 108, та за телефоном 92-81-40.

31.01.2018

До уваги роботодавців та найманих працівників!

В управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Металургів,16) працює “Телефон довіри” 92-84-86 , на який можуть звертатися громадяни у разі виявлення порушень трудового законодавства.

26.01.2018

Шановні мешканці Металургійного району!

Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що в 2018 році продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення окремим категоріям мешканців міста у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних (надалі – часткова компенсація).

Часткова компенсація надається громадянам, які постійно проживають на території міста та мають реєстрацію у місті Кривому Розі, коштом міського бюджету згідно з Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців міста Кривого рогу на 2017-2019 роки.

Часткова компенсація надається одноразово однією сумою в розмірі у розмірі 500 грн. на одне домогосподарство за один вид комунальних послуг. Перераховується безпосередньо підприємству тепло – або водопостачання та водовідведення для подальшого перерахування коштів на особовий рахунок заявника.

Часткова компенсація надається:

 • малозабезпеченим сім’ям, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;
 • одиноким матерям (батькам), усиновлювачам незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей одиноким матерям; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну;
 • людям з інвалідністю;
 • сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;
 • опікунам чи піклувальникам;
 • багатодітним сім’ям;
 • безробітним, які понад рік перебувають на обліку у центрі зайнятості;
 • прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу;
 • особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;
 • ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на сході України, сім’ям загиблих, померлих ветеранів війни, сім’ям учасників антитерористичної операції на сході України, які пропали безвісті в зоні її проведення або перебувають у полоні, «дітям війни», реабілітованим, жертвам нацистських переслідувань, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту іншим пільговим категоріям громадян, які мають відповідні посвідчення;  
 • не працюючим пенсіонерам;
 • студентам навчальних закладів денної форми навчання;
 • До бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші, що фінансуються з державного або місцевого бюджету

Для отримання часткової компенсації зазначені категорії осіб подають такі документи:

- особисту заяву (ЗРАЗОК ЗАЯВИ ) зі згодою на обробку персональних даних;

- копію паспорта (1, 2, сторінка та сторінка з реєстрацією місця проживання);

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- документ про належність до вищезазначених категорій (довідки про отримання державної соціальної допомоги, підтвердження факту навчання студента на денній формі навчання, роботу в бюджетній установі, копія посвідчення тощо);

-  документ, що підтверджує розділення особових рахунків (для тих заявників у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

         З 01.02.2018 в районі будуть працювати наступні пункти прийому документів:

Пункт прийому документів

Адреса пункту прийому та контактний телефон

Графік роботи

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр-т Миру, 42, каб. 3,

тел. 92-28-03

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т Металургів, 16, каб.106 «Приймальня громадян» та каб. 227 тел. 92-84-86

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00

з 08.30 до 15.00

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі»

вул. Героїв АТО, 55 (приміщення актової зали) тел. 92-04-14

понеділок – п’ятниця:                           з 08.30 до 17.00 

 

КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  № 18»

вул. Шиферна, 35

тел. 92-84-86

понеділок – п’ятниця:                           з 08.00 до 16.00 

 

 

Телефон районної «гарячої лінії» 92 84 86.

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2018 року.                                             

25.01.2018

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захистук населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до Вашого відома, що 27 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №1098 (чинна з 01.01.2018), якою затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату  (далі – тимчасова допомога).

Тимчасова допомога призначається у період з 1 січня 2018 року по       31 грудня 2020 року непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу. Під час досягнення пенсійного віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", особа звертається до органів Пенсійного фонду України із заявою про видачу довідки про наявний страховий стаж.

Розмір тимчасової допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не може перевищувати 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1373 грн. – з 1 січня 2018 року).

Тимчасова допомога призначається структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, міських райдержадміністрацій з дня звернення за її призначенням, у разі подання заяви з усіма необхідними документами, та перераховується кожні шість місяців з урахуванням майнового стану заявника та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.

З усіх питань, які виникають стосовно призначення тимчасової допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або за телефоном 92 81 40

 

Начальник відділу прийому громадян М.В. Тарасенко

23.01.2018

Шановні мешканці району – благодійники, волонтери і меценати!

Доводимо до Вашого відома, що Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві у колонній залі КМДА.

Останній термін подачі заявок для участі а Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2017» - 15 лютого 2018 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org  або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, тел.(067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

10.01.2018

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє про підприємства, установи та організації Металургійного району, що протягом ІV кварталу 2017 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме:   ПрАТ «Криворіжіндустрбуд», КП «Кривбасводоканал», КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР, КЗ «ДНЗ №79 художньо-естетичного напрямку» КМР, КЗ «Криворізький центр здоров'я» КМР, КЗ «ДНЗ №136», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», КП «Ритуал сервіс плюс», Криворізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровської області, ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)»,   КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Перлина Криворіжжя» КМР, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Металургійного району» КМР, Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг, КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №94» КМР .

Станом на 01.01.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. За 12 місяців 2017 року зареєстровано 42 колективних договори,  75 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86. 

05.01.2018

Шановні мешканці Металургійного району !

Виконком Металургійної районної у місті ради просить інформувати районну службу у справах дітей про факти продажу алкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років за

телефонами гарячої лінії   92-11-04, 74-10-10

 

03.01.2018

Шановні мешканці району!

Розпочато роботу Мобільного офісу муніципальних послуг, який передбачає виїзні прийоми.

Під час роботи Мобільного офісу мешканці району, які проживають у відділеному житловому масиві, де розташований КЗ «Криворізький навчально-виховний комплекс «ЗОШ – дошкільний навчальний заклад № 18», зможуть оформити документи на отримання паспорта або внесення до нього змін, прописку, виписку, щодо отримання субсидій, реєстрації бізнесу, оформлення нерухомості, вирішити земельні та інші питання.

Виїзні прийоми будуть здійснюватися за складеним заздалегідь графіком. Про режим роботи пересувних офісів людей інформують через засоби масової інформації.

Запис на прийом до представників Мобільного офісу здійснюється в:

- Центрі адміністративних послуг «Віза»  (пл. Молодіжна, 1; тел. 493-08-28);

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» (вул. Героїв АТО, 55;    тел. 92-04-14);

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради    (пр. Металургів, 16 каб. 108, 115; тел. 92-81-40, 92-85-73).

 

03.01.2018

Шановні мешканці району!

      Обмежені у пересуванні люди можуть скористатися повним спектром послуг Центру адміністративних послуг «Віза» не виходячи з дому за місцем їх перебування (вдома, у лікарні тощо). Для цього застосовується мобільне автоматизоване робоче місце адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» («мобільний кейс»).

         Дані послуги можуть отримати соціально вразливі категорії мешканців району:

 • особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • учасники бойових дій;
 • учасники війни;
 • Герої України;
 • Герої Соціалістичної праці;
 • особи з інвалідністю І, ІІ групи, діти з інвалідністю;
 • громадяни, які досягли 80-річного віку.

 

Замовити виїзне обслуговування можна за телефоном «гарячої» телефонної лінії 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krogerc.info/ua/service center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.