Бренд міста Кривого Рогу

 

В основу брендового стилю міста покладені такі базові елементи, як: логотипний знак, колір, шрифт, слоган.

Назва міста, концепція його бренду співпадають з усталеним образом рогу достатку – як великого, елегантно вигнутого року, сповненого дарів природи. Він символізує рух у напрямку інтерпретації місця розташування міста – вузького мису між двома річками, насиченого природними багатствами.

Графічне зображення рогу як символу пов’язано з містом Кривим Рогом історично й географічно. Так, смуга суходолу в межріччі Саксагані та Інгульця, на якій розташовано місто, нагадує ріг. За легендою козак на ім’я Ріг був засновником міста. Ґрунтовні дослідження істориків щодо слова «ріг» у топоніміці України дають можливість стверджувати, що така назва могла бути від початку ХІ століття, оскільки саме так називалося одне зі слов’янських племен степової України.

Кольори логотипу  символізують сучасне джерело й потужності нашого міста – це кольори покладів залізної руди та процесу плавки. Поклади залізної руди дали основу базовим графічним елементам логотипу – пластам, з яких сформовано ріг, адже залізна руда залягає в надрах землі саме пластами. У різних частинах міста ми можемо бачити пластоподібні виходи рудних порід. Це є його специфічною ознакою й особливою ознакою.

У кольорову гаму основної версії логотипу входять такі кольори ті їх відтінки: жовтий, червоний, бузковий та фіолетовий. Поєднання контрастних кольорів, що доповнюють один одного, кольорові переходи та гра тіней надають образу вразливості та об’ємності.

Кольоровий мозаїчний ріг, позбавлений статики, символізує відкриття нових горизонтів та можливостей, а певна незавершеність образу говорить про концентрацію потужної енергетики та потенціалу.

Мозаїчне оформлення надає композиції динамічності та перспективи. Мозаїка уособлює багату інфраструктуру, багато національність населення, а також палітру економічної й туристичної привабливості міста.

Слоган – «Місто довжиною в життя» використовується для «внутрішнього»  споживача, для споживача «зовнішнього» пропонується слоган – «Ріг достатку твої можливостей» («Cornucopia of yours opportunities»).

Фірмовий шрифт «KRYVYI RIH Вrand» має кириличну та латинську основи і за графічними формотворчими ознаками відноситься до класу декоративних титульних шрифтів з елементами еклектики. Він комбінує в собі різні стильові форми, які нагадують про історичну спадщину нашого міста. Цей, на вигляд сучасний шрифт, чудово передає настрій та дух промислового міста з багатою історією.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ БРЕНДУ МІСТА КРИВОГО РОГУ
Даний Паспорт стандартів щодо застосування елементів фірмового стилю бренду "Кривий Ріг"  містить сукупність правил про візуальні стандарти бренду Кривого Рогу, положення про його суть, що виражають ідеї, місії, атрибути і цінності бренду міста. Це своєрідні закони, що регламентують всі аспекти життя бренду міста.
 

Завантажити Паспорт

 

Логотипи KryvyiRihBrand (PNG, PDF, EPS, SVG)

Шрифти KryvyiRihBrand