Січень 2015 рік

15.01.2015

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, які надійшли до міської ради чи її виконкому, та Порядку відшкодування цих витрат» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробниками проекту – відділом з питань внутрішньої політики апарату міської ради і виконкому (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб.238, тел.92-13-22; електронна адреса: v.public.rel@kryvyirih.dp.ua),управлінням бухгалтерського обліку, планування та звітності (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб.207, тел.92-13-07; електронна адреса: v.buh@kryvyirih.dp.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua).А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.uazhv_vk@ukrpost.ua,ing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.uatrn_vk1@ukrpost.uacg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база»www.kryvyіrih.dp.ua;

виконкомів районних у місті рад Дзержинської www.dzr.gov.ua, Довгинцівськоїwww.dlgr.gov.ua, Покровської (Жовтневої) www.zhrkrog.gov.ua, Інгулецької www.ing-org.gov.ua, Саксаганської www.srvk.gov.ua, Тернівської www.trnvk.dp.ua, Центрально-Міської vykonkom-tsmkr.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, які надійшли до міської ради чи її виконкому, та Порядку відшкодування цих витрат»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, які надійшли до міської ради чи її виконкому, та Порядку відшкодування цих витрат"