Липень 2015 рік

21.07.2015

У В А Г А !

       На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця розробником та  управлінням розвитку підприємництва виконкому міськради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб. №246, тел. 493-04-14, 74-16-30, 74-54-53), на електронні адреси виконкому міської ради www.kryvyirih.dp.ua; e-mail:radakr@ukrpost.uamvk99@ukrpost.ua   

виконкомів районних у місті рад Дзержинської www.dzr.gov.ua, Довгинцівськоїwww.dlgr.gov.ua, Покровської (Жовтневої) www.zhrkrog.gov.ua, Інгулецької www.ing-org.gov.ua, Саксаганської www.srvk.gov.ua, Тернівської www.trnvk.dp.ua, Центрально-Міської vykonkom-tsmkr.gov.ua в мережі Інтернет.

 Проект рішення міської ради  "Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста"