Травень 2016 рік

12.05.2016

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 365, тел. 74-70-49,електронна адреса: vtiz@i.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської радиradakr@ukrpost.ua 

і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Центрально-Міської, Саксаганської, Тернівської: dzr_vk@ukrpost.ua,dlg_vk@riad.com.uazhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.netcg-ispolkom-zag@mg.dp.ua,srvk@srvk.gov.uatrn_vk1@ukrpost.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база»www.kryvyіrih.dp.ua;

виконкомів районних у місті рад Дзержинської www.dzr.gov.ua, Довгинцівськоїwww.dlgr.gov.ua, Покровської (Жовтневої) www.zhrkrog.gov.ua, Інгулецької www.ing-org.gov.ua, Саксаганської www.srvk.gov.ua, Тернівської www.trnvk.dp.ua, Центрально-Міської vykonkom-tsmkr.gov.ua.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   "Про встановлення тарифів на послуги з користування майдан-чиками для платного паркування"