Сторінки діяльності

       

В рамках Всеукраїнської акції «Ветеранське подвір’я» навчальними закладами району та молодіжним виконкомом району систематично надається допомога по господарству ветеранам війни та праці, людям похилого віку. Так, протягом березня 2017 року студентами – волонтерами надано допомогу:

  • Криворізький коксохімічний технікум Національної металургійної академії України – 1 чол.;
  • Криворізький медичний коледж - 5 чол.;
  • Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1- 2 чол.;
  • ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії і машинобудування»- 1 чол.;
    ДВНЗ «Криворізький будівельний коледж» - 2 чол.

«Масляна йде, весну веде»

24 лютого 2017 року у КЗШ №69 відбулося справжнє свято прощання із зимою – Свято Масляної. Традиційні ігри і конкурси, пісні і загадки, зимова спартакіада – такі станції  зустрічали школярі молодших класів на своєму шляху. У фіналі – нагородження кращих: батьків – Грамотами відділу у справах сім’ї та молоді,  а дітей – подарунками. Організатором свята для молодших школярів став молодіжний виконком району та студентський актив навчальних закладів. В рамках акції «Студенти-дітям»  вони не тільки підготували станцію «Ігрова» за участю улюблених героїв дітлахів -  Фіксиків та Міньйонів, а й приготували для дітей смачні млинці з варенням.  Як результат – усмішки дітей, добрий настрій і побажання наступної зустрічі.

jv8o0r7rmze.jpgrfdfszny6eo.jpg

svyato_maslenyci_69.jpg20170224_112036.jpg

«В новий час з «Новою генерацією»

         16.02.2017 року відбулася зустріч міського голови з членами молодіжних виконкомів міста та районних у місті рад з обговорення питання «Реалізація Програми
     «Нова генерація Кривого Рогу» у 2017 році». Молодіжний виконком району представив досвід роботи з теми: «Волонтерство як один із засобів національно-
​      патріотичного виховання молоді в рамках реалізації Програми  «Нова генерація Кривого Рогу».
 

20170216_165636.jpg

 

14 лютого 2017 р. на Алеї Слави біля пам’ятника воїну–афганцю (пр. Миру, меморіальний комплекс) відбулась церемонія покладання квітів з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На заході були присутні представники районної спілки ветеранів воїнів Афганістану, міськвиконкому, працівники Металургійної районної у місті ради, родичі загиблих та померлих воїнів-афганців, волонтери, учні та студенти навчальних закладів району, мешканці міста.

20170214_091959.jpg20170214_092012.jpg

 

Диво від Святого Миколая.

19 грудня всі діти чекають з нетерпінням, адже цей день сповнений чудес і подарунків.  Молодіжний виконком району не залишився осторонь свята і завітав до двох малозабезпечених сімей, які мешкають у гуртожитку по пл.Домнобудівників. Солодощі, фрукти, одяг та взуття стали приємним сюрпризом для дітей та їх батьків.

8f3nb7gzoqc.jpg6ove9woj7wm.jpg

 

  

Молодість – це не віковий показник, а стан душі.

Під таким гаслом 26 червня 2016 року в парку імені Богдана Хмельницького відбулося районне свято до Дня Молоді «Молодіжний Олімп». На святі було відзначено кращу молодь району за спортивні, творчі, наукові та професійні досягнення, організовано молодіжний велопробіг «Молодь і спорт – це запорука успіху» та показові виступи вихованців Школи рукопашного бою «Дзержинець». А подарунком для всіх стала концертно - розважальна програма від творчої студентської та робітничої молоді району.

dscf7414.jpgdscf7551.jpg

dscf7673.jpgdscf7706.jpg

         

В рамках реалізації національно – патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 27-ї річниці виведення військ із Афганістану відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Дзержинської районної у місті ради 25 лютого 2016 року   було організовано відвідування музею «Афганської слави» в Церкві на честь Ікони Божої матері «Взискання загиблих» для  голів студентських рад та гуртожитків навчальних закладів, представників молодіжного виконкому району.

26 лютого 2016 року в Криворізькому коксохімічному технікумі НМАУ відбувся вечір – пам’яті «Ми за мир», на якому були присутні представники Ради ветеранів району , воїни АТО та афганці. 

dgkucybxl7c.jpg hqjrxvjrtym.jpg

koqz3-jm6ms.jpgt9ti6y88kpa.jpg

 

12 лютого 2016 р. о 15.00 год. в меморіальному комплексі Дзержинського району відбулася церемонія покладання квітів до стели «Вічна пам’ять нашим землякам» та  пам’ятника воїну – афганцю з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Заступник голови громадської організації ветеранів Афганістану Дзержинського району “Помощь” Сопілко О. В. побажав всім присутнім мирного неба та вручив  Почесні Грамоти Криворізької міської організації ветеранів Афганістану відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Дзержинської районної у місті ради (завідувач Малахова О.М.) та молодіжному виконкому району за підтримку та розвиток національно-патріотичного виховання та плідну співпрацю з організацією.

w7-m-fj38fs.jpgyz4rwapjrna.jpg

 

 

   Новий час диктує нові пріоритети в житті, в діяльності, в навчанні. Молоді люди вже не можуть бути просто учасниками подій, вони самі є  ініціаторами, організаторами та виконавцями важливих соціальних справ.      
     Підтвердженням тому стала зустріч міського голови з молоддю міста з питання реалізації державної молодіжної політики у місті в рамках Програми «Нова генерація Кривого Рогу» на 2016 – 2020 роки, яка відбулася 28 січня 2016 року в залі засідань виконкому Криворізької міської ради.

Голова молодіжного виконкому району Рамазанов В’ячеслав ознайомив присутніх з «Найяскравішими ініціативами молоді Дзержинського району у 2015 році» та ідеями і планами на 2016 рік.

yjmv0cmglie.jpga1ap7kkxp-q.jpg

 

Свято Старого Нового року

Саме під такою назвою відбулася святкова конкурсно-розважальна  програма 14 січня 2016 року біля Головної ялинки міста у Сквері Героїв, яка зібрала молодь навчальних закладів району та міста.  

У далеку сиву давнину склався  прекрасний народний звичай –щедрування, а тому і на святі звучали щедрівки та колядки у виконанні хору Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «КНУ» та учнів Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. А веселі «Козацькі розваги» довели, що у нас є ще справжні козаки.

 

d16shcdz-lc.jpgjnkx5qghvj0.jpg

 

 

Дзержинський район – перлина Кривого Рогу, справжній осередок студентської, робітничої молоді, щирих  патріотів своєї країни та гордості міста.

25 червня 2015 року у  виконкомі Криворізької міської ради на урочистому прийомі з нагоди Дня молоді міським головою було відзначено 7 представників молоді району, які визначилися кращими в номінаціях щодо реалізації проекту «Нова генерація Кривого Рогу» (з них - Василенко Є., Жежела В., Бахмацька Т. – члени молодіжного виконкому району). Так тримати!

bhbh1

 

«Дзержинці – непереможні» - під таким гаслом команда козаків Дзержинського району зайняла І місце у конкурсно-розважальній програмі «Козацькі розваги» в рамках міського фестивалю «ZdravoFest», що проходив 13 червня 2015 року  в парку Б.Хмельницького.  

gh12df2

hgjfghj1

20 травня 2015 року

Новий час диктує нові пріоритети в житті, в діяльності, в навчанні. Молоді люди вже не можуть бути просто учасниками подій, вони самі є  ініціаторами, організаторами та виконавцями важливих соціальних справ.

Підтвердженням тому стала участь молодіжного виконкому району, голів студентських рад та представників молодіжних робітничих комітетів, кращої молоді району у проведенні 20 травня 2015 року на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» презентації міських проектів забудови міста на 2015-2020 роках.

Активну участь у обговоренні міських проектів взяла студентка Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Шклема Тетяна.

jj1jj22

jj33jj44

З метою забезпечення благоустрою району та міста, систематично проводяться акції «Чистий четвер», «Зробимо місто чистим».  25 квітня 2015 року студентські, педагогічні та молодіжні робітничі колективи взяли участь у проведенні Всеукраїнського суботника (охоплено близько 500 чол.).

Молодіжним виконкомом висаджено 20 лип та 10 кущів калини біля меморіалу Вічної Слави.

f11tt1