Загиблі герої

 

   Ніхто навіть уявити не міг, що на двадцять третьому році незалежності України нас чекає трагічна доля боротьби за можливість самостійно будувати життя на рідній землі. За це право українська нація віддає найдорожче – життя своїх найкращих синів. На жаль, місто Кривий Ріг і Дзержинський район зокрема також пізнали гіркоту втрати і безмежний сум за своїми загиблими земляками.

 

Matusevich

      Матусевич Віталій Олегович
сержант Збройних Сил України, командир бойової машини десанту, який загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України
(12.08.1986 – 31.07.2014)

  

  

31 липня 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції на сході України загинув сержант Збройних Сил України, командир бойової машини десанту Матусевич Віталій Олегович.
 Віталій Матусевич закінчив Криворізьку загальноосвітню школу № 75 Після служби у лавах Збройних сил України у 2007 році пішов працювати на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у цех блюмінг № 2.
  Згодом Віталій закінчив Криворізький політехнічний коледж і перейшов до залізничного цеху №1. Серед колег Віталій користувався заслуженим авторитетом і повагою.
  У ході першої хвилі мобілізації Віталій пішов на військову службу у березні 2014 року. Проходив службу у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді (ВЧ-1126).

   Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

 

 Kydinov

Кудінов Олексій Костянтинович,
рядовий Збройних Сил України, який загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України
(15.09.1991 – 02.08.2014)

 

 

   02 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції на Сході України загинув рядовий Збройних Сил України Кудінов Олексій Костянтинович.
  Олексій Кудінов народився 15 вересня 1991 року у місті Кривому Розі. У 2006 році закінчив Криворізьку загальноосвітню школу № 63.
  Опанувавши професію машиніста екскаватора, у 2011 році пішов працювати на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Не зважаючи на те, що Олексій Кудінов був одним з наймолодших працівників у підрозділі підприємства, він дуже швидко здобув повагу серед колег.
  У ході першої хвилі мобілізації Олексій був призваний на військову службу у березні 2014 року. З того часу він ніс службу механіком-водієм інженерно-технічного взводу інженерно-технічної роти військової частини А1126.

    Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

 

Leschunskiy

Ліщинський Станіслав Сергійович
лейтенант Збройних Сил України, командир механізованого взводу механізованого батальйону 17-ї окремої гвардійської Криворізької танкової бригади
(30.04.1989-20.08.2014)

 

 

 

   20 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції на Сході України загинув лейтенант Збройних Сил України, командир механізованого взводу механізованого батальйону 17-ї окремої гвардійської Криворізької танкової бригади Ліщинський Станіслав Сергійович.
  Станіслав Ліщинський народився у м. Кривому Розі у 1989 році. Закінчив Криворізьку загальноосвітню школу № 15 ім. М. Решетняка. Строкову службу проходив у 17-й окремій танковій бригаді Збройних Сил України.
  У 2014 році закінчив Академію Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та був призначений командиром механізованого взводу механізованого батальйону 17-ї окремої танкової бригади.

   Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

 chymachenko

Чумаченко Олександр Миколайович,
старший сержант Збройних Сил України, командир відділення парашутно-десантної роти парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, який загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України
(15.11.1979 – 22.01.2015)

 

   22 січня 2015 року під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції на Сході України загинув старший сержант Збройних Сил України, командир відділення парашутно-десантної роти парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Чумаченко Олександр Миколайович.
  Олександр Чумаченко народився 15 листопада 1979 року. З 2005 року працював в гірничому департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» машиністом бурової установки.
  У ході першої хвилі мобілізації Олександр пішов на військову службу у березні 2014 року. Проходив службу у парашутно-десантному батальйоні 25-ї окремої повітряно-десантної бригади (ВЧ-1126).

   Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

 

sysloparov

Суслопаров Олександр Олександрович,
рядовий Збройних сил України, який загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України
(16.11.1978 – 16.01.2015)

 

 

 

 

Суслопаров Олександр Олександрович народився 16 листопада 1978 року у місті Кривому Розі. Навчався у Криворізькій загальноосвітній школі № 120. Проживав разом із сім’єю по вулиці Балакіна, виховуючи трьох діточок. Тимчасово не працював.
  Олександр міг відмовитися від служби, як багатодітний батько, але добровольцем пішов на війну заради миру в Україні. Служив навідником механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А-3283.
  16 січня 2015 року в результаті диверсійного акту на одному з блокпостів в Луганській області Олександр Суслопаров загинув під час виконання військового обов’язку.

  Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

 Denecuk

  Денисюк Василь Захарович,
молодший сержант Збройних сил України, старший механік-водій танкової роти 17-ї окремої гвардійської
 Криворізької танкової бригади, який загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України
(19.12.1982 – 01.02.2015)

 

 

 

  Денисюк Василь Захарович народився 19 грудня 1982 року. З 2003 року розпочав трудову діяльність на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у цеху підготовки виробництва. З 2007 року працював водієм у гірничотранспортному цеху.
  У серпні 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Молодший сержант, Василь Денисюк проходив службу у лавах 17-ї окремої гвардійської Криворізької танкової бригади.
  1 лютого 2015 року Василь Денисюк загинув під час виконання військового обов’язку в зоні антитерористичної операції на Сході України.

  Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом»  III ступеню (посмертно).

  Він віддав життя заради миру і спокою на українській землі.

  Вічна пам'ять герою!

 

Bulatov

Булатов Олег Геннадійович,
капітан Збройних Сил України, командир розвідувального взводу розвідувальної роти танкової роти 17-ї окремої гвардійської Криворізької танкової бригади, який загинув при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України
(14.06.1962-19.05.2015)

 

 

 

 

  Булатов Олег Геннадійович народився 14 червня 1962 року. Працював електромонтером з ремонту обладнання у доменному цеху № 1 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
  1 серпня 2014 року пішов добровольцем до лав Збройних Сил України. Старший лейтенант, Булатов Олег Геннадійович проходив службу у 17-й окремій гвардійській Криворізькій танковій бригаді.
  19 травня 2015 року Олег Булатов загинув під час виконання військового обов’язку в зоні антитерористичної операції на Сході України.

  Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

   

  Ці воїни віддали життя заради миру на нашій землі. Світла пам'ять про мужніх і відданих синів України назавжди залишиться у серцях земляків. Вічна пам'ять героям! 

   Першого вересня 2014 року в середніх школах №№ 75 та 63 пройшли церемонії відкриття меморіальних дощок на честь військовослужбовців, які загинули при виконанні військового обов’язку на Сході України, - Віталія Матусевича та Олексія Кудінова (Віталій Матусевич закінчив СШ № 75 у 2003 році, Олексій Кудінов закінчив СШ № 63 у 2006 році).