2016 рік

ПЛАН заходів робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією на 2016 рік

 

29.01.2016 року було проведено засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних із корупцією, на якому було розглянуто такі питання:

1. Доведення плану заходів робочої групи щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних з корупцією на 2016 рік.

2. Доведення інформації про розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади» та розпорядження голови районної у місті ради від 20.01.2016 № 3-к «Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

3. Звіти керівників структурних підрозділів виконкому про виконання процедурних заходів щодо запобігання корупції серед посадових осіб підпорядкованих відділів. 

4. Про хід виконання  Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами виконкому районної у місті ради в січні місяці 2016 року.

 

29.03.2016 року було проведено засідання робочої групи виконкому Дзержинської районної у місті ради щодо посилення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі органів місцевого самоврядування, усунення причин та умов, пов’язаних із корупцією, на якому було розглянуто такі питання:

1. Доведення методичних рекомендацій щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами за 2016 рік (видання «Державний службовець» 2016 рік).

2. Доведення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вимог фінансового контролю з метою запобігання корупції».

3. Звіти керівників структурних підрозділів  виконкому районної у місті ради відповідальних за профілактику та  виконання процедурних заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції серед посадових осіб підпорядкованих  відділів.

4. Про хід виконання  Закону України «Про запобігання корупції» серед посадових осіб виконкому у лютому-березні 2016 року.