Структура ради

Структура районної ради

С К Л А Д
постійних комісій районної ради

        1.  Комісія з питань законності, правопорядку, 

          депутатської діяльності та етики

Голова комісії

 Махиня Денис Олександрович

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

Члени комісії:

  Грінік Олександр Афанасійович 

 депутат від партії 
«Опозиційний блок»

 Бугаєв Григорій Володимирович

депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Каріс Євген Олександрович

 депутат від партії «Сила людей»

Лєщинский Олександр Володимирович

 депутат від партії 
«Опозиційний блок»

Озерян Сергій Анатолійович

 депутат від Партії ветеранів Афганістану

 

 

Федоряка Геннадій Іванович

 депутат від Радикальної партії Олега Ляшка

Щудло Дмитро Сергійович

 депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

 2.   Комісія з питань житлово-комунального господарства

Голова комісії

 Болотна Ольга Сергіївна 

 депутат від партії «Сила людей»

Члени комісії:

 Кравчук Максим Ігорович

 депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

  Косенков Ігор Павлович 

 депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Донченко-Молярова Інна Петрівна

 депутат від Партії ветеранів Афганістану

  Співак Лариса Анатоліївна 

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

Удовіченко Володимир Васильович

 депутат від партії 
«Опозиційний блок»

Шитіков Сергій Валерійович

 депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

3.  Комісія з питань соціально-економічного розвитку,

підтримки підприємництва, бюджету та економіки

Голова комісії

 Йова Валентина Іванівна 

 депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Члени комісії:

  Алієв Фаіг Каміл огли 

 депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Велигорська Лариса Анатоліївна

 депутат від партії 
«Опозиційний блок»

Грибач Андрій Васильович

депутат від Радикальної партії Олега Ляшка

Колесник Вячеслав Вікторович

 депутат від партії «Сила людей»

Пасічна Світлана Романівна

 депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

Подолинський Олег Семенович

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

Проноза Вадим Валерійович депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Ричка Євген Олександрович

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

    4.  Комісія з  питань освіти, науки, культури та духовності

Голова комісії

  Ковальська Олена Вячеславівна 

 депутат від партії 
«Опозиційний блок»

Члени комісії:

  Григор`єва Вікторія Георгіївна 

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

Горб Григорій Григорович

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

Завалій Юрій Станіславович

 депутат від партії
«Опозиційний блок»

 

 

Рульова Ольга Борисівна

 депутат від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Тетеріна Наталія Євгенівна

 депутат від партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП»

 

 Регламент Металургійної районної у місті ради VII скликання

 Регламент Дзержинської районної у місті ради VII скликання

 Регламент Дзержинської районної у місті ради VI скликання