Інформація про роботу відділу

     

У грудні місяці поточного року КП “Парковка та реклама” здійснено демонтаж тимчасових споруд, які були розміщені суб’єктами  господарювання на території Металургійного району  без дозвільних документів:

№з/п

Назва тимчасового об’єкту та місце його розташування

Вартість демонтажу, грн., з ПДВ

Сума, яка підлягає відшкодуванню, грн., з ПДВ

1

Тимчасова споруда біля будинку                 № 9 на вул. Криворіжсталі

23 913,60

23 913,60

2

Тимчасова споруда біля будинку                № 29 на вул. Стрєльникова

12 870,00

12 870,00

3

Тимчасова споруда біля торговельного комплексу “Піраміда” на вул. Соборності

6 651,20

6 651,60

 

         Дані об’єкти знаходяться на тимчасовому зберігання за адресою:   м. Кривий Ріг, вул. Старовокзальна, 89.

--------------------------------------------------------

       У порядку здійснення самоврядного контролю за станом та охороною земель, що передбачено рішенням Криворізької міської ради від 31.03.2016 № 381 “Про обсяг і межі повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів” та керуючись рішення міської ради від 27.07.2011 № 514 “Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель у м. Кривому розі”, спеціалістами виконкому районної у місті ради за період з 01.01.2017 по 01.03.2017 обстежено 10 земельних ділянок на предмет дотримання землекористувачами вимог земельного законодавства. За результатом обстежень виявлено 8 земельних ділянок,  які використовуються суб’єктами господарювання з порушенням чинного законодавства. Результати самоврядного контролю направляються контролюючим та правоохоронним органам.

       Виконкомом районної у місті ради проводиться інвентаризація гаражів, які розміщені на прибудинкових територіях.  За результатом інвентаризації підготовлено 4 позовні заяви щодо звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок для розміщення гаражів за адресами: вул. Володимира Бизова, 24, пр. Гагаріна, 32, вул. Тбіліська, 5, які на теперішній час знаходяться на розгляді у Дзержинському районному суді міста Кривого Рогу.

--------------------------------------------------------

 

З метою інформування власників землі та землекористувачів,  виконком Металургійної районної у місті ради повідомляє наступне.

         За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2016 рік становив 112,4%.

         Відповідно до пункту 8 підрозділу 6 Перехідних положень Податкового кодексу України встановлено, що індекс споживчих цін за 2016 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативно грошової оцінки земель, застосовується із зазначенням:

  • для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 100 відсотків;
  • для земель несільськогосподарського призначення – 106 відсотків.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення грошової оцінки земель.

Значення    коефіцієнта   індексації    нормативно   грошової оцінки за 2016 рік сільськогосподарських угідь становить  - 1,0,
несільськогосподарського призначення - 1,06.