Пільга на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО

З метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на сході України виконкомом Криворізької міської ради прийнято рішення від 17.08.2016 № 352 «Про затвердження в новій редакції Порядку надання 50% пільги на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у межах норм, передбачених чинним законодавством України, сім’ям військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань, які є учасниками антитерористичної операції, та сім’ям військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісті в зоні проведення антитерористичної операції на сході України або перебувають у полоні».

Пільга надається сім'ям військовослужбовців, загиблих(померлих) під час проходження військової служби в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Кривому Розі.

Для здійснення нарахування 50% пільги на оплату житлово-комунальних послуг військовослужбовцю або членам його сім'ї необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації наступні документи:

* особисту заяву в довільній формі;

* згоду на обробку персональних даних;

* копію паспорта (1,2,11 сторінку) заявника (з пред’явленням оригіналу);

* копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (з пред’явленням оригіналу);

* оригінал, або завірену копію документа, виданого уповноваженим органом, що підтверджує участь військовослужбовця в антитерористичній операції, для полонених та безвісті відсутніх,- що підтверджує ці факти;

* копії та оригінали документів членів сім'ї військовослужбовця, які мають право на пільги, відповідно до ст.51 Бюджетного кодексу України.

 

Пільга не надається:

1. особам, які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, як інваліди війни, учасники бойових дій або учасники війни та уже користуються пільгами;

2. у разі призначення субсидії.

Мешканцям Металургійного району необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради, яке знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, просп. Металургів, буд. 16. Для отримання консультації та додадкової інформації з вказаного вище питання просимо телефонувати за номером 92-80-87.