Пільга на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям мешканців м. Кривого Рогу

З метою соціальної підтримки окремих категорій мешканців м. Кривого Рогу виконкомом Криворізької міської ради прийнято рішення від 10.01.2018  № 10 «Про затвердження Порядку надання 50% пільги на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у межах норм, передбачених чинним законодавством України, окремим категоріям мешканців м. Кривого Рогу».

Пільга надається за рахунок коштів міського бюджету згідно з Програмою соціального захисту окремих категорій мешканців м. Кривого Рогу, затвердженою міською радою на відповідні бюджетні роки.

До пільгових категорій мешканців м. Кривого Рогу, зареєстрованих у  м. Кривому Розі відносяться:

- cім’ї загиблих учасників бойових дій, померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни у Афганістані або на території інших держав;

- cім’ї військовослужбовців, загиблих унаслідок катастрофи військово-транспортного вертольота МІ-8Т та субмарини «Курськ»;

  • cім’ї військовослужбовців, які пропали безвісти, перебувають у полоні, загинули, померли, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини в зоні проведення антитерористичної операції на сході України;

- cім’ї загиблих під час виконання службових обов’язків працівників Міністерств органів внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій в Україні;

-  дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, у яких виховують трьох  і більше дітей та які не отримують пільгу з державного бюджету відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї».

Для здійснення нарахування 50% пільги на оплату житлово-комунальних послуг необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації наступні документи:

  • особисту заяву в довільній формі;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • копію паспорта (1,2,11 сторінку) заявника (з пред’явленням оригіналу);
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (з пред’явленням оригіналу);
  • копію посвідчення про належність до членів сім’ї вищезазначених пільгових категорій (з пред’явленням оригіналу);
  • копії та оригінали документів  членів сім'ї військовослужбовця, які мають право на пільги, відповідно до ст. 51 Бюджетного кодексу України.

Пільги не нараховуються

         У разі призначення субсидії на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Мешканцям Металургійного району для отримання консультації та додаткової інформації з вказаного вище питання необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради, яке знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Металургів, буд. 16, каб. 218, або за номером телефону 92-85-73.