14.11.2016-20.11.2016

Діяльність органів місцевого самоврядування

У виконкомі Металургійної районної у місті ради проведено:

14.11.2016 засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осіннє-зимовий період.

15.11.216 на базі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16 службою у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч «Профілактика вчинення неповнолітніми правопорушень та інших суспільно-небезпечних діянь».

16.11.2016 засідання виконкому районної у місті ради «Про роботу позашкільних навчальних закладів щодо забезпечення змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді».

17.11.2016 в Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування в рамках інформаційної зустрічі відбувся Єдиний день інформування населення не теми: «День гідності та свободи», «День пам’яті жертв голодоморів», «Адміністративні послуги департаменту економічного розвитку облдержадміністрації та порядок їх надання через Центр надання адміністративних послуг (ліцензій на експорт товарів, ліцензій на імпорт товарів, разових (індивідуальних) ліцензій, державної реєстрації договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність», «Всеукраїнський тиждень права у Дніпропетровській області», «Про стан виконання в області програм соціального захисту інвалідів». Аналогічні зустрічі пройшли на базі інших установ та організацій району, на яких побувало майже 3 тис. чол.

17.11.2016 управлінні праці та соціального захисту населення відбулось засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

17.11.2016 засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню субсидій та пільг управління праці та соціального захисту населення.

17.11.2016 засідання адміністративної комісії.

17.11.2016 з нагоди Дня студента відбувся урочистий прийом голови районної у місті ради, під час якого кращих представників студентської молоді було нагороджено відзнаками районного рівня.

 

Вид новин: