Листопад 2021 рік

23.11.2021

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проєкт регуляторного акта – рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 23.11.2021 в місячний термін відповідальними за розроблення регуляторного акта (інспекція з благоустрою виконкому Криворізької міської ради (вул. Героїв АТО, каб. 116, тел. 92-00-40), електронна адреса: inspblag@ukr.net); департамент розвитку інфраструктури міста Криворізької міської ради (пл.. Молодіжна, 1, каб.550, тел.92-19-10), електронна адреса: drim_kr@kr.gov.ua); управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (каб.510, тел.(056) 493-08-71), електронна адреса: urp@kr.gov.ua; а також на електронні поштові скриньки виконкому Криворізької міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukr.net, dlgr@dlgr.gov.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, ing.zagal104@ing-org.gov.ua, srvk@srvk.gov.ua, trnvk@trnk.gov.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua

З вказаним проєктом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних вебсторінках в мережі Інтернет:

- Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» https://kr.gov.ua/;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської http://mtlrg-kr.gov.ua/, http://dlgr.gov.ua/, http://www.pokrovkr.gov.ua/, http://ing-org.gov.ua/, https://srvk.gov.ua/, http://trnvk.gov.ua/, http://vykonkom-tsmkr.gov.ua/

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення проєкту регуляторного акта –рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу (додаток 1)

Проєкт регуляторного акта – рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Кривому Розі»

МЕЖІ утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій (Додаток до Правил благоустрою в м. Кривому Розі (розділ 7)

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Кривому Розі»

Витрати на одного суб’єкта господарювання великого й середнього підприємництва, що виникають внаслідок дії регуляторного акта  ( Додаток 1 до Аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Кривому Розі» (розділ 3) 

ТЕСТ підприємництва (М-Тест) 1. Консультації з представниками мікро- та малого підприємництва щодо оцінки впливу регулювання ( додаток 2 до Аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Кривому Розі» (розділ 3)