04.09.2017-10.09.2017

Діяльність органів місцевого самоврядування

         05.09.2017 у виконкомі районної у місті ради пройшла загальнорайонна нарада з керівниками підприємств, установ та організацій району різних сфер діяльності. Під час наради голова райради Шаповалов Г.А. висвітлив основні питання життєдіяльності району, актуальні на цей час, звернув увагу присутніх на стан сплати за спожиті енергоносії, благоустрій території району та жорстке посилення роботи щодо ліквідації заборгованості.

         06.09.2017 відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів виконкому щодо організації заходів у рамках акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

         07.09.2017 з нагоди професійного свята ‑ Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості у творчому центрі «ПК металургів ПП «СтілСервіс» відбулось урочисте зібрання та нагородження кращих працівників ПАТ «Криворіжгаз» за участю керівництва виконкому міської та районної у місті рад.

         08.09.2017 в управлінні праці та соціального захисту населення пройшло засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні було розглянуто 22 заяви, в тому числі 16 щодо призначення та виплати щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб; 6 щодо призначення (відновлення) виплати державних соціальних допомог. На підставі поданих документів та актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, комісією детально розглянуто кожну справу та прийнято  відповідні рішення.

          07.09.2017 в управлінні праці та соціального захисту населення проведено навчання посадових осіб виконкому на теми: «Порядок надання одноразової грошової допомоги громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку (рішення виконкому Криворізької міської ради від 14.03.2017 № 109)»; «Адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією».

           09.09.2017 з нагоди Дня фізичної культури і спорту на стадіоні ДВНЗ «Криворізький національний університет» за участю голови районної у місті ради та широкого кола громадськості відбулась тематична програма та нагородження відзнаками районного рівня кращих представників галузі фізичної культури і спорту району.

           11.09.2017 відбулось засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

Вид новин: