Металургійний район без бар’єрів

Конвенція ООН про права осіб  з інвалідністю визначає необхідність забезпечення особам з інвалідністю доступності фізичного, соціального, економічного та культурного оточення, охорони здоров'я та освіти, а також інформації та зв'язку, що може сприяти створенню для них можливості повною мірою користуватися всіма правами людини та основоположними свободами.

Держава має створити для людей з інвалідністю можливість вести незалежний та повноцінний спосіб життя, тобто вжити конкретних заходів для усунення будь-яких перешкод, що утруднюють або унеможливлюють доступ до споруд, транспорту, а також до інших об’єктів і послуг (школи, житлові будинки, медичні установи, аптеки, магазини та робочі місця).

Сьогодні обов’язок піклуватися про людей з інвалідністю   поширюється на всі органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування (в межах їх повноважень).

У ст. 2 Закону України «Про архітектурну діяльність» зазначено, що держава має піклуватися про людей з інвалідністю шляхом створення безперешкодного життєвого середовища.

 Відповідно до ст. 26 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України», підприємства, установи та організації  зобов'язані враховувати потреби людей з інвалідністю і забезпечувати для них доступність споруд.

Відповідно до ст. 27 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України», планування і забудова міст, проектування, будівництво і реконструкція споруд здійснюється за умови їх пристосування до потреб людей з інвалідністю та з урахуванням думки їхніх громадських організацій.

 

Інформація по Металургійному району м.Кривого Рогу щодо організації безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури станом на 01.01.2018

 

poshtove_v_dd_lennya_no6.jpg

 

ambulator_ya_no2.jpg

 

ped.mystectvo.jpg

 

oblashtuvannya_budynku_burdeynoyi_l.v.jpg

 

apt_vet_na_rev.jpg

 

salon_zach_sok.jpg

 

cyrk.jpg

 

sylpo.jpg

 

oshchadbank_v_dd_lennya_po_vul._stepana_t_lgy5.jpg

 

v_dd_l_reyestrac_yi_gromadyan_3.jpg

v_dd_l_reyestrac_yi_gromadyan.jpg

upravl_nnya_pens_ynogo_fondu_.jpg

upszn_2.jpg

-_dta-tc-.jpg

zhyayaa_1_td-tv-_2.jpg

zhyayaa_1.jpg

p-tcta_2000.jpg

rtv-.jpg

rvs.jpg

-_pty-.jpg

-tf_tb-.jpg

yad.jpg