30.11.2017-07.12.2017

Діяльність органів місцевого самоврядування

30.11.2017 у комунальному закладі «Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 18 відбувся виїзний прийом громадян головою районної у місті ради Шаповаловим Г.А. за участю голови квартального комітету та мешканців району. Під час прийому були розглянуті основні питання, серед яких встановлення банкоматів на території селища, зовнішнє освітлення декількох вулиць, тиск холодної води в окремих садибах та питання будівництва сміттєпереробного заводу.

01.12.2017 з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у Творчому центрі «ПК «Металургів» ПП «Стіл Сервіс» відбувся щорічний благодійний концерт-аукціон «Металурги обирають життя…». Організатори заходу ‑ викладачі та студенти Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України, учасники – студенти Криворізького державного педагогічного університету, Донецького юридичного інституту, Криворізького технічного коледжу та Криворізького коледжу Національної металургійної академії України, робітнича молодь ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», БФ «Мережа». Під час акції було зібрано понад 2000 грн., лотами аукціону стали вироби ручної роботи студентської та робітничої молоді, зібрані кошти були передані БО «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» та БФ «Шанс» для підтримки ВІЛ – інфікованих людей.

01.12.2017 відбулося засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії було розглянуто заяви від 23 громадян щодо призначення (відновлення) виплати  пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 19 громадянам та 4 громадянам про відмову з об'єктивних причин.

04.12.2017 пройшло засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

06.12.2017 в Криворізькому коледжі НметАУ службою у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч на тему: «Профілактика вчинення особами, які не досягли повноліття правопорушень, злочинів та інших суспільно-небезпечних діянь».

06.12.2017 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому.

06.12.2017 з нагоди Дня Збройних Сил України у виконкомі районної у місті ради відбулась урочиста церемонія вручення почесної відзнаки Президента України за участь в антитерористичній операції учасникам бойових дій, які проживають у Металургійному та Довгинцівському районах. Нагороди вручали військовий комісар Металургійно-Довгинцівського об’єднаного військового комісаріату майор Маркін С.О., голова Металургійної районної у місті ради Шаповалов Г.А. та голова Довгинцівської райради Ратінов І.Г. Загалом почесні відзнаки отримали близько 50 бійців.

07.12.2017 в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради пройшло навчання посадових осіб, на якому було розглянуто Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (зі змінами від 08.06.2016 р.) та відповідальність за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.

07.12.2017 з нагоди Дня місцевого самоврядування в сесійній залі виконкому районної у місті ради відбулись урочисті збори та нагородження представників органів місцевого самоврядування району за участю секретаря Криворізької міської ради Маляренка С.В., депутата міської ради
Макаренка О.Ю., керівництва району, посадових осіб, ветеранів виконкому, депутатів районної у місті ради, представників органів самоорганізації населення та громадськості.

07.12.2017 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг, в ході якого розглядалися заяви від 19 громадян району з питання призначення житлової субсидії. Переважно мешканці району звернулися з наступних питань: про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають – 18 громадян; про призначення субсидії особам, які не зареєстровані, але фактично проживають у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла – 1 громадянин. Розглянувши заяви, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення субсидії 15 громадянам та 4 громадянам про відмову з об'єктивних причин.

 

Вид новин: