11.12.2017-18.12.2017

Діяльність органів місцевого самоврядування

11.12.2017 у виконкомі районної у місті ради відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

11.12.2017 пройшло засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

12.12.2017 спеціалістом з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з відділом з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому проведено інформаційну зустріч з питань дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів серед працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» за адресою: вул. Героїв АТО, 55. На заході працівникам центру надавались поради, щодо додержання норм законодавства з питань захисту прав споживачів, були наведені приклади типових порушень правил торговельного обслуговування, ресторанного господарства та послуг суб’єктами господарювання різних форм власності, проблем, які виникають у споживачів при придбанні ними продукції та шляхи їх вирішення. В ході обговорення надано індивідуальні консультації працівникам центру щодо вимог законодавства при гарантійному обслуговуванні побутової техніки та торгівлі в інтернет-магазинах.Також було повідомлено, що правом здійснювати в установленому порядку перевірки у суб’єктів господарювання сфери торгівлі і послуг якості продукції, додержання обов’язкових вимог щодо безпеки продукції, додержання правил торгівлі та надання послуг, а також застосовувати штрафні санкції до суб’єктів господарювання у разі порушення ними законодавства про захист прав споживачів наділена Держпродспоживслужба в м. Дніпро (вул. Філософська, 39а, м. Дніпро, 49006).

12.12.2017 в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології службою у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено єдиний день профілактики з учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку та дітьми, що складають «групу ризику».

13.12.2017 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у рамках акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому.

14.12.2017 у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося розширене засідання районної координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей і молоді за участю керівництва району, представників Криворізької міської та районної організації ветеранів, Металургійно-Довгинцівськогооб’єднаного районного військового комісаріату, учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, заступників директорів з виховної роботи шкіл, вищих та професійно-технічних навчальних закладів району, представників студентського та учнівського самоврядування.Серед основних питань координаційної ради: організація роботи з національно-патріотичного виховання протягом 2017 року в школах,  професійно-технічних та вищих навчальних закладах; співпраця з Металургійною районною організацією ветеранів, надання волонтерської допомоги, відзначення державних свят та пам’ятних дат. Перед початком засідання присутні на заході мали можливість ознайомитися із виставкою досягнень та напрацювань з національно-патріотичного виховання.

14.12.2017 у виконкомі районної у місті ради пройшло засідання адмінкомісії.

14.12.2017 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг, в ході якого було розглянуто 32 заяви від громадян з питання призначення житлової субсидії та 1 заява щодо отримання пільг за фактичним місцем проживання. За результатами розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято відповідні рішення про призначеннясубсидії, відмову з об'єктивних причин та отримання пільги за фактичним місцем проживання.

15.12.2017 відбулося засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії були розглянуті заяви від 12 громадян щодо призначення (відновлення) виплати пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято відповідні рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

18.12.2017 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому.

 

Інша інформація

Про стан навколишньогоприродного середовища у листопаді 2017 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у листопаді 2017 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з листопадом  2016р. (в мг/куб.м):

- зменшились по діоксиду азоту - на 0,01 мг, фенолу – на 0,001 мг, формальдегіду – на 0,002 мг;

- не перевищували норми: по діоксиду сірки (0,017 мг), діоксиду азоту (0,04 мг), оксиду азоту (0,02 мг), фенолу (0,001 мг), аміаку (0,01 мг), оксиду вуглецю (2,0 мг);

- не перевищували норми та залишились без змін: по оксиду вуглецю (2,0 мг), оксиду азоту (0,02 мг), аміаку (0,01 мг).

 

Вид новин: