25.12.2017-28.12.2017

Діяльність органів місцевого самоврядування

25.12.2017 пройшло засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

27.12.2017 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер» за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», керівників структурних підрозділів виконкому. В ході наради були розглянуті питання щодо встановлення біля об’єктів бізнесу урн для сміття; регулярність прибирання прилеглої території та готовність до зими: придбання інвентарю, посипкових матеріалів тощо.

27.12.2017 у виконкомі районної у місті ради пройшла благодійна акція «Сюрприз для особливої дитини», під час якої голова районної у місті ради
Г.А. Шаповалова та депутати від Криворізької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» привітали дітей-інвалідів зі святом і вручили солодкі подарунки та іграшки.

27 та 28.12.2017 за сприяння виконкому райради в Творчому центрі «Палац культури металургів» приватного підприємства «Стіл Сервіс» відбулась святкова програма для дітей пільгових категорій «Новорічний сюрприз», малечу привітали з Новим роком та Різдвом Христовим, вручили солодкі подарунки.

28.12.2017 у виконкомі районної у місті ради пройшло засідання адмінкомісії.

Вид новин: