29.01.2018-01.02.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

29.01.2018 відбулось засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

01.02.2018 в Криворізькій загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч на тему: «Профілактика проявів дитячої бездоглядності та правопорушень у підлітковому середовищі».

01.02.2018 у виконкомі районної у місті ради пройшла розширенанарада з заступниками з виховної роботи та головами студентських рад вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Серед основних питань Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», проведення роботи з профілактики наркоманії як небезпечного соціального явища та планування роботи на лютий місяць. Також на засіданні була присутня спеціаліст Першого криворізького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ‑Кожемяка Н.Є., вона ознайомила присутніх з основними засадами надання безоплатної допомоги та нагородила переможців міського конкурсу соціального плакату та інфографіки «Я маю право» (в номінації «Приз глядацьких симпатій») білетами до «Мультиплексу».

01.02.2018 у виконкомі районної у місті ради пройшло засідання адмінкомісії.

01.02.2018 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг, вході якого розглядалися заяви від 19 громадян району з питання призначення житлової субсидії.За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення субсидії 14 громадянам, 5 громадянам про відмову з об'єктивних причин.

 

Вид новин: