30.03.2018-06.04.2018

 

Діяльність органів місцевого самоврядування

30.03.2018 в рамках засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фондууправлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради здійснюється моніторинг виплати заробітної плати та сплати внесків, керівникам підприємстврекомендованосвоєчасно сплачувати заробітну плату працівникам та обов’язкові внески до бюджету, не порушувати вимоги діючого законодавства.Також були запрошені керівники 3 підприємств району, які надали пояснення і вказали об’єктивні причини несвоєчасної сплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списками №1,2.

30.03.2018 пройшлозасідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, в ході якого було розглянуто заяви від 32 громадян щодо призначення (відновлення) виплати пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 30 громадянам та 2 громадянам про припинення з об'єктивних причин.

02.04.2018 відбулосязасідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

04.04.2018 головою районної у місті ради Шаповаловим Г.А. проведено загальнорайонну нараду з керівниками організацій, підприємств та установ району за участю представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».В ході наради голова райради ознайомив присутніхз роботоюпроведеною виконкомом районної у місті ради у
І кварталі йнаголосив про необхідність дотримання Правил благоустрою у місті Кривому Розі, підтримки санітарного стану закріплених територій та запросив колективи долучиться до проведення акцій «Чистий четвер» та «День довкілля».

04.04.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М.за участю голови районної у місті ради, керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» пройшла нарада щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер»,в ході якої були розглянуті основні питання щодо підготовки та проведення «Дня довкілля» у Металургійному районі.

04.04.2018 в ДВНЗ «Криворізький будівельний коледж» спеціалістами відділу у справах сім’ї та молоді виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч зі студентами закладу«Здоров’я для всіх».

05.04.2018 у виконкомі районної у місті ради відбулося засідання адмінкомісії.

 

Інша інформація

Про оприлюднення інформації щодо повідомної реєстрації

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» надає для оприлюднення в газеті «Червоний гірник» в розділі «Новини» інформацію про підприємства, установи та організації Металургійного району, які протягом І кварталу 2018 року зареєстрували колективні договори та зміни і доповнення до них, а саме: КЗШІ І-ІІ ступенів №1 КМР ДО, ДВНЗ «Криворізький національний університет», КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» КМР, КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 імені Олександра Васякіна» КМР, кредитна спілка «Захист», ОКЗ «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», КП «Фармація», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №147 КТС» КМР, Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області, ПрАТ «Кривбастехнопром», КП «Ритуал Сервіс Плюс», Криворізький коледж НМетАУ, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №15» КМР, КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №189» КМР, КЗ «Криворізька міська дитяча стоматологічна поліклініка» ДОР», ПАТ «ПВП «Кривбасвибухпром», ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет», ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№80)», ДУ «Криворізька виправна колонія (№80)», КЗ Криворізька інфекційна лікарня №1 ДОР», КП «Парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького», ПП «Мехбудтранс», КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 186 КТ» КМР.

Станом на 01.04.2018 на підприємствах, в установах та організаціях району діє 282 колективних договори. В І кварталі 2018 року зареєстровано 11 колективних договорів,  15 доповнень та змін до колективних договорів.

Керівникам підприємств, установ та організацій Металургійного району нагадуємо, що для отримання методичної допомоги та проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр.Металургів,16, каб. 210, тел. 92-84-86.

 

Вид новин: