24.04.2018

Інформаційне повідомлення
про проведення у Металургійному районі громадських слухань з питання
 встановлення  побратимських стосунків
м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь)

На виконання розпорядження Криворізького міського голови від 16.04.2018 № 82-р «Про проведення громадських слухань в м. Кривому Розі», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Криворізької міської ради від 22.11.2017 № 2197 «Про затвердження Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу в новій редакції», від 28.03.2018 № 2559 «Про затвердження Положення про міста-побратими м. Кривого Рогу в новій редакції», з метою інформування членів територіальної громади про пропозицію встановлення побратимських стосунків міста Кривого Рогу з містом Жодіно (Республіка Білорусь) та з’ясування громадської думки щодо цього 03.05.2018 року о 16.00 год. у приміщенні виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42, сесійна зала) відбудуться громадські слухання з питання встановлення побратимських стосунків  м. Кривого Рогу з  м. Жодіно (Республіка Білорусь).

Відповідальною особою за проведення у Металургійному районі громадських слухань визначено Шаповалова Генадія Анатолійовича, голову районної у місті ради.

Протокол  громадських слухань з питання встановлення  побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно (Республіка Білорусь) буде оприлюднений на офіційному веб-сайті виконкому Металургійної районної у місті ради у мережі Інтернет.

Вид новин: