Діяльність органів місцевого самоврядування

Діяльність органів місцевого самоврядування

23.04.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

25.04.2018 відділом у справах сім’ї та молоді виконкому районної у місті ради проведено засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

26.04.2018 відбулося засідання штабу з організації та проведення літнього оздоровлення дітей і молоді у 2018 році організоване спеціалістами відділу у справах сім’ї та молоді виконкому районної у місті ради за участю представників відділів освіти, культури та служби у справах дітей, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, директорів тимчасових таборів, відповідальних за техніку безпеки, харчування тощо.В ході засідання були визначеніосновні організаційні питання щодо відкриття тимчасових таборів, проведення спартакіади та культурно-масових заходів під час літніх канікул.

26.04.2018 в ходівиїзного засідання районної робочої групи з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення проведено 5 вибіркових обстежень об’єктів бізнесу по пр. Миру на предмет оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Під часобстеження виявлено, що на об’єктах торгівлі працюють приватні підприємці та наймані працівники, яким було рекомендовано при прийомі найманих працівників дотримуватися трудового законодавства в частині належного та своєчасного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня, враховувати міжпосадову різницю в оплаті праці працівників та підвищувати розмір заробітної плати найманим працівникам.

26.04.2018 під час навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради були детально розглянуті Правила благоустрою у місті Кривому Розі, затверджені рішенням міської ради від 21.10.2015 №4038.

26.04.2018 пройшло робоче засідання районної робочої комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання за участю представників підприємств постачальників житлово-комунальних послуг КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Кривбас-водоканал», ТОВ «Сітісервіс-КР», ТОВ «Дніпропетровськгаззбут», відділу державної виконавчої служби Металургійного району. В ході засідання розглянули стан платежів за спожиті енергоносії населення району; підприємствам-постачальникам було рекомендовано провести звірку з ТОВ «Нова-Ком» щодо платежів населення району за надані їм послуги, проводити роз’яснювальну роботу серед боржників, вжити всіх необхідних заходів 100% проплат поточних нарахувань.

27.04.2018 відбулося засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду за участю керівників 4 підприємств-боржників району, які надали пояснення та вказали об’єктивні причини несвоєчасної сплати заробітної плати. Здійснивши моніторинг виплати заробітної плати районною комісією було рекомендовано керівникам підприємств сплачувати заробітну плату працівникам та обов’язкові внески до бюджету своєчасно, не порушувати вимоги діючого законодавства.

01.05.2018 на центральних вулицях району пройшов легкоатлетичний крос на призи газети «Червоний гірник», в якому прийняли участь понад дві тисячі осіб.

02.05.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

03.05.2018 у виконкомі районної у місті ради відбулося засідання адмінкомісії.

03.05.2018 під головуванням голови районної у місті ради Шаповалова Г.А. в сесійній залі виконкому районної у місті ради пройшли громадські слухання з питання встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м.Жодіно (Республіка Білорусь) за участю широкого кола громадськості та представників ЗМІ. За підсумками проведення громадських слухань учасники підтримали ініціативу встановлення побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Жодіно.

04.05.2018 на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 26 урочистою лінійкою розпочалось районне родинне свято «Мати в родині як зірка єдина» присвячене Дню матері та Дню сім’ї. Учасники заходу ‑ батьки вихованців учбового закладу взяли участь в конкурсній програмі та святковому ярмарку.

04.05.2018 на виконання плану заходів, направлених на поліпшення стану споживчого ринку та посилення захисту прав споживачів спеціалістом з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з відділом з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому проведено інформаційну зустрічі з трудовим колективом ДП «Криворізький державний цирк».

04.05.2018 під час засідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто 18 заяв від громадян району щодо призначення (відновлення) виплати пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято відповідні рішення.

Вид новин: