07.05.2018-11.05.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

07.05.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

07.07.2018 у виконкомі районної у місті ради пройшло чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, в ході якого були розглянуті основні питання щодо соціального захисту дітей, доцільності позбавлення батьківських прав, відібрання малолітньої дитини від батьків з подальшим влаштуванням її до лікувального закладу; проведено роз’яснювальну роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах; розглянуто план соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

08.05.2018 за участю широкого кола громадськості в День пам’яті та примирення на території Металургійного району пройшли урочисті церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків та братських могил загиблих воїнів.

09.05.2018 з нагоди свята Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся мітинг та церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави в сквері 60-річчя Перемоги (вул. Вадима Гурова) за участю народного депутата України К.Г. Усова, депутатів обласної, міської та районної у місті рад, керівництва району, ветеранів війни та праці, студентської та учнівської молоді, громадськості. Також в сквері 60-річчя Перемоги та парку імені Б.Хмельницького пройшли святкові концертні програми за участю кращих колективів художньої самодіяльності району присвячені зазначеній події.

10.05.2018 у виконкомі районної у місті ради відбулося засідання адмінкомісії.

10.05.2018 службою у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч з вихованцями Криворізької загальноосвітньої школи № 103 на тему: «Профілактика проявів дитячої бездоглядності та правопорушень у підлітковому середовищі».

10.05.2018 під час засідання районної комісії по розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню субсидій та пільг було розглянуто 2 заяви від громадян району стосовно призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства комісією прийнято рішення про призначення субсидії 2 громадянам.

11.05.2018 відбулося засідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, в ході якого розглянуто 31 заяву від громадян району щодо призначення (відновлення) виплати пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 30 громадянам та 1 громадянину про відмову з об'єктивних причин.

Інша інформація

Відділ економіки та промисловості виконкому районної у місті ради
інформує про стан навколишнього природного середовища у квітні 2018 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у квітні 2018 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з квітнем  2017р. (в мг/куб.м):

- не перевищували норми: по діоксиду сірки (0,015 мг), оксиду вуглецю (2,0 мг), діоксиду азоту (0,04 мг), оксиду азоту (0,01 мг), фенолу (0,001 мг), аміаку (0,01 мг);

- не перевищували норми та залишились без змін: по діоксиду сірки (0,015 мг), оксиду вуглецю (2,0 мг), оксиду азоту (0,01 мг), фенолу (0,001 мг), аміаку (0,01 мг).

Вид новин: