Червень 2018 рік

05.06.2018

bortniychuk.jpg

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу

Згідно зі ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» порядок залучення, розмір та розрахунок і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пайова участь замовника у створення і розвиток об’єктів  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста полягає у відрахуванні замовником об’єктів будівництва до місцевого бюджету відповідних коштів.

Діючий на теперішній час «Порядок залучення забудовників до пайової участі в створення й розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кривого Рогу», затверджений рішенням Криворізької міської ради від 26.09.2012 №1381, відповідно до якого визначений розмір відрахувань забудовників у створення й розвиток інфраструктури міста.

Відсутність достатніх обсягів фінансування не дозволяє виконавчим органам міської ради в повному обсязі виконувати повноваження щодо забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста, належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлово - комунального господарства, благоустрою території міста.

Суть проблеми полягає в необхідності залучення додаткових коштів до міського бюджету на фінансування об’єктів  інфраструктури міста шляхом зміни розміру відрахувань забудовниками коштів (пайової участі).

 Проект поданий управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради. Аналіз регуляторного впливу підготовлено з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308».

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені 05.06.2018 в міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційних сторінках  в мережі Інтернет:

- Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» http://kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua .

Цілі прийняття проекту: Забезпечення надходження додаткових коштів   до міського бюджету; створення сприятливих умов для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (рішення міської ради від 22.11.2017 №2205, зі змінами від 31.01.2018 №2402, від 28.02.2018 №2464, оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 23.11.2017, 01.02.2018, 01.03.2018 відповідно).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 05.06.2018 в місячний термін:

- управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.520,   тел.92-13-81, 74-24-33 електронна адреса: umazv@kr.gov.ua);

            - управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

А також на електронні поштові скриньки виконкому Криворізької міської ради mvk99@kr.gov.ua  і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, ing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.ua, trn-vk1@i.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua. Зі змістом зведеної таблиці пропозицій і зауважень можливо буде ознайомитися на офіційній сторінці  Криворізької міської ради  та її виконавчого комітету в мережі Інтернет.

Додатково  буде проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу. 

Дата, місце та час його проведення:  19.06.2018, о 16.00, каб. 139 приміщення виконкому Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1).

 Тема громадських слухань:  обговорення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони:

- управління містобудування, архітектури та земельних відносин (в.о.начальника - Бризецький Олександр Федорович), адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.520,   тел.92-13-81.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: з 05.06.2018 на офіційній веб-сторінці виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет  www. kr.gov.ua  (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна База Þ «Обговорення проектів регуляторних актів») та Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» від 05.06.2018.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у міській комунальній газеті «Червоний гірник», на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

РОЗМІР відрахувань забудовників у створення й розвиток інфраструктури м. Кривого Рогу від загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об’єкта

ВИТРАТИ на одного суб’єкта господарювання великого й середнього підприємництва, що виникають внаслідок дії регуляторного акта

БЮДЖЕТНІ ВИТРАТИ на адміністрування регулювання для суб’єктів великого й середнього підприємництва

ТЕСТ  малого підприємництва (М-Тест)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Криворізької міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення забудовників до пайової участі в створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кривого Рогу»