04.06.2018-08.06.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

04.06.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

05.06.2018 з метою формування патріотичного світогляду молоді, активної громадянської позиції, мотивації до військово-спортивної загартованості, готовності до захисту Вітчизни та в рамках співпраці з громадськими організаціями, спільно з відділом у справах сім’ї та молоді відбулася зустріч представників Криворізької благодійної організації «Асоціація ветеранів спецназу» (голова: Пашкуров Олександр Євгенович) з молоддю району. Більше 100 хлопців прийшли на зустріч, їх було ознайомлено з діяльністю організації, з можливостями щодо отримання знань та навичок з рукопашного бою, надання першої медичної допомоги та правилами поведінки у надзвичайних та екстремальних ситуаціях.

06.06.2018 на базі Криворізької загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 66 спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч за тему: «Профілактика проявів дитячої бездоглядності та правопорушень у підлітковому середовищі».

06.06.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

07.06.2018 у виконкомі районної у місті ради відбулося засідання адмінкомісії.

07.06.2018 в ході навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради були детально розглянуті Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затверджені наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 №158 та трудова дисципліна (ст.ст.139 – 152 Кодексу законів про працю України).

08.06.2018 під час засідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто 17 заяв від громадян щодо призначення (відновлення) виплати пенсії, щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 16 громадянам та 1 громадянину про відмову з об'єктивних  причин.

 

Інша інформація

За ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді виконкому районної у місті ради, підтримки депутата районної у місті ради Шитікова С.В. спільно зі студентами Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» був розроблений та впроваджується в районі проект «Еко – простір». В цікавій та ігровій формі вихованці тимчасових таборів району вчаться бережно ставитись до оточуючого середовища, не смітити, правильно сортувати сміття, а головне розуміють, що тільки від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни.

 

Відділ економіки та промисловості виконкому районної у місті ради
інформує про стан навколишнього природного середовища
у травні 2018 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин у атмосферному повітрі, які проводились у травні 2018 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з травнем 2017р. (в мг/куб.м):

- не перевищували норми: по діоксиду сірки (0,012 мг), оксиду вуглецю (2,0 мг), діоксиду азоту (0,04 мг), оксиду азоту (0,02 мг), фенолу (0,001 мг), аміаку (0,01 мг);

- не перевищували норми та залишились без змін: по оксиду вуглецю (2,0 мг), оксиду азоту (0,02 мг), фенолу (0,001 мг), аміаку (0,01 мг).

Вид новин: