24.06.2018-05.07.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

24.06.2018 з нагоди Дня молоді в парку імені Богдана Хмельницького пройшла святкова концертна програма «Молоді палаючі серця», в ході якої голова райради Шаповалов Г.А. привітав присутніх зі святом та нагородив відзнаками виконкому районної у місті ради кращих представників студентської та робітничої молоді  району за активну участь у громадському житті, особистий внесок у розвиток молодіжного руху.

25.06.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

27.06.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

27.06.2018 в парку імені Б. Хмельницького пройшла святкова концертна програма, присвячена Дню Конституції України «Вітаємо тебе, моя країно!» за участю кращих колективів художньої самодіяльності району.

27.06.2018 під час засідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто 11 заяв від  громадян району щодо призначення (відновлення) виплати щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 11 громадянам.

27.06.2018 в ході засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних  з призначенням населенню субсидій та пільг було розглянуто заяви від 17 громадян району з питання призначення житлової субсидії. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення субсидії 16 громадянам, 1 громадянину про відмову з об'єктивних  причин.

02.07.2018 пройшло засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

03.07.2018 в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 66 спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч на тему: «Профілактика проявів дитячої бездоглядності та правопорушень у підлітковому середовищі».

03.07.2018 відбувся брифінг голови Металургійної районної у місті ради Шаповалова Г.А. щодо проведення громадськими організаціями акцій і масових заходів на території району за участю представників засобів масової інформації міста.

03.07.2018 на виконання плану заходів, направлених на поліпшення стану споживчого ринку та посилення захисту прав споживачів,спеціалістами з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з відділом з питань захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому проведено інформаційну зустрічз суб’єктами господарювання, в кількості 20 чол., які ведуть підприємницьку діяльність на ПСК «Центральний ринок» (Соборності, 29б) з питань дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів.

04.07.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

05.07.2018 відбулося засідання адмінкомісії.

 

Інша інформація

Відділ економіки та промисловості виконкому районної у місті ради
інформує про стан навколишнього природного середовища
у  червні  2018 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у червні 2018 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що фактичні середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з  червнем 2017р. (в мг/куб.м):

- не перевищували норми і становили: по діоксиду сірки (0,016 мг), оксиду вуглецю (3,0 мг), оксиду азоту (0,02 мг), фенолу (0,001 мг), аміаку (0,01 мг);

- не перевищували норми та залишились без змін: по  оксиду азоту (0,02 мг), аміаку (0,01 мг);

- не перевищували норми та зменшились: по фенолу (0,001 мг).

 

Вид новин: