09.07.2018-12.07.2018

Діяльність органів місцевого самоврядування

09.07.2018 пройшло чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, в ході якого були розглянуті основні питання щодо соціального захисту дітей, доцільності позбавлення батьківських прав; проведено роз’яснювальну роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах; розглянуто план соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

09.07.2018 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

11.07.2018 на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 7 спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч за темою «Профілактика проявів дитячої бездоглядності та правопорушень у підлітковому середовищі».

11.07.2018 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

12.07.2018 відбулося засідання адмінкомісії.

12.07.2018 в ході засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних  з призначенням населенню субсидій та пільг були розглянуті заяви від 90 громадян району з питання призначення житлової субсидії. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення субсидії 83 громадянам, 6 громадянам про відмову з об’єктивних причин та 1 громадянину про припинення надання раніше призначеної  житлової субсидії.

Вид новин: