21.01.2019-25.01.2019

Діяльність органів місцевого самоврядування

21.01.2019 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

22.01.2019 з нагоди Дня Соборності України в Меморіальному комплексі на пр. Миру відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника на честь бійців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України за участю керівництва району, депутатів районної у місті ради, представників районної організації ветеранів, керівників закладів та підприємств району, студентської та робітничої молоді.

23.01.2019 в Криворізький загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 імені М.Решетняка спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено єдиний день профілактики з учнями, які потребують посиленої педагогічної уваги.

23.01.2019 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

24.01.2019 відбулося робоче засідання районної робочої комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання за участю представників підприємств постачальників житлово-комунальних послуг КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Сітісервіс-КР», ТОВ «Дніпропетровськгаззбут», відділу державної виконавчої служби Металургійного району. В ході засідання розглянули стан платежів за спожиті енергоносії населення району; підприємствам-постачальникам було рекомендовано провести звірку з ТОВ «Нова-Ком» щодо платежів населення району за надані їм послуги, проводити роз’яснювальну роботу серед боржників, вжити всіх необхідних заходів 100% проплат поточних нарахувань.

24.01.2019 в ході навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення виконкому були розглянуті політика і принципи протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки виконкому Металургійної районної у місті ради та Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2001 р. № 1091 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1098).

24.01.2019 пройшло засідання адмінкомісії.

24.01.2019 районною комісією по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг було розглянуто заяви від 58 громадян з питання призначення житлової субсидії. За результаті розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення субсидії 47 громадянам, 11 ‑ про відмову з об'єктивних причин.

25.01.2019 під час засідання районної комісії з питань призначення  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто заяви від 23 громадян щодо призначення виплати щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 22 громадянам та про відмову у призначені соціальних допомог з об’єктивних причин 1 громадянину.

 

Вид новин: