15.04.2019-19.04.2019

Діяльність органів місцевого самоврядування

15.04.2019 на базі Криворізького будівельного коледжу спеціалістами служби у справах дітей виконкому районної у місті ради проведено інформаційну зустріч з вихованцями закладу на тему: «Профілактика правопорушень та ризикованої поведінки серед студентської молоді, збереження репродуктивного здоров’я».

15.04.2019 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

17.04.2019 заступником голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Зайцем С.М. за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» проведено нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

17.04.2019 під час чергового засідання виконкому районної у місті ради членами виконкому було розглянуто проекти рішень, серед яких основні: «Про розрахунки мешканців району за отримані протягом опалювального сезону 2018 – 2019 років житлово-комунальні послуги»; «Про роботу з профілактики соціального сирітства дітей у районі» та інші, з яких прийняті відповідні рішення.

18.04.2019 пройшло засідання адмінкомісії.

18.04.2019 в ході засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг було розглянуто заяви від 2 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 11 ‑ про припинення раніше призначеної житлової субсидії. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення 2 громадянам про відмову з об'єктивних причин та 11 громадянам про припинення надання раніше призначеної субсидії.

18.04.2019 в ДВНЗ «Криворізький національний університет» в рамках єдиного Дня інформування населення області відбулась інформаційна зустріч зі студентами та викладачами на теми: «День пам’яті та примирення. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», «33-тя річниця аварії на Чорнобильській АЕС», «Створення Українського військово-морського флоту», «Всесвітній день здоров'я», «Запобігання лісовим пожежам» та інш. Аналогічні зустрічі відбулись на базі інших закладів та установ району, на яких побувало майже 2,5 чол.

19.04.2019 під час засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто заяви від 14 громадян щодо призначення виплати щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 12 громадянам та про відмову з об’єктивних причин – 2.

Вид новин: