31.05.2019 

31 травня 2019 р. в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» пролунав останній дзвоник для студентів Університету третього вікує. В цей день поважних студентів привітав депутат обласної ради Щокін В.П., який передав вітання від народного депутата України Павлова К.Ю. та вручив дипломи. Гарний настрій  учасникам  свята  дарував вокальний колектив установи «Душі криниця».

1.jpg111.jpg

333.jpg444.jpg

31.05.2019 під час засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто заяви від 13 громадян щодо призначення  виплати пенсії,  щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та державних соціальних допомог. За результатами розгляду звернень, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 13 громадянам. 

 

31.05.2019 на засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду були запрошені керівники 3 підприємств району, які надали пояснення та вказали об’єктивні причини заборгованості по внескам до Пенсійного фонду України та несвоєчасної сплати заробітної плати. В ході засідання комісії присутнім керівникам підприємств було рекомендовано сплачувати заробітну плату працівникам та обов’язкові внески до бюджету своєчасно, не порушувати вимоги діючого законодавства здійснюватися моніторинг виплати заробітної плати.

Вид новин: