18.06.2019

 

Спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради спільно з представниками захисту прав споживачів апарату міської ради і виконкому проведено інформаційну зустріч з суб’єктами господарювання району, які ведуть підприємницьку діяльність на території оптово-ринкового комплексу ТОВ «Еліт-Бізнес» (вул. Вокзальна, 26 а).

Під час зустрічі, в якій взяли участь близько 30 суб’єктів господарювання, надавались поради, консультації щодо оформлення правильності та видачі розрахункових документів споживачам, прийняття претензій та дотримання вимог Правил торгівлі на ринках м. Кривого Рогу.

Також, відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» були розглянуті заходи щодо запровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів на базі концепції НАССР; активно обговорювались питання щодо додержання обов’язкових вимог безпеки продукції, а також перевірки суб’єктів господарювання, застосування до них штрафних санкції тощо.  

vtoroe.jpg

Tags: 
Вид новин: