Громадське слухання щодо встановлення побратимських відносин з м.Руставі(Республіка Грузія)

Інформаційне повідомлення
про проведення у Металургійному районі громадських слухань з питання
 встановлення  побратимських стосунків
м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія)

Протокол громадськіх слухань з питання встановлення побратимських стосунків   м. Кривого Рогу з  м. Руставі (Республіка Грузія).​

На виконання розпорядження Криворізького міського голови від 12. 07. 2019 № 173-р «Про проведення громадських слухань в м. Кривому Розі», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями Криворізької міської ради від 22.11.2017 № 2197 «Про затвердження Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу в новій редакції», від 28.03.2018 № 2559 «Про затвердження Положення про міста-побратими м. Кривого Рогу в новій редакції», з метою інформування членів територіальної громади про пропозицію встановлення побратимських стосунків міста Кривого Рогу з містом Руставі (Республіка Грузія) та з’ясування громадської думки щодо цього 26.07.2019 року о 15.00 год. у приміщенні виконкому Металургійної районної у місті ради (пр. Миру, 42, сесійна зала) відбудуться громадські слухання з питання встановлення побратимських стосунків   м. Кривого Рогу з  м. Руставі (Республіка Грузія).

Для участі в громадських слуханнях обов’язковою є реєстрація присутніх у день проведення слухання за паспортом громадянина України.

Звертаємо Вашу увагу, що місцем реєстрації місця проживання має бути виключно м. Кривий Ріг.

Протокол громадських слухань з питання встановлення  побратимських стосунків м. Кривого Рогу з м. Руставі (Республіка Грузія) буде оприлюднений на офіційному вебсайті виконкому Металургійної районної у місті ради у мережі Інтернет.

Запрошуємо мешканців міста Кривого Рогу взяти участь в обговоренні.

 

Tags: 
Вид новин: