День працівника освіти

Дорогі освітяни!

Від імені Металургійної районної у місті ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Це свято об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості. У цей святковий день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Уся країна низько вклоняється вам за невтомну самовіддану повсякденну працю та активну громадянську позицію, адже завдяки вашим зусиллям в Україні формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Від щирого серця бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, щоб ви отримували задоволення від улюбленої праці, а ваші вихованці - від навчання та спілкування з вами!

Нехай у ваших родинах завжди панує тепло, радість та затишок, а вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви супроводжує вас віра, надія і людська повага.

Вид новин: