27.11.2019-02.12.2019

Діяльність органів місцевого самоврядування

27.11.2019 проведено черговий тренінг «Зупинемо насильство разом» зустріч відбулась зі студентами 1 та 2 курсів Криворізького коледжу Національної металургійної академії України.

27.11.2019 відбулосязасіданнярайонноїкомісії по розглядупитань, пов'язаних з призначеннямнаселеннюсубсидій та пільг. На засіданнікомісіїрозглядалися заяви від 34 громадян району з питанняпризначенняжитловоїсубсидії та 9 громадянам про припиненняранішепризначеноїжитловоїсубсидії. 13.11.2019 заступник головирайонної у місті ради з питаньдіяльностівиконавчихорганів ради СергійЗаяць за участюкерівниківструктурнихпідрозділіввиконкому, представниківпідприємствжитлово-комунальноїсфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провівнарадущодоорганізаціїзаходів у межах акції «Чистийчетвер».

28.11.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 32 громадян району з питання призначення житлової субсидії.

28.11.2019 проведена нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.

28.11.2019 відбулося засідання адмінкомісії.

29.11.2019 проведено засідання ліквідаційної комісії КП «Криворізька друкарня»

29.11.2019 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 17 громадян щодо призначення   щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

ІНША ІНФОРМАЦІЯ:

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради інформує.

*Упродовж з 25.11.2019 по 01.12.2019 службою забезпечено представництво органу опіки та піклування у 1 засіданні судового органу з питань соціального захисту дітей та захисту їх житлово-майнових прав.

*У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 9-ти дітей, що виховуються у 3-х родинах вищевказаної категорії.

* Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 2 дітям та 4 батькам з питань попередження порушень вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», а також профілактики жорстокого поводження з дітьми у родинах.

* Упродовж тижня службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено три рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення, не встановлено.

* У рамках проведення претензійної роботи по відношенню до батьків, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків, на адресу районного відділення поліції направлено матеріали щодо застосування по відношенню до однієї особи заходів адміністративного впливу передбаченого дією ст. 184 КУпАП.

Відділ у справах сім’ї та молоді.

27.11.2019 року за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Металургійної районної у місті ради, в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», відбулась інформаційна зустріч зі студентами 1 та 2 курсів  Криворізького коледжу Національної металургійної академії України.

На інформаційну зустріч була запрошена конфліктолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Ботвінова Олена Геннадіївна .

 

Вид новин: