02.12.2019-08.12.2019

Діяльність органів місцевого самоврядування

02.12.2019 проведена нарада з керівниками адміністративних органів району.

02.12.2019 відбулось засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду, об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр., в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР»,КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

03.12.2019 на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування»відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

03.12.2019 у Криворізькому національному університеті відбулася інформаційна зустріч «Профілактика правопорушень та  негативних проявів у молодіжному середовищі.

04.12.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 34 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 9 громадянам про припинення раніше призначеної житлової субсидії.

04.12.2019 заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заяць за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провів нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

05.12.2019 на базі Криворізького технічного коледжуНМетАУпроведена інформаційна зустріч «Профілактика правопорушень та інших проявів суспільно-небезпечної поведінки у підлітковому середовищі»

05.12 2019 проведено засідання адмінкомісії.

05.12.2019з нагоди Дня місцевого самоврядування проведено урочисті збори.

05.12.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг.

06.12.2019 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 17 громадян щодо призначення   щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

ІНША ІНФОРМАЦІЯ:

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради інформує.

*Упродовж зазначеного періоду службою забезпечено представництво органу опіки та піклування у 6 засіданнях судового органу з питань соціального захисту дітей та захисту їх житлово-майнових прав.

*У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 8-ми дітей, що виховуються у 4-х родинах вищевказаної категорії.

*Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 3 дітям та 5 батькам з питань попередження порушень вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», а також профілактики жорстокого поводження з дітьми у родинах.

*Упродовж тижня службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено три рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення,   не встановлено. 

*У рамках проведення заходів з питань профілактики шкідливих звичок службою у справах дітей виконкому районної у місті ради  забезпечено організацію та проведення інформаційної зустрічі із студентами Криворізького технічного коледжу Національної металургійної академії України з питань запорбігання вживання неповнолітніми наркотичних речовин та прекурсорів за участю представників ГО «Вихід є!» . Загальна кількість неповнолітніх, що взяли участь у заході складає 27 чоловік.

Інформація щодо проведеного засідання комісії
з питань призначення (відновлення) соціальних виплат
внутрішньо переміщеним особам

06.12.2019 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 17 громадян щодо призначення   щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат 17 внутрішньо переміщеним особам

Інформація щодо проведеного засідання комісії по розгляду питань,
пов'язаних  з призначенням населенню субсидій та пільг

 05.12.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 27 громадян району з питання призначення житлової субсидії.

 1.1. Про призначення субсидії на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі –  1 громадянин;

 1.2. Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають –  17 громадян;

 1.3. Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають та на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі –  1 громадянин;

 1.4. Про призначення субсидії   при наявності простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує  20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії та на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі –  1 громадянин;

 1.5. Про призначення житлової субсидії якщо в житловому приміщенні (будинку) є кілька розділених особових рахунків – 1 громадянин;

 1.6. Про призначення житлової субсидії у разі коли особи  на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом  двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії –  4 громадянина;

 1.7. Про призначення житлової субсидії у разі, коли в період, за який враховуються доходи, мали суму середньомісячної нарахованої заробітної плати менше від розміру мінімальної заробітної плати не більш як на  10 відсотків і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено у розмірі, не меншому, ніж мінімальний, за всі місяці протягом зазначеного періоду – 2 громадянина. 

 В результаті розгляду заяв,  керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії    26- ти громадянам,  1-му  громадянину про  відмову у призначенні житлової субсидії з об’єктивних  причин.

Відділ у справах сім’ї та молоді.

03 грудня 2019 року у Криворізькому національному університеті відбулася інформаційна зустріч «Профілактика правопорушень та  негативних проявів у молодіжному середовищі.

Мета заходу – допомогти молодим людям розібратися у складних життєвих ситуаціях, застерегти їх від вживання речовин, що змінюють свідомість та показати наслідки такого вживання.

 

Вид новин: