09.12.2019-15.12.2019

Діяльність органів місцевого самоврядування

09.12.2019 проведена нарада з керівниками адміністративних органів району.

09.12.2019 відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

10.12.2019 голова районної у місті ради Геннадій Шаповалов провів особистий прийом. На прийом звернулось 2 громадян з питань якості надання житлово-комунальних послуг.

11.12.2019 на базі Криворізького коледжу НМетАУ проведено єдиний день профілактики зі студентами, які потребують посиленої педагогічної уваги.

11.12.2019 заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заяць за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провів нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

11.12.2019 проведено розширену нараду з головами студентських рад навчальних закладів та гуртожитків з питань підготовки до новорічних свят, проведення благодійних акцій "Студенти-дітям", дотримання техніки безпеки під час святкових та вихідних днів.

12.12.2019 проведено засідання адмінкомісії.

12.12.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг.

12.12.2019 проведено навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення.

13.12.2019 відбулось урочисте покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

13.12.2019 в управлінні праці та соцзахисту населення проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

13.12.2019 відбулося розширене засідання районної координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

 

ІНША ІНФОРМАЦІЯ:

Інформація щодо проведеного засідання комісії по розгляду питань, пов'язаних  з призначенням населенню субсидій та пільг

 12.12.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 20 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 2 громадянам про припинення раніше призначеної житлової субсидії.

 1.1. Про призначення субсидії на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – 2 громадянина;

1.2. Про призначення субсидії на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі та припинення надання раніше призначеної житлової субсидії – 1 громадянин;

 1.3. Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають – 7 громадян;

 1.4. Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах – 1 громадянин;

 1.5. Про призначення житлової субсидії особам, які перебувають у складних життєвих обставинах – 1 громадянин;

 1.6. Про призначення житлової субсидії у разі коли особи на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії – 3 громадянина;

 1.7. Про призначення житлової субсидії у разі, коли в період, за який враховуються доходи, мали суму середньомісячної нарахованої заробітної плати менше від розміру мінімальної заробітної плати не більш як на 10 відсотків і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено у розмірі, не меншому, ніж мінімальний, за всі місяці протягом зазначеного періоду – 2 громадянина; 

 1.8. Про поновлення житлової субсидії після подання нових заяви та декларації протягом сезону її призначення – 3 громадянина;

 1.9. Про припинення надання раніше призначеної житлової субсидії сім’ям, які не повідомили структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміни які могли вплинути на призначену раніше субсидію протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення – 2 громадянина.

 В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії 16- ти громадянам, 4-м громадянан про відмову у призначенні житлової субсидії з об’єктивних  причин та 2 - м громадянам про припинення надання раніше призначеної житлової субсидії.

Відділ у справах сім’ї та молоді.

11 грудня 2019 року відділом у справах сім'ї та молоді проведено розширену нараду з головами студентських рад навчальних закладів та гуртожитків з питань підготовки до новорічних свят, проведення благодійних акцій "Студенти-дітям", дотримання техніки безпеки під час святкових та вихідних днів.

7.jpg8.jpg

9.jpg

12 грудня 2019 року у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося розширене засідання районної координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

На заході були присутні заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл, вищих та професійно-технічних навчальних закладів, голова Ради ветеранів Металургійного району Євгенія Філоненко та заступник - Тетяна Ждановська.

Серед запрошених гостей: інспектор відділення рекрутингу Дзержинсько-Довгинцівського об’єднаного районного військового комісаріату Денис Павлов та голова міської громадської організації «СІЧ» Андрій Андріяш.

Корисна і цікава інформація, обмін досвідом та домовленість про подальшу співпрацю між усіма учасниками виховного процесу дали впевненість, що робота з національно-патріотичного виховання дітей та молоді і надалі буде проводитися на високому рівні.

1.jpg2.jpg

3.jpg

 

 

 

 

 

Служба у справах дітей виконкому
районної у місті ради інформує.

*Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 22 питання щодо надання статусу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, постраждалим внаслідок воєнних дій та збройних кофліктів, погодження на вчинення правочинів з майном право власності або право користування яким мають діти, позбавлення батьківських прав батьків, які злісно ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Забезпечено представництво органу опіки та піклування у 5 засіданнях судового органу з питань соціального захисту дітей та захисту їх житлово-майнових прав.

*У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 6-ти дітей, що виховуються у 3-х родинах вищевказаної категорії.

*Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 3 дітям та 5 батькам з питань попередження порушень вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», а також профілактики жорстокого поводження з дітьми у родинах.

*Службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено три рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення, не встановлено.

*У рамках проведення заходів з питань профілактики порушень вимог Законів України "Про освіту", «Про загальну середню освіту», Статуту навчального закладу, а також запобігання вчиненню неповнолітніми правопорушень службою у справах дітей виконкому районної у місті ради забезпечено організацію та проведення Єдиного дня профілактики для студентів Криворізького коледжу Національної металургійної академії, з числа неповнолітніх, що потребують посиленої педагогічної уваги. Загальна кількість неповнолітніх, що взяли участь у заході складає 9 чоловік.

 

Виконком Металургійної районної у місті Кривому Розі ради

13.12.2019 вшанували ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низько схиляємо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом — зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Щиросердно дякуємо чорнобильцям за їхній подвиг, бажаємо здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

4.jpg5.jpg

6.jpg

 

Вид новин: