23.12.2019-10.01.2020

Діяльність органів місцевого самоврядування

23.12.2019 в сяйві новорічних прикрас розпочалось святкування відкриття ялинкового містечка у парку Героїв. Гучно розносились святкові новорічні мелодії.

Багатолюдно, гамірно, весело, з гучними оплесками зустріли щирі привітання і побажання від заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Наталії Касимової. Новорічні поздоровлення продовжили Дід Мороз та Снігуронька.

21.jpg22.jpg

23.jpg24.jpg

 

23.12.2019 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду , об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр., в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР»,КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

26.12.2019 проведена нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

27.12.2019 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 26 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 1 громадянин про припинення раніше призначеної житлової субсидії.

27.12.2019 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 18 громадян щодо призначення щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

02.01.2020 проведена нарада з керівниками адміністративних органів району.

02.01.2020 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 7 громадян району з питання призначення житлової субсидії.

03.01.2020 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 6 громадян щодо призначення щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

08.01.2020 проведена нарада з керівниками адміністративних органів району.

08.01.2020 проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час проведення якого розглянуто 19 питань щодо надання статусу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, постраждалим внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, погодження на вчинення правочинів з майном право власності або право користування яким мають діти, визначення місця проживання дітей з одним із батьків, підтвердження місця проживання дітей при вирішенні питання виїзду дитини з одним із батьків за межі України, стану виконання батьками багатодітної родини своїх обов’язків по догляду за дітьми.

09.01.2020 року "Рік новий прийшов до нас!" на таку ігрову програму завітали дітлахи з д/с № 246.

09.01.2020 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 9 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 1 громадянину про припинення раніше призначеної житлової субсидії.

09.01.2020 проведено навчання посадових осіб управління.

 

ІНША ІНФОРМАЦІЯ:

Відділ культури.

26.12.2019 відбувся захід година розваг "Новий рік іде, щастя всім несе!" у дитячій бібліотеці № 3.

1.jpg2.jpg

4.jpg3.jpg

20 грудня 2019 року у залі КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №4» КМР відбувся святковий концерт відділу сольного співу «Різдвяний концерт».

На концерті лунала велика кількість новорічних та різдвяних пісень у виконанні дуетів, ансамблів і, звичайно ж, сольних виступів учнів молодших та старших класів.

Яскравим завершенням новорічного концерту став театралізований виступ вокального колективу «AXIOS» – «Колядки», що подарував глядачам атмосферу стародавнього українського народного свята.

А кульмінацією вечора стала довгоочікувана поява Діда Мороза, який привітав всіх присутніх з новорічними святами та побажав веселих свят!

5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg

09.01.2020 року "Рік новий прийшов до нас!" на таку ігрову програму завітали дітлахи з д/с № 246. Діти дізналися про цікавинки про ялинку, прослухали казку Ірини Мацько "Зажурилася бабуся Зима", малеча відповідала на питання "Зимової вікторини". А головне для дітей - безліч цікавих конкурсів.

Найбільш припали до душі вихованцям дитячого садка конкурси: "Новорічні танці", "Музична паличка" та "Хто швидше прикрасить ялинку".

"Гра відгадай слова" надала можливість командного змагання. Кожній групі дітей надавалося окреме слово, які вони повинні були говорити одночасно. Саме тоді, коли зайде учасник, який має відгадати ці слова.

Шумно, галасно та цікаво було і під час гри "Чарівна скринька". Діти вгадували назву казки та їх героїв за речами зі скриньки. А, найголовніше, дитина, яка відгадала казку, повинна була привітати усіх з Новим роком від імені і голосом вгаданого персонажа.

Завершили ігрову програму танцювальним музичним марафоном "Танцюємо всі".

18.jpg19.jpg

20.jpg

Відділ у справах сім' ї та молоді.

 

Акція «Молодь – дітям» триває

За ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді, в рамках акції «Молодь – дітям»  студенти навчальних закладів Металургійного району (Криворізького економічного інституту, Криворізького факультету національного університету «Одеська юридична академія», Криворізького коледжу НМетАУ, медичного коледжу) відвідали 5 сімей та привітали з новорічними святами дітей, військовослужбовців, які загинули в зоні бойових дій на сході нашої країни та дітей - переселенців.

Щирі посмішки, подарунки та побажання миру і злагоди в новому році стали частинкою справжнього новорічного дива. Мрійте і даруйте радість іншим.

9.jpg11.jpg

10.jpg

Акція «Новорічний сюрприз» для дітей пільгових категорій

26 грудня 2019 року в КДЦ «Палац культури металургів» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся святкових захід для дітей пільгових категорій Металургійного району «Новорічний бал» .

450 дітей пільгових категорій, а саме: з багатодітних сімей, із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в АТО та дітей з інвалідністю стали учасниками святкової новорічної програми та отримали солодкі подарунки в рамках районної акції «Новорічний сюрприз».

Запальна музика, веселі конкурси, новорічні персонажі,  сучасна казка та солодкі подарунки зробили свято цікавим,  змістовним та по - справжньому різдвяним.

14.jpg13.jpg

12.jpg

06 січня 2020 року 40 дітей пільгових категорій Металургійного району відвідали Криворізький цирк та переглянули новорічну циркову виставу. Дякуємо адміністрації цирку за гостинний прийом та незабутні враження.

15.jpg16.jpg

17.jpg

 

Служба у справах дітей виконкому ​районної у місті ради інформує.

Упродовж зазначеного періоду службою підготовлено та проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час проведення якого розглянуто 19 питань щодо надання статусу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, постраждалим внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, погодження на вчинення правочинів з майном право власності або право користування яким мають діти, визначення місця проживання дітей з одним із батьків, підтвердження місця проживання дітей при вирішенні питання виїзду дитини з одним із батьків за межі України, стану виконання батьками багатодітної родини своїх обов’язків по догляду за дітьми.

 У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 5-ти дітей, що виховуються у багатодітній родині. За підсумками проведеного інспектування з батьками дітей проведено профілактичну роботу та попереджено про відповідальність за порушення прав дітей. Крім того, фахівцями сектору з питань усиновлення опіки та піклування служби у справах дітей проведено моніторинг умов утримання та виховання 7 дітей пільгових категорій, що перебувають під опікою та піклуванням фізичних осіб у 5-ти родинах (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування). Фактів порушень прав дітей на належний рівень догляду та утримання не встановлено.

 Розглянуто питання обставин необхідності відрахування неповнолітнього студента ВНЗ з подальшим його переведенням на навчання до ПТНЗ.

 Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 2 дітям та 3 батькам з питань попередження порушень вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», стану виконання обов’язків по догляду за дітьми.

 Упродовж тижня службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено два рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення,   не встановлено.

Вид новин: