13.01.2020-19.01.2020

Діяльність органів місцевого самоврядування

13.01.2020 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду , об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр., в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР»,КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс».

14.01.2020 проведено інформаційну зустріч з членами первинної організації ветеранів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з питань захисту прав споживачів». На базі ТЦ «ПК Металургів» ПП «СтілСервіс»

15.01.2020 заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заяць за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провів нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

15.01.2020 в залі засідання виконкому проведено засідання виконкому районної у місті ради:- «Про заходи щодо підготовки житла та об’єктів соціально-побутового призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років»

15.01.2020 вручено подяки виконкому районної у місті ради керівникам закладів освіти та культури за проведення Новорічних та Різдвяних заходів на території району

1.jpg3.jpg

2.jpg

16.01.2020 на базі загальноосвітньої школи № 15 проведено єдиний день інформування населення «День Соборності України», «Що нового в галузі соціального захисту», На теми: «Закони, що починають діяти з 1 січня 2020 року в Україні»

16.01.2020 пройшов єдиний день профілактики з учнями, які перебувають на внутрішкільному обліку, або складають «групу ризику», в загальноосвітній школі № 7.

17.01.2020 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 17 громадян щодо призначення   щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

 

ІНША ІНФОРМАЦІЯ:

Дитячо-юнацький вокально-хоровий колектив «Axios» КПМНЗ Криворізької міської музичної школи 4 КМР

Завітали Наші Щедрівники до виконкому. Дитячо-юнацький вокально-хоровий колектив «Axios». Діти бажали радості, миру, любові та добробуту, чим створили святковий настрій та піднесений різдвяний дух.

5.jpg6.jpg

 

Відділ економіки та промисловості.

Про стан навколишнього природного середовища у грудні 2019 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у грудні 2019 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що фактичні середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з груднем  2018р. (в мг/куб.м):

не перевищували норми та залишились без змін по оксиду вуглецю (2 мг), аміаку (0,01 мг);

не перевищували норми та зменшились по діоксиду сірки (0,010 мг);

не перевищували норми по оксиду азоту (0,02 мг), фенолу (0,002),  діоксиду азоту (0,04).

 

ПОРІВНЯЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

щодо стану розрахунків населення  за житлово-комунальні послуги по Металургійному району на 1 грудня 2019 року та 1 січня 2020 року.

Загальна сума, виставлена до сплати населенню району за житлово-комунальні послуги (за даними ТОВ «Нова-Ком»):

Станом на 01.12.2019 р. - 176 258,5 тис. грн. ;

КПТМ "Криворіжтепломережа" - 103 735,9 тис. грн.;

КП "Кривбасводоканал" - 31 649,8 тис. грн. ;

ТОВ "Дніпропетровськгаззбут" - 5 005,8 тис. грн. ;

АТ "ДТЕК  ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" - 667,0 тис. грн. ;

ТОВ "Екоспецтранс" - 5 480,9 тис. грн.;

ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР" - 17 418,8 тис. грн.;

інші постачальники послуг - 12 300,3 тис. грн..

Станом на 01.01.2020 р. - 192 624,1 тис. грн. (+16 365,6 тис. грн. до 01.12.2019р.);

КПТМ "Криворіжтепломережа" - 118 000,0 тис. грн. ( + 14 264, 1 тис. грн.);

КП "Кривбасводоканал" - 32 346,2 тис. грн. ( + 696,4 тис. грн.);

ТОВ "Дніпропетровськгаззбут" - 5 532,9 тис. грн. (+ 527,1 тис. грн.);

АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" - 1 567,2 тис. грн. (+ 900,2 тис. грн.);

ТОВ "Екоспецтранс" - 5 542,6 тис. грн. ( + 61,7 тис. грн.);

ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР" - 17 771,6 тис. грн. ( + 352,8 тис. грн.);

інші постачальники послуг - 11 863,6 тис. грн. ( - 436,7 тис. грн.).

 

Відділ культури.

І знов Різдво! Одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки. Різдво - це улюблене свято, до якого готуємось завжди радісно та натхненно. Саме йому і була присвячена інформаційна мозаїка, яка відбулася 13 січня 2020 року в бібліотеці-філіалі №3 під назвою “Різдво колядує під вікном”.

Різдво Христове одне з найбільших урочистостей, що відзначається усіма християнськими церквами (католицькими, православними і протестантами). У цей день у Вифлиємі від Діви Марії народився Ісус Христос. За григоріанським календарем Різдво святкується 25 грудня, а за юліанським – 7 січня. Головними атрибутами свята є різдвяні пісні та вірші, а також, звичайно, колядки. Цими та іншими чудово підготовленими творчими номерами поділилися учасники зустрічі — члени жіночого клубу “Троянда” та допомогли створити дійсно святкову атмосферу.

Працівники бібліотеки запропонували згадати історію колядування, їхні регіональні відмінності, нагадали всім присутнім найбільш відомі різдвяні колядки, а також пояснили, чим колядки відрізняються від щедрівок та засівалок.

Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути. Воно завжди особливе та незвичайне. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного.

Все, що в серці мали,

Вам подарували!

Світлу мрію й казку

Нашу пісню й ласку,

Славим Україну, матінку єдину!

7.jpg

Напередодні Міжнародного Дня обіймів працівники дитячої бібліотеки № 3 провели цікавий захід - "Обійми у колі друзів" для дітей групи подовженого дня сш № 66.

Працівники дитячої бібліотеки розповіли дітям, що 21 січня - Міжнародний день обіймів. За традицією  цього дня можна дружньо обіймати, навіть, незнайомих людей.

З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його і прикладає до грудей. Обійми супроводжуються нас протягом усього життєвого шляху – обіймаються закохані, подружжя, друзі, родичі. Обіймаються, вітаючи один одного, висловлюючи свої співчуття. Обійми – символ близькості і любові. Тому, присвячене обіймам свято знайшло буквально всенародну підтримку і в світі, і в нашій країні.

Обнімашки люблять всі - і діти, і дорослі, і навіть тварини. Це не тільки дуже добре, але дуже корисне для здоров'я свято. Як встановили лікарі, обійми корисні, причому не тільки з людиною, але також з тваринами або просто іграшкою.

Цікавою та пізнавальною  була для них інформація про те, що обійми  нормалізують артеріальний тиск, покращують самопочуття, попереджають серцеві захворювання,  знижує стрес; допомагають у боротьбі з фобіями; впливають на інтелект: щоб дитина виросла розумною, обіймати її потрібно не менше 7 разів на день.

Ми запевнили дітей, що навіть дорослій людині необхідно мінімум 4 обійми на день, причому чим вона старша – тим більше обнімашок їй треба для нормалізації душевного і фізичного самопочуття. Психологи вважають, що люди, які прагнуть вас обійняти, хочуть випробувати відчуття безпеки, комфорту і любові.

Від корисної інформації – перейшли до ігрової частини.

8.jpg9.jpg

10.jpg

 

Управління праці та соціального захисту населення

17.01.2020 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 17 громадян щодо призначення   щомісячної адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, державних соціальних допомог.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат 17 внутрішньо переміщеним особам.

 

Служба у справах дітей виконкомурайонної у місті ради інформує.

Інформація про роботу за тиждень з 13.01 – 18.01.2020 Двічі забезпечено представництво органу опіки та піклування щодо захисту прав дітей у суді.

У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 2-х дітей, що виховуються у 2-х родинах вищевказаної категорії. За підсумками проведення інспектувань визначено стан виконання батьками своїх обов’язків по догляду за дітьми та розглянуто питання доцільності застосування відносно  батьків дітей заходів адміністративного впливу.

Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 2 дітям та 3 батькам з питань дотримання вимог чинного законодавства  щодо утримання та виховання дітей, а також профілактики жорстокого поводження з дітьми у родинах.

Упродовж тижня службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено три рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення,   не встановлено.

У рамках проведення претензійної роботи по відношенню до батьків, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків, на адресу районного відділення поліції службою здійснюється підготовка матеріалів щодо застосування по відношенню до однієї особи заходів адміністративного впливу передбаченого дією ст. 184 КУпАП через систематичне порушення ним вимог освітнього законодавства у частині відсутності контролю за станом відвідування її дитиною занять у професійно-технічному навчальному закладі.

З метою профілактики поширення у підлітковому середовищі проявів бездоглядності та правопорушень службою у справах дітей виконкому районної у місті ради взято участь у організації та проведенні засідання ради профілактики правопорушень Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. У ході проведення заходу розглянуто питання стану поведінки та дотримання вимог Статуту закладу загальної середньої освіти з боку 10 учнів молодшого та середнього шкільного віку, які потребують посиленої педагогічної уваги.

Вид новин: