27.01.2020_03.02.2020

Діяльність органів місцевого самоврядування

29.01.2020 проведена інформаційна зустріч за темою: «Профілактика вчинення правопорушень, а також інших проявів суспільно-небезпечної поведінки у середовищі неповнолітніх»

29.01.2020 заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заяць за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провів нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер».

30.01.2020 управлінням праці та соціального захисту населення  проведено засідання районної робочої групи з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

30.01.2020 у залі засідань відділом економіки та промисловості проведено робоче засідання районної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання.

30.01.2020 відбулось засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням населенню субсидій та пільг.

30.01.2020 проведено навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення.

31.01.2020 управління праці та соціального захисту населення провели засідання районної надзвичайної комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі та недоїмки до Пенсійного фонду

30.01.2020 у залі засідань відбулось засідання ліквідаційної комісії КП «Криворізька друкарня»

ІНША ІНФОРМАЦІЯ:

ДО УВАГИ, ТИЧАСОВО ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС!!!

З 03.02.2020р.

9_03.02.2020.jpg

У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту ми вшануємо пам'ять жертв нацизму.

8_03.02.2020.jpg

29 січня – день пам'яті Героїв Крут. В цей день прийнято згадувати про мужніх та відважних юнаків, які не схилили голови перед більшовицькою диктатурою. Звичайні студенти віддали своє життя, щоб Україна існувала на карті світу. Пам'ятати про них треба завжди.

Шануймо та пам'ятаймо!

7_03.02.2020.png

 

Інформація щодо проведеного засідання комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг

 

30.01.2020 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 6 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 6 громадянам про припинення раніше призначеної житлової субсидії.

1.1. Про призначення субсидії на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – 2 громадянина;

1.2. Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають – 1 громадянин;

1.3 Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають та на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – 1 громадянин;

1.4. Про призначення житлової субсидії у разі коли особи  на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії – 1 громадянин;

1.5. Про поновлення житлової субсидії після подання нових заяви та декларації протягом сезону її призначення – 1 громадянин;

1.6. Про припинення надання раніше призначеної житлової субсидії сім’ям, які не повідомили структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміни які могли вплинути на призначену раніше субсидію протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення – 6 громадян.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії 6-ти громадянам, та 6 - ти громадянам про припинення надання раніше призначеної житлової субсидії.

 

Служби у справах дітей про роботу за тиждень з 25.01 – 03.02.2020

 

Протягом тижня фахівцями служби забезпечено представництво органу опіки та піклування щодо захисту прав дітей у 5-ти судових засіданнях з питань соціального захисту дітей та захисту їх житлово-майнових прав.

У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 4-х дітей, що виховуються у 2-х родинах вищевказаної категорії. За підсумками проведення інспектувань проведено аналіз стану виконання батьками своїх обов’язків по догляду за дітьми, надання дітям статусу постраждалих внаслідок бойових дій на сході України, а також розглянуто питання доцільності застосування відносно батьків дітей заходів адміністративного впливу.

 Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 3 дітям та 2 батькам з питань дотримання вимог чинного законодавства щодо утримання та виховання дітей, а також профілактики порушень вимог освітнього законодавства.

 Упродовж тижня службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено три рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення, не встановлено. 

 У рамках проведення претензійної роботи по відношенню до батьків, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків, на адресу районного відділення поліції службою здійснюється підготовка матеріалів щодо застосування по відношенню до трьох осіб заходів адміністративного впливу передбаченого дією ст. 184 КУпАП через систематичне порушення ним вимог освітнього законодавства у частині відсутності контролю за станом відвідування її дитиною занять у професійно-технічному навчальному закладі.

З метою профілактики поширення у підлітковому середовищі проявів булінгу, службою у справах дітей виконкому районної у місті ради спільно із адміністрацією КЗШ № 26 забезпечено участь у організації та проведенні Єдиного дня профілактики з дітьми, що потребують посиленої педагогічної уваги.

 

Відділ розвитку підприємництва.

29.01.2020 у сесійній залі виконкому Металургійної районної у місті ради, за ініціативи управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради відбулася інформаційна зустріч з суб’єктами господарювання, що проводять діяльність у сфері торгівлі та ресторанного господарства стосовно виконання вимог трудового законодавства та недопущення допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

У зазначеному заході узяли участь понад 60 представників малого бізнесу Металургійного, Центрально-Міського Інгулецького районів, а також представники виконкому Криворізької міської ради, Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, Криворізького міськрайонного центру зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, які проінформували присутніх про необхідність неухильного виконання трудового законодавства та про організацію контролю за його виконанням.

У ході інформаційної зустрічі відбулася конструктивна бесіда з питань трудового та податкового законодавства, а також порядку проведення перевірок стосовно оформлення найманих працівників. Усі присутні суб’єкти господарювання мали нагоду отримати відповідь фахівців на будь-які питання, пов’язані з оформленням найманих працівників згідно з чинним законо-давством України.

Шановні підприємці-роботодавці! Не чекайте перевірки, а своєчасно оформляйте найнятих працівників, виплачуйте і відображайте у звітності реальну заробітну плату. Пам’ятайте, що ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне за собою значну фінансову, адміністративну та карну відповідальність. Дякуємо всім присутнім за участь!

1_03.02.2020.jpg2_03.02.2020.jpg

3_03.02.2020.jpg

 

30.01.2020.відповідно до укладеної Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі, 30.01.2020 спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради спільно зі співробітниками Металургійного районного відділення поліції Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо незаконного продажу контрабандних тютюнових виробів на вул.Криворіжсталі біля ЗГТ "Червона".

В ході рейду складено адміністратиний протокол за ст. 156 ч.1 КУпАП та вилучено 524 пачки тютюнових виробів без марок акцизного збору.

4_03.02.2020.jpg5_03.02.2020.jpg

6_03.02.2020.jpg

 

Вид новин: