24.02.2020-01.03.2020

Діяльність  органів місцевого самоврядування

 

24.02.2020 проведено апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів виконкому;

24.02.2020 відбулося засідання районного штабу з питань тепловодопостачання житлового фонду , об’єктів соціальної сфери та благоустрою в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 рр., в якому взяли участь представники підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР»,КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс»;

26.02.2020 заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Заяць за участю керівників структурних підрозділів виконкому, представників підприємств житлово-комунальної сфери ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП «Сансервіс», КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» провів нараду щодо організації заходів у межах акції «Чистий четвер»;

27.02.2020 на базі ЦППРК проведена інформаційна зустріч «Профілактика негативних проявів у молодіжному середовищі»;

27.02.2020 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися заяви від 2 громадян району з питання призначення житлової субсидії та 14 громадянин про припинення раніше призначеної житлової субсидії.

1.1 Про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають – 2 громадянина;

1.2. Про припинення надання раніше призначеної житлової субсидії сім’ям,  які не повідомили структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміни які могли вплинути на призначену раніше субсидію протягом 30 календарних днів з дня їх виникнення –14 громадян.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії 2-м громадянам та 14 - ти громадянам про припинення надання раніше призначеної житлової субсидії;

27.02.2020 в залі засідань відбулось робоче засідання районної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання;

27.02.2020 управління праці та соціального захисту населення проведено навчання посадових осіб;

28.02.2020 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 9 громадян щодо призначення внутрішньо переміщеним особам: щомісячної адресної допомоги, державних соціальних допомог.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат 9 внутрішньо переміщеним особам;

28.02.2020 у зал засідань відбулось засідання ліквідаційної комісії КП «Криворізька друкарня»;

29.02.2020 "Масляна 2020".

ІНФОРМАЦІЯ:

Інформація
служби у справах дітей про роботу за тиждень з 24.02 – 28.02.2020

Протягом тижня фахівцями служби забезпечено представництво органу опіки та піклування щодо захисту прав дітей у 4-ьох судових засіданнях з питань соціального захисту дітей та захисту їх житлово-майнових прав.

У рамках проведення рейдових заходів «Діти, що опинились у складних життєвих обставинах» службою проведено моніторинг умов утримання та виховання 4-х дітей, що виховуються у 3-х родинах вищевказаної категорії. За підсумками проведення інспектувань забезпечено аналіз стану виконання батьками своїх обов’язків по догляду за дітьми, проведено перевірку умов утримання та виховання дітей, а також  розглянуто питання доцільності застосування відносно  батьків дітей заходів адміністративного впливу.

Забезпечено проведення індивідуально-профілактичної роботи та надання консультативних послуг 2 дітям та 5 батькам з питань дотримання вимог чинного законодавства  щодо утримання та виховання дітей, профілактики порушень вимог освітнього законодавства, запобігання вживання батьками алкогольних напоїв.

 Упродовж тижня службою у справах дітей спільно із відділенням ювенальної превенції Металургійного ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області проведено три рейдових заходи «Діти вулиці». Фактів перебування дітей без догляду дорослих або неповнолітніх, що вчинили адміністративні правопорушення,   не встановлено.  Також вилучено 3 дітей у батьків, яких Дзержинським райсудом позбавлено батьківського піклування.

 У рамках проведення претензійної роботи по відношенню до батьків, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків, на адресу районного відділення поліції направлено пакет компроментуючих матеріалів щодо застосування по відношенню до особи бездіяльність якої призвела до випадку бездоглядності її малолітніх дітей та затримання останніх співробітниками Довгинцівського ВП КВП ГУ НП в Дніпропетровській області,  заходів адміністративного впливу передбаченого дією ст. 184 КУпАП. Крім того, відносно даної особи ведеться збір матеріалів  на позбавлення її батьківських прав через наявність фактів систематичного ухиляння від виконання батьківських обов’язків.  

З метою профілактики порушень учнями та їх батьками вимог освітнього законодавства, правил поведінки учнів та порушень останніми Статуту закладу загальної середньої освіти службою у справах дітей виконкому районної у місті ради спільно із адміністрацією КЗШ № 15 забезпечено організаційну підготовку та проведення засідання Єдиного дня профілактики з дітьми, що потребують посиленої педагогічної уваги. Під час проведення заходу розглянуто питання поведінки та стану дотримання вимог освітнього законодавства з боку 8 дітей з числа учнів вищевказаного загальноосвітнього навчального закладу.

 

Відділ культури

Вітаємо піаністів КПМНЗ «КММШ №1» КМР, учасників Регiонального конкурсу «Юний вiртуоз», які здобули призові місця в номiнацii «Полiфонiя та п‘єса»:

Притула Дана-3 мiсце (викл.Пупкова Г.М);

Педенко Володимир-3 мiсце (викл. Прожогiна Е.В). Бажаємо подальших здобутків та творчих успіхів!

6_02.03.2020.jpg7_02.03.2020.jpg

Відділ культури

21-23 лютого 2020 року відбувся 46-й фестиваль духової академічної музики «Чарівна флейта» в рамках Відкритого всеукраїнського фестивалю «Дніпровські сурми».

Вітаємо учнів КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4» КМР, викладачів та концертмейстерів з чудовими результатами

Бузько Святослав (тромбон) – Гран-прі

викл. Калюжний О.І.

конц. Коваленко А.В.

Бузько Богдан (труба) – І місце

Залозний Даніїл (тенор)- І місце

Худаковський Едуард (труба) – ІІ місце

Кабаченко Семен (труба) – ІІ місце

викл. Парфьонов А.В.

конц. Дьоміна О.В.

Булахов Богдан (труба) – ІІ місце

Кльопа Роман (тромбон) – ІІ місце

Сидоренко Андрій (туба) – ІІ місце

Булахов Михайло (труба) – ІІІ місце

Василенко Марія (флейта) – ІІ місце

викл. Карпенко Н.Г.

конц. Прожогіна Е.В.

Красуля Софія (флейта) – ІІ місце

Михайліченко Матвій (кларнет) – ІІ місце

викл. Онуфрієнко В.В.

конц. Осетрова О.І.

Бажаємо нашим учням та викладачам ніколи не зупинятись на досягнутому, йти тільки вперед за новими перемогами та яскравими враженнями у супроводі мелодії натхнення!

8_02.03.2020.jpg9_02.03.2020.jpg

10_02.03.2020.jpg

Відділ культури

І знову зустрічі з малечею, з групою подовженого дня сш 66. Напередодні 1 березня, Міжнародного дня котів, бібліотекарі Криворізької третьої дитячої бібліотеки підготували цікавий та пізнавальний захід.

Діти заздалегідь та ретельно готувалися до зустрічі. Яскраві малюнки, віршики про котів, колискові, загадки, розповіді про своїх улюбленців стало яскравою родзинкою нашого заходу.

За активну участь у різних іграх та конкурсах діти отримували призи, яскраві закладки з зображеннями котиків і не тільки.

11_02.03.2020.jpg12_02.03.2020.jpg

13_02.03.2020.jpg

"Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо!"

1_02.03.2020.jpg2_02.03.2020.jpg

3_02.03.2020.jpg4_02.03.2020.jpg

5_02.03.2020.jpg

 

Вид новин: