16.06.2022-25.06.2020

Діяльність  органів місцевого самоврядування

ІНФОРМАЦІЯ:

Протестна динаміка.

Громадські організації, політичні партії та релігійні громади активність не виявляли.

16.06.2020 відбувся мітинг біля пам’ятника «Козак Кривий Ріг». Мета заходу-вимога щодо оголошення результатів конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Орієнтовна кількість учасників близько 100 чоловік.

Заходи по розбудові громадянського суспільства

З метою попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 заходи із залученням громадськості не проводились.

Щоденно здійснюється дезінфекція центральних вулиць, тротуарів та автошляхів, зупинок громадського транспорту Металургійного району.

  11.06.2020 проведено навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення.

  12.06.2020 відбулась районна церемонія покладання квітів до пам’ятника на честь бійців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України до Меморіальний комплекс на пр. Миру.

З повагою до полеглих героїв…

    12.06.2020 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 5 громадян щодо призначення внутрішньо переміщеним особам: щомісячної адресної допомоги.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат 5 внутрішньо переміщеним особам.

     
18.06.2020 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися питання щодо призначення  або відмову у призначенні житлової субсидії 5 громадянам району:

 - про призначення субсидії на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – 1 громадянин;

 - про призначення житлової субсидії у разі, коли в період, за який враховуються доходи, мали суму середньомісячної нарахованої заробітної плати менше від розміру мінімальної заробітної плати не більш як на 10 відсотків і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачено у розмірі, не меншому, ніж мінімальний, за всі місяці протягом зазначеного періоду – 1 громадянин;

 - про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають – 3 громадянина.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії 5-ти громадянам.

 

19.06.2020 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 7 громадян щодо призначення внутрішньо переміщеним особам: щомісячної адресної допомоги, державної соціальної допомоги та  про припинення адресної допомоги.

В результаті розгляду заяв, керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення соціальних виплат 6 внутрішньо переміщеним особам та 1 внутрішньо переміщеній особі про припинення адресної допомоги.

 

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Бажаємо, щоб ваші надії і мрії збувалися. Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення і стимул. Щоб кожен робочий день був кроком в бік професійного зростання і розвитку. Зі святом!

 

Шановні мешканці!

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16 КОНТАКТНИЙ ПРИЙОМ заявників у відділі реєстрації місця проживання громадян виконкому Металургійної районної у місті ради здійснюється ВИКЛЮЧНО за попереднім записом.

Консультації Ви можете отримати за телефоном 92-85-05

щодня, з 9-00 до 16-15, крім вихідних. Або звернувшись на електронну адресу: dzr.reestr@ukr.net та через портал державних послуг iGov.

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!

 

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Сьогодні ми схиляємо голови перед усіма невинними жертвами, яких забрала війна. Низький уклін і вічна слава кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для прийдешніх поколінь.

Ми пам'ятаємо. Ми сумуємо...

Урочисті церемонії покладання квітів, присвячені вшануванню пам’яті жертв війни в Україні.

8-45, Нікопольське шосе;

9-00, вул. Кооперативна,

9-30, привокзальна площа станції «Кривий Ріг»

10-00, меморіал Вічної Слави (сквер 60-річчя Перемоги

25.06.2020 проведено навчання посадових осіб управління праці та соціального захисту населення.

Увага!

 

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протоколу позачергового засідання Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради, встановлено порядок роботи прийому громадян виконавчого комітету Металургійної районної в місті ради з 8-00 до 16-30 годин у робочі дні.

 

Вид новин: