25.06.2020-09.07.2020

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу виконкому Металургійної районної у місті ради

станом на 25.07.2020 р.

 

Діяльність  органів місцевого самоврядування

 

ІНФОРМАЦІЯ:

 

 

Інформація про масові акції протесту.

 

Громадські організації, політичні партії та релігійні громади активність не виявляли.

22.07.2020 біля пам’ятника «Козак Кривий Ріг». Відбувся масовий захід «Протест проти легалізації наркотиків» Орієнтовна кількість учасників близько до 60 чоловік.

Фото: 31,32

 

 

22.07.2020 біля будівлі виконкому Криворізької міської ради кілька городян вийшли на акцію протесту «Проти онлайн-школи».

Фото: 33

 

 

Заходи по розбудові громадянського суспільства

 

З метою попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 заходи із залученням громадськості не проводились.

Щоденно здійснюється дезінфекція центральних вулиць, тротуарів та автошляхів, зупинок громадського транспорту, дитячих і спортивних майданчиків, лав для відпочинку Металургійного району.

ФОТО: 6

 

 

 

Про стан навколишнього природного середовища у  червні 2020 року

 

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у червні 2020 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що фактичні середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосфері міста у порівнянні з червнем  2019р. (в мг/куб.м):

- не перевищували норми та залишились без змін по фенолу (0,002 мг), аміаку (0,01 мг);

не перевищували норми та зменшились по діоксиду сірки (0,013мг), оксиду вуглецю (2 мг), оксиду азоту (0,02 мг).

 

ПОРІВНЯЛЬНА                 І Н Ф О Р М А Ц І Я

щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги

по Металургійному району

на 1 червня 2020 року та 1липня 2020 року

Загальна сума, виставлена до сплати населенню району за житлово-комунальні послуги (за даними ТОВ «Нова-Ком»):

Станом на 01.06.2020 р.

191 611,0

КПТМ "Криворіжтепломережа"

111 408, 5

КП "Кривбасводоканал"

38 453,7

ТОВ "Дніпропетровськгаззбут"

314,7

АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"

3 194,2

ТОВ "Екоспецтранс"

6 073,8

ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР"

19 968,6

інші постачальники послуг

12 197,5

   

Станом на 01.07.2020 р.

189 505,4 (- 2105,6 до 01.06.2020р.)

КПТМ "Криворіжтепломережа"

107 910,9 ( - 3497,6)

КП "Кривбасводоканал"

39 849,3 ( + 1395,6)

ТОВ "Дніпропетровськгаззбут"

-291,8 ( - 606,5)

АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"

3 230,2 (+36,0)

ТОВ "Екоспецтранс"

6 180,8 ( + 107,0)

ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР"

20 454,1 (+ 485,5)

інші постачальники послуг

12 171,9 (- 25,6 )

 

 

 

У районі ведеться роз'яснювальна робота щодо утримання прилеглих територій та домоволодінь в порядку та вивезення сміття...

Фото: 7,8

 

 

 

Проводився ремонт та модернізація дитячих майданчиків.

Відремонтовано останній дитячий майданчик із запланованих на поточний рік.

Фото: 1,2

 

 

 

 

В районі тривають роботи з корчування пнів.

Фото: 13,14,21,22,23,24,25

 

 

 

Спеціалісти відділу благоустрою виконкому Металургійної районної у місті ради проводять бесіди щодо забезпечення захисту довкілля, поліпшення санітарного стану міста та його благоустрою…

Фото: 26

 

 

 

Працівники комунальних сфер продовжують працювати в районі:

-покіс порослі та трави;

-збір випадкового сміття;

-спилювання та прибирання сухостою.

Фото: 3,9,10,17,19

 

 

 

Зробимо відпочинок дітей безпечним!!!

З настанням спекотної погоди, під час літніх канікул в умовах карантину збільшилась кількість випадків загибелі дітей на водних об’єктах міста.

У таких умовах одним із першочергових завдань всіх учасників оздоровчого процесу є недопущення бездоглядності, травматизму та загибелі дітей.

14 липня 2020 року у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося чергове засідання районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей і молоді в літній період 2020 року.

Під час засідання наголошувалося на необхідності організації безпечного відпочинку дітей, шляхом дотримання всіх карантинних вимог та проведення роз’яснювально - профілактичної роботи з батьками та дітьми щодо недопущення перебування дітей біля водойм і на воді без нагляду дорослих, про небезпеку відкритих вікон, про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (яри, кар’єри, глинища); про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та дорожнього руху, про шкідливість тривалого перебування на сонці тощо.

Всі учасники штабу отримали законодавчі документи та пам’ятки для батьків.

Фото: 11,15

 

 

 

 

 

 

 

 

У виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми.

Засідання провела завідувач відділу у справах сім’ї та молоді Малахова О.М. На засіданні були присутні начальник служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Кость Р.З., головний спеціаліст відділу освіти Леськів Д.М., представники управління праці та соціального захисту населення – Тарасенко М.В. та Балагланова О.Г., головний спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Металургійному районі Саломатіна М.М., начальник сектору превенції Металургійного відділення поліції КВП ГУНП в Дніпропетровській області В.Г. Джугостранський, адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів Металургійного району.

Основні питання які розглядалися на засіданні:

Робота з багатодітними сім’ями в умовах карантину.

Робота з сім’ями з питання організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення бездоглядності, травматизму та загибелі дітей під час літніх канікул в умовах карантину.

Про стан профілактичної роботи з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих умовах.

Проблемні питання, які виникають при роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, в умовах карантину.

Профілактика домашнього насильства.

Соціальні виплати сім’ям в умовах карантину.

Відділу освіти та адміністрації загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів доручено тримати на постійному контролі сім’ї, які перебувають у зоні ризику (особливо звернути увагу на сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні, малозабезпечені сім’ї, сім’ї, де дітей виховує один з батьків), шляхом дистанційного спілкування (телефонний зв’язок, соціальні мережі) організувати широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань запобігання та протидії домашньому насильству, а також дотримання правил техніки безпеки.

Фото:16

 

 

 

Шановні металурги!

Вітаємо Вас з професійним святом!!!

У металургію йдуть люди сильні, вольові, вперті. Тільки таким підпорядковується гарячий метал.

Нехай Ваші серця будуть гарячими, як розплавлене золото, воля – незламною, як титан, нерви міцними, як сталеві канати, а здоров’я могутнім, як танкова броня!

Фото:29

 

 

 

Ні домашньому насильству!

Домашнє насильство – проблема багатьох країн, в тому числі й України, і воно може проявлятися в різних формах. Оскільки населення змушене перебувати вдома під час карантину, ситуація може загострюватися ще більше.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», домашнє насильство – це дії фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, скоєні в родині чи в межах місця проживання, які призводять до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

Дія цього закону поширюється не тільки на подружжя та їх дітей, а й на таких осіб:

колишнє подружжя;

 наречені;

мати (батько) або діти одного з подружжя (колишнього подружжя) та інший з подружжя (колишнього подружжя);

особи, які спільно проживають (проживали) однією сім'єю, але не перебувають (не перебували) у шлюбі між собою, їхні батьки та діти;

особи, які мають спільну дитину (дітей);

батьки (мати, батько) і дитина (діти);

дід (баба) та онук (онука);

прадід (прабаба) та правнук (правнучка);

 вітчим (мачуха) та пасинок (падчерка);

рідні брати і сестри;

 інші родичі: дядько (тітка) та племінник (племінниця), двоюрідні брати і сестри, двоюрідний дід (баба) та двоюрідний онук (онука);

діти подружжя, колишнього подружжя, наречених, осіб, які мають спільну дитину (дітей), які не є спільними або всиновленими;

опікуни, піклувальники, їхні діти та особи, які перебувають (перебували) під опікою, піклуванням;

прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі, їхні діти та прийомні діти, діти-вихованці, діти, які проживають (проживали) в сім'ї патронатного вихователя;

інші родичі або особи які пов’язані спільним побутом за умови спільного проживання.

Умова спільного проживання щодо цих правовідносин не береться до уваги. Такі зміни в законі є позитивними, оскільки, приміром, припинення шлюбу не означає припинення насильства. Тепер один з колишнього подружжя у разі вчинення насильства має інструменти захисту та право на застосування спеціальних заходів протидії домашньому насильству.

Дуже важливо і те, що віднині дитина, яка не тільки зазнала домашнього насильства у будь-якій формі, а й  стала свідком (очевидцем) такого насильства, також визнається його жертвою і має право на всі відповідні соціальні, медичні, психологічні й правові послуги.

Звертаємо увагу, що за вчинення домашнього насильства передбачена відповідальність: адміністративна, цивільно-правова та, в особливо тяжких випадках, – кримінальна. І навіть карантин не може бути на заваді відповідальності за свої дії.

 

Куди звертатися у випадку домашнього насильства:

 

102 ― Національна поліція України;

1547 – безкоштовна «гаряча телефонна лінія» (цілодобово) з питань запобігання домашньому насильству - прийом звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства;

0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного) - Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України)

0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного) - Національна дитяча «гаряча лінія»;

0 800 213 103 – «гаряча лінія» координаційного центру з питань безкоштовної правової допомоги;

0 800 505 085 – «гаряча лінія» підтримки для жінок Дніпропетровської області (безкоштовно);

097 357 71 00 - Криворізький центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді;

096 966 43 89 - Кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства в сім’ї м.Кривого Рогу «З надією в майбутнє» (цілодобово).

З 2019 року став доступним новий онлайнкурс «Дім (не)безпеки. Освітній проект з протидії домашньому насильству» (https://nonviolence.ed-era.com), створений для боротьби з домашнім насильством. На даному курсі можна також пройти тест «Що для тебе насильство?» (https://nonviolence.ed-era.com/what-is-violence), адже часто кривдника виправдовує сама жертва. Усі бажаючі за допомогою онлайнкурсу мають змогу отримати розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Тексти, лекції та ілюстрації допоможуть розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство.

Висвітлення даного питання також можна знайти на сайті «Розірви коло» (https://rozirvykolo.org).

 

 

 

 

 

Діяльність  органів місцевого самоврядування

ІНФОРМАЦІЯ:

Протестна динаміка.

Громадські організації, політичні партії та релігійні громади активність не виявляли.

25.06.2020 відбувся мітинг біля пам’ятника «Козак Кривий Ріг». Мета заходу-вимога щодо оголошення результатів конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Орієнтовна кількість учасників близько 100 чоловік.

Заходи по розбудові громадянського суспільства

З метою попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 заходи із залученням громадськості не проводились.

Щоденно здійснюється дезінфекція центральних вулиць, тротуарів та автошляхів, зупинок громадського транспорту, дитячих і спортивних майданчиків, лав для відпочинку Металургійного району.

 

Інформація щодо проведеного засідання комісії по розгляду питань, пов'язаних  з призначенням населенню субсидій та пільг.

25.06.2020 відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов'язаних з призначенням населенню субсидій та пільг. На засіданні комісії розглядалися питання щодо призначення  або відмову у призначенні житлової субсидії 4 громадянам району:

 - про призначення субсидії на понаднормову площу житла (збільшену не більш ніж на 30% соціальної норми житла розрахованої для домогосподарства) непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – 2 громадянина;

 - про призначення субсидії виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які фактично в ньому проживають – 2 громадянина.

 В результаті розгляду заяв,  керуючись вимогами діючого законодавства, комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії 4-м  громадянам.

 

26.06.2020 На виконання рішень виконкомів Криворізької міської ради від 14.08.2019 №379 “Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу” та районної у місті ради від 18.09.2019 №276 “Про заходи з протидії несанкціонованій торгівлі на території району” 26.06.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради спільно зі співробітниками Металургійного районного відділення поліції Криворізького міського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено рейд щодо припинення функціонування осередків стихійної торгівлі продуктами харчування та тютюновими виробами на вул. Соборності ЗГТ "Ринок".

 

Виконком Металургійної районної у місті ради вітає всіх

з Днем Молоді!!!

Це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Металургійний район багатий на талановиту молодь у всіх напрямках життєдіяльності. Студентська та робітнича молодь району є ініціаторами та активними учасниками різноманітних молодіжних проектів та програм.

Бажаємо усім, хто молодий не лише роками, але й духом, міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежності в думках. І, звичайно, драйву та сил втілити в життя те, до чого ви прагнете!

 

З Днем Конституції України!

Сердечно вітаємо з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

Конституція це найважливіший правовий документ будь - якої держави, яка єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

З нагоди визначного державного свята щиро зичимо всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав.

Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї

 

Увага!

НЕ ПАЛИ суху рослинність і сміття !!! не завдавай шкоди собі та природі

 

Ведеться активна робота зі скошення трави в районні.

В районі розпочато будівництво майданчика під сміттєві баки по вул. Нахімова 24

У районі проводяться рейди щодо виявлення порушень у сфері благоустрою.

Зокрема особлива увага приділяється території приватного сектору.

Проводяться наради, бесіди з головами квартальних комітетів про виконання жителями кварталів правил благоустрою, рознесення попереджень щодо утримання прилеглих територій та домоволодінь в порядку.

В районі поетапно проводиться ремонт та модернізація дитячих майданчиків.

Наразі відремонтовано 8 дитячих майданчиків із запланованих 9 на поточний рік. Оновлені майданчики дозволять дітям району активно заповнити своє дозвілля рухливими іграми.

На території закладів освіти району немає місця для карантинних рослин. Адже безпека дітей – понад усе. Перш за все – керівник кожного закладу відповідальний за те, щоб територія відповідала нормативним вимогам. Працівники закладів, якщо виявляють амброзію та інші карантинні рослини, знищують їх відразу.

На прохання мешканців ми встановили зупинку громадського транспорту «СТАНЦІЯ КРИВІИЙ РІГ» Сучасно, стильно, модно!

У дворах за адресою вул. Галатова, 14 відремонтували спортивний майданчик.

Спеціалісти відділу благоустрою виконкому Металургійної районної у місті ради проводять бесіди щодо забезпечення захисту довкілля, поліпшення санітарного стану міста та його благоустрою…

 

 

Вид новин: