30 вересня - День усиновлення

Шановні мешканці району!

Відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року, 30 вересня в Україні щорічно відзначається  День усиновлення. Цей день збігається в часі з християнським святом Віри, Надії, Любові. У нашій країні усиновлення є пріоритетною формою сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Мама і тато - два міцних крила в долі дитини, які огорнуть своїм теплом, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її. Діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наше спільне завдання, обов'язок кожної людини, суспільства, держави. 

Усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклу- вальники! Прийміть найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливі-ше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця!

Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя! Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити її до себе,  погладити по голівці,  взяти за руку. Можливо саме на Вас вона чекала від самого народження. 

Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття Вашої родини.

З  повагою, служба у справах дітей

З питань влаштування дітей до сімейних форм виховання просимо звертатися до служби у справах дітей виконкому Металургійної районної у місті ради

 

Вид новин: