28.05.2021-06.06.2021

28.05.2021 Сторожуку Анатолію Васильовичу, Герой Соціалістичної праці було присвоєно звання Почесний громадянин міста Кривого Рогу

Вся трудова діяльність Сторожука А.В., починаючи з 1967 по 1995 рр. пройшла на металургійному комбінаті "Криворіжсталь". За період тривалої праці Анатолій Васильович безпосередньо брав участь в освоєнні проектних потужностей найбільших на той час у світі прокатних станів, встановленні на них світових рекордів змінної та добової прокатки металу. Свої професійні знання і виробничий досвід Анатолій Васильович постійно передавав молодим робітникам, виховав не одне покоління операторів прокатки високого класу.

За самовіддану працю і виробничі успіхи Сторожук А.В. відзначений численними державними нагородами, в тому числі:

- орденом Трудового Червоного Прапора у 1974 році;

- орденом Жовтневої революції у 1981 році.

У 1984 році Сторожуку А.В. присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордену Леніна та золотої медалі "Серп і молот".

Крім зазначеного, Анатолію Васильовичу присвоєно ряд почесних звань: "Почесний металург", "Кращий наставник молоді", "Кращий прокатник Кривбасу", його ім'я занесено в книгу Трудової Слави Дніпропетровщини.

З 1979 по 1995 рр. обирався депутатом Криворізької міської ради, головою постійної комісії міськради.

Металургійна районна у місті рада та її виконавчий комітет щиро вітають Сторожука Анатолія Васильовича з присвоєнням звання Почесний громадянин міста Кривого Рогу.

Бажаємо міцного здоров’я довгих років життя, добробуту та процвітання.

27.05.2021 року виконком Металургійної районної у місті ради на виконання протоколу проведення наради з керівниками ринків з питання впорядкування ринкової торгівлі у виконкомі Криворізької міської ради

проведена оперативна нарада з керівництвом Центрального ринку (вул. Соборності, 29к) за участю заступник голови Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Вовкозуба щодо впорядкування ринкової торгівлі. Зустріч проходила із залученням представників Криворізького міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Серед питань, що розглядалися:

- заходи щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (масочний режим, температурний скринінг продавців із веденням щоденного обліку, наявність санітайзерів, корегування формату оголошень через гучномовець щодо дотримання протиепідемічних заходів);

- вирішення питання приставних столів, що звужують прохід для покупців, на овочевих рядах;

- контроль за лабораторним дослідженням торгівельної продукції;

- реконструкція (розширення) сміттєвого майданчика на прилеглій до ринку території;

- капітальний ремонт бетонної підлоги в критому м’ясному павільйоні (без зупинки торгівельної діяльності);

- ремонт асфальтобетонного покриття на овочевих рядах та інші питання.

26.05.2021 Відбулась ІV сесія Металургійної районної у місті ради, де були вирішені питання життєдіяльності району.

26.05.2021З нагоди Дня банківських працівників, вручено міські нагороди працівникам банківських установ району за сумлінну та плідну працю.

26.05.2021 З нагоди 25-річчя від дня утворення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради, вручено грамоти та подяки працівникам закладу за сумлінну та плідну працю.

Вид новин: