11.06.2021-25.06.2021

Заходи по розбудові громадянського суспільства

 

25.06.2021

Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Приємно сьогодні констатувати, що українська молодь прогресивна, мисляча, творча, постійно прагне пізнавати незвідане, висувати перед собою максимальну мету і досягати свого.

Саме від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави.

Щиро бажаємо не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день! Зичимо щастя на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться мрії та назавжди збережеться у серці романтика студентського життя.

З Днем молоді!

 

24.06.2021 в районі триває робота з ліквідації місць стихійної торгівлі.

Силами Громадського формування "ЗУБР" проведений черговий рейд на прилеглій до Центрального ринку території.

Незаконна торгівельна діяльність припинена. Всім торгуючим запропоновано передислокуватися на торгові ряди Центрального ринку на пільгових умовах (з мінімальним ринковим збором).

Територія зупинки громадського транспорту приведена до ладу.

 

24.06.2021 на виконання рішення виконкому Криворізької міської ради від 12.03.2020 № 112 «Про превентивні заходи з легалізації «тіньової» зайнятості працівників сфери малого підприємництва» у виконкомі Металургійної районної у місті ради проведено засідання робочої групу з питань детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

 

24.06.2021 в районі спільно з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  встановлено бетонні півсфери для недопущення порушення правил паркування, зокрема на зелених зонах району.

 

23.06.2021 у взаємодії та за участю дільничих офіцерів поліції, представників Громадського формування "ЗУБР", відділу розвитку підприємництва  Металургійного виконкому наведений благоустрій та приведено до санітарних норм території, у тому числі прилеглі до проїжджої частини:

- зупинка громадського транспорту " Центральний ринок" по вул.Соборності;

- зупинка громадського транспорту "Станція Червона" по вул.Криворіжсталі;

- зупинка громадського транспорту "1-а міська лікарня" по вул.Святогеоргіївська;

- біля магазину "АТБ" поблизу зупинки громадського транспорту "Восход" по вул.Соборності.

 

22.06.2021 на знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в районі відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу Вічної Слави (сквер 60-річча Перемоги), в якій взяли участь керівництво району, депутати та районна організація ветеранів. Також квіти були покладені до пам’ятних знаків та братських могил загиблим воїнам розташованих на території району.

 

19.06.2021 за участю представників Громадське Формування Зубр, продовжується робота щодо відпрацювання місць стихійної торгівлі на прилеглій до ринку території.

Лише 06:30 суботнього ранку, а вже є бажаючі зайняти кращі місця на зупинці громадського транспорту "Центральний ринок".

Ранкове відпрацювання почалось із вивезення "торгівельного обладнання" (кустарних прилавків).

 

18.06.2021 від імені голови Металургійної районної у місті ради Геннадія Шаповалова особовий склад Відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції ГУНП України в Дніпропетровській області привітав та вручив грамоти кращим дільничим офіцерам поліції заступник голови Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Вовкозуб.

 

18.06.2021 привітали кращих медичних працівників району з нагоди Дня медичного працівника за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток сфери медичного обслуговування населення району.

 

17.06.2021 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради спільно з  представниками відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи  апарату міської ради і виконкому, відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області на виконання рішення виконкому Криворізької міської ради від 14.08.2019 №379 “Про заходи з протидії несанкціонованій  торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу” проведено рейд щодо припинення функціонування осередків стихійної торгівлі продуктами харчування  на ЗГТ "Восход", вул. Соборності.

 

17.06.2021 року виконкомом Металургійної районної у місті ради  проведено виїзну нараду з керівництвом  оптово-ринкового комплексу ТОВ “Еліт Бізнес”  (вул. Вокзальна,26а) з питання впорядкування ринкової торгівлі  

 за участю заступника голови Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради  Ігоря Вовкозуба, представників управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, Криворізького міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області

Серед питань, що розглядалися:

- заходи щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (масочний режим, температурний скринінг продавців із веденням щоденного обліку, наявність санітайзерів);

-  забезпечення додатковими контрольними вагами;

- поновлення розмітки для торгуючих на території ринку;

- посилення контролю щодо проходження медичного огляду торгуючими;

 - контроль за лабораторним дослідженням торгівельної продукції;

- здійснення ремонту асфальтобетонного покриття;

-  утримання пожежного гідранту в належному стані.

 

ПОРІВНЯЛЬНА    ІНФОРМАЦІЯ

щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги

по Металургійному району

на 1 травня 2021 року та 1червня 2021 року

Загальна сума, виставлена до сплати населенню району за житлово-комунальні послуги (за даними ТОВ «Нова-Ком»):

                                                                                                       тис. грн. 

Станом на 01.05.2021 р.

   252  967,9  

КПТМ "Криворіжтепломережа"

157 203,2

КП "Кривбасводоканал"

43 773,4

ТОВ "Дніпропетровськгаззбут"

5 470,3 

АТ "ДТЕК  ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"

3 466,6 

ТОВ "Екоспецтранс"

6 953,0 

ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР"

24 141,3

інші постачальники послуг

11 960,1  

 

 

Станом на 01.06.2021 р.

   237 475,7  (- 15 492,2 тис. грн. до  01.05.2021р.) 

КПТМ "Криворіжтепломережа"

144 061,3  ( - 13 141,9 )

КП "Кривбасводоканал"

44 522,4   (+ 749,0 )

ТОВ "Дніпропетровськгаззбут"

4 20,2   ( - 1 262,1)

АТ "ДТЕК  ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"

1450,9 ( - 2015,7 )

ТОВ "Екоспецтранс"

7 272,0  ( + 319,0)

ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР"

24 427,9  (+ 286,6 )

інші постачальники послуг

11 532,9    (- 427,2 )

 

14.06.2021 до Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України в районі відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника героям АТО.

 

11.06.2021 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» Криворізької міської ради, з метою розвитку та популяризації авіамодельного спорту, розвитку конструкторських здібностей, підвищення рівня технічної та практичної майстерності учнівської молоді  відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту «Avia Models Maker-2021» (Криворізька базова територія).

 У змаганнях взяли участь 11 вихованців з 5 закладів позашкільної освіти

 м. Кривого Рогу та м. Нікополя.  Кривий Ріг представляли вихованці закладів позашкільної освіти: КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР, КПНЗ «СЮТ Тернівського району» КМР, КЗПО «ЦПО «Терни» КМР, КПНЗ «ЦПО «Зміна».

 Змагання проходили у 2 етапи:

- виготовлення моделі метального пінопластового планера та літака з гумовим двигуном;

- запуски моделей на тривалість польотів.

 За результатами даних змагань у командній першості чемпіоном стала команда вихованців КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР (кер. Федоров В.П.), II місце – команда вихованців КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» (кер. Березюк О.П.), III місце - команда вихованців КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР (кер. Фалько С.О.).

Переможці нагороджені кубками, медалями та грамотами КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді».

 

11.06.2021 відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні комісії розглянуто заяви від 10 громадян щодо призначення та припинення внутрішньо переміщеним особам: щомісячної адресної допомоги; інформацію з єдиної Web- орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Обліку ВПО» по 1 внутрішньо переміщеній особі про припинення адресної допомоги.

 

 

Вид новин: