27.09.2021-08.10.2021

08.10.2021 в приміщенні МКЗК "Народний дім" відбувся районний урочистий захід "Свято трудової слави", на якому були присутні ветерани праці Металургійного району, члени  районної організації ветеранів м. Кривого Рогу, громадськість району,  робоча молодь  та студенти.

Служба у справах дітей виконкому районної у місті ради повідомляє, що упродовж 05.10.-06.10.2021 фахівцями служби забезпечено організацію та проведення наступних заходів профілактичного спрямування:

-участь у проведенні Єдиних днів профілактики правопорушень серед учнів у закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти (КЗШ №7, КГ № 56, ЦППРК №1). Даними заходами (проведенням індивідуально-профілактичної роботи з дітьми та їх батьками, визначенням доцільності застосування заходів адміністративного впливу передбачених дією ст. 184 КУпАП) охоплено загалом 9 здобувачів загальної середньої освіти середнього та старшого шкільного віку, а також 5 здобувачів професійно-технічної освіти з числа дітей облікових категорій, дітей, які були помічені у порушенні вимог освітнього законодавства, правил внутрішнього розпорядку освітніх установ, а також їх Статуту, правопорушень тощо.

 Крім того у рамках заходів щодо запобігання   поширення у підлітковому середовищі протиправної поведінки, правопорушень, а також  інших суспільно-небезпечних діянь службою у справах дітей виконкому районної у місті ради спільно із адміністрацією Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування забезпечено організацію та проведення інформаційної зустрічі із здобувачами професійно-технічної освіти, що потребують посиленої педагогічної уваги. Заходом було охоплено 30 осіб неповнолітнього віку. У даному заході взяли участь служба у справах дітей виконкому районної у місті ради, а також  співробітники відділу зв’язків із громадськістю  Криворізького полку патрульної поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та відділення ювенальної превенції ВП № 2 КРУП ГУ НП в Дніпропетровській області.

07.10.2021року  було проведено рейд по житловому масиву «Победа» за участю голови квартального комітету № 14.  Мешканцям будинків приватної забудови надано роз’яснення щодо утилізації листви та сухої рослинності, а саме створивши на території домоволодінь компостні ями або складування залишків у мішки для подальшого їх вивезення ТОВ «Екоспецтранс». У рейді приймали участь керівники виконкому Металургійної районної у місті ради, відділ благоустрою та житлової політики, представник управління екології виконкому Криворізької міської ради, силові органи та представники ЗМІ.

06.10.2021 у  Центральній дитячій бібліотеці на  Поштовій пройшов цікавий захід, ініціатором якого стала театральна студія «Березень» на чолі з керівником Солнцевою С.В. Театральна студія від щирого серця та з любов` ю подарувала Дитячій бібліотеці прекрасну книгу “Літопис майбутнього України», яка була видана до 30- річчя  Незалежності України. Книга цікава тим, що в неї увійши історії творчих колективів  свієї України.

06.10.2021 року малеча ДВНЗ №  13  завітала до дитячої бібліотеки-філіалу № 3 на пізнавально-розважальний ігровий майданчик "Жабаstory".

05.10.2021 для маленьких мешканців району на набережній у парку ім. Богдана Хмельницького встановлено майданчик для ігор.

05.10.2021 у районі з’явився ноаий сучасний майданчик біля будинку 19 по вул. Віталія Матусевича.

05.10.2021 в рамках реалізації проекту «Встановлення сучасного розвиваючого ігрового комплексу для дітей молодшого та середнього віку» на пр. Миру,28 Громадського бюджету 2021 завершені роботи по встановленню дитячого майданчика.

04.10.2021 Художня школа N1 імені О.Васякіна відкрили дві виставки творчих робіт учнів викладачів: Оксани Колос "Світ природи", Лариси Дядченко "Творчий портрет". Експозиція з картин, рельєфів та скульптурних портретів прикрасили нашу школу.

04.10.2021 Дитяча бібліотека 9«Green planet» до всесвітнього деню захисту тварин  підготували для своїх користувачів огляд найцікавіших дитячих книжок, здатних не просто відчинити двері до таємничого й дивовижного світу природи та розповісти про тварин  і  переконати у тому, що усі вони – великі та маленькі, повзкі та слизькі, волохаті та хвостаті, вухаті та зубаті – заслуговують на нашу любов та повагу, а деякі з них буквально потребують допомоги.

04.10.2021 відбулася перша відправка  призовників до обласного територіального центру комплектування та соціальної  підтримки у місто Дніпро для формування їх у команди та відправлення до місць проходження строкової ві1йськоовї служби.

04.10.2021 в рамках реалізації громадського проєкту «Відновлення покриття площі біля Братської могили радянських воїнів» у сквері 60-річчя Перемоги на вул. Вадима Гурова виконані роботи з облаштування та відновлення покриття.

01.10.2021 для найдостойніших представників криворізької молоді 2003 року народження та старших, в Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (військоматі) відбулося перше засідання призовної комісії. В ході якого, на підставі результатів проходження медичної комісії та відповідних документів, були узгоджені всі питання щодо подальшого формування команд і відправлення їх до Дніпропетровського обласного територіального ЦК та СП з подальшим розподіленням по військовим частинам.

 

Про стан навколишнього

природного середовища у вересні 2021 року

Спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, які проводились у вересні 2021 року лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря у м. Кривому Розі, показали, що фактичні середньомісячні концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі міста (в мг/куб.м):

- в порівнянні з середньодобовими гранично – допустимими концентраціями не перевищували норми по діоксиду сірки (0,018 мг, при нормі 0,05 мг), оксиду вуглецю (1 мг, при нормі 3 мг), оксиду азоту  (0,02 мг, при нормі 0,06 мг), фенолу (0,002 мг, при нормі 0,003 мг), аміаку (0,01 мг, при нормі 0,04);

-   в порівнянні з вереснем  2020 не перевищували норми та залишились без змін по аміаку.

30.09.2021  проведено регулярні рейди щодо недопущення стихійної (незаконної) торгівлі за адресами: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

 

26.09.2021 у приміщенні виконкому Металургійної районної у місті ради відбулись урочисті заходи, присвячені Дню працівників освіти! Зі словами привітань та найщиріших побажань до освітян звернувся виконуючий обов'язки голови районної у місті ради, заступник голови Металургійної районної у місті ради Павло Орестович Гивель. Грамотами Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами, подяками виконкому та солодкими подарунками на заході відзначено колективи, керівники та педагогічні працівники дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх закладів району!

Атмосферу свята для освітян створили виступи найкращих творчих колективів  закладів освіти і культури району!

 

29.09.2021 до КЗ"ДНЗ (ясла-садок)129"КМР завітали поліцейські, які розказали про правила дорожнього руху. Зустріч була дуже цікава та повчальна.

 

29.09.2021 в районі продовжена робота щодо припинення та недопущення незаконної торгівлі за адресами: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

 

29.09.2021 з 13:55 проведена комплексна перевірка територіальної системи центрального оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу «УВАГА ВСІМ!» та подальшою передачею мовної інформації для населення через засоби масової інформації.

 

28.09.2021 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради спільно з  представниками відділення поліції №2 Криворізького районного управління  поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено  рейд щодо припинення функціонування осередків стихійної торгівлі на території району. 

 В ході рейду складено адміністративний протокол за  ст. 152 КУпАП "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" (вул. Мистецька, 11 магазин "Насолода"). Робота в даному напрямку триває.

 

28.09.2021 в тісній взаємодії представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничих офіцерів поліції продовжена робота щодо недопущення незаконної торгівлі на зупинках громадського транспорту.

 

27.09.2021 в взаємодії представників відділу розвитку підприємництва Металургійного виконкому, Громадського формування «ЗУБР» та дільничих офіцерів поліції продовжена робота щодо недопущення незаконної торгівлі на зупинках громадського транспорту: «Центральний ринок» по вул. Соборності, «1-а міська лікарня» по вул. Святогеоргіївська, «Червона» по вул. Криворіжсталі, та «Восход» біля магазину «АТБ» по вул. Соборності.

 

 

 

Вид новин: