15.11.2021-21.11.2021

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, відбулася церемонія покладання квітів до меморіальних дошок загиблим військовослужбовцям та пам’ятних знаків загиблим воїнам, розташованих на території району. Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

 

17.11.2021 відбулось чергове засідання виконавчого комітету Металургійної районної у місті ради на якому серед основних розглядалося питання «Про роботу виконкому щодо здійснення самоврядного контролю за станом та охороною земель»

 

Кожній дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Дитина повинна жити в сім`ї, де її оточує батьківська любов і турбота. Але, на превеликий жаль, не всім діточкам щастить зростати в атмосфері любові та турботи.

Протягом року спеціалістами служби у справах дітей Металургійної районної у місті ради  поставлено на первинний облік 22 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 13 дітей-влаштовано під опіку, стосовно 3 дітей – до комунальних закладів, 1 дитина влаштована в ДБСТ, в притулку перебуває 5 дітей, які будуть влаштовані до сімейних форм виховання.

На даний час на обліку в службі у справах дітей перебуває 86 дітей, які влаштовані під опіку, піклування, 31 усиновлена дитина. В районі функціонує 1 ДБСТ та 5 ПС, в яких виховується 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вид новин: