22.12.2021-24.12.2021

«Як козаки Новий рік шукали»

24.12.2021 Сьогодні в творчому центрі «Палац культури металургів» Святково-розважальна програма «Як козаки Новий рік шукали»

Незаконна стихійна торгівля

 24.12.2021 продовжується щоденна рейдова робота за участю спеціалістів відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради та Громадського формування "ЗУБР" щодо недопущення незаконної стихійної торгівлі в Металургійному районі за адресами: вул. Соборності ЗГТ "Ринок" та ЗГТ "Восход", вул. Святогеоргіївська ЗГТ "1-а міська лікарня" та вул. Криворіжсталі ЗГТ "Червона". Вході проведення роботи порушень не виявлено.

Засідання районної комісії з питання забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання

23.12.21 у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося засідання районної комісії з питання забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних розрахунків за їх споживання, за участю представників підприємств постачальників житлово- комунальних послуг КПТМ"Криворіжтепломережа", КП "Кривбасводоканал" та ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР"

50- річчя з дня заснування центру науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району

23.12.2021 в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району відбулись урочисті заходи з нагоди 50- річчя з дня заснування закладу.

Атмосфера заходу нагадувала зустріч друзів у теплому колі. Фільм відзнятий до ювілею яскраво відобразив усі історичні сторінки життя закладу від заснування до сьогодення. Згадали усіх керівників, які очолювали центр з 1971 року. Велику повагу і вдячність висловили існуючому трудовому колективу та директору - Вікторії Долгановій, яка вже понад 19 років очолює заклад.

З вітаннями та цінними подарунками на урочистості завітали почесні гості - голова Металургійної районної у місті ради Геннадій Шаповалов та заступник голови районної у місті ради Павло Гивель.

З найкращими побажаннями та цінними подарунками долучилась до привітань головний спеціаліст департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради - Галина Мотижинець. Святкові побажання продовжили лунати на адресу ювіляра від працівників районного відділу освіти, методистів міського палацу дитячої творчості "Горицвіт", керівників закладів позашкільної освіти міста.

Вітання продовжили творчі колективи району, талановиті випускники та колишні працівники, що починали розвиток закладу, ще з початку його створення!

23.12.2021 у міському комунальному закладі культури «Народний дім» пройшла театралізована новорічна виставка «Ялинка Збирає друзів»

ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ НЕЗАКОННОЇ СТИХІЙНОЇ ТОРГІВЛІ

23.12.2021 Продовжується щоденна рейдова робота за участю спеціалістів відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради та Громадського формування "ЗУБР" щодо недопущення незаконної стихійної торгівлі в Металургійному районі за адресами: вул. Соборності ЗГТ "Ринок" та ЗГТ "Восход", вул. Святогеоргіївська ЗГТ "1-а міська лікарня" та вул. Криворіжсталі ЗГТ "Червона". Вході проведення роботи порушень не виявлено.

ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ

23.12.2021 Художня школа N1 імені О.Васякіна, м. Кривий Ріг Напередодні новорічних свят у міському виставочному залі відкрилася виставка творчих робіт учнів викладача образотворчого мистецтва Світлани Букрєєвої "Різдвяні свята".

АКЦІЇ «СТУДЕНТИ – ДІТЯМ»

23.12.2021 Новорічну казку дітям з особливими потребами (які навчаються на дому) подарували курсанти Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ. Мабуть, немає такої дитини, яка б з нетерпінням не чекала зими, новорічного свята та подарунків. А коли це свято відбувається у тебе вдома, а помічники Святого Миколая, одягненні у поліцейську форму, вітають гостинцями та довгоочікуваними подарунками (великими м’якими ведмедями) - це справжнє диво.

Відділ у справах сім’ї та молоді щиро вдячний кожному, хто долучився до створення новорічного дива в рамках районної акції «Студенти – дітям»

РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ

23.12.2021 В залі засідань відбулось робоче засідання районної комісії з питань забезпечення постачання енергоносіїв і своєчасних рахунків за їх споживання.

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ І ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

22.12.2021 Спільно з представниками ГУ ДПС у Дніпропетровській області проведено чергове засідання комісії з координації дій органів місцевого самоврядування і виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного та місцевого бюджетів. На засідання було запрошено 28 суб`єктів підприємницької діяльності району, у тому числі 16 з питання погашення податкового боргу та 12 з питання оформлення правоустановчих документів на землю.

За результатами проведеної спільної роботи до бюджету міста у поточному місяці надійшло 182,8 тис. грн., у тому числі в рахунок погашення заборгованості по:

- платі за землю – 154,3 тис. грн.;

- податку на нерухоме майно – 6,1 тис. грн.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ З БАГАТОДІТНИХ РОДИН МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ ТА ЇХ БАТЬКІВ

22.12.2021Близько 200 дітей з багатодітних родин Металургійного району та їх батьків відчули радість Новорічних свят, ставши учасниками театралізованої вистави у КЗСМО «Музична школа №4».

Свято стало можливим завдяки спільній організаційній роботі відділу у справах сім’ї та молоді, відділу культури.

Зі святом дітей привітали депутат міської ради Олександр Пискун, обласної ради - Вадим Щокін, заступники голови Металургійної районної у місті ради Павло Гивель та Наталія Касимова. Яскраві номери, ігрова та розважально-танцювальна програма, вручення солодких подарунків, фотосесія з казковими героями зробили свято по-справжньому новорічним та незабутнім.

Окрема подяка Олені Ковальській - директору музичної школи №4 , керівникам творчих колективів закладу за теплоту прийому, людяність та високо-професійну підготовку свята.

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО»

22.12.2021 Пройшла районна акція «Подаруй дитині свято» продовжує свій новорічний благодійний шлях. До ще однієї багатодітної родини району з розвагами та подарунками завітав студентський актив Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Щирі посмішки дітей, слова подяки та малюнки на згадку стали приємним бонусом для всіх учасників святкового дійства.

Відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Металургійної районної у місті ради координує проведення акції та висловлює слова подяки усім учасникам цієї прекрасної справи.

В районі продовжується щоденна рейдова робота за участю спеціалістів відділу розвитку підприємництва виконкому Металургійної районної у місті ради та Громадського формування "ЗУБР" щодо недопущення незаконної стихійної торгівлі в Металургійному районі за адресами: вул. Соборності ЗГТ "Ринок" та ЗГТ "Восход", вул. Святогеоргіївська ЗГТ "1-а міська лікарня" та вул. Криворіжсталі ЗГТ "Червона". Вході проведення роботи порушень не виявлено.

Шановні мешканці міста, звертаємо вашу увагу, що стихійна торгівля небезпечна для вашого здоров'я! Купуйте продукти харчування на спеціально облаштованих ринках та в продуктових магазинах!

Вид новин: