Об’яви

  07.05.2021

Шановні батьки новонародженої дитини!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) нагадує, що вже більше року в Україні діє експериментальний проект під назвою «єМалятко». Порядок надання комплексної послуги «єМалятко» (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини». Зазначеним Порядком визначено процедуру надання комплексної послуги «єМалятко», якою передбачено оформлення таких послуг:

 • державна реєстрація народження та визначення походження дитини;
 • реєстрація місця проживання;
 • призначення допомоги при народженні дитини;
 • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
 • внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
 • реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
 • видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;
 • визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
 • внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;
 • надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” за місцем проживання або перебування її отримувача;
 • надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Комплексна послуга «єМалятко» надається виключно за бажанням батьків дитини чи одного з них шляхом подання заяви про державну реєстрацію народження, що містить відомості, необхідні для надання вищезазначених послуг.

У разі виникнення  питань щодо отримання послуги «єМалятко» батьки новонародженої дитини можуть звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко                              

30.04.2021

Відділ реєстрації місця проживання громадян
нагадує про графік роботи
у святкові та передсвяткові дні

1,2,3,4 травня – вихідні дні

9,10 травня – вихідні дні

30 травня – з 08.00 до 15.30

8 травня – з 08.00 до 15.30

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

Нагадуємо, що прийом проходить за попереднім записом.

Консультації за телефоном

94-73-60

21.04.2021

З метою релізації проєкту "Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі" в рамках виконання меморандуму, про співробітництво між Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку німеччини і виконкомом Криворізької міської ради з 19.04.2021 в місті проходить відкрите соціологічне онлайн-опитування отримачів соціальних послуг.

Просимо пройти онлайн-анкету за посиланням                      https://forms.gle/2iAveynNYU8aJDHx5

16.04.2021

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА!

Порядком надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, затвердженим рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради від 19.02.2020 № 70 передбачається  надання матеріальної допомоги раз на рік у розмірі 3,0 тис грн коштом міського бюджету особам з інвалідністю з дитинства, які зареєстровані й проживають у м. Кривому Розі (у тому числі внутрішньо переміщеним особам) (надалі – заявник) і перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад (надалі – районні управління) або в територіальних органах Пенсійного фонду України.

           Для отримання  цієї допомоги особи з інвалідністю з дитинства або їх законні представники надають до районних управлінь особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних та пред’являють оригінали:

   1) паспорта заявника (сторінки 1, 2, з відомостями про реєстрацією місця проживання), у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);                       

           2) довідки  про  присвоєння  реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків (крім осіб, які через релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття  реєстраційного номера облікової картки та мають відмітку в паспорті про відмову від його прийняття);

   3) довідки медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про наявність інвалідності з дитинства;

  4)  документа, що підтверджує зміну прізвища особи з інвалідністю з дитинства (у разі наявності);

  5) рішення суду або  виконкому районної в місті ради про призначення опіки над особою з інвалідністю з дитинства (для опікунів,  піклувальників);

  6) довідки встановленого зразка про взяття на облік у м. Кривому Розі, виданої районними управліннями (для внутрішньо переміщених осіб).

   Прийом   заяв  районними  управліннями  здійснюється   щороку  до  01 грудня.

         У разі перебування одержувача  матеріальної допомоги  на повному державному утриманні допомога  не виплачується.

         З питання отримання допомоги звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, 16, к. 206, тел. 0684991433.

14.04.2021

Шановні керівники підприємств, установ та організацій
Металургійного району!

              На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» 28 квітня 2021 року в Україні  проводиться День охорони праці під гаслом «Передбачати, готувати та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Просимо Вас взяти активну  участь у підготовці та проведенні заходів по запобіганню травматизму, підвищенню рівня безпеки та покращенню умов праці робітників, разом з профспілковим комітетом провести наради, огляди-конкурси стану промислової безпеки «За безпечне робоче місце», «Краща виробнича дільниця (бригада)» з відзначенням та заохоченням переможців, провести онлайн конференції присвячені Дню охорони праці в Україні, оформити додаткові стенди наочної агітації, куточки з охорони праці, наповнивши їх тематичними матеріалами «Передбачати, готувати та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

 Пропонуємо вшанувати пам'ять осіб, загиблих на виробництві, інвалідів праці, відвідати їх сім’ї та по можливості надати їм матеріальну допомогу. Також пропонуємо провести конкурси дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2021 році.

14.04.2021

ЗБЕРІГАННЯ АТОТРАНСПОРТУ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮНА АВТОСТОЯНКА МІСТА

                            Органами місцевого самоврядування коштом бюджету Криворізької міської територіальної громади забезпечуються потреби осіб з інвалідністю, в тому числі з обмеженою здатністю до самостійного пересування, на безоплатне зберігання автотранспорту  для їх перевезення.

 

ДОВІДКОВО: Згідно зі статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» на всіх автостоянках незалежно від форми власності, які є суб’єктами господарської діяльності чи належать цим суб’єктам, на яких надаються послуги із зберігання транспортних засобів, що належать громадянам (крім автостоянок - гаражних кооперативів), і охороняються, облаштовуються місця для безоплатного зберігання (за рахунок коштів місцевих бюджетів) транспортних засобів. Кількість місць на автостоянці для безоплатного зберігання транспортних засобів встановлюється за поданням відповідного органу місцевого самоврядування відповідно до потреби з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

           Для забезпечення вказаної пільги на місцевому рівні, ухвалено рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів водіїв з інвалідністю, водіїв, які перевозять осіб з інвалідністю, та громадських організацій, підприємств, установ, організацій, які провадять діяльність у сфері соціального захисту населення, що є власниками транспортних засобів і перевозять осіб з інвалідністю», зі змінами.

              КОРИСТУВАЧІ (фізичні та юридичні особи – особи з інвалідністю та установи сфери соціального захисту, які мають у користуванні 1 транспортний засіб і перевозять осіб з інвалідністю й не мають власних гаражів або інших зручних для них місць зберігання автотранспорту) мають можливість, за певних умов, відповідно до рішень виконкомів районних у місті рад, зберігати безкоштовно автотранспорт на автостоянках міста, які належать суб’єктам господарювання, що оформили правовстановлюючі документи на земельні ділянки.

          ПІДСТАВА для надання на автостоянці місця для безоплатного зберігання транспортних засобів водіїв та організацій є видане районним управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради направлення.

      КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ: для отримання права на користування місцем для безоплатного зберігання транспортного засобу на автостоянці й направлення водії подають до районного управління праці та соціального захисту населення (надалі – УПСЗН) за зареєстрованим місцем проживання такі  ДОКУМЕНТИ, а саме:

 • заяву, заповнену водієм із зазначенням місця розташування автостоянки, на якій заявник виявив намір отримати місце для безоплатного зберігання транспортного засобу;
 • копію паспорта водія (з пред’явленням оригіналу);
 • копію пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, або посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», або довідку для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, в яких міститься запис про інвалідність (з пред’явленням оригіналу);
 • копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу                                   (з пред’явленням оригіналу);
 • копію посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії (з пред’явленням оригіналу).

  ОРГАНІЗАЦІЯ (ПІДПРИЄМСТВО, УСТАНОВА) подає до районного УПСЗН за місцем її державної реєстрації  такі  ДОКУМЕНТИ, а саме:

 • заяву за підписом керівника із зазначенням місця розташування автостоянки, на якій заявник виявив намір отримати місце для безоплатного зберігання транспортного засобу;
 • копію статуту (положення) організації, що засвідчена підписом керівника;
 • копію свідоцтва про реєстрацію організації, що засвідчена підписом керівника;
 • копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу  (з пред’явленням оригіналу);
 • копію посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії (з пред’явленням оригіналу);
 • інформаційну довідку про надання послуг особам з інвалідністю (кількість перевезень, їх маршрут, мета, кілометраж, періодичність протягом року (місяця), прізвище, ім'я, по батькові, підписи та номери телефонів осіб з інвалідністю, яким надавалися послуги з перевезення), засвідчену підписом керівника. Зазначена вимога поширюється тільки на організації недержавної форми власності.

12.04.2021

Шановні мешканці району!

14.04.2021 р. о 17-00 год. біля контейнерного майданчику за адресою вул. Травнева, 79, відбудеться схід громадян з питань використання контейнерних майданчиків мешканцями сектору приватної забудови.

 

Виконком Металургійної районної у місті ради

06.04.2021

Металургійний районний відділ шукає підприємців для вирішення питання працевлаштування суб’єктів пробації.

Задля безпеки в нашому суспільстві є дуже важливою складовою  успішна соціальна адаптація засуджених, адже труднощі у відновленні свого соціального статусу та повернення до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, повертаються на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів. Такі труднощі можуть також виникати у осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, перебуваючих на обліку  уповноважених органів з питань пробації. З метою забезпечення ресоціалізації таких осіб у громаді, є необхідність у залученні соціально відповідальних соціально відповідальних підприємців до вирішення питання працевлаштування суб’єктів пробації та засуджених, які відбувають покарання або звільняються з установ виконання покарань.  

За інформацією пропонуємо звернутися за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2 (каб. 103, 104, 105). Телефон 0962581438.

06.04.2021

Металургійний районний відділ шукає волонтерів.

           Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про пробацію». Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем проживання, роботи та навчання суб’єктів пробації; участь у складанні та реалізації виховної роботи із суб’єктами пробації; участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації; участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації; сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залучення їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності; сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням; участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

          Спільними зусиллям можна досягнути позитивних змін в житті суб’єктів пробації. Потрібно допомагати людям, які опинилися в тяжких життєвих обставинах та не знають, як самостійно їх вирішити.

              За інформацією пропонуємо звернутися за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Стрельникова, 2 (каб. 103, 104, 105). Телефон 0962581438.

05.04.2021

ПУНКТИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ «КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ»

До уваги мешканців району!

У зв’язку з запровадженням з 01 травня 2021 року для мешканців міста безоплатного проїзду у міському комунальному транспорті загального користування на підставі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця», запрошуємо мешканців району, які зареєстровані (обліковані) у Кривому Розі безкоштовно оформити «Картку криворіжця».

Пункти прийому документів для оформлення «Картки криворіжця»:

№ з/п

Пункти прийому

документів

Адреса

Режим роботи

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр. Металургів, 16

Понеділок-п’ятниця

8.00 - 12.30

13.00 - 16.00

2

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі" Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55

Понеділок-п’ятниця

8.30 - 12.30

13.00 - 16.30

3

Криворізька гімназія № 18 Криворізької міської ради

вул. Шиферна, 35

Понеділок-п’ятниця

9.00 - 15.00

4

Міський комунальний заклад культури «Народний дім» Криворізької міської ради

вул. Криворіжсталі, 52

Понеділок-п’ятниця

9.00 - 12.30

13.00 - 15.00

 

5

Бібліотека-філіал № 3 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради

вул. Юрія Камінського, 28

Понеділок-п’ятниця

10.00 - 13.30

14.00 - 16.00

6

Виконком Металургійної районної у місті ради

пр. Миру, 42

Понеділок-п’ятниця

8.00 - 12.30

13.00 - 16.00

7

ЦНП «Єдине вікно» ПАТ «АрселорМіттал Кривий-Ріг»

вул. Криворіжсталі, 1 (каб. № 114)

Понеділок-п’ятниця

8.00 – 16.45

 

05.04.2021

Шановні мешканці
Металургійного району!

          Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що в районі продовжується робота щодо прийняття документів на проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку окремим категоріям мешканців міста. Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2021 року.

В районі визначено 5 пунктів прийому громадян:

№ з/п

Назва установи, де розміщено пункт

Адреса

Режим роботи

Телефон для здійснення попереднього запису на прийом

1

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради

пр-т  Металургів, 16

 

08.00 –16.30

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

0973920336

2

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» Криворізької міської ради

вул. Героїв АТО, 55

08.30 – 17.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

447 99 30

0964936860

3

«Криворізька гімназія          

№ 18» Криворізької міської ради

вул. Шиферна, 35

 

08.00-15.00

без перерви

 

 

4

Міський комунальний заклад культури «Народний дім» Криворізької міської ради

вул. Криворіжсталі, 52

09.00 – 15.00

(перерва на обід з 12.30 до 13.00)

 

5

Бібліотека-філіал №3                  КЗК «Міська бібліотека для дорослих»

 

вул. Юрія Камінського, 28

10.00 –16.00

(перерва на обід з 13.30 до 14.00)

 

       

23.03.2021

           

22.03.2021

Шановні мешканці
Металургійного району!

          Виконком Металургійної районної у місті ради доводить до вашого відома, що рішенням виконкому Криворізької міської ради від 17.03.2021 № 113 було внесено зміни до Порядку проведення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку (далі – часткова компенсація) окремим категоріям мешканців міста.

Часткова компенсація надається раз на рік на одне домогосподарство за адресою реєстрації заявника (отримувача) на один вид послуг: тепло-, водопостачання та водовідведення, управління або утримання багатоквартирного будинку в розмірі 1 000 грн.

Нагадаємо категорії громадян, які мають право на отримання часткової компенсації:

 - малозабезпечені сім’ї, які згідно із законодавством отримують відповідну допомогу;

- одинокі матері (батьки), усиновлювачі незалежно від отримання ними державної допомоги на дітей, одиноким матерям до досягнення дитиною 23-річного віку, за умови її навчання; у разі смерті одного з батьків – матері (батькові) дітей, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу на дітей померлого годувальника;

-  особи з інвалідністю;

-  сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю;

- особи  під опікою та  піклуванням,  діти-сироти,  діти,  позбавлені батьківського піклування;

- багатодітні сім’ї;

- безробітні, які понад рік перебувають на обліку в центрі зайнятості;

- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу;

        - особи, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, дружина (чоловік) померлого громадянина, смерть якого пов'язана з чорнобильською катастрофою, або опікун (на час опікунства) дітей померлого;

-  ветерани війни, учасники антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, сім’ї загиблих, померлих ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України та операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, які пропали безвісти в зоні їх проведення або перебувають у полоні, «діти війни», реабілітовані, жертви нацистських переслідувань, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ,  Національної поліції,  податкової міліції,  державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби України,   служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

-  непрацюючі пенсіонери;

- повнолітні здобувачі фахової передвищої та вищої освіти денної форми навчання, здобувачі фахової передвищої та вищої освіти денної форми навчання у віці від 16 до 18 років, яким згідно з чинним законодавством України надано повну цивільну дієздатність;

        - працівники: бюджетних установ (до бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші. Термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі), у тому числі ті, які перебувають у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною  медичним висновком, але не більше досягнення дитиною шестирічного віку; підприємств, закладів, установ, засновником яких є Криворізька міська рада, у тому числі ті, які перебувають у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку або без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною  медичним висновком, але не більше досягнення дитиною шестирічного віку;

- усі повнолітні мешканці, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, зареєстровані  у  гуртожитках м. Кривого Рогу, що є спільною власністю їх мешканців

 

ПЕРЕЛІК ГУРТОЖИТКІВ

Металургійного району, що є спільною власністю їх мешканців

 1. вул. Вадима Гурова, 72
 2. вул. Вадима Гурова, 74
 3. вул. Віталія Матусевича, 31
 4. вул. Віталія Матусевича, 35
 5. пл. Домнобудівників, 6, корпус № 1
 6. вул. Степана Тільги, 23
 7. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 1
 8. пл. Домнобудівників, 2, корпус № 2

        Згідно з внесеними змінами відтепер заявникам надано право подати заяву поштою, у тому числі електронною поштою, на адресу управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради за місцем реєстрації, до заяви додаються:

 1. Копії (сканкопії), завірені особистим підписом та датою:

            - паспорта з відомостями про реєстрацію місця проживання (у разі наявності паспорта громадянина України у формі ID-картки, довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування); посвідки на постійне проживання;

        - довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за винятком заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у форматі ID-картки; 

        -  посвідчення, що підтверджує право на пільгу;

        -  трудової книжки (з відомостями про звільнення);

    - документів, що підтверджують належність до вищевказаних категорій;

2. Оригінали документів (довідок) (за умови подання заяви поштою або їх сканування в разі подання заяви електронною поштою):

- що підтверджують отримання державної соціальної допомоги, навчання здобувача фахової передвищої та вищої освіти на денній формі навчання, про роботу в бюджетній установі (до бюджетних установ належать установи та заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури і мистецтва, фізкультури і спорту та інші. Термін дії довідки, виданої підприємством, установою, організацією, навчальним закладом становить місяць з дня її видачі), про перебування на обліку в центрі зайнятості;

          - що підтверджують розділення особових рахунків (для заявників (отримувачів), у домогосподарствах яких розділені особові рахунки).

        Заява, подана електронною поштою, обов’язково підписується особистим електронним  підписом. За відсутності або недійсності електронного підпису, заява не підлягає розгляду.

Заяви та документи приймаються до 01 грудня 2021 року.

 

16.03.2021

До уваги мешканців та гостей
Металургійного району міста Кривого Рогу!

Доводимо до Вашого відома що 31.03.2021 з 13:43 до 14:10 відбудеться включення звукових сигналів сирен системи централізованого оповіщення Дніпропетровської області та передача мовної інформації для населення через місцеві засоби масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – Вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Увімкніть радіоприймач на хвилі «Українське радіо – 1» або телевізор на каналі «ТРК «Рудана» та уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте відповідно з отриманою інформацією.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Металургійної виконкому  районної у місті ради

09.03.2021

             У поточному році комісією виконкому Металургійної районної у місті ради з упорядкування розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності виявлено тимчасові споруди – кіоски:

             - біля будівлі № 19 на вул. Тбіліській – 1шт.;

             - біля будівлі № 23 на вул. Тбіліській – 1 шт.

             Дані тимчасові об’єкти встановлені без дозвільних документів та права користування земельними ділянками. На момент обстеження  кіоски були зачинені, підприємницька діяльність не здійснювалась. У зв’язку з цим, встановити їх власників неможливо.

            Враховуючи вищевикладене, питання розміщення даних кіосків буде розглянуто відповідно до Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності, затверджений рішенням Криворізької міської ради від 28.12.2012 №1660, як об’єкти, що не мають власників, на засіданні вищевказаної комісії, яке відбудеться 02.04.2021 о 10.00 за адресою: м.Кривий Ріг, пр. Миру, 42, кабінет 22.

03.03.2021

Графік проведення онлайн-консультацій в Контакт-центрі 1520 на березень 2021 року

 

22.02.2021

Переваги досудової доповіді

Досудова доповідь - інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності. Суддя під час розгляду справи хоче більше дізнатись про обвинуваченого і краще зрозуміти обставини, через які обвинувачений потрапив до суду.
Доповідь – це шанс для обвинуваченого розповісти свою історію перед тим, як суддя призначить покарання у разі визнання обвинуваченим вини або звільнить його від покарання. Якщо обвинувачений потребує підтримки, спеціальних соціальних послуг – Доповідь міститиме рекомендації для суду щодо виду і обсягу таких послуг. Під час розмови, працівник пробації запитує обвинуваченого про особисте життя, поведінку у повсякденному житті, про навчання, роботу, стосунки з друзями та однолітками. Також, можуть обговорювати окремі події, що стосується правопорушення. Якщо суд визнає провину обвинуваченого, то обов’язково зважатиме на інформацію, зазначену в Доповіді. Це допоможе визначити вид покарання, який відповідатиме серйозності скоєного правопорушення.
Частіше у обвинуваченого виникає питання: «А а чи обов’язково брати участь у підготовці досудової доповіді?». На це питання відповідаємо, що участь у процесі підготовки досудової доповіді – це право обвинуваченого. Однак, потрібно пам’ятати, що мета Доповіді-визначення того, що буде найкращим для обвинуваченого. Від активної участі обвинуваченого у підготовці досудової доповіді та від достатньої інформації, що буде ним надана, залежить висновок працівника пробації, а відтак і справедливе рішення суду.

--

З повагою, Металургійний РВ філії ДУ "Центр пробації" у Дніпропетровській області

19.02.2021

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб.

03 лютого 2021 року Урядом прийнято  постанову Кабінету Міністрів України  № 79 «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», якою прийняті зміни щодо підвищення із 1 січня 2021 року розміру надбавки на догляд особам з інвалідністю з дитинства та за дітьми з інвалідністю.

Розмір надбавки на догляд призначається в таких розмірах:

особі з інвалідністю з дитинства І групи, віднесеній до підгрупи А, —
з 1 січня 2021 р. — 150 відсотків, з 1 січня 2022 р. — 200 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

особі з інвалідністю з дитинства І групи, віднесеній до підгрупи Б, —
з 1 січня 2021 р. — 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

одинокій особі з інвалідністю з дитинства II або III групи, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, — з 1 січня 2021 р. — 75 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

на дитину з інвалідністю віком до 6 років, віднесену до підгрупи А, —
з 1 січня 2021 р. — 150 відсотків, з 1 січня 2022 р. — 200 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;

на іншу дитину з інвалідністю віком до 6 років — 50 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;

на дитину з інвалідністю віком від 6 до 18 років, віднесену до підгрупи А, з 1 січня 2021 р. — 150 відсотків, з 1 січня 2022 р. — 200 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років;

на іншу дитину з інвалідністю віком від 6 до 18 років — 50 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років.

У разі збільшення розміру прожиткового мінімуму перерахунок державної соціальної допомоги (в тому числі з надбавкою на догляд) проводиться органами соціального захисту населення без подання заяви особою з інвалідністю з дитинства чи законним представником особи з інвалідністю з дитинства, визнаної недієздатною, та дитини з інвалідністю віком до 18 років, яка отримує державну соціальну допомогу.

Державна соціальна допомога та надбавка на догляд призначаються в новому розмірі з дня набрання чинності законом про збільшення розміру прожиткового мінімуму.

Якщо щомісячний розмір державної соціальної допомоги не досягає прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, таким особам призначається щомісячна доплата в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

У разі коли щомісячний розмір державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд особам з інвалідністю з дитинства І групи, віднесених до підгрупи А, не досягає розміру державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд, що виплачується на дітей з інвалідністю підгрупи А віком від 6 до                 18 років, призначається щомісячна доплата в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру.

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії, пільг, державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

17.02.2021

Виплата соціальних стипендій для студентів закладів освіти

Урядом 27.01.2021 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №52 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня          2016 р. №1045 і №1047»,  якою встановлено нові розміри стипендії, а саме:

студентам (курсантам) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3592,50 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які є особами з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року –  3405,00 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які в період навчання у віці від 18 до    23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти), - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3405,00 грн.).

-У місяці, в якому студенти (курсанти) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, досягли 18-річного віку, соціальна стипендія виплачується за цей місяць у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року, з наступного місяця - у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня  відповідного календарного року.

Норми постанови застосовуються з 1 січня 2021 року.

       Нагадуємо, що крім того, на призначення соціальної стипендії мають право:

- особи, які мають право на отримання соціальної стипендії, як постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;

 - шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш, як три роки;

 - особи, які стали студентами протягом трьох років після здобуття базової та/або повної загальної середньої освіти, батьки яких є шахтарями, що мають не менш, як 15 років стажу підземної роботи, або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи яким встановлено інвалідність І або ІІ групи;

- особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, та їх діти (до закінчення дітьми навчання у такому навчальному закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, а також внаслідок захворювання, одержаного в період  участі в антитерористичній операції (до закінчення  навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

 - діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадського протесту (до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

 - діти, зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи (до закінчення  навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

-  діти з інвалідністю  та особи з інвалідністю І-ІІІ групи;

 - студенти  з малозабезпечених сімей;

- особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів закладів фахової перед вищої та вищої освіти з числа дітей - сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;

- особи з інвалідністю внаслідок війни та їх діти (до закінчення дітьми навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

- діти, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення (до закінчення дітьми навчання у закладі освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років).

 

Соціальна стипендія виплачується щомісяця в такому розмірі:

- студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти I-II рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій - 890 грн.;

- студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти IІІ-IV рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій - 1180 грн.

 

            Для отримання консультації та додаткової інформації з вищезазначеного питання громадяни можуть звернутися до вищих навчальних закладів, або до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, буд. 16, каб. 218, чи за номером телефону 0684991433.

16.02.2021

Виплата соціальних стипендій для студентів закладів освіти

Урядом 27.01.2021 було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №52 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1045 і №1047»,  якою встановлено нові розміри стипендії, а саме:

студентам (курсантам) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3592,50 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які є особами з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року –  3405,00 грн.);

-студентам (курсантам) закладів освіти, які в період навчання у віці від 18 до    23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти), - 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року (станом на 1 січня 2021 року – 3405,00 грн.).

-У місяці, в якому студенти (курсанти) закладів освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, досягли 18-річного віку, соціальна стипендія виплачується за цей місяць у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років, установленого законом на 1 січня відповідного календарного року, з наступного місяця - у розмірі 150 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня  відповідного календарного року.

Норми постанови застосовуються з 1 січня 2021 року.

 

            Для отримання консультації та додаткової інформації з вищезазначеного питання громадяни можуть звернутися до вищих навчальних закладів, або до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр. Металургів, буд. 16, каб. 218, чи за номером телефону 0684991433.

 

16.02.2021

Виконком Металургійної районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей.

Вимоги до претендентів: : вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

         Заяви до конкурсної комісії приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Миру, 42, каб.37.

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

92-10-63 (відділ з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи), 92-22-36 (Служба у справах дітей).

11.02.2021

Увага!

У відділі реєстрації місця проживання громадян змінився графік прийому громадян

Понеділок- п’ятниця з 8-00 до 16-30

Кожна друга субота місяця з 8-00 до 16.30

перерва з 12-30 до 13-00

Нагадуємо, що прийом проходить за попереднім записом.

Консультації за телефоном

94-73-60

08.02.2021

До уваги отримувачів державних допомог та житлової субсидії

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома отримувачів державних допомог та житлової субсидії  наступну інформацію.

 Урядом прийнято  постанову  Кабінету Міністрів України   від 23.12.2020 № 1324, якою внесено зміни до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, якими передбачено, що розмір житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховується до середньомісячного сукупного доходу для призначення усіх видів державної соціальної допомоги.

Також, зазначеними змінами передбачено, що під час обчислення розміру усіх видів  державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства), для розрахунку середньомісячного сукупного доходу за кожний місяць, в якому відсутні доходи, включаються фактично отримані такими особами доходи, якщо такі особи, зокрема, отримують щомісячно компенсаційну виплату, призначену непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи.

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії або державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991433.

 

25.01.2021

Шановні мешканці Металургійного району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради доводить до відома внутрішньо переміщених осіб, які мешкають в Металургійному районі, що виконкомом Криворізької міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги дітям, які мають статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»    від 19.02.2020 №71 (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку допомога надається раз на рік у розмірі   5,0 тис. грн. на кожну дитину віком до 18 років, а в разі навчання за денною формою у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних закладах – до закінчення навчання в них, але не пізніше досягнення дитиною 23-річного віку, одному з батьків або законному представнику дитини, або повнолітній дитині, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення та на момент подання заяви безперервно протягом трьох років проживають у м. Кривому Розі.

Для отримання матеріальної допомоги заявник до 01 грудня 2021 року подає до управління праці та соціального захисту населення за місцем перебування на обліку особисту заяву та згоду на обробку персональних даних, а також:

-   паспорт, у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);

-   довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, за виключенням заявників, у яких паспорт громадянина України оформлений у формі ID-картки;

-   рішення виконкому районної в місті ради про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

-   свідоцтво про народження дитини;

-   документ, що підтверджує родинні стосунки в разі, якщо діти та їх батьки мають різні прізвища;

-   рішення суду або виконкому районної в місті ради про призначення опіки над дитиною (для опікунів, піклувальників);

-   довідку встановленого зразка про взяття районним управління на облік внутрішньо переміщеної особи;

-  довідку з місця навчання (термін дії довідки складає 1 місяць з дня видачі) на  дитину, якій виповнилося 18 років, яка продовжує навчатися.

Для отримання будь-яких роз’яснень та консультацій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, або за телефонами  0973920336, 0684991433.

 

22.01.2021

До уваги отримувачів  житлової субсидії !

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома отримувачів житлової субсидії наступну інформацію.

Схваленою постанови Кабінету Міністрів України  від 28.12.2020 №1325 про встановлення з 1 січня 2021 року тарифу на електроенергію для населення у розмірі 1 грн 68 коп за 1 кВт год уряд встановив єдину фіксовану ціну на електроенергію для побутових споживачів. Припинили діяти знижені тарифи 0,9 грн. на обсяг споживання до 100 кВт год/місяць, тобто скасовано пільговий тариф на електричну енергію для побутових споживачів, у тому числі які використовують електричну  енергію для опалення.

Домогосподарства, що використовують електричну енергію для індивідуального опалення мають можливість звернутися до управляння за призначенням житлової субсидії.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії просимо звертатися до управління за адресою: пр-т Металургів, буд. 16,   каб. 108, або по телефоном 0973920336, 0684991413.

    

14.01.2021

Увага! на дорогах ожеледиця !

 

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 14 січня 2021 року  оголошено попередження про небезпечне метеорологічне явище:

 на дорогах Дніпропетровської області збережеться ожеледиця.

 Рівень небезпечності І (жовтий).

Прогнозується:

14 січняХмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура по області вночі 3-8о, вдень 0-5о морозу; по місту вночі 5-7о, вдень 1-3о морозу.

15 січня: хмарна погода. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-8о, вдень 1-6о морозу.

16 січня: хмарно з проясненнями. Вночі місцями невеликий сніг, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура  вночі  12-17о морозу,  вдень 9-14о морозу.

 

Шановні мешканці району!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради (далі – управління) доводить до відома інформацію щодо можливості  оформлення житлової субсидії, пільг та державних соціальних допомог.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

 Урядом прийнято  постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 №1282 та від 23.12.2020 № 1324, якими внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Якими передбачено:

1) житлова субсидія може призначатися:

 на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування – платники єдиного податку першої групи);

за рішенням комісії домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за умови документального підтвердження шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах або факту догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

2) житлова субсидія не призначається, якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування).

Крім того, скасовано застосування граничного місячного соціального нормативу в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату комунальних послуг для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

Також передбачена можливість призначення на загальних підставах житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, яким надається допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення”, без вимоги обов’язковості сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи, при призначенні цих видів державної допомоги.

Відтепер до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким надаються державні допомоги, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, враховуватися не буде.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

У разі виникнення  питань щодо оформлення житлової субсидії, пільг, державних соціальних допомог просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради за адресою: пр-т Металургів, буд. 16, каб. 108, або по телефону 0973920336, 0684991413.

 

Начальник відділу прийому громадян Марина Тарасенко

12.01.2021

Шановні мешканці!

Нагадуємо Вам, що на час карантину, послуга реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання надається за попереднім записом. Довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (форма 13/16), про зареєстрованих осіб надаються в порядку живої черги.

Прийом у Відділі реєстрації місця проживання громадян проводиться щодня, з  8-00 до 16-30,  крім вихідних, перерва з 12-30 до 13-00.

Консультації за телефоном

94-73-60

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!